Forum
нєуσυυ тυкι

Tina:
Sem Tina stara 18 let.Js ne hodm u šolo in vem da je čudno ampak Ful dobll :3.Imam BFF Lizo.Midve ubužujeve 1D.In Danes sva izvedli da bojo v slovenio pršli in izbrali dve dekle,ki nima staršev da bojtta pr njih živeli.Jej mivde z lizo nimave staršev ...No sj vem da je žalostno ampak ok ;D.

Tina:

Liza;

Hej sm Liza.Stara sem isto kot Tina (18 let).Tudi js nimam staršev .Pozabile sva umenit da Skupi živive.Nimave fantov .No to je use za zdj em da sm mal umenla ampak bom pol ....

Liza

Nadaljujem:?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. julij 2012
Plisss Next?
23. julij 2012
Pa nč grem pa naprej pisat
23. julij 2012
u79562
u79562
NEXT
23. julij 2012
Tina:

------------------------------------------
Tina!!!!!!Zbudi se preoblečt se pejt,ura je že 15:00 maš še pou ure časa...Hitr sm skočla is spojstle in šla umit in ublečt make-up in bla bla bla....Med tem času sm pa razmislila če bojo naju izbral ali bojo druge ali ali ali ali.....10000 uprašanj ...OK DOST BLEBLETNJA V AVTO!Hitr sva šle v avto ....

Liza:
-----------------------------------
V DVRANI:
----------------------------------------
Midve sTina sv čakale na 1D ..Kar naenkat stopi Zayn Na oder in začneanes bomo izbrali dve punci ki so bress staršev.No najprej bom izberal jaz potem pa .......Js sm upala da Niall Ker js sm zaljubljena v Nialla Tina pa Zayniya .....Potem pa moje misli pokvri Niallov Glas otem pa js izberam...Skoraj sem padla v šok.No začnimo:Js izbberem..................Tamle punco z rjavimi lasmi na majci ima i love zayn.....

Tina:

Kaj!!!!!!!!!!!!!!!!!? Izbrau je mene ....Kako ti je ime? reče Zayn Tina Cokk .Pridi na oder ...Reče in grem...

Lisa:

--------------------------------------------

Vesela sm za Tino...Upam da bo Niall mene izbru..
Niall:
---------------------------------------

Ko je zayn je izbrau Tino men je bla pa ušeč ena zravn nje pomojm je od nje frendica.Zayn reče:No niall kero boš ti?................Bloodinko ki ima sončna oočala in ki je bila zravn Tine

Lisa:
---------------------------------------------------------------------------------------
OMG!! mene je izbrau!!Šla semna oder in objela tino

Zayn:

-------------------------------------------------

No punce zdaj pa adijo lepo da ste prišli na koncert..............

2 nexta
23. julij 2012
next!!!
23. julij 2012
u55962
u55962
next!!
23. julij 2012
u100934
u100934
Next
Next
Dovolj?
23. julij 2012
Fala z 2 nexta res!! a bi se dal še enga?
23. julij 2012
aja ok bom nextala
23. julij 2012
next
23. julij 2012
next
23. julij 2012
Tina:

-----------------------------
Midve sva šle zaoder.Čakale sa 5 min in potem so pršli fantje
Niall=N Liam=L Harry=H Zayn=Z L=Louis J=Js Liza=L

FANTJE:HEJ
MIDVE:HEY
IN SE USEDEJOO.....
H:NO SE BOSTE PRISTAVILI?
L IN J:JA
J:NO JS SM TINA COKK
L:IN JS SM LIZA PIKACH
Z:LEPO
N:NO A GREMO SKUPI VM DOMU SPAKERAT
L IN J KII

Lisa:
-----------
Ko smo prišli v hišo...........
-------------------------

Waaa lepa hiša..Reče zayn.Hvala .Rečm ....No zaljubljenci gremo zayn in tina Skup...In js pa Lisa Fanje pa pejte tv gledat...Reče Niall in se začnemo smejat....Usi gremo tko k je zmennn..............
23. julij 2012
u100934
u100934
next nujno
23. julij 2012
Rabm 3 nexte
23. julij 2012
No bo kej?
23. julij 2012
nextala bom čes pou ure ali več ali mn
23. julij 2012
Kšn nexttt...
23. julij 2012
next!!
23. julij 2012
u100749
u100749
next
23. julij 2012
ok no nj vqm bo
23. julij 2012
next
23. julij 2012
zayn:

------------------------
Ko sva spakerala sva šl u dnevno in se pogovarjala
JS=Z TINA=T

T:AMMM NOO
Z:CUTE UČKE MAŠ
T:AWWW HVALA ENAKO
Z:VEŠ KO SM TE ZAGLEDU NA KONCERTU....S-SS-SS-S-SI............M-M-M-M-I-----POS-S-S--T-T-TT-A-A-A-L-L-L-L-A-A-AA-A- .....V-V

In pride v dnevno louis.Kaj je zaljubljnca ...reče lou.Dj šuti stran lou ne zdj..Reče zayni...Ok ok (in gre vn)...In midva se začneva režat....Potem pa reče... kaj si hotu prej rečt?In pol pride v dnevno Liza in reče da gremo.V mislih sm biu res žiučn zrt vsega tega

]

Tina:
------------------------
Zayn ni mogu 2 dokončt stavka...Ko smo šli vn sm zagledla prečudovito limuzino

In notri:

Z Zayniyom sva sedela skupi.In kar naenkrat sm se spomnla na mami in očeta.Solza mi je pritekla po licih in potem se je jih že ulil preveč dobr da limuzina več malih sobic tko da sva bla sama.Ko me je Zayn upazu me je poljubil na čelo .Potem pa še na lička.Awww bom sm se pomerila..........

23. julij 2012
3 nxti
23. julij 2012
next
23. julij 2012
2 Cute nexta
23. julij 2012
NEXT NUJN K CENE BOM ZNORELA
the best storyyyy!!!!!
nujn next sm zame k sm nova tuki bralka mislm
24. julij 2012
next novo bralko maš