Forum
Živjo !! Začela bom pisat mojo drugo zgodbo !!! Nisem ravno najboljša v pisanju zgodbic ,a bo šlo!
Zgodba je IZMIŠLJENA !!
Zgodba govori o 16 - letnici Klari , ki se spopade z različnimi ljubezenskimi in z drugimi težavami !
V zgodbi je tudi veliko drugih dogodkov !!!

Za začetek opis osebah , ki nastopajo v zgodbi ( druge osebe pridejo kasneje )
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
IME : Klara ( glavna oseba )
STAROST : 16
SLIKA :

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

IME : Matej ( Klarina simpatija )
STAROST : 18
SLIKA :

IME : Hana ( Klarina BFF )
STAROST : 16
SLIKA :

Pa pojdimo k zgodbi :

Začelo se je kot vsako jutro ! Klara je vstala in se napotila proti šoli !
Kot vsakič je tam srečala Hano ! Spet sta bili malo pozni zato sta hiteli k učilnici !!
Med tekom se je zaletela v : Mateja !!!
Ja , tako je !! On je ful crazy in vsaki punci , ki jo sreča , da kakšen " kompliment " ! Na šoli je zelo " slaven " zato ga vse punce občudujejo s Klaro vred ! On pa se za 2 leti mlajše punce sploh ne ozira ( vsaj tako misli Klara )
Tudi Klara ni bila izjema ! Hana ju je pustila samo , njun pogovor pa je potekal tako :
K : Klara
M : Matej

M : Glej , glej , koga imamo tukajj !!!
K : A ne vidššš ??
M : Aja sej ress , blond Klarčiko !!
K : Nehi se zafrkavat pa se rajšš spelji !!
M : Jsttt ?? Ni šanss !!
K : Okk , pol pa jstt !!
K : ( se odpravim proti učilnici )
M : Hejjj !!! Sej se še kdaj slišva , ne ???
K : ( nisem mu odgovorila , saj nisem vedla kaj točno s tem misli ! )
Ko sem prišla v učilnico me je profesorca za matematko takoj napadla !
" Dobro jutro Klara , kje si pa bila ? "
Jaz pa : " Amm , jst smm ... zamudila ... "
Ona pa čisto mirno : " To vem , vprašala sm te kje si bila "
( joj kok jo bi jst ubila )
Jaz : " Ja pačč zamudilaa smmm !!! "
Ona : " Glej no glejj ! No prav usedi se in da se je to zgodilo zadnjič . "
Profesorca za MAT zmeraj tako reče , pol pa pozabi !!!

No vglavnemm usedla sm se na svojem mestu zravn Hane !!
Razmišljala sm o Mateju in o tistem , kar mi je reku !! Že 2 leti sm vanjga , danes pa me je na srečo opazu !!! Med razmišljanjem mi je pred obraom priletel listek !!
Vrgla mi ga je Hana !!
Na listku je pisalo : " Haii ! Kako kej z Matejom ? "
Na listku semm ji vse powedala !!
Spet mi je vrnila listek , ki je na njem pisalo : " Opaaa , prvi znakiiii ljubezniii !!! iiiiii !
Ko sm šla domov , sem pripravila zvezke za drug dan , ko kar naenkrat s torbe pade listek !!!
Na listku je pisalo :
Neeeext ?? Sej wem , da ni ravno dobro , sam zdej je pačč samm začetkk !
Upam , da wam je vsaj malo všečč !

Naj nextam ??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. maj 2011
Vsaj 2 nexta !
09. maj 2011
NEXT!
09. maj 2011
Tnxx , še 1 !
09. maj 2011
Bom jutriii , upamm , da se do takrat najdee veččč bralcevv !!
09. maj 2011
u19496
u19496
next!!

the best story
09. maj 2011
Tnxxxx !!! Bom zdejjj mogočee !
10. maj 2011
u19496
u19496
nexty
10. maj 2011
NEEEXT!!
10. maj 2011
Nadaljevanje :
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na listku je pisalo :

Ob 17.00 , v park !!!!
Tvoj skrivni oboževalec !!!!

!!!!!!Kajj !!!!!!!
Nisem si mogla predstavljatt !!! MOJ skrivni oboževalec ?????
Pojma nisemm imelaa , kdo naj bi to bil !!
Ampak nekako smm imelaa upanje , da naj bi to bil Matej !!!
O , ko bi le bilo res !!!
No kakorkoli , odločla sm se , da bom ob 17.00 , pa naj bo kdorkoli !!!
Ko semm se KONČNO uredila , je napočil čas , za " zmenek " !!!!!!
Prišla semm ravno točno , ampak zgleda , da je bil moj skrivni oboževalec hitrejši !!
Obrnemm se in zagledamm :
- Matejaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OMG !!!!!!
No približa se mi in že se začne najin pogovor !!!

M : Haiii , kakk kejj !
K : oo , Ok ! Ti ?
M : Tudi ampak vešššš ... veščč si mi , že od nekdajj , mislil smm , da ti jstt nismm ušečč , ampak po včerajšnjem pogovoru , predvidevam , da ... sm ti tudi jst ušečč , kaj ne ???
K : Hmmm ... ( čisto " hipnotizirana " sm bila ) vešš , misllimm , da bi ti moral postati vedeževalec , saj si uganil ; tudi ti si meni ušečč !!
M : Aaa , to je super !!! Hočemm reči , že res , da se zmeri neki zafrkavam ampak tak sm pačč jstt , tud jstt mam čustva , zato bi te vprašal :
- Bi bila moja punca ??
K : ( iiiiiii ! ) Khmm ... no hmm...
M : Ne sej če nis prpravljena na to , sm jaz pripravljen tebe čakati !!
K : ( o kak srčekk je ) Neee , hočem rečiii ; Ja , z veseljemm bi bila tvoja punca .
-----
In potem veste kaj je sledilo : POLJUB !!!!!! Bila sm v " nebesih " !!!!
Ress , drug dan ko sva šla skupi v šolo , kot se za vsak par spodobi , so že usi ugotovl , da sva fant in punca . Nekateri so bili veselii za nsss , drugi pa pačč ne .
Zgleda , da je bila tudi ena punca v Mateja , saj mi je že isti dan , ko je izvedela , da sva par , poslala to sliko :
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NeexT ?
10. maj 2011
u19496
u19496
nexty
10. maj 2011
Tnxx , bo še kdo bral to " zgodbo " ????????
10. maj 2011
u19496
u19496
bom mal naokol poslala link pa podo upam začel brat
11. maj 2011
u33512
u33512
NEXT
11. maj 2011
u19496
u19496
no vidš!!!
11. maj 2011
MYTOYOU = FuŁ tnxx , resss , sam bom mogoče jutri nextala , ker smm komi zdejj duma pršlaa !

smiley_girl = Tnxx !
11. maj 2011
u19496
u19496
ti kr važn da boš next-ala
12. maj 2011
u47880
u47880
Next..Next..Next
12. maj 2011
TennKjuuu , zejjjj nextamm !!

Pa še to : če hočte , da vamm pošlemm sporočilo , ko bo nouu del , mi powejtee !
12. maj 2011
Nadaljevanjee :
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poslala mi je slikoo , na katerii je bila ona in Matej , ki se : POLJUBLJATA !!!!
Kaaaaajj ??? Že bi mislila , da je to pastt , ampakk je na sliki pisalo : 11.5.2011 !!
Pa sajj to je biloo včerajjj , ko sva postala par !!!!! Ress ne moremm verjett , ampak za nekajj pa smm se odločlaa ----> tej stvari bom šla do dna zato sm kar takoj začela !
Poiskala sm Mateja in mu rekla , da se morva pogovort na samemm !
Šla sva na igrišče in začell se je najin pogovor !!

M = Matej
K = Klara

M : Haiii , pikcaa !
K : Dober dan , Matej !
M : Ka je pa zdejj to ? Zakaj si se hotla pogovort na samemm ??
K : Zarad tegaa ! ( pokazala sem mu sliko )
M : Aja in kaj pol ??
K : Kako to mislišš : " in kaj pol " !? Na sliki si vendar ti in tista grdoba Eva ( punca , ki mi je poslala sliko )
M : Aja šele zdejj sm opazuu , hihi !!!
K : Dej bodii že enkrat resnn pa se nehii zafrkavatt !!
M : Sej smm !! Hhh !
No in zakaj si me klicala !!
K : JoJ no , a ti mormm 100 x razložt ?? Ti si na sliki s tisto Evo medtem , ko se poljubljata in to je bilo včerajj , če še nwšššš !!
M : Kajj ress ??? Sej se nismm poljubljal z njo , nkoll !
K : Aja , a pol sm jst slepaa ???
M : Ne hočmm rečtt je že ress , da sva se poljubljava , samo ...
K ( ga prekinemm ) : No priznati si pa le upašš !
M : Glejj , ni tisto kar mislišš ti !
K : Jstt nčč večč ne mislimm zdej , samo na to , da midva nisva VEČ par !
( in gremm )
M : Sej ti lohkk razložimm no !!
Ceuu dan smm jokala on pa mi je poslal tok sporočil , da se morva dobit in vrtnic , da sem končno privolila ampak to " ŠELE " čez en teden , kok smm ga met tistimm tednomm pogrešala , njega in njegove modre " učke " !
No kakorkoli , zmenla sva se , da se dobiva v park ob 17.00 ( hihi ) , da mi bo on vse " razložu "
Pa iskreno povedano , tudi jaz nisemm hotela , da je s to zvezo konec , saj sva samo en dan hodla , sam ne mormm prenest varanja !
No , ko sm prišlaa v park me je on že čakal ! Kot vedno je bil popounn !
Usedlaa sva se na klopco in se začela pogovarjat .
Povedal mi je , da ...
Nextt ?? Usajj trijee !
12. maj 2011
u19496
u19496
nexty
12. maj 2011
Tnxx , še usajj 2 !
12. maj 2011
u38947
u38947
NEXT
12. maj 2011
Tnx ! Še 1 !?
12. maj 2011
Aja , še slika od Eve :

12. maj 2011
u40294
u40294
next
12. maj 2011
Tnxx ! Nextamm MOGOČE zdej !
12. maj 2011
next nextnextnextnextnextnexznextnxextnextnextnext!!!
12. maj 2011
u45719
u45719
next!
12. maj 2011
Nadaljevanje :
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Povedal mi je , da so se šli flašo resnice in da je on mogu za izziv poljubit Evo !
Pogovor :

M : Ress.
K : Aja in to jo kar tako poljubišš , klub temu , da imaš punco , oz. si jo imel !
M : A dej no Klarči , da ti razložim , jst sm dobu tak iizziv pačč in nismm jstt tak tip , ki se ne drži besede !! Pa sploh je nismm poljubu , ni šanss !
Jst sm se najprej delu , kot , da jo poljubljam , naenkrat pa me je ona poljubila , resno , zgleda , da sm ji ušeččč , ampak moje srce je oddano tebi !
K : ( iiiiii ) Hmm ... nwmm no , a naj ti verjamemm ...
M : Dej nooo !! Moršš mi verjettt !!! Pa zgleda je tista Eva vse pripravila in je rekla tistmu , da naj da meni za iizziv , da jo mormm polubit , še preden smo začel !
Potem pa naju je ena njena frendica slikala ! Verjemmm !!
K : Hmm ... vešš ... ( ni mi pustu besedo , ker me je poljubil , iiiii )
M : Zdej verjamešš ?
K : Ja , tokratt , sam , da se to ne ponowi veččč , ok ?
M : Kakor hočeššš , srčekk !!
Nato sm mu povedla , da ga hočejo moji starši spoznat !
Reku je , da bo jutr pršu ob 15.00 !
Ko je napoču tiist dan je kot vedno pršuu urejennn !!!
Začel se je pogovor :
J : jst ( Klara )
M : Matej
O : Oči
Ma : Mama

M : Dober dan , gospod in gospa , jaz sem Matej , Klarin fant !
Ma : Dober dan , me veseli !
O : Enako ! In , koliko punc si do sedaj imel ?
J : Očii !!!???
M : Sej nč hudga , po pravici povedano gospod : ne vem !
O : Aaaa !
Ma : In Matej : Katero izobrazbo si si izbral ?
M : Hmm , delal bom kot arhitekt !
Ma : Lepo , kot pravi gospod !
O : In sta oba srečna skupaj ?
J in M : Seveda !
Potem se je to nadeljevalo , bla bla bla ... Po pravici povedano mi je bilo dolgčas , dokler ni oče predlagal , če ...
Nextt ? 3 nexte !
12. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg