Forum

***Stal je tam in me gledal. Kako je možno? Zakaj me njegov pogled tako zmede?
" Si vredu," me je vprašal. Poskušala sem pogledati v njegove oči. Bile so tako lepe. S pogledom sem potovala do njegovih ustnic, ki so me privlačile že od začetka. Bil je naravnost božanski. Kot..ni bil kot človek. Bil je lepši. Oči so se mi napolnile s solzami. Zakaj sem se zaljubila v angela?
" Ne joči," mi je rekel in s svojimi mehkimi rokami dvignil mojo glavo.
" ni rečeno..tudi jaz si želim tebe..a ne vem, če sem kot angel lahko s človekom..nekaj je na tebi..nekaj, kar me privlači..težko se ti uprem..ptička moja, še se bova videla," je rekel in me poljubil na čelo. Nato je razprl krila in odletel v nebo. Nato sem se zbudila.
04. november 2014
je ok? zgodba govori oDesiree, ki spozna novega fanta. Ko zve, da je on angel, misli, da ne bo nikoli z njim. In misli, da bo nesrečno zaljubljena.
04. november 2014
u128688
u128688
n
e
x
t
i
č
!
04. november 2014
thanks
04. november 2014
next
04. november 2014
u105006
u105006
Neeeeeeeeeeeeeeext cim prej
04. november 2014
Tisti dan je bil popolnoma običajen. Turobno sem odšla v šolo, kjer se nisem zmenila za nobenega. Že dolgo sem bila popolnoma zaprta vase. Usedla sem se v klop. Prišel je učitelj in rekel:
" Dobili smo novega učenca. Prosim pozdravite Jacka Timmpston."
" Gospod, jaz sem Ariel. Ariel Tompston."
Učitelj je rahlo zardel, ker se je zmotil. Bil je problem. Samo pri meni je bila prosta klop, ker nisem hotela sedeti z drugimi. Ariel je lahkotno šel do mene in se usedel.
" Danes bomo delali poskuse po parih. Vsa bo dobil eno majhno žival in mogel povedati o njej čim več." je rekel učitelj. Midva sva dobila mravljo.Nikoli se nisem ukvarjala s tem. Še naprej sem mirno risala v zvezek. Moram reči, da lepo rišem. Narisal sem psa.

" Živjo," sem zaslišala. Bil je Ariel. Pogledala sem ga. Takoj sem videla, da je poseben. Njegove oči so me vabile..njegov vonj me je privlačil..obraz je imel angelsko lep, zgledal je naravnost..božansko. Vse punce so ga gledale, še posebej Stephanie, šolska važička. Zapeljivo gaje gledala, on pa mene.
" Ž-živjo, ja-jaz s-sem D-desiree" sem izdavila. On se je nasmehnil.
" Lepo ime imaš," je rekel. Gledala sem ga. Začutila sem, da se je moje koleno dotaknilo njegovega. Imel je tako mehko kožo...
'''''''''˛''''''''Se ti res tako zdi?'''''''˛''''''''' sem v glavi zaslišala glas. Za hip sem onemela, svinčnik mi je padel iz rok. Bila sem prepričana, da je bil njegov glas. Ah, on..tao je lep in prisežem, da mi bo postal všeč. Vse punce ga osvajajo...Ari! Ariel! Kaj se dogaja? Čisto sem zmedena..in ne morem misliti na kaj drugega..
'''''''''''''''''' Ptička moja..življenje je boljše, kot si misliš..'''''''''''''''''' spet ta glas! Pogledala sem ga. Bil je tiho in me gledal. Rahlo se je nasmehnil, ko sem ga pogledala.
04. november 2014
u105006
u105006
Neeeeeext
Waw
04. november 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextttttt
05. november 2014
Obrnila sem glavo, čeprav stežka. Naprej sem risala.
" Čudovito rišeš." Kot blisk sem se obrnila.
" Prestrašil si me" sem zašepetala.
" Pa saj sem sedel zraven tebe, lahko bi vedela" se je nasmehnil. Nekaj ga je spravljalo v smeh.
" Kaj je smešno?" sem vprašala.
" Nič" je komaj zadrževal smeh. K sreči je zvonilo in jezno sem odšla ven. Kako se lahko tako norčuje iz mene.
Čez 2 meseca

Zdaj sv bila že malo prijatelja. A ne tako, kot so ostali.
Ko sem jaz odšla stran, je Stefanie je takoj odšla do njega. Roko mu je dala na ramena in se sklonila k njegovemu ušesu.
" Živjo, dragi. Boš lahko danes šel z mano na pico?" mu je rekla.
" Živjo tudi tebi. Žal ne bom mogel. Z Desiree se moram pogovoriti."
" K-kaj ima pa ona z nama?" je prhnila.
" S tabo nič, ima pa mogoče kaj z mano. Pa ne tako, kot si misliš" je rekel. Ko je izgovoril moje ime sem čutila njegov pogled na meni. Zakaj ni šel z njo? Da bi se igral z mano? Šel je do mene.
" Zakaj si pa odšla? Hotel sem vprašati, če rabiš pomoč."
" Pri čem?"
" Ne veš, kdo si in kdo postajaš. Moraš vedeti, da te ne bo skrbelo."
" Kaj postajam?"
" Angel."
Njegove besede se mi niso zdele resnične. A vendar jih je tako izgovoril..
" Pa nisi edina. Jaz in moja družina smo angeli."
Zdelo se mi je dokaj normalno. Saj je tko lep, da ne more biti človek.
"Amm..Desiree? Kaj si misliš o tem?" je hitro vprašal.
" Zdi se mi normalno, saj si tako lep, da ne moreš bit človek.." ko sem ugotovila, kaj sem rekla sem odšla domov. Ko sem pritekla sem šla spat. Zjutraj pa me je na hrbtu nekaj ščemelo. Slekla sem majico in razprla so se mi krila. Bila so čudovito bela. Zložila sem jih nazaj. Pozvonilo je. Oblekla sem se. Pred vrati je bil Ariel.
" Oh, Ari! Angel sem.."
" Ššš, pomiri se. Z mano moraš, da boš vse izvedela." Hitela sva do njegovega doma. Tam sem našla njegove starše in sestrico.
" Živjo Desiree" me je pozdravila njegova mama Emma.
" Živjo! A res lepo rišeš?" je rekla njegova sestrica Rebecca.
" Desiree, to so Emma, angel harmonije, Jack, angel moči in Rebecca, angel veselja. Podrobneje se bomo kasneje spoznali. Zdaj nas nekaj čaka." je rekel Ari. Emma je pokimala. Šla je do neke čudovite oranžne stene. Šla sem do nje.
" Zdaj ti moram povedati. Ker si angel, lahko govoriš v mislih. In ugotoviti moraš, kakšen angel si." Poskušala sem se zbrati. In vedela sem. Odprla sem oči.
''''''''''''Vem, kaj sem. Angel poguma. A čutim še nekaj...''''''''''''''''' sem rekla v mislih vsem. In vsi so me slišali. Nisem vedela, zakaj nisem rekla na glas.
'''''''''''''''Razmisli, ptička moja. Saj boš ugotovila''''''''''''je rekel Ariel. Rebecca se je zahihitala.
Prestrašeno sem pogledala.
" V-vem...J-jaz bom m-mogla..mogla bom oditi" sem izdavila.
" Natanko to..moraš iti tja, kjer smo angeli doma.." je nežno zapel Ari. Emmina glas je zvončkljal v moji glavi, čeprav mi ni nič rekla. Ugotovila sem, da je čas, da grem. Takoj, ko sem to pomislila, se je oranžna stena razprla. Skozi je zasijala taka svetloba, da sem mogla zapreti oči. Ko sem jih spet odprla, sem bila na belem travniku. Bila sem v beli obleki in imela sem razprta krila. Počasi sem hodila naprej. Pravzaprav se s prstmi na nogah nisem dotikala tal. Do mene je prišel velik angel.
" Jaz sem Michael, angel modrosti. Čas je, da si, če želiš, izbereš novo ime."
"Crystal bom."
" Sledila bo ogromna sprememba," je rekel in zbudila sem se.
Pred mano je bila Emma.
" Spremenila si si ime in s tem tudi svojo podobo, saj si angel. Lepša si.."
Pogledala sem se.

" Lepa si..sama milina te je in tvoje srce je čisto..."
Ariel! Kako me je ustrašil!
"Ko si rekla, da sem lep..nič čudnega, če sem angel. A ti si bila že kot človek zapeljiva, Crystal" je rekel.
Waw, moje novo ime je uporabi..čakaj, je rekel, da sem bila zapeljiva?
Bila sva sama v sobi.
"Zdaj si še bolj..zapeljiv..ko si bila človek se nisem smel pustiti, da bi me zapeljala..zdaj sva oba angela. Zdaj me lahko."
Dobro sem vedela, o čem govori. Najina obraza sta si bila čisto blizu. V nekem trenutku sem ga kar poljubila. In kaj? Imel je mehke ustnice. Čeprav me je nežno poljubil, je name delovalo kot elektrika. Hotela sem ga več in več..z roko sem mu šla skozi lase in zastokala. Bil je tak užitek! A naenkrat se je vse ustavilo. Okamenela sem.
"Crystal..kaj je?" je še on vstal. Čutil je, da je nekaj narobe. Bila sem napeta.
Hitro sem zletela ven. Kaj sem videla? Nekdo me je prijel za noge. Padla sem..padala sem....dal..na mehko pero.
05. november 2014
u105006
u105006
Kwaaa carskoooo neeeeeeeeext
05. november 2014
nisem navajen da daješ tako dolge nexte
pa še nnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeexxttttttttt
05. november 2014
next
05. november 2014
u181847
u181847
neext !! <3
+ nova bralka c:
šupeer pišešš
05. november 2014
kdaj bo next
07. november 2014
neki časa ga mogoč ne bo...pač šola ne
07. november 2014
ok
07. november 2014
next?
21. november 2014
ej js sm bla na taboru z šolo...stvar pa je d nimam volje do pisanja in nwm kdj bo next
21. november 2014
ok
21. november 2014
Bila sem v gozdu. Hodila sem po potki. Pred mano je stala cudovita zenska. Rekla mi je, naj se poglobim vase.....nato sem se zbudila.
''Crystal...vceraj sem si prevec dovolil...ne bi smela prehitro...''
Zkj tako jamra? Lezala sem na njegovih prsih. Ne, nisva sla predalec, nedolzna sem. A kaj mi je hotela povedati zenska iz sanj??
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¡¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Kratko sm bols k nic
22. november 2014
nnnnnnnnmeeeeeeeeeeeexxxxxxxxttttttt
23. november 2014
u105006
u105006
Ni huda
Neeeeeeext
23. november 2014
u181847
u181847
nekstttt
23. november 2014
''Crystal me slisis.? Seksal sem s tabo! Ne bi smel...''
Tedaj me je vrglo iz tira. Kajjjj.....nato sem ugotovila, da sem samo sanjala. Zbudila sem se prepotena in Ariel me je zaskrbljeno gledal.
''Nic ni..'' sem tekla in sla spet v postlo.
23. november 2014
Sem rekla*
23. november 2014
nnnnnreeeeeeexxxxttt
24. november 2014
Zjutraj sem čisto zaspana vstala. Ariel je bil pod tušem in šla sem dol.
"Dobro jutro, ljubica" je rekla Emma. " Danes te čaka posebna naloga."
Na mizi je bil list, kjer je pisalo:
Mission:
- oditi v gozd zla in ugotoviti, ali so temni nevarni.( spoznati temne)
- oditi v knjižnjico, kjer si moram izposoditi knjigo o dnevu orkneyva
- premisliti vse v zvezi z turobonimom
Lp, A. W. Merciuss
" Kdo je to? Kaj pomeni vse.."
" Počasi. Najprej gremo v knjižnjico." Odšli smo tja.
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
daljše prideo spet dobm voljo k mam pisaeljsko blokado.
24. november 2014
ñnnnnnnnnnneeeereeeeeeexxxxxxxxxtttt
24. november 2014
u181847
u181847
neeekšššttttt
24. november 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg