Forum
u101333
u101333
Živjo moje ime je Jessica in imam 19 let.Živim v L.A.-ju in imam BFF Katy.Imam še druge prijateljica in to so Emma,Bella in Kristy.Moje otroštvo je bilo prava mora. Starša sta bila ločena zato sem živela pri očijo in ta me pretepu že za vsako malenkost.Zdej živim pr rejnikih k niso čist nč boljši od mojga očija sploh pa mam dons rojstn dan in mam že 20 let in se bom preselila v moje novo stanovanje.Aja a sm že omenila da nimam fanta mam pa cel kup bivših.No zdej pa dost o mojem osebnem življenju.Rajš poglejte slike:

js

Katy(18let):

Emma(18let):

Bella(19let):

Kristy (18let):

24. julij 2012
u101333
u101333
19let*
24. julij 2012
u101333
u101333
Tm k pise :mam ze 20let je 19 let
24. julij 2012
u101333
u101333
Next?
24. julij 2012
next
24. julij 2012
u101333
u101333
Blo je okol 11 k sm se zbudila pogledala sm datum in bil je 8 julij!!! Moj rojstn dan!! Šla sm se stušerat, umit zobe uredit frizuro in make-up.
Uekla sm si tole:

Prišla sem v kuhinjo in si pripravila zajest.Potem sem poklicala katy.
pogovor
j-jst k-katy

j-živjo katy
k-o živjo Jessica aja pa vse najboljše
j-havala ej a greva ob treh nakupvt za moj rojstn dan
k-ok ej bom poklicala še druge če pridejo ok?
j-ok pa adijo!!
k-adijo
Kmalu je bila ura že 14:30 in prpravt sm se šla za nakupovanje.Ko sm že ravno hotela oditi me je mama uprašala kam grem.Rekla sm da grem nakupvt in da sm že povnoletna in da nj se že briga zase.Namenila mi je grd pogled nato pa mi odgovorila :če si že povnoletna se pa potem odseli iz ste hiše in se bom brigala zase,zdej mi pa povej kdaj boš doma.Joooj kok mi gre na k**** in itak sm ji pol mogla povedat kdaj bom pršla čene bi me kr vrgla s bajte ker sm ji prej povedala da sm že povnoletna in znam poskrbet sama zase. No pač prišla sm do katy potem pa še po ostale punce.Hodile smo po trgovinah potem pa smo zagledale...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vem da je ta del kratk sej bo nasledn bolši.
24. julij 2012
u101333
u101333
Na moškem oddelku najbolj +kretensko skupino 1D.-_-* In še celo to da se postavjo pred garderobo da je morš ne vn je notr! Kup uboževalk se je nabralo v trgovini.No zdej pa še vn je mormo. Je rekle Bella.Ah nc najbol da se prerinemo do garderob.Je rekla Kristy.In smo probale.Prva je šla Emma pol Kristy,Katy,js pa še Bella.Nevem ampak mislm da me je en od fantov pogledu.Sj je Vseen itak so kreteni sm si mislna.Ko smo se nekako še preriline iz trgovine smo bile navarnem. Hja te kreteni so mi pokvarl rojstni dan.Prijateljicam sm rekla da se jutr spet vidmo ker zdela nism bla ravn dobre volje pa še ogled mojega stanovanja sm mela.Poslovile smo se Js pa sm odšla Pred veliko stavbo in pozvonila.Sprejeli so me notr da si ga v živo ogladam.Notri je bilo zalo lepo. Potem sem šla še na balkon. Razgled na L.A. Je bil cudovit.Odločila sem se da bom kupila stanovanje in določiLi smo datum kdaj se lahko vselim.Potem sem odsla domov.Hotela sm poklicati Katy da ji povem da se ze čze 3 dni vselim v novo stanovanje a Telefona nikjer ni bilo!!!
Joooojj le kje bi lahko bil ??? In v them trenutku sm se spomnila Kje je :Ko smo se prerivale med obozevalkami mi je vrjetno padel IPhone iz žepa!!Nujno sm morala pogledat
če je se tam a ga na zalost ni bilo.Ura je bila ze 21:50 zato sm si pripravit a vecerjo in sla spat.
24. julij 2012
u101333
u101333
Next?
24. julij 2012
u101333
u101333
Aja pa Sj Js drgac ne sovrazm 1D Sam pac taka je zgodba
24. julij 2012
next!
24. julij 2012
u101333
u101333
Zbudila sm se in se šla zrihtat.Danes sm morala vse stvari v sobi zbasati v škatle Ker se bom kmalu preselila v moje stanovanje.še prej pa sm iz maminega Telefona poklicala moj telefon da Vadim če ga je kdo nasel in da naj mi ga prinese.Kar dolgo sm čakala potem pa sej končno nekdo oglasil.Bil je Moški glas in vse sem mu razložila.Na koncu sva se zmenila da se jutri dobiva v nekem parku ki ga prej še nism poznala.Ura je bila ze 22:00 Ko sm končno vse zbasala v škatle.Potem pa sm se odpravila spat.Zjutraj sm se zbudila čisto srečna Saj sem vedela da bom dobila moj telefon nazaj.Hitro sm se uredila se oblekla in odšla na zajtrk.Ura je odbila že 1 Js pa sm bila za v park zmenjena ze ob 1:40.Ker nism imela avta sm celo pot hodila peš.Kmalu sem bila ze tam a še nikogar nism Vidla usedla sm se na klopco in čakala.Zamano sem zaslišala korake in se obrnila a mi je nekdo zavezal trak čze oči.Zakričala sm in nekdo me je dvignil.Upirala sm se kolikor se je dalo in nazadnje trešcila z glavo ob drevesno vejo.
Počasi sm odprla oči in videla vse fante iz 1D ki so sedeli okrog mene.Začudeno sem jih pogledala nato pa ugotovila da sploh ne sanjam!!!!Zakričala sm in vsi so od strahu skočili pokonci.Uprašala sm jih kje je izhod.Oni pa so se tako začEli smejati da niti opazili niso Ko sem šla iz sobe.Letala sm iz sobe v sobo in končno našla izhod.Ko sm že bila na stopnicah pa mi je nekdo zaklical:a tvoj mobi bo pa kr kle ustou?Obrnila sm se in zagledala moj iPhone . Seveda sm morala nezaj da bi ga vzela a Ko sm ustopila v hišo pa je nekdo zamano zeklenil vrata.Groza sm si misnla.No zdej morš dt pa vsakmu še lupčka če hočs dobit ta tvoj mobi.Ja zame to niblo to nč novga Ker sm ze mela tok fantou da loh kr naštevaš,ampak z njimi Never!!!...
25. julij 2012
u101333
u101333
Next?
25. julij 2012
next!
25. julij 2012
next!
25. julij 2012
u70265
u70265
neextiii hitr plosim ker je najaca zgodba ki sem jo brala :3333333333333