Forum
Moja druga zgodbica... tokrat ni 1D(da vidm kk mi gre tle)
K dobim 2 nexta bom začela pisat

Kako se ti zdi vse skupaj?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. april 2013
next
08. april 2013
Ne d bi dejansk napisala next Nekšttt
08. april 2013
-----Aria-----

Heeey. Moje ime je Aria in se full športam. Mam pa še 3 najboljše frendice k mi pomenjo največ u lajfu.

Hannah igra kitaro in trenira gimnastiko.

Ashley trenira smučarske skoke in jahanje.

Kiara pa tud ful športa

Jst:[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQr8gz0Ur3FguUtMqZ_s2wDWWLTbzXSlX7O0sguFMislPKfeGUGLQ[/img]

Hannah: http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ-mbLTcjOAdrELrHU-J_5Zb2v3FTnpeuA3qc_47eDGQfEHieas

Ashley: http://wallpaper.pickywallpapers.com/ipad/preview/hilary-duff-cute.jpg

Kiara:http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQeRYqPdaMU9_1_Fd8gHqQY9auMNCPSz_v9_5YHnXlsL-oDN74uMw
08. april 2013
smucarske skoke?:'') hahahhahahan next
08. april 2013
hahahaha o mooj booog :"D hahaha js gimnastiko špela pa kr smučarske skoke a? hahahahahhahahah o moj bog
neext!
08. april 2013
------Aria-------
Ustala sem ob šestih. Zuni je bla še vse temno in sm si mislna: Zakwa mor bit ta bedna šola. Imela sem preduro in to ples, obožujem ples, ampak če te ima naša prfoksa je to neki najjjjbol dolgočasnega. Skobacala sem se iz pojstle in dobila sms od Ashley: Aaaa, ples so...pa dej no on je tak piki. Zavzdihnila sem sama pri sebi in Hannah poslala sms: sej vš kwa morš nardit in medtem ko sem si naredila zajtrk sem dobila sms: urejeno. Ko je bila ura 10 čez sedem sem odšla proti športni dvorani ter poslušala musko. Na sredini poti zgledam Hannah & Ashley ki sta klepetale in se nista menile za okolico. Prašala sem ju, kje je Ciara in je Ashey odgovorila, ker je njena soseda da je odšla na smučarske priprave v Švico, zaradi naslednje sezone. Naredile smo svoj pozdrav ter ko smo vstopile v dvorano se je zaslišal.......

------Ashley------
Odhajale smo proti garderobi, ko smo zaslišale učiteljico Škrbo, k se je drla kt ena sraka: naj pohitimo ter se naj nehamo obirati.
........Čez 40 min.......
Plesne so ble zakon, sm govorila Arii & Hannah. Aria pleše z Ažbetom, midvi s Hannah pa skupaj. Tm je biu tud Domen, k je ful luštkan pa še njegov frend Kristjan, k je Hannah luštkan. No, k smo pršli gor sta bla obadva brez soplesalke in se je Škrba odločila, da jst morm plesat z Domnom, Hannah pa s Kristjanom. Srce mi je začeu hitrej bit in v faco sm postajala bolj in bolj rdeča. K jih je blo konc, sm ugotovila da je Domen zlo dobr plesalc. Preden smo lohk odhitele, je Škrba zaklicala: Ashley, Hannah, Domen & Kristjan...a lahko malo počakate. Aria nama je povedala, da naju bo v garderobi počakala in ko je odšla je pred nami stala Škrba......

------Hannah-----
Škrba nam je rekla, da ker se približuje tekmovanje bosta nova para Ashley & Domen in jst & Kristjan. Fanta sta se spogledala, midvi pa sva hitro odhitele, ker naju je Aria že čakala. Razložile sva ji situacijo in vmes še dodale kako sta luštkana. "Letele" smo v šolo, ker je že zvonilo in bi prfoksa težila, če bi zamudile.

------Neznan človek-----
Ko so odšle, sta v garderobo prišla fanta, ter se začela pogovarjati, kajti onadva sta slišale vse ......

------Aria------

Upala sem, da nismo zamudile, ker skušam bit odlična zaradi boljšega uspeha na srednjo šolo. Takoj ko smo se preobule se je zaslišala glasba za konec odmora. Tekle smo proti fiziki, ki je bila na drugem koncu šole. Na pol poti sta se Ashley in Hannah ustavili ter globoko dihale. Dejmo, sem ju priganjala. Kakšne športnice pa sta? Odvrnili sta, da naj grem kr naprej ampak sem ju počakala. Prva sem odprla vrata v fiziko, ko smo vstopili so nas vsi čudno pogledali........
Domen:[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSo8v0UiwnG7Pbdr_hhyj8cYt_0gazr5Mo449oLkrobxtbdfK6FeQ[/img]

Kristjan: http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRFluMHKE2CE_79E2ro6MCvK_h8YQ9VKj8c-tHXif7msuH6PhP5Kg
10. april 2013
to je pa Ažbe
10. april 2013
o azbe je res sexy haha TJASA JS CRKUJEM TLE ZRAVN,PROFSORCA SKRBA HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAH :'''''''D
10. april 2013
hahahahahahahahahahahahahahahahaha umiraam hahahah zraak rabm zraak :""""D hahah neext!
12. april 2013
Hihi next c:
12. april 2013
------Aria-----
K sm odprla vrata,so nas usi čudn pogledal. Stopile smo do učitlce in se ji opravičle ter da nas je učiteljica zadrževala. Rekla nam je naj se usedemo in sodelujemo naprej. Jst sm se usedla u prvo vrsto, k moji simpatiji Timu, Ashley se je usedla vrsto za mano k sedi z Ažbetom in Hannah se je usedla k Robiju(pravo ime Urban) na drug konec klasa. Ura je bila dolgočasna k je prfoksa razlagala od enih sil. Kmal je zazvonil šolski zvonec z eno musko k jo sigurn že 10 let vrtijo in k smo mel pouk naprej po skupinah smo mel matematiko pr isti učitlci….

------Ashley-----
Fak no, kk so nas usi pogledal rajš sem se šla usedt in ni minil 5 minut k mi je Ažbe poslal listek: zakwa ste sploh zamdile….odpisala sm mu: ti pol povm. K je zvonil smo odhitel dol po stopnicah k mi smo mel angleščino medtem k je druga skupina mela matematiko. Nazaj smo dobil teste in sm pisala 5, medtem k so piflarke začudeno pisale 3 in 4 ….OMFG. Koooooončn je zvonil in sm prjela Hannah in Ashley za roko in se izmuznile iz klasa da bi vidle c-jovce…Domna pa Kristjana….

------Hannah-----
Mata je bla preveč dolgočasna in umes sm se pogovarjala s Ario in k je bla malca smo šle gledat c-jovce. Kristjan je biu adfzfgsvbcsjxnsojx *.* Po malci je naša skupina mela angleščino in smo bli usi živčni kok smo pisal….a preden je prfoksa lohk razdelila teste se je po zvočniku slišalo: dragi učenci, drage učenke zaradi nezgode profesorice Škrbe za nadaljni čas ne bo na delovno mesto. Telovadbo bodo imeli nadomestni učitelji….Spogledala sm se z Ario in čakala na obrazložitev prfokse…

Tim:

Piflarke:

28. april 2013
hahhahahahahhahaahhahahhahahah tim je grd hahahahh nextt
28. april 2013
To je Tim, na levi je pa Nejc k še pride v zgodbo

28. april 2013
Na levi je Tim na desni pa Nejc
28. april 2013
hahahahahahahahahahahahahahahaha sam ta tip me res na nejca spovne isto je otročji :"""D
hahahah neeext!
28. april 2013
----Hannah----
Po zvočniku so kr govoril ena nadomeščanja za prfokse, k so rekl da Škrbe ne bo ker je bla na Bingotu za upokojence k je neki plesala in si je zlomila nogo. LOL -.-. Prašala sm Ario, a nas ni glih mela na plesnih. Odgovorila mi je, da majo upokojenci to že dopoldne k grejo spat že ob šestih popoudne k rabjo svoj lepotni spanec.

----Aria----
K je blo konc obvestil smo dobil nazaj teste. Yey 5 sm dubla….K je blo konc angleščine smo mel 30-minutni odmor in ker sm bla lačna sem iz šolske torbe uzela nutello ter jo začela jest…Sanjarila sem o perfektnem fantu ampak moje sanje so bile prekinjene k je Hannah prletela u naš klas ter kričala da se bosta Ashley in ena budala Sardina začele tepst. Odločila sm se da bom nutello kr s sabo uzela za vsak slučaj..

-----Ashley----
Mal sm se družla s frendicam iz c-ja k je pršla Sardina in se začela slint po Domnu..prekipel mi je vendar sem se uspela zadržat, a je začela govorit kakšna p**** pa k**** sem. In sm rekla sam trenutek, stopila do Sardine in jo mahnla. Začele sva se tepst. Ona je tok neumna da se še tepst ne zna ter sm jo premagala v manj kot dveh minutah. Takrat je občinstvo že začenjalo izginevati ter do mene je prišel Domen ter me prašal če se lahko greva nekam usedet, ker bi se rad pogovoril z mano. Šla sva vn na klopce in mi je popravil lase ki so mi padli z ušesa ter začel govoriti. Izgubila sem se v njegovih rjavih učkih in sva začela riniti bližje in bližje ko je naenkrat zvonilo..

°°°°medtem°°°°
-----Aria-----
Gledala sem kako se Ashley & Sardina fajtata in navijala čeprav je blo kmal konc. Začutla sem, da me nekdo objema. Pogledala sem na svojo levo. Zraven mene je biu Tim k me je objemu okrog pasu…zdel se mi je mal čudn. Pogledala sem še na desno stran in tm je biu Nejc k me je na drugi strani objemu. Najbolj se mi je zdel to čudn, ker sta brata in vsak ima različn okus. Nejc je starejši za 1 minuto in 30 sekund čeprav se včasih zdi kot da bi biu Nejc mlajši.

Nutella:

Sardina:

Klopca:

Objemi:

29. april 2013
neeeeeeeeeeeeeext
30. april 2013
o.0 next...
30. april 2013
---Ashley-----
Hotla sm ustat, k bi prfoksa začela težit kwa zamujam ampak Domen me je zadržu in mi reku naj počakam. Jst sm mu odgovorila, nočm te u težave spravt. On je biu tih in me potegnil nazaj na klopco ter uživala sem u poljubu, ki sem mislna da se ne bo nikoli zgodil.

----Aria----
Okay, this is awkard sm si mislna. Kwa naj nardim. Hitr sm potegnla vn mobi in poklicala Ciaro.

j-jst; c-ciara

j: help...
c: kwa je
j: a vš pač timov brat Nejc(un k je teb luštkan)
c: jaaaa
j: no med odmorom sta se Ashley & Sardina fajtale in Tim & Nejc sta me objemala.. vm da je teb Nejc ušeč men pa je Tim, tko da help. A ga lohk pol pokličš pa mu povš...:/
c: ja sej vš da bom, pa jutr pridm u šolo
j: yey
----konec pogovora----
----Hannah----
Mel smo glasbo. Yuck!! Zapet smo mogl ene opere in prfoksa dobesedno nima pojma. Prfoksa je glih poklicala Ario in kk je hotla jt gor se je neki nardil.

Kiss:

Jutr napišm še en del, sam po zaslugi cu†εε.мøиšтeя ♥ sm zele na hitrco napisala
05. junij 2013
uuuu hvaalaa. nekšti!
06. junij 2013
awwww neeeext!!!!!
07. junij 2013
Next next fast fast next next
20. junij 2013
HAHAHAHAHHHAHHA Nejc ustavi konje hahahahahahaaa
21. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg