Forum
Zdravo
kako ste?
Evo pa je tukaj še ena moja nova zgodba. Obljubim da bom poskusila pisati čim bolj zanimivo : )
Hvala vsem, ki že berete

ZGODBA MOJEGA ŽIVLJENJA

https://www.igre123.com/forum/tema/zgodba-mojega-zivljenja/156527/

SLADKA SREČA & SLADKI GREH

https://www.igre123.com/forum/tema/sladka-sreca-in-amp-sladki-greh/182350/

Pa začnimo na začetku...

Sem: Julija Brown

Stara sem 24 let, po poklicu sem fotografinja.

Moja ljubezen do fotografiranja se je pojavila že v otroštvu, ko mi je mama pri petih letih prvič v roke potisnila fotoaparat in od mene zahtevala da naredim čudovito sliko katero bo dala v okvir.

Tako sta izgledala starša ko sta bila še mlada

Pri osemnajstih letih sem končala srednjo šolo za oblikovanje in fotografijo ter na srečo ulovila še zadnji rok za pripravništvo v najbolj znani švicarski reviji Turistični vodnik tujih držav in ga tudi dobila. Takoj po končanem pripravništvu sem imela srečo da so me zaradi interesa, želje in volje do hitrih potovanj zaposlili. V tem času je narasla tudi želja po pisanju člankov in čez dve leti sem pridobila naziv potopisna novinarka.

Tako zgleda moje delo ... slikanje narave

Mojo osebno življenje je na nuli saj nimam časa za fante in prijateljice. Noben fant ni razumel mojih hitrih odhodov od doma zato nisem s nobenim spletla kaj resnega. Sem edinka, moja starša živita v glavnem mestu Švice – Bernu in imata svoje podjetje. Mama Simona je znana modna oblikovalka oblačil, čevljev in modnega nakita. Oče Tomi pa ji pomaga voditi finančne zadeve. Nikoli se na nikogar nisem navezala, večkrat sem potlačila svoja čustva saj moje delo zame nikoli ni bil samo posel ampak moje življenje !

Toda vse se spremeni ko šefica v zadnjem trenutku spremeni že načrtovan plan. Vsak izmed nas ima svojo življenjsko avanturo…. DOBRODOŠLI v moji!

se nadaljuje...
bom vesela nextov, komentarčkov, teorij, mnenj, kritik...
28. marec 2016
Next!!!!!!!!!!1
28. marec 2016
u186827
u186827
Next, zveni zanimivo
28. marec 2016
u196293
u196293
neeeeeeeext
28. marec 2016
neeext!
28. marec 2016
u143259
u143259
Neeeeeeext
28. marec 2016
Next
28. marec 2016
Next!!!
28. marec 2016
Next
28. marec 2016
Next
28. marec 2016
Next
28. marec 2016
u143259
u143259
Sori ka uglašujem sam ena moja prjatlca piše eno zgodbico ka je res ful dobra sam ma mau bralceu
a bi kera brala
http://www.igre123.com/forum/tema/magic-love/183533/1
28. marec 2016
neexxtt!!
28. marec 2016
Neeeeeeeext
29. marec 2016
neeeeext no saj sploh ne dvomim da bo tale zgodbica zanimica tako kot vse ostale tvoje
komaj čakam nadaljevanje
en velik neeext
29. marec 2016
Zdravo punce
Kako ste? Uhuu glede na to da sem komaj napisala uvod sem zelo presenečena nad toliko komentarčki : )
Rαѕρвєяяу21 Love.Rosie Smeškoo I ♥ Torres damondarleena91 ♥mikrofoncek♥ Mirjana Mutvar LK123 Snow ∞...OƁƲǀOUS...∞ summer night13 hvala za komentarčke punce moje : )
Violetta hvalaa za lep komentarček zaradi takih pozitivnih komentarčkov komaj čakam da pišem dalje : )
☮υƝιƇσRη gǀяL☮ Anina123 dobrodošliii * upam da vam bo zgodbica zanimiva : )
evo prvi del... še malo bolj dolgočasen : )

Strmim skozi okno in opazujem dežne kapljice ki drsijo po oknu moje sobe. Na srečo so jutri zjutraj napovedovali zjasnitev saj me zopet čaka dolga pot. Tokrat moram v Alanyo, majhno mesto letoviško mesto v turški provinci. To je bilo vse kar sem prebrala na internetu, vse druge znamenitosti bom pa raziskala tam. Moram povedati da imam kar srečo saj sem na potovanjih vedno srečala prijazne ljudi. Včasih sem bila zelo izgubljena v okolici in sem komaj našla pot do hotela. Iz razmišljanja me zbudi mamin glas »Julija pripravila sem ti tvoje najljubše sendviče za zjutraj.« Obrnem se k njej in se ji nasmehnem »hvala mami« jo objamem. »Zopet te bom pogrešala.« »Tudi jaz vaju toda en mesec bo minil kot bi mignil. Sploh zate saj se moreš pripraviti novo poletno kolekcijo« jo pomirim. »Res je, dela je ogromna toda ko se zvečer s očetom uleževa v posteljo vedno govoriva o tebi. Kje si in kaj delaš?« »Tudi jaz veliko mislim na vaju. Zato pa je telefon, vedno ko me boš pogrešala ga uporabi kot ga jaz« ji dam nasvet. Nasmehne se mi »res premalo časa preživimo skupaj.« »Toda stara sem že 24 in sedaj bi lahko bila že navajena na to da odidem ko moram« globoko vdihnem. »Vem, toda vsako slovo je težje…« »Zato pa veselje ko se vrnem nazaj slajše« jo hočem potolažiti, stisnem se k njej. Nič drugega ne potrebujem kot njen razumevajoč objem.

MOJA SOBA

se nadaljuje...
29. marec 2016
Next
29. marec 2016
u186827
u186827
Next
29. marec 2016
Next
29. marec 2016
u143259
u143259
Neeeeeeext
Jp njena mami se bo mogla navadt kr enkrat bo mela hudga tipa in pol bo sla
Ne sj ne sam moja crazy domisljija
29. marec 2016
Neeeeeeeeext
29. marec 2016
neeeext!
29. marec 2016
Next
29. marec 2016
neexxtt!!
29. marec 2016
Next
29. marec 2016
u193768
u193768
Next
29. marec 2016
u196293
u196293
Next
29. marec 2016
Next
29. marec 2016
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt! <3333333
30. marec 2016
Zdravo punce
Hvala lepa za vse nexte res sem vesela da jih je toliko : )
∞...OƁƲǀOUS...∞ Anina123 miss tiger summer night13 Smeškoo damondarleena91 ☮υƝιƇσRη gǀяL☮ actimel Ginny E. Potter Love.Rosie Mirjana Mutvar LK123 Snow huhuu hvalaa vsaki posebej za lepo presenečenje: ) ****
I ♥ Torres hvalaa haha jaa meni je všeč tvoja teorija : )
pa je tukaj novi del...

Zjutraj me namesto zvoka budilke zbudi glasno zvonjenje telefona. Ozrem se proti nočni omarici kjer je ležal novejši Sony Experia z3. S pogledom ošinem ime na ekranu. »Andreja« preberem na glas šefičino ime. »Ja prosim« se javim. Globoko v sebi čutim čudno vznemirjenje. Nikoli me ni klicala dve uri pred odhodom vedno sva se vse dogovorili v pisarni že nekaj dni pred potovanjem. »Zdravo Julija, kličem te glede spremembe« na hitro govori. »Spremembe« vprašam presenečeno, nikoli mi ni zadnjo sekundo spremenila kraj ali čas odhoda. »Točno tako, ob osmih pridi v mojo pisarno« mi razloži. »Ampak morala bi odpotovati že čez dve uri.« »Nekaj sem ti rekla, vse druga izveš v pisarni« se na hitro poslovi. Zagledam se v uro, kazala je pet zjutraj. Vem da ne bom morala več zaspati zato se na hitro oblečem in odidem v kuhinjo. Mama je ravno kuhala kavo in se pogovarjala s očetom. »Si pa zgodnja« reče oče in me objame. »Klicala me je šefica, spremenila je načrte za moje potovanje« jima vse pojasnim. »Mogoče pa boš ostala doma« reče mama in na mizo položi tri skodelice kave. »Ne verjamem« odkimam in skodelico objamem s rokami. »Torej še preden odletiš v neznano nama sporoči kako pa kaj« reče strogo oče. Ne glede na vse ju je zelo skrbelo zame. »Vesta da bom.« Nekaj časa se še pogovarjamo nato pa odideta v službo, na hitro ju še objamem. V sobi se preoblečem, nanesem ličila in počešem dolge lase. Zaklenem hišo in stečem proti podjetju. Vstopim skozi velika steklena vrata. »Dobro jutro« me veselo pozdravi sodelavka Hana. Ona je bila tista ki me je naučila dela v tem podjetju zato sva bili najbolj povezani, vedno sem se lahko zanesla na njo. »Dobro jutro, prišla sem k šefici. Zadnjo sekundo mi je sporočila da mojo potovanje odpade. Nimam pojma kam me bo poslala sedaj« govorim v eno. »Jaz sem kriva« me prekine in se mi rahlo nasmehne. Kolikor videti so vsi sodelavci v tem podjetju vedeli kaj se dogaja? Razen mene!

HANA

se nadaljuje...
v naslednjem delu: kaj bo šefica povedala Juliji ?
31. marec 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg