Forum
u157877
u157877
Hej spet tu Vanessa. No jaz sem se spet odločila napisati ff od 1d. Tale bo malo drugačna od ostalih zgodb (samo mojih mislim). No upam da vam bo všeč.

Grace
Zakaj moram iti na ta brez vezen kamp?! Moji starši me res sovražijo! "Grace pohiti mudi se! Ja no! Lahko malo...samo malo v mojem lajfu mene počakate?! Pohiti!" se je zadrla mama. Sem Grace Emma Winston. Sovražim svoj lajf. In moja starša sta se odločila, da me pošljeta na nek kur*ev kamp! No stara sem 18 in imam eno tečno sestro Emily stara je 8, ki mi cele dneve teži! Edino stvar kar imam rada je glasba oz. obožujem jo. Mama in oče sta me v kamp poslala, ker veliko potujeta in ne bosta doma mala bo pri babici. Meni ne zaupata zaradi mojih prijateljev. Pač kadijo in včasih se napijemo in niso piflarji! Ampak to še ne pomeni, da so slaba družba. Starši pač... Odšla sem dol po stopnicah in zraven vlekla po tleh kovčka. "Ne vleči kovčkov po tleh! Uničili se bodo!" je spet začel tečnarit oče. Kovčke je odnesel v avto in odpeljala sva se do kampa. Sploh nočem pomisliti kakšni "bolani" ljudje so sploh tam. Vzela sem si slušalke in si jih dala v ušesa. Oče je nekaj nakladal vendar sem vse preslišala. Ko sva po parih mučnih urah prispela je odšel do glavne ravnateljice. Spet se bo spogledoval z njo. Kako mama ne opazi, da jo vara? True Love. Čakala sem očeta, da prinese te Fucki* ključe, da lahko grem v svojo sobo. Ko je končno prišel sem odšla do svoje sobe in na vratih je pisalo:"Grace Emma Winston in Hannah Ashley Willson." Kaj?! Imela bom sostanovalko! Obrnila sem se in opazila, da očeta sploh več ni. No hvala bogu vsaj nekoga sem se rešila. Vstopila sem v sobo.

Grace:

Hannah
Danes odhajam v kamp in zelo sem srečna. Odskakljala sem v kuhinjo in se poslovila od mame. "Ann če želiš ostati še vedno lahko. Vem. Ampak rada bi spoznala nove ljudi in tam bo zelo zabavno. Kakor želiš upam, da se boš super počutila tam. Če pa se bo kaj zgodilo pa samo pokliči. Ja mami vem." sem rekla in jo objela. Na svoji majici sem začutila solzo in še močneje sem jo objela. "Adijo Ann. Uživaj!" mi je mama zaklicala v slovo in mi pomahala. Odpeljala sem se z taxijem in komaj čakam, da spoznam vse. Oh sem Hannah Ashley Willson. Stara sem 18 in sem edinka. Letos sem se odločila, da bom počitnice preživela v kampu. Zelo rada spoznavam ljudi in obožujem glasbo. V ušesa sem si vtaknila slušalke. Oh in še nekaj imam samo mamo. Oče je odšel, ko sem bila še majhna. V šoli imam odlične ocene in mama mi zelo zaupa. In vsi me kličejo Anna ali Ann. Ko smo prispeli do kampa. Sem si šla po ključ od svoje sobe. Ravnateljica kampa mi je povedala pravila in mi dala urnik kakšne stvari bomo počeli. Rekla je, da si ga s sostanovalko deliva. Ko je končala sem odšla do svoje sobe in pogledala na vrata. Na vratih je pisalo:"Grace Emma Winston in Hannah Ashley Willson. Grace... sliši se lepo. Po mojem je prijazna. Vstopila sem v sobo in se razgledala. Začela sem zlagati stari, ko sem zaslišala odpiranje vrat.

Hannah:

I hope you like it
06. januar 2014
u142227
u142227
Neeeeext
07. januar 2014
u155253
u155253
Neext <3
07. januar 2014
next
07. januar 2014
neext
07. januar 2014
next
07. januar 2014
u28319
u28319
Neext<3
07. januar 2014
u147737
u147737
neeeeeeeext! love it, ful dobr piss<333
07. januar 2014
neeeeeeeeeext
07. januar 2014
next
07. januar 2014
nexttttttttt
07. januar 2014
u155895
u155895
neext
07. januar 2014
u69203
u69203
Next!!!!!
07. januar 2014
next!
07. januar 2014
Neeext
07. januar 2014
Next!
07. januar 2014
neeeeeext
07. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
07. januar 2014
u157877
u157877
17 nextov resss vam hvala no tukaj je next

*Broken* (One Direction) part 2

Grace
Vstopila sem v sobo in zraven postelje zagledala dekle. Veselo je prišla do mene in iztegnila roko. "Sem Hannah ali Anne ali Ann." nekaj časa nisem nič rekla zato je ona rekla: "Ti pa si verjetno Grace." samo zavila sem z očmi in se razgledala po sobi. Imela je blede bele stene in temno rjavo preprogo. Okno je bilo samo eno tako, da v sobi ni bilo veliko svetlobe. "No in s kot si?" je začela H...Hannah. Mislila je, da se bom pogovarjala z njo. Ampak kaj to njo briga s kot sem. Komaj čakam, da pridem iz tega "pekla" "Razumem, če se nočeš pogovarjati no tukaj je urnik, ki nam ga je dala ravnateljica. Deliti si ga morava." dala mi je urnik in vzela sem ga. Na njem je pisalo: plavanje, vožnja v čolnu, pohod, kosilo, prosto, nastop po soba,... kaj pa si mislijo, da se bom kopala v močvirju, vozila s čolnom, hodila na pohode... kaj pa mislijo, da sem! Agh!! Sovražim svoje starše! Zdaj pa še imam za sostanovalko neko piflarko! Super v mojem življenju se dogaja samo slabe reči! Usedla sem se na posteljo in začela sem zlagati svoje stvari v omaro. "Predvidevam, da so te starši prisilili, da prideš sem." je rekla Ann. "Boš nehala spraševati, če ti odgovorim?!" sem se skoraj zadrla na njo. "Em... ne ne bom mogoče bom za kakšne pol ure nehala po tem pa spet nadaljevala. Hočem, da bi bile prijateljice nočem, da se vsak dan gledava kot, da bi se naraje pobile." zavila sem z očmi in rekla: "prav no moji starši so me prisili, da pridem v ta "pekel" in po navadi ne sklepam veliko prijateljstva. Nisem družaben tip raje "trpim" v samoti. Oh in, če te ne moti včasih popoldan rada poslušam glasbo in si "nabijam" po sobi." " Vidiš že imava eno skupno lastnost tudi jaz si "nabijam" glasbo popoldan in vse do večera. Preprosto obožujem jo!" mogoče pa Ann ni tako slaba in dolgočasna kot sem mislila. "Kaj če greva ven, da spoznava ostale. Kaj pa vem..." sem začela govoriti a me je prekinila. "Prosim greva." pokimala sem in zavila sem z očmi. Odšle sva ven kjer je bilo prav veliko ljudi. "Čakaj malo je tisto Harry." je začela Ann in kazala nekega kodrolasega fanta, ki se je pogovarjal z nekim blondincem. Super še več nadutežev. "Pridi z mano" je rekla Ann in me potegnila za roko. Odšle sva do tistih dveh fantov. "Harry!" se je zadrla Ann in skočila enemu v objem. "Harry to je moja sostanovalka Grace. Grace to je moj bratranec Harry." naju je predstavila Ann. "To pa je moj prijatelj Niall. Niall to sta Grace in Hannah." Niall se je obrnil z vrečko čipsa in nama pomahal. Zavila sem z očmi Harry pa mi je pomežiknil. Nadutež!! Ko sva z Ann končno odšle naj bi imeli prepoznavno večer. No jaz že nisem mislila iti tja. Zato sem ostala v sobi in poslušala sem glasbo. Ko je po kakšni dolgi uri prišla Ann nazaj sem odšla se tuširat nato pa sem se obrisala in oblekla. Odšla sem v posteljo in poskušala zaspati. Ko sem po dolgi uri končno zaspala. Sanjala nisem ničesar. Zjutraj pa me je zbudilo kričanje...

Harry in Niall:

*Click*

I hope you like it
07. januar 2014
u142227
u142227
Next
08. januar 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeeeeeeeext:$$
08. januar 2014