Forum
Vam se bo mogoče zdela nora ideja,ampak meni je kar všeč.Verjetno poznate Disney Channel in potem tudi verjetno poznate Wizards.of.Waverly.Place.No jaz sem se odločila da bom vsako epizodo napisala kot zgodbico.Cela epizoda ne bo v enem delu ampak bom pa napisala vsako epizodo.Upam da vam bo všeč in boste tudi brali.Če ti pa kaj ne paše pa imaš tam zgoraj takšen iks in lahko klikneš na njega. )

Rabim par nextov in prva epizoda se bo začela pisati. D
16. april 2013
Dolgčas mi je in napisala bom še nekaj od prve epizode.Upam da vam bo všeč in da bom dobila kakšen next.
☺☺☻☻☺☺☻☻☺☺☻☻☺☺☻☻☺☺☻☻☺☺☻☻☺☺☻☻☺☺☻☻☺☺☻☻☺☺☻☻☺☺☻☻
xX 1. Epizoda xX
♥ Nora 10-minutna razprodaja ♥

"Egvano ju tuses" Justin je zamahnil z palico in v kletke,poleg lepega belega zajčka se je prikazal še eden."Dobro.Hvala Justin.Tako izgovorite urok pravilno." Alexin,Maxov in Justinov oče jih je spet učil o čarovniji."Pravi zajec,podvojeni zajec...emm...podvojeni zajec,pravi zajec.Oh vseeno je pomembno je da sta zdaj dva." tako je zaključil svoje jecljanje."Kaj je to takšnega?Počakaj par minut in razmnožila se bosta sama."Max kot vedno ni dojemal čarovnije in se je raje igračkal s svinčnikom."Kakor koli.Ko govorite urok morate biti zelo skoncentrirani,da bo urok prišel prav ven." takrat je eden od zajec zalajal."Ooo to je cool.Vedno sem hotela imeti zajca,ki laja,da bi lahko strašil poštarja." Alex je ležala na kavču in kaj malo poslušala kaj govori oče.

"Premišljeval sem o psu,ko sem govoril urok." se je opravičeval Justin,ko ga je oče grdo pogledal."So kakšna vprašanja glede uroka?" je vprašal oče.Justin je dvignil roko in začel skakati."Kdorkoli,ki ne zgleda tako kot bi se pokakal v svoje hlače." je oče čudno pogledal Justina."Nora 10-minutna razprodaja!" je takrat poskočila Alex.V roki je držala telefon in skakala po sobi od veselja.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
17. april 2013
u108259
u108259
next!
17. april 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxttt
17. april 2013
Hvala vama.Mojivi prvi bralki sta.Sem že mislila da sploh ne bom imela bralcev <3333
17. april 2013
Za tko dobro oddajo ki jo negdo napiše kot zgodbo se vedno najde kaj časa
17. april 2013
Hahhahahha hvala ti.Želita zdaj takoj next?
17. april 2013
u104509
u104509
next
17. april 2013
u108259
u108259
itak! takoj!
17. april 2013
Hvala vam <3333
xX 1. Epizoda xX
"Nori kaj?" je vprašal Gerry oče od Max,Alex in Justina."Vsako leto ima noro dobra trgovina,noro 10 minutno razprodajo,kjer dajajo stvari " "Pupup" Alex je začudeno pogledala očeta,ki je nanjo meril s telefonom."Kaj delaš?" ga je na koncu vprašala."Ustavljam te,ker se mi zdi,da je ta razprodaja bolj pomembna od pouka." "Ja ampak Gigi( sorry ne vem kako se napiše -.-) bo tam!" se je razburila Alex."Kdo je Gigi?" "Se ne spomniš moje sovražnice od vrtca,ki je polivala sok pod mojimi nogami in potem kričala,da sem imela 'nesrečo' ?"" "To je zanimivo!Povej mi več." Gerry se je naslonil na mizo in naredil čuden izraz na njegovem obrazu."Sita sem Gigi,ker se mi vedno posmehuje.Glavno je,da sem že utrujena od tega,ker me vedno ponižuje v šoli!" zdaj se je Gerry zresnil."Ali lahko prosim grem na to razprodajo?"
"Vrživa kocke in poglejva odgovor." Gerry se je naredila da meče kocke."NE!" je nazadnje rekel."Ampak..." "Ampak nič.Ostala boš v razredu in se tukaj učila.Ne boš manjkala." Gerry je ostal neizprosen."Prav imaš.Zdaj se bom popolnoma osredotočila na čarovnijo.Imam eno vprašanje o uroku." zdaj se je oče nasmehnil."No hvala." "Kako ga uporabim,da dobim več oblek kot Gigi?" ko je dobila grd pogled je raje utihnila.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Next?
17. april 2013
u108259
u108259
next!
17. april 2013
Jaaaaa neeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxttt
17. april 2013
še 1 next
18. april 2013
u73295
u73295
Neeext
18. april 2013
Grem zdaj pisat.
18. april 2013
11 minut za pisanje?!?!
Resno?!?!
18. april 2013
Hvala za nexte <333
xX 1. Epizoda xX
~~Naslednji dan v šoli~~
Zazvonilo je Alexina najboljša prijateljica Harper je pritekla do njene omarice."Si tako navdušena zaradi nore 10-minutne razprodaje kot jaz?" "Aaaaiiii" se veselita.Nato se Alex zresni: "Ne smem na razprodajo" "Ampak rezervirala sem nama že prostor,da bova lahko prišli v trgovino pred Gigi ." "Mislim da sva se se dogovorili,da ne bova več izrekli njenega imena." jo Alex grdo pogleda."Od zdaj naprej bova njeno ime govorile od zadaj naprej." je določila Alex."Ampak njeno ime je od zadaj še vedno Gigi." "Prav imaš.Ah kar pozabi. " Tedaj je prišla Gigi z njenima dvema 'služkinjama' k njima."Zdravo Alex in njena čudna prijateljica." začele so se prepirati.Nato Harper pogleda 'služkinji' " Kaj se je pa zgodila vajinima nosoma?" imeli sta namreč pritrjeni obliž preko nosu." Imeli sva operacijo.Ko nama bodo to odstranili bodo najina nosova čisto enaka Gigiinemu." "Kdaj se bo pa Gigi operirala?" vpraša Alex."Ha-ha-ha.In ja videla sem te kako si si ogledovala neko jakno v trgovini.Ne skrbi prva jo bom dobila.In veliko bolje bo izgledal na meni." "Ne če ga bom prva dobila jaz." ji odvrne Alex." No veliko sreče.Ampak jaz sem že bila tam in ga skrila." se zasmeje Gigi."Hej to je proti pravilom!" se zdaj vmeša Harper.
Gigi jo čudno pogleda."Ja kakorkoli.Uhh kmalu bo zvonilo." vzela je steklenico s sokom in ga polila pred Alexine noge nato pa zakričala da so jo vsi slišali."Poglejte Alex je spet imela nesrečo!!" Vsi so se zasmejali.Gigi in onidve pa so odšle v razred."Tega je dovolj.Šla bom na to razprodajo in ji pokazala." "Ampak oče ti je prepovedal!" "Bom že nekako uredila."tudi oni sta odšli v razred...

Next?
18. april 2013
u108259
u108259
next
18. april 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
18. april 2013
Še 2 nexta
18. april 2013
next! Jaz ljubim disney channel!★‹3
18. april 2013
girl wolf jaz tudi ♥
Še samo 1 NEXT!!
18. april 2013
next
18. april 2013
Evo! Maš zdej pa hitr nexti! Sicer sem gledala že vse epizode ma useno supr pišeš! Jst gledam tudi: jesse, the suit life on deck zack and cody,...vseeeeee
18. april 2013
Hahhah jaz tudi.Okej grem pisat ampak mogoče mi ne bo uspelo ker moram narediti domačo nalogo.
18. april 2013
18. april 2013
Tukaj je!
xX 1. Epizoda xX
~~ V Burgerlandu (to sem si zdaj izmislila)~~
"Hej Teresa!" Teresa je bila bila Gerryeve žena in mati 3 mladih čarovnikov.Teresa je ravno brisala pult ko je k njej prihitel Gerry."Želim,da me pri nečim podpreš." začne govoriti."Nočem da Alex gre na nekakšno 10-minutno razprodajo.Mora ostati pri pouku." "Vredu.Počakaj malo.Misliš noro 210-minutno razprodajo?" ga pogleda Teresa."Ja to je to!" se vmeša Justin,ki je poleg pral posodo."Hvala,da si me spomnil!Skoraj sem pozabila!" se razveseli Teresa."Mislil sem,da me boš podprla!" se razburi Gerry "ne skrbi saj bom!..Kdo že ne sme na razprodajo?" Gerry zavzdihne: "Alex" Teresa nekaj zamrmra in nadaljuje s svojim delom."Čarobna pošta je tukaj!" Max ima v roki kup pisem."Jej!Poglejva če je kaj dobrega!" Justin odpre neko revijo in iz nje začnejo skakati neki papirčki.Max in Justinsta se začudeno ozrla in na koncu le zaprla revijo.Tla so bila vsa postlana s papirji."Moje nove palice ni!Uh rabim jo da se naučim uroke in te stvari." " Max dokler ne pride tvoja prva čarobna palica lahko uporabljaš to navadno palico,ki sem jo jaz imel,ko sem se še učil." "Ja aha." Max se je obrnil in odšel.

žal mi je za tako kratek Next.Obljubim,da bom jutri napisala dolgega.
18. april 2013
18. april 2013
u104509
u104509
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxtttttttttt
19. april 2013
u108259
u108259
next
19. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani