Forum
u124275
u124275
*Perry Manner Wolf*

Vesela skačem po postelji in kričim,nakar pride moj oče v sobo in mi poda močno klofuto, a vseeno nisem prenehala s kričanjem še enkrat se je vrnil a tokrat mi je podal še močnejšo klofuto po licu da se mi je njegova roka poznala na licu, saj sam ni vedel zakaj tako kričim. Ja dobila sm karto za koncer ''Justina Bieberja'' od sošolke za r.d. xđ. Nubenmu nism povedala pa še to bo koncert za vikend ko očeta in mačehe ne bo doma. Mama ja zapustila me je ko sem bila še majhna zdaj pa živim sama z očetom in najbolj zoprno mačeho.Zaklenila sem vhodna vrata v mojo sobo in prižgala radio in naštimala CD Justina dala na najbl naglas in nabijala musko cele 3 ure dokler ni v mojo sobo, tokrat prišla mačeha, ki me je potisnila u steno uzela metlo in me začela tepsti ponorela sem in ji nazaj pribila klofuto. Zakričala sem ''hočem nazaj svojo pravo mami''. Izmuznila sem se skozi njene roke in skočila skozi okno. Šla sem do svoje ''skrivne'' hiške! tam sem imela pripravljeno vse za pobeg,saj sem vedela da bom morala enkrat pobegniti. pograbila sem ruzak in not zmetala obleke,denar in karte za Justinov koncert. Pograbila kolo in se odpeljala do moje najboljše frendice saj sva nameravali skupaj pobegniti in mislili poiskati mojo mami.Bile so poletne počitnice in ni bilo šole. Odpeljali sva se do glavne ceste seveda obe s kolesi in se ustavile pri pošti da bi lahko nekako pridobile njen naslov. Ko sem stopila noter sem za blagajno zagledala neko meni znano osebo a se nism spomnila od kje jo poznam. Prosila sem jo če mi pove naslov te ženske ''Terry Manner'' ker sem njena hčerka in jo nujno potrebujem. Ženska iz blagajne me je samo močno objela jaz pa sem se začudila kaj ona zdaj počne z mano saj nisem poštr xđ. Kasneje se mi je u glavi začelo vse zazdevati bila je moja PRAVA mama. Več časa sem že hodila v to pošto pa je nisem spoznala kako sem bila lahko tako neumna. Mama je hitro zaklučila službo in naju s Iso ( mojo bff ) povabila domou. Ja moja mama je bila že skos samska od kar se je ločila od mojega očeta. Povedala mi je zakaj me je zapustila, pač zapustila me je zaradi tega ker ni več zdržala zraven moškega zato tudi zdaj ne zdrži več in je samska. Povedala sem ji celo mojo zgodbo(kako sem pobegnila,zakaj,..)Postalo je hladno mama nama je prinesla odejo in naju pokrila,začela sem razmišljati ''o tem kaj če me bodo začeli iskati'' upala sem da nevedo kje živi moja mami. Takrat pa je nekaj pozvonilo na vratih....
________________________________________________________________________________________
Perry Manner Wolf/Los Angeles/15 let

Isa Yello Balance/Los Angeles/14 let in pol
[img]https://data.whicdn.com/images/55557054/resize_large.[/img]
_________________________________________________________________________________________
N E X T?
29. marec 2013
u121808
u121808
nexttt
29. marec 2013
u108028
u108028
Neeext *www*
29. marec 2013
Next *w*
29. marec 2013