Forum
Sem Hanna.Stara sem 15 let.sem edinka in imam zelo bogate starše moja mami je namreč poročena z nekim poslovnim bogatašem,zanosila in dobila mene..Data mi vse kar si želim,a jst pogrešan pogovore z mojo mami ker samo leta okoli.Vsak vikend nekam odpotujeta jaz pa ostajam doma in se dolgočasim.Rada bi imela normalne starše.Od nekdaj sem bila mamina in očkova punčka in zato ker sem bogata sem imela vse.V šoli vsi skačejo okoli mene in vse punce me bi rade zamenale.Vsi mislijo da je moje življenje lepo a ni in to se mora spremeniti ,rabim moja mami in atija in rabim fanta ki mu bom všeč ne pa take ki vidijo samo dobro postavo in denar

Next??

Next??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. januar 2011
u33772
u33772
next
18. januar 2011
u19911
u19911
next
18. januar 2011
u19911
u19911
koj next
18. januar 2011
u19911
u19911
pliis next
19. januar 2011
Bil je deževen dan,počutila sem se slabo in neumno.Kot vedno so se vs fantje drenjali okoli meni in tako in tako.Odšla sem stran v wc.Omila sem si obraz ter se vrnila nazj v učilnico tam sem z očmi poiskala Kelly (Kellinay)mojo najboljšo prijateljico ki mi vedno stoji ob strani.Poklicala sem jo ona pa je takoj prišla in me vprašala kaj je narobe.Powedalaa sem ji da se lsabo počutim in da ni nič takega.
Odšle sva iz razreda takrat pa je zvonilo.Popoldne sem prišla domov in namesto kosila kot je čakal druge je mene na mizi čakal listek:

Ljubica!!
V hladilniku imaš sendvič saj veš da ne znam drugega pripraviti.
Lepo se imej
MaMi.

Odprla sem hladilnik tam me je čakal sendvič a meni ni bilo do sendviča tako da sem ga vzela ga odnesla v sobo.Hodila sem po stopnicah ni se mi dalo hoditi saj jih je bilo veliko končno sem prišla do svoje sobe ki so jih odpirala velika bela vrata moja soba je bila velika toliko kakor enosobnostanovanje.Zavzdihnila sem sendvič postavila na mizo se ulegla na posteljon in brala knjigo.Ni se mi dalo nič.Zaspala sem.Ko se se zbudila sem bila bolje .Prižgala sm svoj apple račiunalnik in šla na fb.Samoo da sem se prijavila sem mela 20 objav 15 novih prošenj za prijateljstvo in na chatu me je kliknlo 10 folka.
Odjavla sem se sprejela samo tiste frende k jih poznam .Prižgala sem tv.Nič Nič Nič Brez veze.Vzela sem svoj skeyt in se začela voziti po sobi.Ob 15.00 je končno prišla naša služkinja Mel.Stara okoli 40let ima 18 sina in je vdova.
K nam pride pospravljat.Prosila sem jo naj mi skuha kosilo,spomnila me je da iamam ju3 rojstni dan in da naj ji povem kaj hočem povedala sem da vse mam in nda ni treba nič .
Rada sem jo mela bila ej moja nadomestna mami.Potem pa je zazvonil moj iPhone.
Mami me je klicala povedala mi je to kar mi vsakič kadar me kliče da se je v službi zavleklo in da bo tam do 20.00 če ne še več časa.
Mel od ponedeljka do petka spi oz.živi tukaj.Naredila mi je spagette in z veseljem sem jih pojedla saj sem bila lačna .Rekla mi je da nama bo potem naredila večerjo in vprašala sem jo zakaj nama a ati ne pride..Povedala mi je da je šel na potovanje v Pariz in da ga kakšen mesec ne bo.Super sem si mislila on mi ne more sam povedat ker misli da me bo prizadel a bolj me prizadane če to zvem od nekoga drugega.Pa še odpotuje 1 dan pred mojim rojstnim dnevom krivoica,Stara bom vendar 16 let in 16 let imaš samo enkrat v življenju.Odločila sem se da bom napisala vabila vsem sošolcem napisala sem jih in jih poslala jim naj ju3 ob 14 pridejo an zabavo.Vsi so potrdili in jaz sem začela okraševati za zabavo.Okrasila sem vse Mel pa je naročila torto,rekla mi je da bo za hrano poskrbela ona.Spet me je klicala mami povedala mi ej da bo ju3 morala ob 13.00 oditi v službo in bo delala pozno ponoči.Rekla sem ji prav ker sem vedela da bo tako ali tako tudi če bi kaj rekla bi tako ostalo.Je modna stilistka in zato nisem razumela zakaj mora delati tako pozno.Odločila sem se malo preveriti če je to res,zazvonilo je pri vratih in prišla je Kelly na poti v mojo sobo sem ji povedala da mislm vohuniti za svojo mami.Pozvonilo je pri vratih,bil je Alex Mellin sin. .Bil mi je usec bila sem zaljubljena vanj.
Prišel je povedat da odpotuje se šolat v Peru.Zdaj pa še on sem si mislila in to en dan pred moji rojstnim dnevom.Čestital mi je kar danes in mi podaril uhaane.Bili so zelo lepi.Poslovil se je od mene Mel in Kelly.Kelly je kmalu odšla spanirali sva načrt.Z Mell sva pojedli vecerjo.Odpravila pa sem se v sobo.Mell pa je tudi odšla v svojo sobo.

Next??
19. januar 2011
Jaz in Kelly:

Alex :

Mel:

ati in mami:

19. januar 2011
next
19. januar 2011
naša hiša:

moja soba:

apple comp:

aplle fon:

19. januar 2011
Pliis še kkšn commnt !!
19. januar 2011
u19911
u19911
next
20. januar 2011
u31912
u31912
next
20. januar 2011
next
21. januar 2011
Drugo ju3 sem se zbudila ob 11.Ko sem prišla dol me je čakalo presenečenje,vsa dnevna soba je bila okrašena uglawnm use je bilo ukrašeno,Mel pa je stala pri pečici in pekla torto.Objela sem jo in ji rekla hvala.Ni za kej mi je odgovorila.
Bilo je res lepo,tvoja mami je morala v sluzbo,pustila pa ti je tukaj 500€,da si boš šla kupit obleko čevlje in ličila da boš lepa.Okey sem zaklicala in že sem došla skozi vrata .Pred vrati me je čakal velikanski avto.Za mano je prilavfala Mell.No to je darilo zate Hanna mi je rekla.Wauuu!!Izpit sem ze naredila in edina stvar ki sem si jo res zelo zelela je bil avto.Odpeljala sem se z njim in pobrala sproti tudi mojo BFF.
Odpeljali sva se v trgovski center obljubila sem ji da bom tudi njej kupila obleko da bo dane s zvečer sijala tudi ona .Kupili sva čudovite stvari porabili sva 200€ vsaka sto ostalo mi jih je 300€ dala sem jih Mell ke r Mell potrebuje denar zahvalila se mi je .
Pojedli sva kosilo,potem pa so začeli prihajati moji prijatelji in ,....
Next??
27. januar 2011
Kellyina obleka:

Kellyini čevlji:

Kellyin makeup:

Kellyin lak za nohte:

27. januar 2011
moja obleka in čevlje

lak za nohte

ličila

avto

27. januar 2011
u36541
u36541
nexttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
06. februar 2011
u35439
u35439
Next ... A to maš ti res a je izmišljen ?????? Srečkoooo !!!!
06. februar 2011
soba hisa pa auto so izmisljeni.Drug pa mam zares ceprow mi polovica folka ne vrjame.
06. februar 2011
kmalu se je začela zabava .
Plesali smo dokler ni počilo kno skozi okno sta letela dva moja sosolca ki sta se tepla.
Hitro smo ju dali narazen in jaz sem ju postavla pred vrata.
Kmalu je bila ura že 21.00 in polovica jih je morala domov oz.več kot polovica.
Tam smo ostali jaz,moja bff ,trije fantje.
2 fanta sta bila pijana in tudi Kelly je zanasalo trezna sva bila samo jz in Max.
Nikoli si ga nisem poblize pogledala a bil je ful cutte treniral je ameriski football .
Kot pa vemo so pri tem sportu vsi zelo cute.
Dva pijana sta kmalu odsla in jaz sem rekla kelly naj gre domov tako je ostal samo Max in pogovarjala ssva se dolgo v noc.
Zju3 sem se zbudila in ko sem stopila na tla sem nekoga pohodila bil je Max ki je spal na tleh.
Zbudu se je in se ozrl okol komi je ustov saj je celo noc spal na tleh.
Kmalu je odsel dommov.
Popoldne pa....??
06. februar 2011
u36541
u36541
next
06. februar 2011
Šee Kdoo Pliis ...""!!
07. februar 2011
next!
07. februar 2011
next!
07. februar 2011
u36541
u36541
hančy ne muč me nexti js bom brala zvečir ko grem naskrivaj na računalnik
07. februar 2011
Sj te ne mučm samo zdjle nimam tok časa ker se na compu oglasm za 5 minut.
08. februar 2011
neexxttttttt
08. februar 2011
u32601
u32601
next
01. marec 2011
next
02. marec 2011
Nexttt !!!
02. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani