Forum
Ups tisti smaili ni bil mišljen moblo bi bisat
: bila
28. april 2016
Neeeeeeeexxxxttt
Iiiiii kak je to lepoo
28. april 2016
Next
28. april 2016
Next
28. april 2016
Še kaki Next
28. april 2016
Nnnneexxttt svetovn..
28. april 2016
u143259
u143259
Neeeext
Fajne sanje
28. april 2016
u196293
u196293
Neeeext
29. april 2016
neexxtt!!
29. april 2016
Hvala vsem za nexte. Res ne vem kak mam lahko tolko bralcev..... Hvala vam 10000x res!
--------------------------------------------------------------------
Ko sem se zbudila se me je držal tisti blažen občutek. Toda spomnila sem se na Johna. ** Liz da nebi niti pomislila več na njega!* sem si prigovarjala v mislih. * Sploh veš kako bi z tem prizadela Johna??! Čeprav po drugi strani z njem nikoli ne bom... Liza ne!* Te misli sem zatrla in se preoblekla ter se odpravila v kuhinjo. Tam sem si za zajtrk pripravila jagodni smootie. Da bi se zamotila sem šla brati knjigo. Na enkrat mi je zazvonil telefon. Jade. Zgrabila me je panika. Kaj če Jade opazi v mojem glasu kaj nenavadnega?! Oglasila sem se. Toda ni dala dobenega znaka da bi kaj opazila. Povedala mi je da John napreduje.. Da je že skoraj normalno vesel... To me je zelo veselilo. Kajti najbolj sem si želela da gre John naprej. Po pogovoru z njo se vedno počutim boljše. Toda kja naj z Renom??? Zakaj se želi družiti z mano?? Saj ima punco! Ura je bila že skoraj 11:00 ob 11:15 bi se pa naj z njim dobila v parku... Naj grem?moj noranji glas je govoril naj grem. Ampak moje telo je trmasto nasprotovalo. Moji možgani so vstrajali naj ostanem. Toda moje srce je hrepenelo po njem.. Po tistih modrih očeh.. In nasmehu,ki te uroči... To je to šla bom! Ne ne bom. Postajala sem vse bolj vznemirjena. Ob 11:10 sem stekla skozi vrata do parka. *Zakaj to počnem? Zaradi njega.* Ko sem prispela v park sem umirila svoj tempo da nebi vsa zadihana prišla do njega. Videla sem ribnik v katerem so plavale ribe. Videla sem tako zeleno travo. Videla sem peskovnik v katerem so se igrali otroci. Slišala sem nihov smeh. Slišala sem ptice na drevesih. Kako to da prej tega nisem videla in slišala? Šla sem proti običajni klopci. Že od daleč sem ga zagledala. Ta njegov nasmeh je bil spet tam. Zraven njega pa... Je bila punčka. Majhna. Nekje okoli 3- 4 leta. Nekaj ji je razlagal in ji kazal proti peskovniku. Ni me opazil. Totem je punčka prikimala in odhitela do otrok v peskovniku. Bila je tako prisrčna. Oblečena v majhno oranžno oblekico. Toda ne živo oranžno. Bolj... Barve sončnega zahoda. Ko sem se približala je pogledal proti meni in mi podaril tisti nasmeh ,ki bi očaral še najbolj trdosrčno dekle. ' Si le prišla?" me je pozdravil. " Ja prišla sem." sem mu vrnila nasmeh in prisedla.
29. april 2016
Next
29. april 2016
Nnnnnnneeeeeeeeeexxxxxxxxttttttttt
29. april 2016
Neeeext
Haha **BeatricePrior le od kje ti ideja za to barvo?
29. april 2016
Next
29. april 2016
Next
30. april 2016
KDO JE JANIE DE POVEJ UMIRAM
30. april 2016
Hey hvala za nexte. Bila bi vesela tudi kakega komentarčka ampak že to da vas tolko bere je res waw. Aja in zdravo O'brien Potter. Upam da ti bo moja zgodbica všeč
--------------------------------------------------------------------
"Me je že bilo strah da te ne bo." v odgovor sem se mu le nasmejala. Potem mi je pa pogled odletel k deklici , ki je malo prej stala tukaj. " Ali je to Margo?" sem ga vprašala. Pogledal je kam gledal in spregovoril : "Jups pozabil sem ti jo predstaviti. Pridi." ponudil mi je roko. Iz neznanega razloga sem jo sprejela. Šla sva do igral. Margo se je igrala v peskovniku. Ko naju je zagledala je rekla Renu:" Rey! Rey! Poglej kaj sem naredila!" kazala je na majhno gmoto peska listkov in kamenčkov. " Rey?" sem vprašala Rena. " Oh sploh nočeš vedeti. No z Margo imava sestrično. Payper. Ko je bila Margo še majhno me je klicala Rey saj je imela probleme z izgovorjavo besed. Cel čas je mešala črke. Zato mi je takrat Margo velikokrat rekla Rey namesto Ren. Čeprav zdaj veliko pogosteje govori Ren." Margo ga je pocukala za rokav in pokazala name. " Ren kdo je to?" pogledal me je "Margo to je Liz, Liz to je Margo." nato naju je Margo presenetila z vprašanjem :"A je Liz tvoja punca?" Ren se je zasmejal in ji odgovoril : " Ne ni Margo. Je moja prijateljica." *Le kako je Margo prišla do česa takega?* Nato je Margo nekam stekla. Šla je do tobogana. Z Renom sva ji sledila. Splezala je po toboganu toda se ni spustila obrnila se je in pritekla do Rena. "Ren mene je strah. Tobogan je tako visok. Kaj če pri spustu padem...?" Ren jo je prekinil :" oh Margo... Saj veš kaj ti vedno rečem ko te je strah?" " Mamina lazanja izgleda grozno ampak najbrš nas ne bo pojedla." je odgovorila. Nisem si mogla kaj da se nebi začela smejati. Čeprav je Margo gledala popolnoma resno. Ren ji je smeje odgovoril :" Tudi ampak v tem primeru: Strah te je samo srahu. Boš videla. Zelo je zabavno. Ne skrbi jaz bom ze ujel pri spustu tako da ne boš padla." Margo je prikimala in se spet povpela na vrh. Ren jo je čakal pri koncu z široko razprtimi rokami. Deklica se je spustila. Med spkustom je kričla in na koncu. Je priletela naravnost v Renov objem. Objel jo je močno. Tako da res ni padla. potem sta to večkrat ponovila. Toda potem se je sonce že začelo spuščati. Zraven niju sem bila tako... Tako srečna... In nekako se mi je zazdelo ko sem videla Rena z Margo v naročju... Ko sta se tako prikupno smejala da se nekako... Zaljubljam... Nakar je Ren rekel : " mislim da je čs da grema Margo." Margo je postala malo žalostna in se je obrnila proti meni :" Liza bi naju pospremila? Prosim prosim prosiiiiiiiiiiim!" zasmejala sem se in vprašala :" Kje pa živita?" Margo je pokazala nekam v neko ulico. Ren je bil jasnejši:" 3 ulice vstran sva." " No mogoče pa vaju pospremim pol poti." Margo je začela skakati na okrok in si prepevati :" Liza naju bo pospremila pol poti! Liza naju bo pospremila polpoti!" Zasmejala sem se. In takk sem ju res pospremila. Na razpotju smo se poslovili. Margo me je res močno objela. Medtem ko mi je Ren rekel samo :" Adijo in hey bi kdaj ponovili?" Takrat sem iz neznanega razloga iz torbe potegnila kuli in list ter na njega napisala mojo telefonsko. "Adijo in napiši mi." nato sem odkorakala v mlado poletno noč.
01. maj 2016
Next
01. maj 2016
pozabljaš na janie drugače pa ful cool kdo je janie kaj je janie je stroj ki ubija ljubezen ok cim prej napisi kdo je janie se vidis da me razzira od radovednosti
01. maj 2016
Next
01. maj 2016
Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next
01. maj 2016
in tvoja zgodbica mi je zelo všeč
01. maj 2016
Aja oprostite. Pozabila sem povedati da ta del posvečam ~ForeverDancer~. Ker daje skoraj vedno komentarje in z tem tudi moralno podporo. Hvala ~ForeverDancer~
01. maj 2016
Hvala O'brien Potter
01. maj 2016
Neeext
Ja Liza jaz tudi mislim, da se zaljubljas
Perfectosoo❤❤❤
Najboljse
Carskaa zgodbica
Next Next Next
01. maj 2016
Hvala za posvecen neexttt
Hvala hvala hvala hvala❤❤❤❤
01. maj 2016
Next ej ti neucakana nutella janie e una punca k je prvic k je liz srecala rena sedela ravn njega.a si to mislla al te zanima kaj je ona renu oz. Kaj predstavlja v tej zgodbici (punco, sosolko,sestricno...?) Upam da sm ti bla v pomoc
01. maj 2016
Next!!!!!
02. maj 2016
ja mene zanima kak sta z renom povezana?
02. maj 2016
Aha ok no to pa nevem ^.^
02. maj 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg