Forum
HEEEI

NAPISALA BOM ZGODBICO O PUNCI NIKI IN NJENIM DOGODIVŠČINAM! ZGODBA JE RESNIČNA
SAMO Z MALO PRETIRAVANJA OZIROMA DODAJANJA DOGOTKOV IN STAROSTI NISO RENIČNE..

ali boš brala??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. februar 2012
no bom dodala še slikce:

MAJA&NASTJA
24. februar 2012
no najprei deite sai 2 nextaa
29. februar 2012
ma bom kr nextala
04. marec 2012
bilo je poletje in bilo je zakooon!! z frendicama( nastjoin majo) smo šle skupi na morje...vse dnewe smo tičale skupaj. vsak dan je bilo vse isto: spat do 11-h,it na zajtrk,plaža,sladoled,kosilo,plaža,večerja,sladoled,žurkaa!!!tam so mel najača diskooo...kup cute tipčkou po skupincah,pjača zaston, ugaunem 7-ma nebesaa!! in to se je odvijalo 14 dni ko smo morale ( ) domov... res da smo imele wse wilo!! no jaz in maja swa sestrični in živiva v isti vili z bazenom, nastja pa še živi z starši čeprav je več ali manj pri nama...nobena od nas nima fanta...
no pa začnimo:

1.POGLAVJE

nika,zbud see!!! ja no sei greem! potožm maji...nastja je pršla pa še nekoga je pripeljala!! takoj sem pomislila da ima fanta. ko sem pricapljala v dnevno sem zagledala nastjo in še neko punco... ni mi bila znana. imela je rjave dolge lasee in bila je zelo lepa (potem dam slikce)... "živjo" hitro poskoči ko me zagledaa. "heii" ji napol zaspano in napol začudeno odgovorim. " jaz sem nastjina bodoča soseda Ajda" mi odgovori nazaj. hitro smo se vživele v pogovor in se pogovarjale kot da smo prijateljice že od malih nog. izvedela sem da prihaja iz kranja in da je stara enako kot jaz...ajda je prišla vsak petek in ponavadi je prespala pri njeni babici ki je bila soseda od nastje...
(nedelja zwečer)
"joj,spet šola" pomislim. sovražila sem šolo ! najbolj pa sem sovražila učiteljico za matematiko in matematikoo... pripravila sem si torbo po urniku in se usedla na stopnice ki so vodile v višje nadstropje kjer swa z majo imeli fitnes in kino (ni tisti kino) to je hišni kino... plata, kawči, naprava za kokice in nič weč!! razmišljala sem o ljubezni! kaj če ima ajda kakšnega prijatelja ali sošolca ki mi bi bil všeč??ah ne.... meni ljubezen negre dobro od rok... naenkrat je pozvonilo! šla sem odpret in zagledala... next?? 2 nexta!!
04. marec 2012
mal krajši del ampak bojo daljši!!
04. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg