Forum
Zunaj je snežilo, jaz pa sem bila v svoji sobi in skozi okno opazovala snežinke. Oblekla sem si volnen pulover z vzorci, hlače, ter obula škornje. Okoli vratu sem si ovila topel šal, ki sem ga dobila lansko leto za božič. Na rame sem si oprtala šolsko torbo, ter se poslovila od staršev.

Odšla sem po zasneženi poti, ki je vodila do šole. Čez nekaj minut sem že prispela pred srednjo šolo Norfolk. Nisem bila pozna, vendar sem vseeno stopila naravnost skozi vrata. Ustavila sem se pri okencu z seznamom učilnic ter predmetov in odšla po levem hodniku. Nisem se še veliko znašla, saj sem komaj se komaj pred dvema dnevoma preselila sem, in v tako kratkem času sem se pač morala nekako znajti sama. Nisem še imela prijateljev, le nekaj sošolcev z katerimi sem tu in tam rekla kakšno besedico. Končno sem našla pravo učilnico, sedla na moje mesto in odprla šolsko torbo. V mene je priletel še en zmečkan list papirja. Nisem se zmenila zanj, zvezek sem dala na mizo in čakala do začetka pouka. V mene je priletela še ena kepa zmečkanega papirja. Za seboj sem zaslišala glasen krohot. Obrnila sem se in zagledala Jetta ter njegove prijatelje. Pogledal me je in z prstom pokazal name. Ali sem res tako smešna? Pomislila sem, da sem morda popackana, da imam narobe oblečen pulover ali kaj takega. Vendar ni bilo nič od tega. Jett se obnaša kot prvošolček, ne pa šestnajstletnik. Vzela sem mobilni in nekaj tipkala, kar tako, nisem vedela kaj bi. Bilo mi je neizmerno dolgčas. Nato pa je v razred stopil nekdo... Ki ga do danes še nisem videla. Seveda nisem videla še nešteto ljudi na tej šoli, vendar ta je bil nekaj posebnega. Bil je... popoln.
"Hej!" je rekla sošolka in sedla poleg mene.
"Hej." še vedno sem gledala v popolneža. Sarah je sledila mojemu pogledu in se nasmehnila.
"Lep je, kaj ne?" je zašepetala.
"Ja." sem rekla, a pogleda z njega nisem umaknila. Pogledal me je. Kaj? V trenutku sem se zbudila in umaknila pogled.
"Ja. Lep je." sem ponovila in pogledala Sarah. "Kdo je?"
"Wilson Sokker."
Wilson Sokker je sedel v klop pred nama... Natančneje, pred Sarah.
Zazvonil je zvonec in tudi Jett s svojo klapo je utihnil.

_________Pri kosilu__________
Svoj pladenj sem nesla do male bele mizice, kjer je že sedelo nekaj deklet.
"Živjo, se vam lahko pridružim?" sem vprašala z upanjem in vso samozavestjo, kar jo premorem. Sklenila sem, da si najdem nekaj prijateljic, pa naj se zgodi karkoli.
"Ja, pridi. Imamo še eno prosto mesto." je rekla ena izmet dolgolask in se mi nasmehnila.

"Ti si nova, ne?"
"Tvoje ime je Lilly, se mi zdi. Imam prav?"
"Ali si res prišla sem iz New Orleansa?"

"Ja, nova sem. Sem sem prišla pred dvema dnevoma. In, ne, Sophie sem. Preselila pa sem se iz Kanas Cityja."
"Kako te lahko kličemo? Sophy?" je rekla nališpana.
"Najbolje, da kar korenček." je rekel fant, ki je ravno prišel mimo in v mene vrgel kos korenja.
Dekleta so zavila z očmi. "Ne zmeni se zanj. Nekateri fantje so pravi bedaki. Oh, in jaz sem Callie."
"Marie."
"Rosie."
"Daisy."

"Me veseli, da smo se spoznale." poslovila sem se od novih prijateljic in se namenila v drugo učilnico.

Jaz (Sophie) :

27. avgust 2012
next
29. avgust 2012
next
17. julij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg