Forum
Next Next
22. april 2016
Mnenja/ teorije ?
22. april 2016
Next ziher bo ze do nje prišo ovi fant pa se ji opravico...pa povedo do konca...pa se bota ciso zaljubla...pol bo pa problem z Johnom...pol pa nebo vedla ke naret...pa se neke ...in neke...in neke...in neke...in neke......................................................................TTTOOOOOO JJJJEEEEEEEE FFFFUUUUUUUUULLLLLLLLL CCCOOOOOOOLL
22. april 2016
NO NE MOJ DEL AMPAK TVOJA ZGODBA
22. april 2016
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. april 2016
u196293
u196293
Neeeeext
23. april 2016
Hvala vsem za komentarje in nexte (to mi dosti pomeni)
--------------------------------------------------------------------
Nekaj me je potipalo za ramena in zdrznila sem se. " Hey ." obrnila sem se. In tam je stal.v vsej svoji lepoti. Tisti fant... Katerega imena ne poznam. " Hey." sem ga odzdravila... Čeprav ga sploh ne poznam. *Joj Liz zakaj se pogovarjaš z tujcem?!?!?!* " Hey oprosti za včeraj...."
Odgovorila sem mu " O tisto z knjigami?? Se zgodi.. Nič takega..." prekinil me je " no bolj sem mel v mislih tisti del ko me je Janie dobesedno odvlekla vstran.... Samo mudilo se nama je. Res." " Umm... Saj ni nič....nisem bila na neki izgubi.. Ker saj veš.. Te ne poznam..." prekinil me je" Ups saj res pozabil sem se predstaviti. (Podal mi je roko) Ren. Me veseli." takrat se mi je nasmehnil. Ta nasmeh je bil tako popoln. Lahko bi ga gledala cel dan. In zdaj končno vem kako mu je ime. Stisnila sem mu roko in odgovorila :" Liza. Tudi mene veseli da sem te spoznala."
23. april 2016
Next
23. april 2016
Next
23. april 2016
u143259
u143259
Neeeeext
23. april 2016
Next
23. april 2016
u196293
u196293
neeeext...
23. april 2016
Neeext
23. april 2016
Next?
25. april 2016
Oprostite za tako kratke nexte...
Ampak hvala za komentarje
"No Liza. Kako to da te prvič vidim tu? No prvič sem te sicer videl pred tednom dni ko si tavala tukaj tako izgubljena..." odgovorim mu. " Joj to je res dolga zgodba... Zato ti cele ne vom razlagala... Zato je vse kar lahko veš to da sem se sem preselila. Proti moji volji. " "Preselila si se?? Od kot??" in takrat sem mu začela razlagati o mojem rodnem mestu. Kako majhno mesto je tam proti temu. Da je tam toliko rastlin. Povedala sem mu o skate parku in o Jade... Čudno. Običajno ne povem nikomur toliko... Toda Ren me je napolnjeval z varnostjo. Kot da mu lahko zaupam. Čeprav ga ne poznam. Med mojo razlago me je cel čas zamišljeno opazoval z tistimi očmi. Z tem mi je dal vedeti da me posluša. Nato mi je rekel da mu je zelo žal za izgubljeno prijateljico in dom... Rekel je da bi mi rad rekel še kaj toda res ne ve kako je če mores vse zapustiti vse. Nato sem ga vprašala o njem. Najprej se je malce zasmejal in odgovoril: " Sem Ren Newton. V New yorku sem že od rojstva. Živim z mamo očetom in 4 letno sestro Margo. Star sem 17 let. Emmmm.... Naprej pa ne vem več..." zasmejala sem se. Takrat je opazil mojo knjigo. In tako se je začela druga razprava na temo knjig. Ugotovila sem da ima rad akcijske,komične in da včasih prebere kako romantično. No wow. To pa je nekaj. Tako sma kramljala kakšni 2 uri. Takrat sem morala domov ko sem že mislila oditi me je prijel za ramo. "Juri ob istem času?"
Zasmejala sem se. "Bomo videli" in z nasmehom odšla. Po dolgem čsu sem se smejala. Zaradi njega
27. april 2016
Next
27. april 2016
Nnneeexxtt
27. april 2016
Neeeexttt
27. april 2016
Next!!! upam da se zalubita
27. april 2016
samo kdo je janie!!!!!!!!!!!!!!!1 AAAAAA ZMEDA
27. april 2016
Hvala za moralno podporo
Z tem nasmehom sem hodila celo pot domov. Toda na enkrat... Na enkrat sem se spomnila. Kaj pa John??? Joj zakaj vedno pozabim... Tako sem bila žalostna zdaj pa... Zdaj pa se je v moje življenje na tiho prikradel Ren. In to niti ni edini problem. Tudi če Rena ne bi bilo je tukaj še vedno Janie. Joj jaz trapa sem pa pomuslila da sem mu celo všeč. Vrjetno bi bilo najboljše da jutri ne pridem v park. Čeprav bom reš pogrešala nekoga z kom se lahko pogovarjam. Tako sem žalosna prišla domov. Mami me ni spraševala zakaj sem žalosna saj je mislila da zaradi selitve. Doma sem se pogovarjala z Jade. Opazila me da je nekaj narobe. Narobe bolj kot običajno. Nisem ji mogla povedati tega. Preveč bi jo prizadela. Ko sem končala pogovor je bila ura 21:00. V postelji sem razmišljala o Johnu, Rochelle, Jade... In na enkrat se je v moje misli prikradel on. Imej je tako vranje črne lase. Njegove oči so bile kot morje v katerega se potopim. Njegov nasmeh je bil bel in sijoč kot sneg ki se lesketa ob svitu. Takrat me je preplavil takšen naval čustev kot še nikoli. Morala sem jih izliti. Vzela sem papir in nanj napisala scojo prvo pesem:

Njegovi lasje so kot najbolj temačna noč,
Njegove ustnice so barve kot žametni beli cvet v katerega dahneš rožnat odtenek pomladi,
Njegove oči so kot morje v katerega se potopim.
Tako mi je znan da bi ga lahko imenovala tujec,
A tako domač da bi ga prepoznala v množici.
No to je to. Naval mojih čustev. Toda v tistem sem se spet spomnila na Johna. Zatrla sem vsa čustva. Mojo pesem sem zmečkaala in se odpravila do kamina kjer sem ga vrgla v ogenj. Ko se je papir žgal sem se odločila da bom poskusila zatreti vsa moj čustva do njega. Ja to bo najtežja naloga v mojem življenju.
27. april 2016
Next!!
27. april 2016
Nextt
Uuu vedno dalsi nexti
Lepa pesem...si ti napisala?
27. april 2016
Next + nova bralka
27. april 2016
Ja moja mini stvaritev
27. april 2016
Nnnnnnnnnnneeeeeeexxxxxxttttttt
27. april 2016
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tak cool omg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. april 2016
se vedno ne vem kdo je janie HALO!!!
27. april 2016
NEXTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
27. april 2016
Hvala za tolko nextov in komentarjev. Hvala za komentarje ker rada zvem kaj si mislite...
--------------------------------------------------------------------Tisto noč sem imela zelo čudne sanje v katerih sem uživala. Sama nase se jezim zaradi tega.Sanje so potekale tako ila sem pri stari kapeli. Okoli 21:00 ponoči. In na enkrat sem vidla neko punco oblečno v srednjeveško obleko ,ki je stisnila neko opeko da se ji je odpr vhod pod zemljo. Šla sem za njo po temnih stopnicah v podzemlje. Tam je bila krasna zlata dvorana kjer so ljudje plesali na srednje veško glasbo in bili srednjeveško oblečeni. Toda vsi so imeli na sebi maske. Ko sem pogledla svojo obleko sem videla da sem tudi jaz odeta v srednji vek. Neka ženska mi je prinesla tudi masko. Ker nisem znala plesat sem vse sano opazovala. Toda do mene je stopil neki fant in me prosil za ples. Rekla sem mu da ne znam plesat. Zasmejal se je in me odvlekel na plesišče. Glasba se je začela in moje telo se ji je predalo. Bilo je čarobno. Okoli mene sem čutila krasne note. Glasba je bila živa. Violine so se igrale kar same. Z tujcem sma odplesala še en hitri ples in nato počasnega. Najbolj me je jezilo da nisem videla njegovega obraza. Toda nato so se pari postavili v vrsto 2 po dva

Opazovala sem dogajanje. Bila sma na koncu vrste . najprej si je masko snel fant nato dekle ki mu je moglo dati poljub na lica in obratno. Postalo me je strah. Kdo je on????!?!? Prišlo je do naja. Dal si je dol masko. OMG to je on!!!! Ren!!! Nasmejal se mi je ko sem snela masko. Poljubila sem ga na lice in ko me je on sem bila v 7 nebesih. Ta poljub še vedno čutim.
28. april 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg