Forum
to zgodbo sm napisala k mi je dc pa horan babe** je rekla če jes tud začnem pisat... no in sm začela sorri za napake k bojo not am ja to je to... hope you like it...

Tami:
"KAJ?!!! ne nemoreta mi tega narest prosm pobolšala se bom use sam ne tuki mam use." sem upila na tastaredva. "oprosti Tami ampak kar je pa preveč je pa preveč u London greš in to jutri." je tečnarila mtka. "vesta kaj sovražim vaju"
to sem rekla ter stekla v svojo sobo začela sm metati cune v kovček.ko sem koncala sem šla v kopalnico pod tuš mogla sem se usvežit. ko sem slekla majico sem pogledala mojo deso roko še vedno so se mi poznale ureznine.. ja tud rezala sem se in zo zaradi fanta ki sva bila skupaj 2 mesca, to je blo zame popounih 2 mesca. hm vas zanima kaj se je zgodl ta prasec me je pustil in rekel da je bila samo stava jaz budala sm ga pa še ljubila. bolelo je prekleto bolelo in tako sem se znšala na svojo roko.. hm precej butasto da sem se rezala a kaj bolečina je bila premočna. oh kako sem jes neuljudna hehe sm Tami Bell cowell (ja mam strica simona in tja grem za celo leto če se ne motim) stara sem 17 let prihajam iz Slovenije kar majhna državica, a je saj lepa. rada skejtam pojem in plešem. sm edinka (usi pravijo če si edinec da si razvaej, uf to pa ne drži ze res da sem očkova puncka a nisem razvajena). hm vas zanima zakaj grem u preklet London. ker sem bila izključena iz šole saj mi je en tip najedou in sm ga u njegovo premoženje,razbila sem kletko od mišk nič takega drgač sam d je prfokca kr cvila in skakala po mizi jes pa pametna kot sem sm se zadrla "po miz se ne skače" in me je koza poslala k ravatelc in ja velik taga srana je blo pa kaj shit happens.
šla sem po tuš in se uredila za spanje.. ja jutr bo še doug dan.

upam d vam je ušeč..
22. junij 2013
neeeeext
22. junij 2013
helloo sm Sara Rose Styles yes i have a brother Harry styles. prou boga sm u šol od kar je on postav 1d član sej ne da mi ni ušeč sam žoke v šol kr neki skos za mano letajo pa govorijo ena čez drugo "ooo kok je harry sonč, oo a lah poveš da je harrya čaka. " back of bitch moj brt si bo izbrav punco tako k bo on hotu ne pa kr eno prasico k ga hoče sam zarad slave,medij... no hm stara sm 17 let prihajam iz Londona živim pr mojmu bratu pa fanrih in z Pavlom hm bogi kr mav se mi mi smil k ns more tok prenašat. "STRIČEK SIMON" so se zadrl fantje ter stekli na hodnik jaz pa sm šla lepo počasi za nimi. "kaj bo dobrga" je reku Liam "no fantje in punce jutri dobite še eno sostanovalko" je rekej. uf končno še ena punca. saj nas je drgač dost punc jes,dani,el in perry sam one niso velikrat tuki tko d morm sama prenašat fante in njihove norčije. "o kul iz ke pa je,kok je pa stara." je začel spraševati Niall. joj njegov angelski glas,jah pač mi je ušeč pa kaj pa itak nebi meu nč zmano. pa sej sva frenda najbolša če lah tko rečm sam nwm kot zgleda on v men vid sam naj frendico :/ . " ime ji je Tami,stara je 17 let, prihaja pa iz Slovenije.." je govoril simon in me prebudil iz san. " no fantje pol pa kr pospravlat, aja in punce" je rekel Liam in pogledau mene ko je izrekel zadni odstavek. (al kokr kol pač je). Niall me je potegnil v kuhinjo in se zadru " jes pa sara pospravljava kuhno" jes pa sem zardela ko se mi je nasmenil. joj prekleta rdečica. z Niallam sva vse pospravla no bol vse pojedla ampak okej. v kuhno je prišel Harry in šel v hladilnik jas pa Niall pa sva se počasi splazila v dnevno. "NIALLLLLLL, SARAAAAAAAAAA KJE JE VSA HRANAAA" se je zadru Harry in prišel v dnevno. " am ja kaj lačna sva bla a ne Niall." sej rekla in pogledala nialla ta pa se je samo nasmehnil. " zej pejta pa u trgovino pa use spet nabavta in še nekaj kusiv je bil pred 1 uro"
je rekel. z Niallam sva šla v trgovino in use nabavila. ko sva hodila domov sem se v nekaj zaletela saj nisem gledala pod noge ampak niallove učke ki so se bleščale v soncu. " hm oprosti" je negdo rekel z ženskim glasom. "je že uredu jaz sem kriva nisem spremljala kje hodim2 sem se opravičila. " ti pa nisi iz tukaj kaj" je rekel niall. "ne iz slovenije, iščem strica ki živi tuki. aja sm tami" je rekla dekl-tami. "hej ti si tista ki je simon rekel da pride" sem rekla. " oo poznata mojga strica,strica simona cowella" je rekla. "jaaaa pridi gremo domov oz. k njemu" je rekel niall in šli smo.

hope you like it
aja še slikca sare..

22. junij 2013
u138379
u138379
neeext
22. junij 2013
tami
jutro je potekalo dolgočasno. mami se je poslavljala od mene oče pa me je pelav na letališe. vožna je potekala v tišini. ko sva prispela do letališa me je nenadoma objev. " rad te mam tami in pazi nase" je rekel meni pa ne solza spolzela po licu. "tudi jaz te imam rada oči" sem rekla ter ga bom objela " potniki za v london prosim stopite k vhodu 4" je rekel tečen gla mikrofona hehe. šla sem proti vhodu ko sem bila pri njem sem se obrnila ter pomahala očetu ta pa mi je odmahal nazaj. vstopila sem na letalo se pripele in dala slušalke v ušesa poslušala sem 1d ja poslušam jih nisem nwm nora fenica so mi pa ušeč njihove muske ter nek tipa hezza al kokr kol nwm še imen ne znam čist vem da jih je pet in da jih je moj stric dal naprej na x-factorju. kmalu sem na letalu zaspala. zbudila me je steverdesa ki je rekla naj se pripnem saj bomo pristali.... sedaj stojim sredi letališa in gledam kje je gdo nikjer nubenha, la fino in oni misljo d jes znam pridt do njegove bajte. še sreča da mi je dau oče listek nakaterem piše njegov naslov. hodila sem po nekem parku ko sem se kar na enkrat zaletela. malo smo se pogovarjali in potem sta tedva neznanca kar na enkrat ugotovila nwm od kje da sem nečakinja od simona. joj še imen ne vem. hodili smo proti lepi hiši ko sem kar na enkrat bleknila "hei kako pa vama je ime" " jaz sem niall to pa je sara" je rekel fant oz. niall. joj sam sta res sončka <3.. hehe. prispeli smo v hišo in usem sem se prectavila oni pa men. liam je bil tak pametnjakovič sej je okej oseba sam "to je logično ne mogoče" je uporabil že 100 in ja ta tip pametnjakovič liam so biji žlic. to sem ugorovila ko sem si naredila kosmiče in sem prišla v dnevno me je gledav kot da sem nevem kaj duh. potem mi je oooo harry povedal da se boji žlic.. zayn je hm človek zase on je bol tih skos se gleda v ogledau in ja hehe sej ga poznate. niall je skos lačn pa čeprav je jedu pred pol ure lih tko k sara hehe. z saro sva postale prijateljice, full dobr se zastopva in use to. harry on je tak sonč njegov nasmeh,učke.. joj tami kaj pa govoriš no res da je luškan sexy in use še zmerajma 100% punco. los ne lou ja lou je zabavn, in skos k ga vidm ma korenček. ma pa dobr stil za modo čist tko k usi kle hehe. kmalu je prišel simon in ja za svoja leta je kr dobr zgledou. sploh ni bil tečn ali kaj. začel je neki blebetati ko sem se zavedala kaj govori sem zardela pa sploh nevem zakaj " in harry da nebi kaj me z tami sej veš kako je z tabo ane" je rekel "ja stric simon ne bom" je rekel harry in mi pomežiknil.. ko je simon šu smo se šli flašo resnice vertela sem jaz in pokazala je na harrya. RESNO NANGA!!

hope you like it
22. junij 2013
Sara
Tami je zelo zabavna ravno zdaj se igramo flaso resnice in Tami je vrtela in pokazala je na harrya.. Ze celo igro jo gleda tako kot ona nega hehe neki pa bo iz tegahhh... Harry je izbral resnico hm le kaj mu bo dala zaj. " ali imas punco " resno to ga je prasala je prasala joo itak da jo nima ali pac... " hm dobro uprasanje" je rekel harry " no stari odgovor ji" rece lou. " ne nimam" rece harry " ja itak se mal pocaki pa bo ze tarry prsu vn." sem rekla harry je zardel tam pa me je usa sokirana gledala in ja ce se ne motim ima tudi ona malo rdeca licka.. " hja tami ne me tko sokiran gledat no" sem ji rekla ona pa je samo padla v smeh talo kot usi ostali... Joj golobcka hehe se vid da sta si usec... Hehe sem si mislila a nic nisem rekla raje sem gledala nialla kako se smeje in ali me je slucajno gledal saj ko sem ga pogledala je zardel in takoj utihnil.. Sla sem do njega ter ga ogovorila.. "heii niall ka je narobe?" 'ah nc ni kaj am nc ni.." je zacel jeclati " ja niall in jes sm papez" sem sarkasticno rekla niall pa se je samo nasmejal " ves gre se za punco ki mi je usec od kar sem se z njo spoznal" je rekel jas pa sem dobila solzne oci.. Pogledala sem dol da nebi vidu " aja jah povej ji" sem rekla ter stekla v mojo in niallo vo sobo.. Ja skupaj sva spala saj imamo samo 5 sob pa se to so zasedene.. Negdo je potrkal na vrata "nazaj" sm rekla a oseba je vstopila v sobo ter se usedla na posteljo.. Kmalu sem prepoznala parfum..parfum v katerega sem zaljubljena ze dolgo bil je niall.. "sara jaz...." je zacel a sem ga prekinila " povabi jo vn niall." sem zalostno rekla ter ustala in sla v kopalnico da nebi videl da jokam.. Zaprla sem se v kopalnico ter se zjokala.. Kmalu je spet negdo trkal.. "kva je spet" sm se zadrla "sara rad bi ti povedal u tej punci" je rekel veselo niall.. " ja oki takoj" sem rekla jezna sama nase da sem sploh privolila saj bi jo ubila ce bi jo videla ali da bi niall v njej govori..sla sem iz kopalnice in na postelji videla nialla. "no povej lar mas o njej za povedat" besedo Njej sem poudarila ter zravn zavila z ocmi.. " ona je..." je zacel niall meni pa so se uci spet zarosile a sm zadrzala solze.. " z njo se poznam 8 mescev zelo se razumeva in use skupaj veliko pojeva in pojeva pesmi. Z njo sem lahko gdor pac sm ne niall iz one direction ampak niall fant iz irske. Ona me razume...." je govoril ne niall jaz te razumem in ljubim sem si mislila a tega mu nisem upala reci.. " kako pa si spoznal to punco" se rekla cim bol veselo... " ona je sestra mojega frenda" je rekel ter me pogledal z njegivimi modrimi ocmi. " aja hm kerega frenda" sem rekla in bila malo zacudena res da ma niall velil frendou sam ne spomnim se da bi mel sestre ce pa so jih mel si one imele fante ali kaj podobnega.. " temu frendu je ime Her..' je rekel a ni dokoncal saj ga je zmotil prekleti liam " kosilo niall in sara" je reku "JA" sva oba malo jezno rekla..cakaj niall je rekel jeni "ja" hm zakaj saj ga je tako rekoc resil... Hm ni mi slo iz glave herr... Je misliu harrya nee nebi ali pac... Oh sara kr sanjej niall nikol nebo tvoj in ti nebos njegova.. Po kosilu smo gledal film ko me je niall kar na enkrat zvlekel u sobo " niall kaj se gres " sem rekla.. " rad bi ti povedal do konca na to cakam ze 8 mesecev da ti lahko to povem " je rekel " no povej id kerga frenda je ta sestra " sem malo zdolgocaseno rekla " ona je od harrya sestra" je rekel js pa sm ga samo gledala z odprsimi ustmi.. Tako sva bla kake 3 minute ko je spt zacel govoriti " Sara to si ti..ti si ta punca jaz nevem ze nekaj casa tako cutim in imam nekako obcutek da si ti tista prava. A to sem si bal povedati saj sem se bal da bi me zavrnila ali da bi unicil najino prijatelstvi.. Sara z tabo sem lahko gdor sem pac jaz ne one direction clan ampak fant in irske ki je noro zaljubljen vate ze zelooo dolgo. Sara z tabo dan in noc mineta zelo hitro inz tabo pospravljanje hise hitro mine samo zato ker si ti ob meni zato tudi tebe izberm da hitr lah pospravim oz.. Pospraviva hehe. Sara do tebe cutim vec kot pa samo prijatelstvo. Bi....bi...bi bila moja punca?" je rekel jas pa sem jokala nevem zakah mogoce zato ker mi je povedal da je vame ali zatov ker sploh ne dojemam kaj je reku.. Gledav me je z upamnjem v oceh... "ja" sem rekla ter ga objela objem mi je vrnil v tistem pa so USI prisli not in nama cestital ter ploskal perry je imela kar lep govor hmm lahko bi ga uporabila za poroko.... Omg sara ze kar poroka sem sama sebe nadrla u mislih... Sli smo v dnevno ter gledali film niall je narocu pizzo in pojedla sva liam je mogu potem se za njih narucit saj jaz in niall ne deliva hrane...ko sem pojedla sem sla pod tus ter v posteljo.. Kmalu je prisel se niall "danes je bilo pa pestro" je rekej ter se ulegel na posteljo " ja kr ja" sem rekla ter se stisnila k njemu.. Ubjel me je "nocko " sem zamrmljala "nocko princeska in lepi spanckej" ke rekel niall in objeta sva zaspala.

Hope you like it ...iz fonam sm pisala tko dd ce so napake se uproscam....
22. junij 2013
next
22. junij 2013
Tami
joj sara in niall sta pa res pikija.. Gledali smo filem ko sem se spovnila da nevem kle bom spala.. " hei druzba kje jes sploh spim?" sem uprasala. "ja pr harryu k men pride eli..k liamu pride dani in zaynu pride perry tko d harry ti ustale ali kavc" je rekeu lou. Harry mi je pomeziknil nevem zakaj ampak okej. " Harry kle pa je potem tvoja oz. Zdej najina soba." sem ga prasala 'pridi' mi je rekel Harry in sla sem za njim v sobo. "ti se kar raskomiti ampak prosm ne prevec oki" je se rekel "oki" sem rekla ter se nasmehnila. Sel je iz sobe ter sla sem pod tus, ko sem se ustimala sem se spomnila da sem v sobi pozabila cune ipala sem da harrya ni v sobi pocasi sem odprla vrata in videla da lezi na postelji in gleda v telefon. Pocasi sem odprla vrata in sla v sobo harry me je videu zardela sem " am cune sm pozabla v sob" sem reekla "ah sej me ne mot" je rekel harry in mi pomezikniv. Uzela sem cunje ter odsla nazaj v kopalnico, oblekla sem se ter sla nazaj v sobo. " grem se jes pod tus" je rekel Harry in sel v kopalnico. Svoje cunje sem pospravila iz kovcka v omaro. Kmalu sem koncala prisel je Harry samo v boxarcas "sej te ne mot" je uprasal odkimala sem ter zardela. Ulegla sem se na posteljo tako kot Harry. Kmalu sem zaspala,sanjala sem v meni in Harryu.
Jutro**
Zjutraj sem se zbudila Harry je se spal. Sla sem v kopalnico ter se prepravila v sveze oblacila. Sla sem v sobo in Harry je bil spet na telefonu. "jutro" sem rekla "jutro" je zamrmral. Sla sem dol in ga postila samega v sobi. V kuhinji je bil Lou "jutro" sem rekla "jutro" je rekel "hei kaj pa je z tabo" me je uprasal "hm nc zakaj" sem odgovorila "uceraj si bla bolse volje kot danes. Je kaj narobe" je spet prasal "ti lahko zaupam nekaj" sem ga uprasala. "ja itak kr povej" je rekel "am ali Harry res nima punce. Ker ze od uceraj je samo na telefonu in nevem zelo slabe volje je ali pa se mi je samo zdelo. Uglavn zjutraj sem ga pozdravila pa mi je kr nekaj odgovoril ka mu je?" sem rekla oz. Bol ispovedala ampak okej"kot prvo nima punce saj mislim. Am ja lahko pa je malo cuden lah de mu spet Taylor tezi ali pa ne vem." je rekel. Aa sej res njegova bivsa mogoce pa se vedno goji custva do nje.. Ampak kako lahko kaj use mu je nardila pa jo je useno uzel nazaj.. Pf pll nej pa ma tisto blondinko.. " omg tami zvenis zelo ljubosumno' sem zaslisala louisa za mano "a sm to povedla naglas" sm ga sokirano prasala.. Samo pokimal je " da nebi niti besedice" sem mu siknila "nikoli" je rekel ter naredu pinki promes sprejela sem... Naredila sem si kosmice in sla za mizo tam sta se muckala niall in sara.. "nabavita si sobo" sem se zadrla in uba sta skocila narazen ter zardela. Negdo je prihajal po stopnicah bil je Harry in njegov telefon spet je tipkal Louis mi je iz rok uzel telefon in ga pogledal "resno stari Taylor.. Nimas bolsga dela kot pa da poslusas to psico" je reke lou " kaj te moti" je rekel Harry " ja me zato ker si nekemu dekletu zelo usec" je cveknil lou in me pogledal zardela sem "ja samo zato ker sem Harry Styles iz skupine 1d ane." je rekel mene pa je zelo sokiral " ne za to je Taylor ta punca pa te jemlje kot navadnega Harrya in te res ljubi " se je nazaj zadru lou in odsel v sobo sla sem za njim potrkala sem na vrata "naprej'sem slisa in ustopila " lou hei am hvala ti za to ceprou nevem zakaj si se zej skregu z Harryam" sem rekla " ker vidim kako ga ljubis vidim to se slep bi to vidu" je rekel in se nasmehnil 'on ne vidi " sem malo zalostno rekla in pogledala v tla " njegov problem in bo ze upazil lako pa ga malo pouprasam" je rekel "bi res" ' ja zakaj pa ne" je rekel lou.. Negdo je potrkal na vrata nil je Harry "hei stari se lah pog-.." je rekel a takoj utihnilko naju je vidil. Ojoj zej bo pa stala sem si mislila
kaj se bo zgodl???
hvala vm k berete..! <3
22. junij 2013
u138379
u138379
neext
22. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
22. junij 2013
Harry
malo mi je bilo zal da sem se skregal z louisam zarad taylor. Ah prav je imel samo iskorisca me. Hm kaj je misliv s tem da me ena punca ljubi to ga morem nujno uprasati se prej pa se mu grem opravict za use.. Sel sem v njegovo sobo in potrkal ter zacel govoriti a sem kaj kmalu koncal saj je bila tam Tami.. Kaj za vraga pa ona pocne v tej sobi. " hm vaju mmotim" sem rekel "am ne ravno odhajam" je rekla tami in odsla " kaj za vraga pa sta vidva pocela SAMA v tvoji sobi" sem rekel malo bol glasneje "lej Harry stari am ves ne vem ce bi ti povedal sam lej ona ona...." je rekel "kaj ti je usec aa... Ka pa el" sem ga prekinu " me lah poslusas z Tami nimava nic in El je se vedno moja punca. Tami je sam frendica Harry pa drgac kaj ti to mar" je rekel oh ne spet se kregava " kaj mi to mar mar res ne vids da mi je Tami usec matr louis sm pa mislu d sva Larry." sm reku "larry je se vedno Harry a mislm da... Caki mal si reku da ti je tami usec." je bol uprasal kot povedou 'ja usec mi je ze od kar je stopila v to bajto." sem reku lou pa me je odjel " nekaj bes aa" sem ga upasal "ne nc ne vem " je v zadregi govoril " lou povej mi c'mon my boo bear" sm mu govoril da bi popustil. Kmalu se je udal ter mi use povedou "in usec si ji " je koncal stavek. Tako zelo sem vesel da bi kar pocil omg najlepsi punci v tej bajt sem usec pa ne zaradi slave ali medijev ampak zato ker sem samo jaz Harry Style.. "hvala ti boo bear d si mi to povedu" sm reku louisu in ga objel.. Sel sem iz sobe ter zacel misliti na tami iz razmisljanja me je zbudil fon klicala je Taylor. J-jes T-taylor
J:kva ces spet
T:heii harry muck se dubiva na kavici pogresam te.
J: Taylor midva sva koncala a ti crkujem k.o.n.c.a.l.a zej me pa pust na mir in me ne klic vec. Sem reku in prekinu zvezo ubrnu sem se da bi seu v kuhno ko za pred sabo vidu objokano Tami.. " hei heii kaj je narobe" sem prasou "m.m.m.mrt.mrtva staa " je rekla me ibjela ter jokala "pss srcek umir se sss" sem jo pomirjal. Pocasi se je umirila " kaj je bilo" sem jo prasu "moja starsa sla sta na 50letnco in in mela sta prometno nesreco nuben ni prezivu. " je rekla in spet zajokala.. Objel sem jo " hei sej bo miska moje suzalje.. Hei greva na sladoled aa si za to " sem jo prasu ter ji odzignu glavo da jo lahko pogledam v te njene temno modre oci. "ja lahko" je rekla in se nasmehnila. Poslovila sva se od ustalih ter sla bila je tako lepa a v njenih oceh sem videl bolecino in zalost. Smilila se mi je. Prijel sem jo za roko ona pa je zardela. Prisla sva do sladoledarja ter narocila. Malo sva se se sprahajala ko sem z njo v red zacel teci proti plazi. " harry cakaj" je zavpila za mano "pohiti tami" sem se zadru nazaj.. Kmalu je bila pri meni usa zadihana in bleda "heii si uredu " sem jo prasu samo pokimala mi ke." pridi " povlekel sem jo za roko ter jo vlekel do pomola usedel sem se tako kot ona.. Gledala sva soncni zahod " wow lepo je" je rekla jaz pa sem se nasmehnu "Harry" je zasepetala "kaj je " "hvala ti za vse res." je rekla "ei ni problema rad sm v tvoji druzbi " sem bleknil. zacudeno me je pogledala "harry ti lah neki povem" je spet zasepetala" ja itak" sem reku "ves preh ko sva tekla in pac nisem mogla" je zacela "ja" sej mo malo cudno pogledal " no ves u resnici ne smem tect " je rekla meni pa se je dil zaustavil "zakaj nisi nic rekla" sem jo prasu " zato ker je bilo zabavno in ne jemles me bolne " kaj bolna je "kaj si?" sem prasal " ce ti povem me naus vec marou " je rekla in sklonila glavo " heii itak d te bom zakaj te nebi. " sem reku " ves mam srcno napako in am sla bom na preseditev srca" je rekla meni pa se je srce ustavilo pogledav sem jo " sej je to uzdravljivo ne" sem jo uprasal " ja je zakaj " me je cudno pogledala in prasala " am zato ker am ves tami ze am ze dolgo am si mi al ubistvo od kar si prsla sm si mi an nekako isec " sem reku ter zardel in pogledal v tla ki so kar na enkrat ratale zelo zanimive " ves tudi ti si meni usec " je rekla ter tudi ona zrdela. "am bi.bi bi bila moja punca?" sem jo prasou ter jo pogledal v njene lepe oci. "ja zveseljem " je rekla sklonil sem se proti njej ter jo nezno poljubil. poljub mi je vrnila. ko" sva se 'odlimala' drug od druzga sva obazardel." pocas bo treba jit" sem reku ter ustal "ja"je rekla pomagal sem ji ustati ter skupaj z roko v roki sva odsla proti hisi. doma so nama usi cestiral in nam zvizgal. zvecer smo jedli ter gledali film. z Tami sva sla pocasi spat sel sem pod tus potem pa je sla se Tami ko je prisla nazaj je imela lepo spodno srajcko ki ji jesegala do sredine stegn. ulegla sva se "nocko pikc" je rekla ter se stisnila k meni " nocko pikica"sem ji rekel naxaj ter jo se bol stisnil k sebi. tako sva tudi zaspala.
To bo za dons use hope you like it in hvalaa vm k berete... Love ya <3<3<3<3<3
23. junij 2013
u138379
u138379
Neext
23. junij 2013
nial:
Tako je lepa ko spi ,tako mirna. Sara je se spala sam pa sej mo gledal in premisljeval kako da je postala moja punca saj me nihce nima rad in... "jutro sonck" sem zaslisal "heii jutro budna si" sem rekel Sari ki me je zaj gledala v oci pocasi sem se peiblizal da bi jo poljubil a me je zmotil von po palacinkah "palacinke" sem zavpil in stekel v kuhinjo.

Sara:
joj preklete palacinke use lahko pokvarijo a so se vedno dobre. ustala sem iz postelje ter se zacela oblaci. zaslisala sem da je negdo prisel v sobo. ta nekdo je bil Niall objel me je okoli mojih bokov ter me zavrtel da sem ga gledala v oci. "kje sva ustala" je predrzno uprasal "hm nevem spomni me" sem rekla. pocasi se se mi je preblizal cutila sem njegovo toplo sapo na mojih ustnicah kmalu pa sta se drzale skupaj. "hm te palacinke so pa dobre" sem rekla in se nasmehnila "ti si bolsa" je rekel Niall in me spet poljubil. "oooohhh mojjj kavbojjj jaaa" sva zaslisala in padla v smeh. oh ja spet Liam in Dani se vid in slis da ne nista ze dolg vidla'" sem rekla Niallu ta pa je se bol umiral od smeha.

bol kratk next hope you like it
23. junij 2013
Niall:
s Saro sva v najini sobi umirala od smeha ko je kar naenkrat v sobo prsu Harry ki je Tamy drzal za roko.ze res da vem da sta par a da tega sploh ne skrivata jah njuna stvar. "hej stari ka pa ti mas ze nov plen"sem se posaliv "hehe Niall da nava u teb govorila" je rekel nazaj in mislim da sem rahlo zardel. objel sem Saro ona pa se je samo nasmehnila in mi odjem vrnila. "heii gremo na dvojni zmenek" se je spomnila Tami. "hei to pa sploh ni slaba ideja" sva rekla jes pa sara na enkrat Harry pa je samo pokimal hm mmislim da ga nekaj tezi "okej punci pobereva vaju ob 7 bodta nastimane" je ruku Harry in poljubil tami na lice meni pa je nakazal naj grem z njim "ja pridi tami" je rekla Sara in sli stavse preh pa sem jo poljubil nasmehnila se je ter me poljubila nazaj. "hm na to bi se lahko navadil" sem rekel in nasmehnila sva se. Sel sem za Harryam ki je sel vdnevno "hei stari kvaj narobe" sm ga prasu kuj k sva bila v dnevni "ves Niall am nekaj sem zvedel in ni dobro " je rekel. "oki Harry zej me pa strasis" sem reku in ga zaskrbljeno pogledal "noseca je" je rekel ter dobu solzne oci. "KAJ gdo Tami gdo je nosec Harry" sem zavpil nanga "Niall ne upi name nisem vedu dans mi je povedala in ne spomnim se da bi sploh gdaj" je reku "oki ne dojemam gdo je nosec" sm reku " Taylor" je zalostno reku Harry in pogledav v tla " ei stari to ni dobr ves to an. Kaj pa Tami" sem reku "nwm res jo ljubim Niall sam Taylor ne more sama skrbet za otroka" je reku "Harry bedak bos ce jo pustis" sem zaslisu louisa ki je prihajav v dnevno " kaj pa nej ne morem ji lagati" je reku " zakaj pa si jo pol prasu ce bi bla tvoja punca" se je nanga zadru louis "nehita takoj zej. Pa ka vama je Harry kaj bos naredu." sem prasu harrya ki se je drzal za glavo "nevem' je reku " to je tvoj odgovor ne vem. Dej Harry zbrihti se no" je reku Louis "hei hei kaj se kle dogaja" sem zaslisu Tami ki je prihajala po stopnicah "wow lepa si" je reku harry louis pa ga je grdo pogledav kot pogled ovej ji: a bol za grd nacin. Videl sem tudi Saro in bila je precudovita "vov lepa si" s rekel in jo objel. "gremo" je reku Harry in sli smo. Ko smo stopilli v restavracijo ki sva jo jaz in Harry rezarvirala sem dobil cuden obcutek ki je postal skos bl cuden. prisli smo do mize tam pa je sedel/a........

kdo je tam sedel??
kaj se bo zgodl???
kako bo odreagirala tami ko bo izvedela da bo Harry postal oce???
kritike??
next???
hope you like it +hvala k berete full mi pomen <3 <3 <3 :-*
23. junij 2013
harry:
sli smo u restavracijo in tam je bila taylor. kaj za vraga pa ona počne tu. "hei mucek" je začela "ne ti men mucek končala sva" sem rekel a me je taylor poljubila. z kančkem očesa sem videl da tami joka in ni se ganila samo gledala naju je z solznimi očmi. "noseča sem mucek in ti boš oče" je rekla taylor tami pa je zbežala vn. hotel sem za njo a me je presenetil stavek taylor "se ne spomniš gdaj sva.. aja bil si pijan" je rekla in se hinavsko nasmejala. nisem jo več poslušal ter stekel za tami. po mislih so mi šle čudni občutki, tami ne sme teč fak sem si mislu. šel sem v park in tam videl osebo ki je z neko rečjo plazila po svoji roki, kmalu sem zaslišal se hlipanje in prepoznal sem glas "TAMII NEEEE" sem se zadru na osebo. pogledala me je in bila je ona. šel sem do nje in iz roke uzel britvico. hotel sem jo objeti a me je odrinila. v luni mesečine sem videl kako je bleda. kmalu je stekla stran in padla je na tla. hitro sem šel do nje in pogledal njeno dihanje,bilo je šipko. poklical sem rešilca in kmalu so prišli. odnesli so jo v avto hotel sem za njo a me je sestra ustavila "ne gospod pustite jo ni dovol prostora" je rekla ter šla v avto " ampak" sem rekel a je avto že odpelja. hitro sem poklical louisa in vse sem mu povedal. "pridemo pote in takoj gremo v bolnišnico" je reku. bil sem usamljen ter jezen na taylor zakaj me ne pusti. kmalu je prišel louis z fanti in puncami, usi so me objeli in speljali smo. čez 15 min. smo že bili v bolnc. "kje je Tami Bell cowell " sem prašal sestro. "v operacijski mislim da se ji je zdravje poslabšalo" ko je to rekla sem padel na kolena. zajokal sem prvič jokam za punco, a tami ona je bila nekaj posebnega. fantje so mi pomagali do čakalnice niall mi je dal malo vode louis me je pomirjal liam je klical punce, zayn pa nam je šel po kavo. minili sta 2 uri in čakali smo ko je kar na enkrat prišel zdravnik "sorodniki Tami Bell cowell " je reku vsi smo ustali in šli k njemu. "kako je tami" je prašal zayn saj jas nisem mogu bil sem prestrašen ko sem videj njegov zaskrbljen obraz " bom kr iskren tami je pretiravala z tekom ali kar koli je pač delala in zato je padla v nezavest lahko bi umrla takrat saj se ji je srce ustavil, dali smo ji spodbujevalnik da ne bo več omedlela a zavedajte se tega da gre tami lahko prav po hitrem postopku na preseditev srca saj se ji je zelo poslabšalo" je reku dohter in odšel "jo lahko obiščemo" sem se zadru za njim "soba 565 a samo eden" je reku. "pojdi ti" je reku lou in šel sem. iskal sem sobo kmalu sem jo našel. ustopil sem, videl sem jo ležati na postelji prekloplena je bila na veliko aparatov. aparat ki ji je meril srce je bil šibek. pristopil sem do nje in jo prijel za roko "tami če me slišil zal mi je zaradi mene si tu in nič nimam z taylor tebe ljubim samo tebe" sem reku ter zajokal nisem mogu več preveč boli ko gledam svojo ljubljeno osebo kako umira na postelji in nič ji ne morem pomagati. čez nekaj časa sem začutil stisk na roki ter pogledal tami bila je napol budna "h-h-harr-harry o-oprosti m-mi" je rekla "ne ti oproti meni" sem reku in v tistem trenutku je aparat pokazal samo ravno črto. "TAMII NEEEEE" sem se zadru v tistem trenutku pa so notri prišli zdarvniki in me nagnali iz sobe. nisem hotu notr je pol pršu še louis in me vlekel vn. "tami moja tami nee ne more bit" sem jokal v louisovo ramo.
kaj se bo zgodl??
[img]http://www.cardiomyopathy.org/assets/snippets/phpThumb/phpThumb.php?src=/assets/images/Cardiomyopathy/Heartrhyw.jpg&w=500&h=500[/img]
24. junij 2013
u138379
u138379
Neext
24. junij 2013
tami: videla sem Harrya kako sedi pri moji postelji smiliv se mi je in vse besede ki jih je rekel preh. mislim da me res ljubi a se vedno me je prizadelo ko ga je taylor poljubila a se vedno ga ljubim. kmalu sem sped bobila cuden obcutek kota takrat ko sem omedlela in spet je bilo vse crno. cutila sem kako mi je negdo po telesu sprozil elektriko. a moje oci se niso hotele otpreti. spet bolecina v prsih. zbrala sem vse svoje moci in otprla oci. nad sabo sem videla 4 glave ki so me gledale in sprasevale kako sem. v odgovor sm jim samo pokimala. povedali so mi da sem uredu in da sem dozivela samo napad ki je cisto normalen saj sem uznemirjena.povedali so mi tudi da sem dobila spudbujevalnik in da grem lahko cez en teden domov. kmalu je v sobo prisel harry bil je grozn rdece oci od joka mislm de edino ce se ni zadel z kaksno travo hehe. bil je bled in njegove lepe zeleno-modre oci nismo imele iskrice. gledala sem ga "hei pikica kako si" me je prasal "dobro pikc" sem odgovorila. malo se je nasmehnil in prisel blize k meni ter me poljubil. "ces en tedn grem domov " sem rekla Harry pa je bil vesel in spet sem videla iskrico ki sem jo tako pogresala v njegovih oceh. "skoraj bi umrla ves" je rekel Harry in solza mu je spolzela po licu "nikoli te ne bom zapustila" sem bleknila in obrisala Harryu sovzo ki mu je preh spolzela po licu. "in jaz ne bom tebe" je reku ter me poljubil. "kmalu se vrnem"je reku in odsel skozi vrata. prisli so se ustali in pogovarjali smo se. dobila sem cokolado on Nialla in Sare od ostalih pa medvetka ki pise forever friend. cez pol ure je prisel harry v roki je drzal lepe rdece vrtnice v drugi roki pa majhno skatlico v obliki srcka.prisel je blize k meni "tami mekaj imam zate" je reku ter pokleknil "oooo" so se zaslisali glasovi punc. "tami bi mi naklonila to cas in postala moja punca za vedno in me nikoli ne bos zapustila in jaz nikoli ne bom tebe saj mi pomenis prevec" je reku jaz pa sem bila na robu solz "ja" sem rekla. dal mi je vrtnice in iz skarlice vzel lepo verizivo na njej pa je pisalo always min. "Harry cudovita je. zakaj zapravlas zamene" sem rekla "ker si moja princeska" je reku ter me poljubil.

hope you like it <3<3
24. junij 2013
u138379
u138379
neext
25. junij 2013
harry:
dnevi so minevali in tami je prišla domov. bila je zdrava kot riba saj tako je kazalo.

3 mesece kasneje***
Sara:
use je kot po starej no skoraj use. Tami in Harry sta skupaj čeprav jima malo škriple saj Harry vsak jutro gre in pride pozno popoldne Tami pa kot naša Tami žaluje in govori da jo Harry vara a nima nobenega dokaza ali pač, jah se bosta že sama zmenila. zayn in parry vse po starem, dani in liam sta se rašla in liam še vedno žaluje za njo,zapira se v sobo in nič ne je in ploh ni več liam. tako kot dani, vsakic ko liama ni pride dani k meni in mi govori da ga še vednjo ljubi in da ji je za vse žal. lou in elenor sta skupaj. hm sigurno vas zanima jes pa niall am midva am sva še vedno skupaj in sva srečna saj jaz tako mislim. ravno zdaj prihajajo iz vaj in Harrya spet ni Tami je čisto na dnu, prav smili se mi. enkrat se je že rezala in za to samo punce vemo. Harry pa vandra ukol pomoje vs pjan saj pride skoraj vsak dan napo pjan in napo trezen. ravno je prišel Niall v sobo, poljubil me je "kako je Tami" me je prašu "slabo je,kako pa je Harry" sem prašala in mu odgovorila "saj ga poznaš vse po starem" je reku malo užaljeno "niall kaj je narobe" sem ga malo zaskrbljeno prašala " veš sara nočem da se z nama to naredi kot se je z Tami in Harryam in nočem da se režeš" je reku in me pogledal v oči "niall nikoli se je nebo zgodilo in od kje ti ideja da se be rezala" sem rekla in ga začudeno pogledala "zato ker se tami" je rekel in me objel " kako veš" sem rekla "vse se vid veš. nismo slepi razen Harry" je rekel. "grem pod tuš" sem rekla in ga poljubila. šla sem v kopalnico in šla pod tuš. uštimala sem se in šla v posteljo tam je bil niall. ulegla sem se v posteljo ga poljubila in objeta sva zaspala.

next <333
25. junij 2013
u138379
u138379
next
25. junij 2013
Tami:
vse gre narobe. nama z Harryam ne gre dobro. Nikoli ga ni doma dopoldne,ko pa pride ali je pijan ali pa gre spat. Tudi poljubljava se ne vec. Ne vem kaj naj, najbolje da grem saj me itak nihce nau pogresal ali pac. Punce so sle po nakupih fantje pa imajo vaje in to bo moja priloznost da bom sla druge izbire nimam. Ko so usi odsli sem sla v sobo in spakirala use kar sem imela uzela pa sem tudi Harryevo majico i love her ki sem mu jo podarila za najino obletnico. Ko sem spakirala sem sla pod tus in zagledala britvico. Vzela sem jo in zarezala ,bolelo je a ne tako kot boli to da moram zapustiti Harrya. Nekaj casa me je se mocila mrzla voda in kri je pocasi plavala v odtok. Obrizasa sem se in povila roko. Sla sem v kuhinjo in uzela list papirja nan pa sem napisala to #Heii druzba kot vidte me ni. Mogla sem jit saj tako ne gre res mi je zal a ne morem Harry ljubim te vedno sem te in mislim da te vedno bom a morava koncati saj ni vec isto kot pred 2mesecema. Zelo mi je zal use bom pogresala.p.s Liam pobotaj se z Dani saj te ljubi in vem da jo ti tudi. Vsi ostali merkajte Harrya prosm in Harry brez neumnosti. Vedno vasa saj upam Tami# sem napisala in listek polozila na mizo v jediljici. Snela sem verizco aleays mine ki mi jo je prinesel Harry in jo dala na listek. Pobrala sem kovcke ter sla skozi vrata. Se zadnic sem se ozrla nazaj in rekla "pogresala vs bom druzba" in z temi besedami odsla.
25. junij 2013
Harry:
Bilo mi je zal za Tami a sem mogel pomagati Taylor saj ima dojencka. A to se je danes koncalo povedala mi je da otrok ni moj in da me je samo izkoriscala. Bil sem tako besen da sem jo skoraj pocil po licu ce me nebi zmotil telefon ki mi je zvonil v zepu bil je Liam "hei stari vaje so prid takoj v studijo" je reku in samo pokimal sem ceprav me ni vide in prekinu. Odsel sem iz stanovanja brez pozdrava ali bilo kaj saj je tudi v obraz nisem mogel pogledati. Kmalu sem prisel in zaceli smo. Po nekaj urah smo koncali in sli po punce v nakkupovalni center. Prasal sem kje je Tami a so povedale da ni hotela iti. Ko smo se peljali proti domu sem imel cuden obcutek in louis me je prasu ka je a sm mu reku da nic. Kmalu smo prisli in zaapeljal sem v garazo. Sli smo not in Sara je klicala Tami ni jo bilo nikjer. Sel sem v najino sobo ostali pa za mano. Soba je bila prazna. Pogledal sem kopalnico in od soka sem padel na kolena , bila je vsa krvava in na tleh britvica. Brisace so bile krvave in ob kotu sem zagledal pulover od Tami ki ga je tako zelo obozevLa sel sem ponj in ga pobral. Pogledali smo se ostale prostore ko je kar na enkrat Niall ki je gledal kuhinjo zaklical "kuhinja takaj usi" in usi smo sli tja. Na mizi je bil listek in na njem ogrlica ki sem jo dal Tami. Niall je use prebral in nisem mogel verjeti. Kot v transu sem sel po stopnicah v sobo in iz sobe v kopalnico in se zagledal v madeze krvi in britvico na tleh. Pobral sem jo in solza mi je spolzela po licu "ne morem ziveti brez tebe" sem reku in naredu zarezo. V kopalnico so vdrli fantje in punce in me videli. Liam je uzel britvico in jo vrgel stran Niall je sel po obliz Zayn je use pocistil Louis pa me je miril in punce so nekako jokale in sokirano gledale. Ko se je Niall vrnil so mo povili roko mi pomagali v posteljo in mi voscili lahkonoc. Pumce so sle domov samo Sara je ustala saj tu zivi. Louis je prsel v sobo in se usedel na posteljo gledal me je in cez cas je spregovoril "zakaj si to naredu Harry" je prasu "louis ne morem. Ne morem ziveti brez nje"sem reku in solza mi je spolzela po licu "heii Hazza pozabil jo bos" je reku jaz pa sem g pogledal v oci in reku " nikoli je ne bom pozabu. Sam sem kril bil sem bedak in nisem je vec vreden. A vedi Lois da jo ljubim res jo in mislim da je ona tista prava. Saj tako sem misliv a zdaj zdaj pa je odsla za vedno" sem reku in ubrisal solze za katere sploh nisem vedel da so spolzele po licu. Louis mme je pomiril potem pa me pustil samega v sobi. Ne morem vrjeti res je odsla. Poslal sem ji miljon smsjev a na nubenega mi ni odpisala. Poklical sem jo a se ni ja ila. Bil sem potrt. Res jo ljubim in najdel jo bom pa ce je to zadnje kar naredim..
Hope you like it... Next?? Kaj se bo zgodil,kaksn predlog???
25. junij 2013
1 mesec kasneje
tami:
malo sem tuhtala in prišla do bistva da ne morem nikamor,tastaredva sta mrtrva in jaz sem tako grozna da nisem šla na pogrep. pa saj nimam niti tok dnarja za tolk kart zdaj sem se naselila v nek hotel ki nima prav ne vem koliko zvezdic a zame je uredu. šla sem v pakarno in naročila čokoladni krof in kavo. usedla sem se na klopco v parku in umiru pojedla ko sem za sabo zaslišala glas osebe ki sem ga pogrešala tako močno da še sama ne morem verjeti da je sploh še v londonu in ni na turneji. ja bil je Harryev glas ki je na grugi klopci sedel in glavo imel zakopane v svoje roke in nekaj momlav. seveda je bil zamaskiran a njega ne moreš zgrešit nikoli. čez čas je pogledal gor in zazru se je v nebo "bog uzami me k sebi, vse sem že pogledal in jo ni in če nje ne mene ni" je reku in solza mu je spolzela po licu tako kot meni. ustal je in nekam šel,sledila sem mu in prišla do mosta, šel je bližje k njemu in prijel ograjo z nogo je stopil na ograjo tako kot z drugo,vedela sem kaj namerava zato sem ga ustavila "HARRY NEE" sem se zadrla harry se je ubrnil in samo reku "adijo družba" in skoraj skočil. šla sem do njega ga prijela za roko in ga nekako zvlekla dol z mosta. pogledal me je in njegove oči so se srečale z mojimi, imel je solze po licu in v očeh ki so bili zdaj rdeči od joka. ni bil Harry v katerega sem se zaljubila, a to je bil Harry ki ga sploh ne poznam. bil je tako sam in iz oči mu je sekala žalost in brez iskrice. bilo mi je žal za vse zdaj res vidim da me ljubi. gledala sva se "tami si to ti" je zajecljav, "ja Harry jas sem" sem rekla "ne nisi si samo ena nora oboževalka ki mi hočejo uničiti use" je reku jaz pa sem zajokala šeenkrat "ne harry nisem" sem rekla "pusti me da skočim itak me nihče ne bo pogrešal" je reku in me odrinil. že je hotel skočiti ko so iz nenada pritekli fantje in punce, po hitrem postopku sem zbežala. skrila sem se za drevo in gledala prizor. louis je harrya počil po licu da se je zbrihtal "to je že 6 ta mesec zej pa dost pozab jo že harry" mu je rekel oz. bol zadru in potem ga je objel in mu še nekaj govoru. šla sem domov in v solzah zaspala.
26. junij 2013
harry:
"ne morem več" sem celo pot do doma mumljav "harry jutri je intervju in šel boš" je jezno rekel liam. najbolje da grem da ne bom še kaj uničil. ko smo prišli sem šel pod tuš in spat bil sem izmučen.
naslednji dan**
zbudili so me fantje in naštimal sem se za intervju. bilo mi je useno za vse a ne bom uničil karijere fantem ki so za njo garali.
odpravili smo se in kmalu prispeli......zej sedimo pred mikrofuni in novinar kar nekaj sprašuje. "harry kaj je zaj z tami" me je prašal "ne vem" sem zamomljal in pogledal v tla. "pa jo še ljubiš" je spet prašal in usi so me gldedali "ja jo in vedno jo bom. in tami če to bereš prosim pridi nazaj pogrešam te oziroma usi te. prosim pridi nazaj" sem reku v tistem pa je zazvonil telefon "gdo je z nami" je prašal novinar "harry oprosti mi za vse nebi smela iti a učeraj ko se je zgodilo kar se pač je tam sem bila nisem bila neka nora oboževalka ampak jat tami" je reklo dekle in takoj sem prepoznal glas bila je tami. moja mala princeska tami "tami princeska moja pridi nazaj in pomeniva se prosim" sem reku že na robu joka. " pridi vn" je rekla in v tistem prekinila. "se oproščam a morem it" sem hitro reku in šel. gledal sem pousot ko sem jo kar na enkrat zagledal. bila je ista čisto ista kot takrat ko je odšla. imela je mojo majico i love her ki mi jo je podarila. v žepu sem začutil roko in bila je louisova vem kaj mi je dal, tisto kar sem zavračal že cel mesec ogrlico ki sem ji jo podaril. prebliževala sva se in videl sem solzo v njenih očeh. bila sva čito blizu potem pa sem jo objel in objem mi je vrnila. oo bog kako sem jo pogrešal. "ne odidi več" sem v solzah reku "nikoli" je rekla takrat pa sem jo polubil. fantje so nama ploskali in za tami sem videl punce "našle ste jo" sem prašal in samo pokimale so "noja bol nas je poklicala in dani je use zrihtala" je rekla perry ki se je zaj stiskala k zaynu. videl sem liama kako gleda dani in kako ona njega. usi smo gledali ta prizor. dani je bila pri liamu ta pa je samo rekel "oprosti.in pripravljen sem biti oče" je reku in dani ga je objela. usi smo ploskali
26. junij 2013
nadaljujem
26. junij 2013
vsi so ploskali in vriskali. samo jaz sem gledal tami kako se je smejala. "greš z nami" sem jo prašal in pogledala me je "če me uzamete nazaj" je rekla in nasmejal sem se. "seveda te princeska moja, samo ne naredi več tega prav" sem jo prašal in pogledal v oči "nikoli obljubim" je rekla in me poljubila. šli smo domov in tami sem pomagal razpakirati ko sem na roki videl povoj. "kaj je to" sem prašal. "ah nič" je rekla in skrila roko. počasi sem vzel roko v svojo in ji dvignil jopco, snel sem povoj in videl ureznine ki so bile še kako sveže. pogledal sem jo in ona je jokala. objel sem jo "oprosti mi" je rekla in objem vrnila "šššš ei nč hudga, in ti oprosti meni ko sem te takrat na mostu nadru" sem reku samo pokimala je in me spet poljubila. "joj pogrešala sm te" je rekla jaz pa sem se nasmehnil "jaz tud tebe in nekaj je tvoje" sem reku in ji dal verižico. pogledala me je in se nasmehnila, obrnila se je in dal se ji jo na vrat ter ko sem jo zapel sem jo poljubil po vratu. obrnila se je in me poljubila nazaj. počasi sem jo vodil do postelje in jo položil nanjo. počasi sem svojo roko dal za njeno majico ona pa se je že znebila moje. tudi jaz nisem kaj dosti zaostajal in ji jo slekel, slekel sem ji tudi pajkice in ona meni hlače. hitro sem ustal in zaklenil vrata samo nasmejala se je in me spet poljubila. poljub je bil bol strasten in poven ljubezni. "tami si prepričana,nočem te siliti" sem reku in prekinil poljubi. "popolnoma" je rekla in me spet poljubila. šel sem do njenega vratu in delal madeže ljubezni. spet sem šel do njenih ustnic in iz omare potegnil kondom in si ga nataknil...
NEPOMEMBNA SCENA hehehe
čisto izmučen sem se ulegel zraven nje "wow" je samo rekla jaz pa sem se nasmejal in jo ubjel. tako sva tudi zaspala in zadnje besede so bile "nočko princeska" sem reku "nočko mucek" je rekla nazaj. in zaspal sem po dolgem mesecu sem jo imel spet v svojem objemu in nikoli ji ne bom več dovolil iti. zej je samo moja in vedno bo.
26. junij 2013
jaz ne bom več te pisala... k nimam nextou tko d full hvala tistim ki ste bral... čaww
30. junij 2013
u143426
u143426
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee morš pisat!!!!
03. julij 2013
sorry nuben ne bere in mi je bz... tko d sorry
04. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg