Forum
zoey deutch - britney hallows -
selena gomez - rebecca hallows -
-------------------------------------------
Britney in Rebecca sta sestri, ki že dolga leta živita brez staršev v čarovniški vasici Menyisi. Obe sta čarovnici, ki se borita proti zlobnim čarovnikom in vampirjem, ki so se jim pridružili. Čarovniški svet visi na nitki, ki jo ogrožajo zlobni. Lahko se zgodi, da bodo zavladali. Kaj pa potem?
=========================================================================================

04. september 2015
Bil je že večer, ko sem se odločila, da bom še enkrat pogledala načrti, ki sva jih z Rebecco na silo vzele Zlobnim. Ni bilo veliko za videti, a vedela sem, da se približuje čarovniška vojna. Če pa bo Zlobnim uspelo na svojo stran dobiti vampirje..nisem hotela niti pomisliti na to.
" Britney...mislim, da bi res moral iti spat," sem zaslišala svojo mlajšo sestro. Sicer ni velike razlike med nama in sva obe že dosti stare, si ne morem pomagati, da je ne bi poskušala obvarovati pred zlom. A tako kot jaz je tudi ona odločena, da se bo borila proti zlobnim. Odložila sem načrte in še zadnjič pogledala najino hiško, nato pa sem u trenutku zaspala.
04. september 2015
Next
17. marec 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg