Forum
Živjo ime mi je Saša stara sem 13 let in UPAM da vam bo všeč. to ni bilo res...IZMISLILA SEM SI.
umenjeni: Jan, maja,Luljet,Mrtina in jaz Saša...Aja pa vsi iz naše šole.

Hodila sem v šolo kod vsi normalni otroci.V razredu se nisem imela ravno dobro ker so se vsi iz mene norčevali.Problem je bil v tem da nisem imela tistega kar imajo vsi to je ljubezen.Ko sem nekega dne prišla v šolo so me vsi zabavali ker pač jaz ne morem imet fanta potem me je en fant videl da jokam zaradi tega.Potem ko je bilo konec pouka me je videl da jokam na klopi in se usedel zraven mene.Vprašal me je kaj je narobe in odgovorila sem mu, da pač me vsi zabavajo zaradi tega ker pač nimam fanta.in njemu je prišla na misel ena zelo hecna ideja.Povabil me je domov. Povedal mi je veliko stvari in mi rekel naj se jutri v šolo opravim kod navadna punca.Naslednje jutro je bilo res tako v šolo sem šla kod navadna punca.Ko sem vstopila v razred je bila to zame velika muka.Ko so me začeli zabavat SPET...Med tem ko so me zabavali Je Jan uletel in me rešil iz te muke s poljubom TO JE BILA TA SRIVNOST .Ko sem prišla domov nisem morala verjet kaj se mi je zgudilo. poklicala sem moje naj boljše prijateljice Luljet ,Martino in Majo in sem jim povedala kaj se mi je zgodilo moj bog

Nextam takoj ko bo 10 nextov

Ali vam je bil začetek všeč ???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. julij 2013

to je luljeta
17. julij 2013

to je martina
17. julij 2013

to sem jaz
17. julij 2013

to je cela šola še pridejo slike
17. julij 2013