Forum
Haj sem nova na igre123 tko da pls berite mojo(e) zgodbe in me dodajte za frendico
|UVOD|
Sem Jennifer prijatelji me kličejo Jenny.Stara sem 15 let in sem dokaj popularna na naši šoli.Hodim v gimnazijo in imam bff Eleno,ki je pravtako stara 15 let in pravtako dokaj popularna.V hiši kjer živim imam očeta Ricka star je 41 in mamo Moniko stara je 40 let.Imam 17 let starega brata Erika.

Jst

Elena
[img]https://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTJzTEfL_u2aAMINT0oOlv7vQLxRmhGUWuwqTVz90bwMy_Sy-bXEvTUhs37[/img] Mami

Očka

Brat Rick

Dober?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. avgust 2012
Tu je prvi del,sry brat rick in oče erik moja pomota oče je erik brat pa rick
|1.DEL|
Počitnice so,natančno 21.7.2012 ura 10:00,ko se prebudim iz lepih sanj in se odpravim v kopalnico.Stuširam se in umije lase,počesem se in se oblečem.Odidem v kuhinjo in pojem kosmiče z malo mleka.Pomijem posodo in pogledam ali Rick še spi.Odprla sem vrata in videla,da se Rick ravno oblači.Pogovor j-jaz r-rick
J-Jutro
R-Hei
J-Si dobro spal?
R-Mah ja
J-Spodaj imaš kosmiče jaz grem na sprehod v park ok?
R-OK
Z Rickom sva se zelo razumela.Obula sem si all-starke in odšla na sprehod saj sta starša bila v službi.Hodila sem in se usedla na klopco ter na svojem iPadu poslušala to skladbo:
Ob 12:30 sem odšla domov in naredila pico.Ricka ni bilo doma,na hladilniku pa je bil listek:Hei sestrica,jaz sem odšel z frendom Jackom v mesto na pijačo pridem ob pol 2.Rtm :* .Jack mi je bil že 1 leto zelo všeč,jaz pa nwm če sem njemu.Naredila sme pico in jo pojedla.Takrat je prišla domov mami.Rekla je da gremo 1.8.2012 z Jackovo družinjo na morje do 20.8.2012.Zavrisklaa sem,sedja bom 20 dni z Jackom .Odšla sem na fb in dodala Jacka.Poklical me je Rick in me vprašal če grem danes v kino z Jackom.Rekla sem da in se nasmehnila ter prekinla.Komaj čakam da je ura 19:00 da pride Jack pome..Next?
21. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg