Forum
hεllø﹗

σкєנ. νѕι тυℓє ѕтє ℓєρσ ρσz∂яανℓנєηι ιη ѕαм яα∂α вι ναм ρσνє∂αℓα, ∂α тαкє ƒσяυм тємє ηα ιgяαнΙ2Э šє ηιѕєм zαѕℓє∂ιℓα, ∂α ηє вσ ρσσℓנ кαкšηιн ρσмσт.
hυαlα zα uπδεƦ$†απδιπĝ:*

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ησ, кσт ρяνσ ηαנ ναм яαzℓσžιм ρσтєк тє 'ιgяє' ν кαтєяι вσ νѕαкα ρяιנανℓנєηα мσяαℓα σρяανℓנαтι ѕνσנє ∂єℓσνησ мєѕтσ.
zα ∂єℓσνηα мєѕтα ℓαнкσ ιzвιяαтє мє∂:

➽ ƒяιzєякα
➽ ησνιηαякα
➽ ƒσтσgяαƒιηנα
➽ тяgσνкα
➽ кηנιžηιčαякα
➽ υčιтєℓנιcα
➽ кσzмєтιčαякα
➽ мσ∂ηα σвℓιкσναℓкα
➽ ριѕαтєℓנιcα
➽ мσ∂єℓ
➽ ναяυšкα
➽ яєкℓαмєякα (тιѕтα, кι ∂єℓα ν яєкℓαмαн)
➽ ρσℓιcιѕткα
➽ ρєνкα
➽ šρσятηιcα (ιzвιяαš ℓαнкσ мє∂ šρσятι: ησgσмєт, ρℓαναηנє, кσšαякα, яσкσмєт, σ∂вσנкα, αтℓєтιкα)

ρяιנανι ѕє נιн ηαנ ηαנмαηנ Ƽ αℓι ηαנνєč Ιθ.
ρσтєк ιgяє נє ℓαнєк ιη ∂α ѕє gα нιтяσ яαzυмєтι. νѕαкι σ∂ ναѕ вσм ηαяє∂ιℓα σѕєвησ ιzкαzηιcσ, ѕ кαтєяσ вσ ℓαнкσ σ∂šℓα ηα яαzgσνσя ηα ∂єℓσ.

ρσтєк ιgяє:

❥ ηαנρяєנ ѕι вσ νѕαкα σ∂ ναѕ zвяαℓα єη ρσкℓιc, кαтєяєgα вσ υρяανℓנαℓα. čє נє ρσкℓιc žє zαѕє∂єη, gα ηє мσяєš νєč υρяανℓנαтι.
❥ čє ρσкℓιcα, кι gα нσčєš ηι νєč ηα νσℓנσ, ηє ρσѕтαηєš žαℓσѕтηα ιη ѕє ηє σ∂נανιš.
❥ кσ ѕι ιzвєяєš ρσкℓιc, ∂σвιš ηα ѕνσנ яαčυη Ιθ υgℓαяנєν (∂єηαяנα) ιη Ƽ тσčк.
❥ кσ ѕє ρяιנανιš тι ηαяє∂ιм σѕєвησ ιzкαzηιcσ.
❥ кσ тι ρσšℓנєм σѕєвησ ιzкαzηιcσ тι вσм ν zαѕєвησ ѕρσяσčιℓσ ρσѕℓαℓα тυ∂ι тνσנσ ριη šтєνιℓкσ, кι ѕι נσ мσяαš ηα νѕαк ηαčιη zαρσмηιтι.

čє кαтєяι šє кαנ ηє вσ נαѕησ, ηαנ мι ηαριšє ν zαѕєвησ ѕρσяσčιℓσ z ηαѕℓσνσм ηρя. ƒяιzєякα σz. z ηαѕℓσνσм тνσנєgα ρσкℓιcα. ηρя. αѕнєℓу ιzвєяє ρσкℓιc ρσℓιcιѕткα ιη мι ηαριšє ν zαѕєвησ ѕρσяσčιℓσ кαя нσčє, ηαѕℓσν ρα ∂α: ρσℓιcιѕткα.
яαzυмєтє؟

ησ, тυкαנ ρα נє šє ρяιנανηιcα.

✿ ιмє: ѕєм ηαριšєš ѕνσנє ιzмιšℓנєησ ιмє
✿ ρяιιмєк: ѕєм ηαριšєš ѕνσנ ιzмιšℓנєη ρяιιмєк
✿ ѕтαяσѕт: ѕєм ηαριšєš ѕνσנ ιzмιšℓנєη ∂αтυм яσנѕтνα. ηє ριšι ℓєтηιcє!!!
✿ ηα кяαткσ ѕє σριšι: ρσρσℓησмα נαѕησ ηανσ∂ιℓσ.

✿ ρσкℓιc: ѕєм ηαριšєš єηєgα σ∂ žє ρяєנ ηανє∂єηιн ρσкℓιcσν, кι вι gα яα∂α υρяανℓנαℓα
✿ яαzℓσg: ηαριšι яαzℓσg, ∂α ѕι ιzвяαℓα тα ρσкℓιc
✿ кαנ тє ρяι тєм ∂єℓυ тαкσ νєѕєℓι: кαנ тє ρяι тєм ρσкℓιcυ, кι ѕι gα ηαριѕαℓα тαкσ νєѕєℓι؟
✿ cιℓנι ιη žєℓנє: тνσנι ηαנνєčנι cιℓנι ιη žєℓנє ѕσ؟
✿ тνσנє ηαנνєčנє ѕαηנє: zαυραנ ηαм, кαנ нσčєš ρσѕтαтι ρσ ρσкℓιcυ, кσ σ∂яαѕтєš

To pa sem jaz, vaša voditeljica. Stella Cold.

No, upam, da vse razumete in da se vas bo čim več prijavilo.

Poljubčke in Pozdravčke,
Stella:3
28. oktober 2012
✿ ιмє: Lea
✿ ρяιιмєк: Jae-sang
✿ ѕтαяσѕт: 15 let
✿ ηα кяαткσ ѕє σριšι: Sem sanjačka, obožujem pisanje, risanje in sem obsedena s kompom.

✿ ρσкℓιcisateljica
✿ яαzℓσg: KER OBOŽUJEM PISANJE!
✿ кαנ тє ρяι тєм ∂єℓυ тαкσ νєѕєℓι: da lahko izrazim svoje mnenje in da lahko pišem karkoli pa še komu je všeč xP
✿ cιℓנι ιη žєℓנє: rada bi da bi moje zgodbice kdaj dosegle 100 strani pa to
✿ тνσנє ηαנνєčנє ѕαηנє: pisateljica in da bi po mojih knjigah imeli svetovno znane filme xP

A je Ok?
28. oktober 2012
a bomo potem meli kake izzive pa to?
28. oktober 2012
*popravek*
✿ ρσкℓιc: PISATELJICA
28. oktober 2012
Ja, imeli boste izzive in sprejeta si. Malo oglašuj prosim:*
28. oktober 2012
Prosim te, da mi navedeš še datum rojstva:*
28. oktober 2012
aha 16.september 1997
28. oktober 2012

Upam, da ti je všeč:*
28. oktober 2012
zelo < 333
28. oktober 2012
u73295
u73295
✿ ιмє: Taylor
✿ ρяιιмєк: Henderson
✿ ѕтαяσѕт: 15 let(čeprav bom bila 15 šele čez tri tedne)
✿ ηα кяαткσ ѕє σριšι: Sem pozitivna oseba,rada spim in poslušam glasbo,se družim z ljudmi in berem
✿ ρσкℓιc: model
✿ яαzℓσg: obožujem modo in v tem uživam
✿ кαנ тє ρяι тєм ∂єℓυ тαкσ νєѕєℓι: spoznavam nove ljudi in potujem po vsem svetu kar zelo rada počnem
✿ cιℓנι ιη žєℓנє: rada bi spoznala kakšnega svetovno znanega oblikovalca in nastopila bi rada na pomembnih modnih revijah
✿ тνσנє ηαנνєčנє ѕαηנє: postati svetovno znan model
datum rojstva: 17.11
ok?
28. oktober 2012
✿ ιмє: ѕєм ηαριšєš ѕνσנє ιzмιšℓנєησ ιмe /Ashley
✿ ρяιιмєк: ѕєм ηαριšєš ѕνσנ ιzмιšℓנєη ρяιιмєк / Horan(vrjetno si prčakvala)
✿ ѕтαяσѕт: ѕєм ηαριšєš ѕνσנ ιzмιšℓנєη ∂αтυм яσנѕтνα. ηє ριšι ℓєтηιcє!!! / 12.9.
✿ ηα кяαткσ ѕє σριšι: ρσρσℓησмα נαѕησ ηανσ∂ιℓσ. / okj.. sm zabauna in prjazna oseba in olways in green jeans :'D

✿ ρσкℓιc: ѕєм ηαριšєš єηєgα σ∂ žє ρяєנ ηανє∂єηιн ρσкℓιcσν, кι вι gα яα∂α υρяανℓנαℓα/ reklamerka
✿ яαzℓσg: ηαριšι яαzℓσg, ∂α ѕι ιzвяαℓα тα ρσкℓιc / mmmm.... zato kr semi zdi da če bi delala kot reklamerka bi prodali vlk izdelkou... haha hec...hec(pepsi,fa moments)ti že veš zaka se gre....
✿ кαנ тє ρяι тєм ∂єℓυ тαкσ νєѕєℓι: кαנ тє ρяι тєм ρσкℓιcυ, кι ѕι gα ηαριѕαℓα тαкσ νєѕєℓι؟ /
to da se lahko užiwiš v vlogo in dejansko poskušaš ob zabawi w nekaj preprićati ljudi...
✿ cιℓנι ιη žєℓנє: тνσנι ηαנνєčנι cιℓנι ιη žєℓנє ѕσ؟ / da bi spoznala 1D in da bi v službi uspela...
✿ тνσנє ηαנνєčנє ѕαηנє: zαυραנ ηαм, кαנ нσčєš ρσѕтαтι ρσ ρσкℓιcυ, кσ σ∂яαѕтєš / odwetnica ali uprawljati kakšen poklic z živalmi...

sprejeta?????
28. oktober 2012
Ashley. Drugič brez tistega kar je že blo napisano-.-'
28. oktober 2012
u73295
u73295
hvala da sem sprejeta in kartica mi je zelo všeč <3
28. oktober 2012
sory....
28. oktober 2012
Leiiiiikuš (Ashley) tvoja izkaznica:

Sprejeta drgaaaač Bitch mine^^
28. oktober 2012
awwwww usecc mi jeee..... ******************
28. oktober 2012
u108757
u108757
✿ ιмє: Mary
✿ ρяιιмєк: Love
✿ ѕтαяσѕт:25.12
✿ ηα кяαткσ ѕє σριšι: Sem zelo družabna, rada klepetam uživam v delu z otroki, živim skromno v bloku z dvema psoma in mačko ter imam fanta

✿ ρσкℓιc: varuška
✿ яαzℓσg: Ker zelooooo rada imam otroke
✿ кαנ тє ρяι тєм ∂єℓυ тαкσ νєѕєℓι: To, da sem z otroki
✿ cιℓנι ιη žєℓנє: cilj je postati zelooo popularna pisateljica in tako dalje.....
✿ тνσנє ηαנνєčנє ѕαηנє: Biti vrhunska pisateljica, kot sem že povedala........

hvala♥
28. oktober 2012

Mary, sprejeta si in hvala za prijavo.
Povabi še koga!
28. oktober 2012
Prijavi naj se še vsaj ena, alipa največ 6
28. oktober 2012
u108757
u108757
Ok
28. oktober 2012
u108757
u108757
A lahko že začnemo??? Prosim!
28. oktober 2012
u110870
u110870
✿ ιмє: Lilly
✿ ρяιιмєк: Nature
✿ ѕтαяσѕт: 15.1
✿ ηα кяαткσ ѕє σριšι: Sem Lilca, imam kmetijo, študirala sem na Harvardu in.....to sem jaz

✿ ρσкℓιc: učiteljica
✿ яαzℓσg: to sem študirala
✿ кαנ тє ρяι тєм ∂єℓυ тαкσ νєѕєℓι: To da poučujem mi je res fajn, da drugi kej novga zvedo po moji zaslugi
✿ cιℓנι ιη žєℓנє: Cilj je zmagat na kakšnem res velikem tekmovanju želje pa so da bi živela čim daljše in lepše življenje
✿ тνσנє ηαנνєčנє ѕαηנє: nevem še......biti slavna
29. oktober 2012
✿ ιмє: Willow. ѕєм ηαριšєš ѕνσנє ιzмιšℓנєησ ιмє
✿ ρяιιмєк: Styles ѕєм ηαριšєš ѕνσנ ιzмιšℓנєη ρяιιмєк
✿ ѕтαяσѕт: 4.april ѕєм ηαριšєš ѕνσנ ιzмιšℓנєη ∂αтυм яσנѕтνα. ηє ριšι ℓєтηιcє!!!
✿ ηα кяαткσ ѕє σριšι: Sem willow,za prijatelje sem willy.Živim v mestu z starši in mlajšo sestrico.Sem družabna,se rada zabavam,... ρσρσℓησмα נαѕησ ηανσ∂ιℓσ.

✿ ρσкℓιc:Fotografinja. ѕєм ηαριšєš єηєgα σ∂ žє ρяєנ ηανє∂єηιн ρσкℓιcσν, кι вι gα яα∂α υρяανℓנαℓα
✿ яαzℓσg:Ker pri tem uživam. ηαριšι яαzℓσg, ∂α ѕι ιzвяαℓα тα ρσкℓιc
✿ кαנ тє ρяι тєм ∂єℓυ тαкσ νєѕєℓιa ko druge fotografiram,mi izražajo veselje na njihovih slikah in preurejanje slik. кαנ тє ρяι тєм ρσкℓιcυ, кι ѕι gα ηαριѕαℓα тαкσ νєѕєℓι؟
✿ cιℓנι ιη žєℓנє:Fotografirati slavne osebe in služiti s posnetimi slikami. тνσנι ηαנνєčנι cιℓנι ιη žєℓנє ѕσ
✿ тνσנє ηαנνєčנє ѕαηנєa bi zmagala in da bi bila vrhunska fotografinja in da bi delala pri kakšni večji firmi. zαυραנ ηαм, кαנ нσčєš ρσѕтαтι ρσ ρσкℓιcυ, кσ σ∂яαѕтєš
29. oktober 2012
Super. Obe sta sprejeti. Zdajle dobita osebni izkaznici potem pa dobite vse prvi izziv.
29. oktober 2012

Upam, da vama je všeč:*
29. oktober 2012
O hvala,komaj čakam na prvi izziv :*
29. oktober 2012
u110870
u110870
kuuuul!
29. oktober 2012
hεllø﹗

ɴe мoreм verjeтι, dα ѕтe ѕe тαĸo нιтro prιjαvιle ιɴ dα že lαнĸo zαčɴeмo. prιjαvljeɴιн vαѕ je 6 ιɴ ѕιcer: leα jαe-ѕαɴɢ, тαylor нeɴderѕoɴ, αѕнley нorαɴ, мαry love, lιlly ɴαтυre in wιllow ѕтyleѕ.

leα jαe-ѕαɴɢ - pιѕαтeljιcα
тαylor нeɴderѕoɴ - мodel
αѕнley нorαɴ - reĸlαмerĸα
мαry love - vαrυšĸα
lιlly ɴαтυre - υčιтeljιcα
wιllow ѕтyleѕ - ғoтoɢrαғιɴjα

тαĸole. vαм вoм ĸαr rαzdelιlα ιzzιve:

leα, ĸer ѕι pιѕαтeljιcα je тvoj prvι ιzzιv, dα ɴαpιšeš ĸrαтĸo zɢodвιco z ɴαѕlovoм мoj rojѕтɴι dαɴ. zɢodвιcα ɴαj вo ιzмιšljeɴα, doмιšljιѕĸα, dodαтι мorαš vѕαj тrι ѕlιĸe ιz ιɴтerɴeтα ιɴ ɢlαvɴα oѕeвα ɴαj вo, proѕιм, deĸle.
zα oprαvljeɴo ɴαloɢo doвιš 5 тočĸ ιɴ 2 υɢlαrjα.
*
тαylor, ĸer ѕι мodel вoš odšlα ɴα ѕlιĸαɴje, ĸjer ѕe вoš мorαlα ѕlιĸαтι z žιvαlмι, v ɢɴezdυ ιɴ prι мorjυ. ѕlιĸe ɴαj вodo ιz we нeαrт ιт če ɴe ɢre drυɢαče pα ιz ɢooɢle pнoтoѕ.
*
αѕнley, ĸer ѕι reĸlαмerĸα вoš odšlα v тrɢovιɴo z žιvιlι ιɴ predѕтαvljαlα ɴov ɴαpιтeĸ z oĸυѕoм вorovɴιce. ĸo ѕe vrɴeš, вoš мorαlα ɴαpιѕαтι ѕvoje poročιlo ιɴ v ɴjeм ɴαpιѕαтι, ĸαĸo je вιlo. če želιš lαнĸoм dodαš тrι ѕlιĸe.
*
мαry, vαrυšĸα ѕι ιɴ ĸlιcαlα мe je drυžιɴα вιllow, ĸι ιмα мαjнɴo pυɴčĸo po ιмeɴυ lαrιѕα. ѕprαšυje, če вι вιlα тαĸo prιjαzɴα ιɴ вι jιм odšlα poмαɢαт. ĸo ѕe vrɴeš proѕιм ɴαpιšι poročιlo, ĸαĸo je вιlo ιɴ če je вιlα drυžιɴα zαdovoljɴα ѕ тeвoj.če želιš lαнĸo dodαš тrι ѕlιĸe.
zα oprαvljeɴo delo doвιš 5 тočĸ ιɴ 2 υɢlαrjα.
*
lιlly, υčιтeljιcα ѕι ιɴ ɴα šolι weѕтover вlαcĸ мooɴ, poтreвυjejo ɴovo υčιтeljιco ɴαrαve. мιѕlιlα ѕeм, dα вι мoɢoče вιlα zαιɴтereѕιrαɴα ιɴ odšlα v šolo. ĸo ѕe вoš vrɴιlα вoš ɴαpιѕαlα poročιlo ιɴ v ɴjeм opιѕαlα ĸαĸo je вιlo. dodαтι мorαš 2 ѕlιĸι.
*
wιllow, ĸer ѕι ғoтoɢrαғιɴjα ѕeм ѕe odločιlα, dα вoмo odšle мαlo ɴαprej, v čαѕ вožιčα. proѕιм ɴαredι тrι ѕlιĸe v zvezι z вožιčeм ιɴ jιн prιlepι ѕeм.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ɴo, pυɴce тo je тo. vѕo ѕrečo vαм želιм.

poljυвčĸe ιɴ pozdrαvčĸe,
ѕтellα:З
29. oktober 2012
u108757
u108757
Ljubljana
29.10.2012

Bilo je zelo zanimivo.Spoznala sem prejšnjo učiteljico narave, povedala mi je vse, kako in kaj in ni bilo težko razumeti. Učenci so super. Dobila sem mlajši razred in zato tudi še eno pomočnico. Učili smo se za prvič veliko o vodi in naravnih nesrečah pri vsakem vprašanju so skoraj vsi učenci dvignili roko in odlično sodelujejo. Neki punčko je bilo med uro tudi slabo, zato je bila ura malce skrajšana. Torej, nobenih problemov, učenci so super pomočnica Ema tudi spoznala sem ravnateljico, zelo prijazna, hočem povedati, da mi je v veliko veselje delati tam. Edine težave so bile nekaj pretepov med fanti, punce pa so superca

šola je res ogromna!

Lilly Nature
29. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg