Forum
Živjo sem Mia.. Pravkar sem se vpisala na Vampirsko akademijo.
Vse skupaj se je tako začelo.:
Jezna sem odhitela iz McDonalsa, ker je moj fant po imenu Tim spet prišel pijan.
Zabičala sem mu, da je med nama konec in naj me pusti pri miru. Poleg tega sem mu prislonila zaušnico in odhitela po parkirišči do mojega vw hrošča... Bil je star a vendar uporaben.
ko sem tekla po parkirišču sem s kotičkom očesa opazila temno senco. Nisem se zmenila zanjo. Začela sem iskati ključe od avtomobila po torbici, ko pa se je na mojo ramo prislonila težka in ledena roka. Na vratu sem začutila močno bolečino.
Pred mojimi očmi je začela postajati tema, oblival me je hladen pot in postajala sem zaspana.
Zgrudila sem se po tleh.
Zbudila sem se na parkirišču ob avtomobilu. Padla je noč. Poklicala sem svojo najljubšo babico Zoeey, saj bi poklicala mamo, a odkar je očka umrl in se je poročila z nekim bedakom se ne zmeni zame.
Tisti bedak ji polni glavo z krščanstvom in karkoli naredim je narobe..
Babica Zoeey me je prišla iskati.. Po poti do Vampirske akademije mi je razložila da sem bila zaznamovana in če ne bom odšla na akademijo bom umrla in se ne bom preobrazila v vampirja. Dolgo sva se vozili in ugriz na vratu me je bolel ob dotiku pa zaskelel..
Prispeli sva..

02. julij 2012
1. To sem jaz..
2. To je Tim..
02. julij 2012
in to je hiša noči..
01. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg