Forum
#Nicka#
Danes sem ga spet videla. Bil je kot bog med vsemi tistimi ljudmi in počasi se mi je približeval z osvajalskim nasmehom. Delala sem se, da ga ne vidim in sem se obrnila od njega. Čakala sem in čakala, ampak nobeden me ni objela. Namrščeno sem pogledala predse in se sunkoma obrnila. Že v naslednjem trenutku so bile njegove tople in mehke ustnice na mojih. Igrivo sem s prsti spolzela skozi njegove lase. Njegove roke so počivale na mojem boku in njegove krasne modre oči so zapolnjevale moje vidno polje. ˝Pozdravljen, Hazza˝ sem ga veselo pozdravila. Heloww, Nic.˝ me je pozdravil nazaj in me močno stisnil. Zakopala sem glavo v njegov vrat in vdihovala njegovo omamljajočo kolonjsko. Neverjetno, kako sem zadeta. ˝Kaj praviš ne velik kup palačink z nutello?˝ me je z priprtimi očmi in zamišljenim obrazom. Pogledala sem ga in ga poljubila na lice: ˝Seveda, zate vse!˝ sem napol zadrogirana od njegove kolonjske in njegove lepote zinila...
#Harry#
The best day ever!!! sem si rekel in jo opazoval Nic. Najlepša punca, kar sem jih kdaj videl. Pravo odvisen sem postal od njene bližine in njenih sladkih ustnic. Prepletel sem prste z njenimi in se ji nasmehnil. Sploh se nisem mogel odtrgati od nenih prelepih modrih oči. Ko sva prišla v naše stanovanje (mogla sva hoditi vsaj 20 minut), je bilo nasrečo vse uredu. Liam je brskal po netu, Zayn, no, njega nisem videl, Louis je spal na fotelju v zelo smešnem položaju in Niall je gledal TV z skledo kokic v rokah. Itq, kaj bi bil Niall brez hrane. Odšla sva v kuhinjo, da bi uresničila najine namene. Nicka je naredila zmes in potem se je začel zabaven del. Poizkusila sva različne poteze, kot naprimer obračanju palačink v zraku, metanu iz ene ponve v drugo in moram priznati, da je vsaj pol palačink končalo razmrcvarjenih in uničenih na tleh in v smeteh. Palačinkam moje Nicke se seveda ni mogel upreti nihče. Vsi smo pojedli prav vse in pogledali grozljivko Rdeča Kapica. Nicka se je seveda stisnila k meni, h komu drugemu. Ko se je na sceni prikazal volk, si je oči hitro pokrila oči z blazino in zakopala glavo v moj vrat. Nemoreš verjet, kako prijetno je to. Ko je film končal (torej, 02.30), smo se odpravili spat. Bilo je že prepozno, da bi Nicka odšla domov, zato je prespala pri meni. ˝Če nimaš nič proti, bi se šla stuširat.˝ mi je rekla in že je ni bilo več...
#Nicka#
...kako mi je prijal tuš. Nahitro sem si zdepilirala noge in se namazala z neko dišečo kremo. Lepo sem si umila zobe in počesala lase (počutila sem se, kot da sem stara 5 let ) in se oblekla mojo krasno spalno srajčko. Stopila sem iz kopalnice in obstala. Kako ne bi, če pa je pred mano stal Harry. In to še ni vse. Kaj sem hotela, če pa je bil še napol gol (bil je samo v spodnjih hlačah za info). Smehljal se je. ˝Ajoj, sori, kar izvoli˝ sem se v zadregi zbudila iz svojih sanj. Poljubil ma je na lice in mi zašepetal: ˝Hvala, lepotička.˝ Zelo vidno sem zardela in odšla v sobo. Čez približno 20 minut mojega poležavanja na njegovi postelji se je prikazal Harry. ˝Ooo, poglej. Moja ljubezen me pričakuje. Upam, da to ni zadnjič.˝mi je v šali rekel, zaprl vrata, jih zaklenil in se mi počasi približal. Nasmehnila sem se, seveda, če je bil shirtless in se nisem mogla načuditi njegovim izklesanim mišicam. Zleknil se je name in me strastno poljubil. Njegov poljub je bil vse slajši in počasi se mi je začelo vrteti v glavi. Potem sem se jaz prevalila nanj in začutila mojo srajčko, ki je polzela z mene...
Nicka

Harry

25. januar 2013
u117381
u117381
NEEEEEEEEEEXT!!!:$
~I'm in love with it.<333
02. februar 2013
u114149
u114149
NEXT NUUUUUUJJJNNOOOOOO!!!!!!!!
02. februar 2013
neeeeeextttt
03. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :*
03. februar 2013
Neeext
03. februar 2013
okii tle je nexxtt P

#Nicka#
...v naslednjem trenutku sem bila že brez srajčke. Oddahnila sem si, ko sem se spomnila, da sem oblekla moj seksi črn čipkast modrčk. Sama sem se prevalila nanj in ga poljubljala naprej. Oh, kako se oboževala občutek njegovega toplega in izklesanega telesa in njegovih sladkih ustnic. To bi lahko počela za vedno. Ustnice so polzele po mojem telesu. Na vrat, prsi, trebuh... Mislila sem, da bom umrla od ugodja! Kmalu se Začutila njegove roke na mojem hrbtu, ki so skušale odpreti moj moderček...
#Harry#
...Bil sem tako srečen, da sem lahko občutil njeno mehko in toplo kožo po vsem mojem telesu. Da sem jo lahko ljubil. Bil se vznemirjen, povsod kamor se me je dotaknila, sem občutil metuljčke. Njene čutne ustnice na moji rami, vratu, ušesu, licih, ustnicah. Navdušen nad njo, ki je bila kot boginja, v primerjavi z mano, ki sem bil samo smrtnik. Postalo mi je vroče, in sem ji skušal odpeti modrček. Kar naenkrat je skočila z mene in obstala. ˝Ne morem.˝ je bilo vse kar je rekla. Sočutno sem jo pogledal in stopil k njej. ˝Miška, ne bom te sili v nekaj, kar nočeš. Razumem.˝ sem jo pomiril in jo močno objel. ˝Hvala ti.˝se mi je nasmehnila. ˝Smem prespati pri tebi?˝ me je zardela vprašala. ˝Še vprašaš.˝ sem ji rekel in ona me je poljubila. Skočil sem na posteljo in potrepljal po praznem prostoru zraven sebe. Ulegla se je zraven mene, svojo glavo položila na moje prsi in sam se zakopal v njene čudovite lase. ˝Ljubim te.˝ sem ji šepnil na uho. ˝Jaz tudi tebe.˝ mi je zašepetala nazaj in tako sva zaspala...
#Nicka#
... zjutraj sem se zbudila zraven nekoga, ki se mi je zdel že na otip privlačen. Nekaj mi je sililo v nos. WTF? Sem se med spanjem morda pobarvala in skodrala? Pogledala sem gor in opazila Hazzo. ˝Tip.˝ sem zamrmrala. ˝Moj tip.˝ sem posesivno in z nasmeškom na obrazu rekla. Potem je Harry pomežikal v jutranjo svetlobo. ˝Jutro.˝ je z nasmeškom rekel. Takoj sem se strinjala z stavkom: Boys mornig voice is the sexiest shit ever. Hitro sem mu ne ustnice pritisnila poljubček. ¨Jutro, dragi. Poljubček za dobro jutro.˝sem mu rekla. Takoj se je prisesal name in se nato še prevalil. Poljubljal me je in poljubljal in se ni hotel odtrgati od mene. ˝Harry, nehaj. Moram se stuširat.˝ sem mu med smejanjem rekla. ˝Odlična ideja. Pojdiva.˝ se mi je nasmehnil. ˝Ne, ti buča. Samo jaz.˝ sem mu nagajivo rekla, pograbila kup oblačil in stekla v kopalnico. Oblekla sem se belo kratko majico in kavbojke, ter se rahlo naličila. Odšla sem ven iz kopalnice in obstala. S Harryem sva se nekaj časa samo gledala, nato pa se začela smejati. Kajti bila sva enako oblečena. On se je na hitro preoblekel. Okii, morda ne tako hitro, ker je hodil po sobi shirtless mora 10 minut in jaz seveda nisem imela nič proti...

So, girls. what do u think?? D
04. februar 2013
super :* :* :******* <33333333333333333333333333333
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :*
04. februar 2013
neeeeeeeeeeext
04. februar 2013
neeeeeeeeeeeext
04. februar 2013
u117381
u117381
Neeext!!
Obsedena sem *--*
04. februar 2013
next!!!
04. februar 2013
u72157
u72157
nneexxttt!
+ nova bralka čeprow že vem kaj se bo zgodilo
05. februar 2013
Nova bralka
next!!!!!!!!
06. februar 2013
next
06. februar 2013
okii malu krajši nextt, ki mi mama sitnarii :/

#Nicka#
...medtem, ko je on brskal po predalih in omarah, sem se spomnila, da sem pozabila pospraviti svojo torbo z ličili, ki jo imam na pralnem stroju že cel dan. Odhitela sem ponjo. Stopila semm do predala, kamor sem jo imela običajno spravljeno (ja, imela sem nekaj ličil pri Hazzi :3). Ampak predal se ni hotel odpreti. Močno sem potegnila, ampak se ni in ni hotel odpreti. ˝Amm...little help?˝ sem rekla in v trenutku je bil pri meni. Prijel je predal in močno potegnil. Predal je potegnil ven iz omare in še sam je padel. Bila sem zaskrbljena, ker je padel, ampak potem sem ostrmela v predal. Kako pa ne bi, ker je bil poln kondomov. Nekaj minut sva strmela v predal, in nato oba naenkrat rekla: Louis. Spogledala sva se in se začela krohotati. Od smeha me je začel boleti trebuh. Harry me je dvignil v naročje in me odnesel na zajtrk. Na koncu stopnic me je spustil na tle in me prijel za roko. ˝Louis, a se ti je popolnoma zmešalo?˝ se je začel smeje zdirati na Louisa, ta pa se je samo nagajivo smejal. Pojedli smo zajtrk (ki je bil okusen) in odšli ven. Hodili smo po Londonu, opazovali trgovine in take reči. Nato so vsi naenkrat izginili, razen Hazze. Nadel si je tisti svoj prismuknjen pogled, in takoj sem vedela, da nekaj naklepa. ˝Harry, kaj nameravaš?˝ sem ga previdno vprašala. ˝Kot veš, je jutri na vrsti rdeča preproga.˝ Takoj sem vedela kaj bo rekel. ˝SHOPPING TIME!!!˝ se je zadrl in tako sva stekla po nakupovalnem centru...
06. februar 2013
Next
07. februar 2013
next
07. februar 2013
u117381
u117381
neeeeext!
07. februar 2013
u72157
u72157
next
07. februar 2013
u114149
u114149
next
07. februar 2013
nextiiii+nova bralka
10. februar 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/~in-love-with-one-direction~/50352/ sorry ker oglašujem, a bi kera brala?
aja dobro pišeš and next: D
10. februar 2013
u72157
u72157
sorry ker smetim tudi jest to sovražm
sam je nova zgodba o 1D če vas zanima, jest jo pišem
http://www.igre123.com/forum/tema/1d-ff*-new-york-and-me/49941/ fullll bi mi pomenlo če bi prebrale
hvala in še enkrat sorry za smetenje
10. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :*
10. februar 2013
okii,, evo vem nexta.

#Harry#
...SHOPPING TIME! sem se zadrl in stekel po nakupovalnem centru in s sabo potegnil Nicko. Pri tem sva pritegnila veliko pozornosti. Seveda, kaj pa drugega. Zavila sva v neko drago trgovino. Malce sem se razgledal in v kotu zagledal najlepšo obleko ever. Stopil sem bližje, da bi si jo bolje ogledal. ˝Nicka, našel sem tvojo obleko.˝ sem zamišljen rekel in odnesel obleko Nicki. ˝OMFG, Harry. Tole obleko? Saj mi še prav ne bo!˝ je rekla, ampak jez sem jo že potiskal proti garderobam. Nezadovoljna je stopila v kabino in zaslišal sem šumenje oblačil. Too, uspelo mi je! sem v mislih proslavil. ˝Ljubica, si že?˝ sem nestrpno vprašal in kar brez odgovora vdrl v kabino. Obstal sem odprtih ust, ker nisem verjel svojim očem. Bila je kot boginja. Obleka je bila bela imela je v izrez, ki je segal do pasu in enako na hrbtu. Pas je imel 2 majhni zlati zaponki in obleka je nato v elegantnih gubah padala na tla. Izgledala je neverjetno.˝Harry, si vredu?˝ me je vprašajoče gledala. ˝Nicka, ta obleka gre z nama.˝sem resno rekla. ˝Zaradi mene. Čakaj, 1532$?! Zajebavaš! Ne, to ne gre z nama.˝ je odločno rekla in se slekla obleko in jo položila na stol. Postrani sem pogledal obleko. V glavi se mi je utrnila ideja. Hitro sem zgrabil obleko in stekel proti blagajni. Nicka je bila seveda še v kabini in za sabo sem zaslišal njene obupane klice. Prodajalka je zaračunala, jaz sem plačal in Veila, obleka je bila Nickina. Nicka je pritekla nekaj minut za mano. Jezno me je pogledala in jaz sem ji pokazal jezik. Nežno me je sunila v trebuh. ˝Da mi nikoli več ne porabljaš denarja zame. Ker jih boš skupil.˝ mi je zabičala. ˝Ne boš mi, ker nebi zdržala brez mene.˝sem ji pomežiknil in jo prijel za roko. Nasmehnila sva se drug drugemu. Hitro sem jo objel in jo dvignil v zrak. Zvrtel sem jo in spet sva bila v svojem svetu. Smejala sva se, ampak me je prekinila Nicka, ki me je strastno poljubila. Oba sva že odlično znala najino umazano igro. Najin poljub me je stresel. Zadihana je odnehala in lepo sva odšla domov. Bilo je že kasno, zato se je šla Nicka takoj urejati za rdečo preprogo. Ko se je uredila, sem mislil, da bom izgubil zavest. Bila je tako lepa!!! In še bolj me je osrečevala misel, da je ona moja. Samo moja. Prijela me je pod roko in odpravila sva se v limuzino...
#Nicka#
... Harry je obema nalil šampanjec in naslednja postaja je bila fantje in nato preproga. Po nekaj minutah vožnje smo se ustavili. Ustopili so fantje in Dani in El. Obe sem objela in si ju ogledala. Dani je imela oblečeno črno obleko iz mehkega, a tankega žameta, z srčastim izrezom in bila je posuta z majhnimi pravokotnički, tako da je zgledala kot nočno nebo. El je imela obleko iz tkanine, ki je spominjala na pavja peresa. Ni imela naramnic in ob pasu se je stisnila ter poudarjala, kako ozek je. Navzdol se je obleka napihnila in spominjala na princesko. Ko smo prispeli na rdečo preprogo, sem globoko vdihnila, se nasmehnila in sprejela Harryjevo ponijeno roko. Takoj so se vse oči obrnile v nas...
11. februar 2013
u72157
u72157
next!!!!!!
11. februar 2013
#Harry#
...takoj so nas začeli vsi gledati. Mislim, da so pozornost prevzele punce, ker so res sijale. Veliko kamer se je obračalo k nam, fotoaparatov kar ni hotelo biti konec. Spodbudno sem prijel Nicko za roko in jo stisnil. Na lice sem ji pritisnil poljubček. Kmalu je k nama prišla novinarka in naju začela spraševati vprašanje o tem, kako sva se spoznala, kje, zakaj, kdaj...Bla bla bla. Pili smo šampanjec in se smejali ter zabavali...
#Nicka#
...rdeča preproga je res odlična preizkušnja samozavesti. In sama sem ugotovila, da jo imam prekleto malo. Toliko kamer je bilo, bliskavice so švigale z vseh strani, da sem že mislila, da bom oslepela. Bližal se je konec zabave, torej smo je počasi odpravili domov. V limuzini smo pili šampanjec in se smejali. El je kmalu prižgala TV in slučajno na program, kjer so bili posnetki z rdeče preproge. Kar naenkrat se je prikazala tista novinarka, ki nama je prej težila. Na ekranu sem zagledala sebe in Hazzo, ki sva odgovarjala na vprašanja. Bilo me je groza, gledati samo sebe na TVju. Na poti domov smo odložili fante in s Hazzo sva se odpeljala domov. Ko sva prišla domov, sva se prvo odpravila v kopalnico. Slekla sem obleko in sezula nadležne petke, ki so me tako preklemano žulile in se stuširala. Hitro sem se oblekla moje sexi spodnje perilo in odšla v Harryevo sobo. ˝Njamm.˝ je rekel in si me ogledal od glave do pet. ˝Grrr.˝ sem kot mucka zapredla in se zleknila k mojemu najdražjemu. Takoj me je začel poljubljati. Najin poljub se je stopnejval in postajal vedno bolj vroč. Začel me je poljubljati po vratu. Zastokala sem od užitka. Pomaknil se je niže in z zobmi malce potegnil moj modrček. Pomaknil se je na trebuh in našel mojo šibko točko. Zastokala sem od ugodja in počasi se je vrnil nazaj k mojim ustnicam. Prekotalila sem se nanj. ˝Zamenjava vlog.˝ sem mu rekla z navihanim glasom in ga jaz malo poljubljala po telesu. Našla sem tudi njegovo šibko točko. Vrat. Ker sem jaz ležala na njem, sem začutila njegove tople roke, ki so skušale odpeti moj modrček. Pustila sem mu da to stori. Jaz sem modrček samo odvrgla v kot sobe...
11. februar 2013
u72157
u72157
next
11. februar 2013
Neext
11. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg