Forum
u102445
u102445
Hei.Js sm Dana.Stara sem 16.Tako kot moja sesta.Njej je ime Daša.V šoli sva odlične.Oči in mami sta ločena.Žiiva z očetom.Dovoli nama tako rekoč vse.Vedno.Najini najboljši prijateljici sta Živa in Luna.Danes gremo vse prespat k Luni.Vse smo sošolke,popularne in lepe.Ko nam je razdelila vabila so nekatere vzdihovale.Vse smo potrdile.Ura je osem.Čez dve uri se odpraviva.Z Dašo se že urejava.Gospodinja Lili nama pripravlja spalne vreče in nekaj ka r bova nesli Luni in njeni mami.Izbiram obleko.Oziroma pižamo.Z Dašo imava isti.Samo da je moja bela,njena pa roza.Končno sem jo izbrala,vrgla v moj nahrbtnik še copate in nekaj ličil.Ostalo že imam.Ravno ko vstopi v sobo Daša,mi zazvoni telefon. Oglasim se:''Da,prosim Luna?''Kaj želiš?Še kaj potrebuješ?'' hitro vprašam ko tečem postopnicah proti avtu.''Želela sem te vprašati samo če imaš ličila.Potrebovale jih bomo.''Odgovorila sem ji da jih imam celo torbo in prekinila.Usedli sva se v avto in se odpeljali.Kmalu sva bili pred Lunino hišo.Pozvonili sva in odprla nama je njena mama.Pozdravili sva jo,ji dali vrečko pomahali vozniku.Daša je vstopila,mene pa je zmotil hrup.Hitro sem pogledala okoli,in zdelo se mi je da sem nekoga zagledala.Skomignila sem z rameni in stekla za sestro.V Lunini sobi so bile svečke,rožice,pecivo in pijača.Opazila sem tudi Živo ki je ravno pripravljala glasbo.Sedle smo na blazine in začele normalen pogovor.Nato smo se odločile klicati duhove.Spet se mi je zazdelo da sem nekoga videla.Tokrat ob oknu.Po tem je morala Živa domov.Vse smo jo objele in Luna ji je podarila medvedka. Tudi nama je dala igrački.Meni zajčka, in Daši piščančka.Ona je imela miško.Nato smo se pogovarjale do dveh zjurtaj.Nato smo pojedle čokolado,se umile in zaspale.Ves čas sem imela občutek da me nekdo gleda.Zbudila sem se ob hrupu,in videla da je okno odprto.Hitro sem prižgala luč,in stekla k okno.Na dvorišču se je proti meni obrnila postava.Videla sem le bledo polt in črne oči.Nato je postava izginila.Hitro sem zaprla okno in se zavila v spalno vrečo.Hitro sem zaspala.Zjutraj sem se zbudila prva.Okno je bilo odprto. V pentljo mojega zajčka je bil zataknjen listek.Na njem je pisalo...
JS:

DAŠA:

LUNA:

ŽIVA:

ATI:

NEZNANEC:

NAJINI SOBI:

02. avgust 2012
u102445
u102445
NADALJEVANJE
Na listku je pisalo:''Čudovita si ko spiš.Tvoj x''Zdrznila sem se ob sporočilu.Opazila sem da je okno spet odprto.Na polici sem videla dlani.Zdelo se mi je da se nekdo drži police.Počasi sem začela stopati k oknu.''Halo,je kdo tam?''sem rekla tiho.''Halo?''Odgovora ni bilo stala sem le nekaj centimetrov od okna.Nato se je roka premaknila,nekaj je švignilo mimo mene in mi zaprlo usta.Na ustih sem imela nekakšen robček.Z vonjem me je omamil.Zbudila sem se pozno dopoldne od zvoku padca.Slišala sem Dašin glas:''Aaaauuuuččččiii!''Jaz sem se ji smejala,nato pa se je zbudila še Luna.Ko je videla Dašo na tleh in mene v se smehu se je še sama nasmehnila.Nato sva obe z Dašo pokazali nanjo in padli v smeh. Njeni lasje so štrleli na vse strani.Ko se je pogledala v ogledalu se nama je pridružila.Nato smo se hitro odmajale do kopalnice.Na ogledalu je pisalo: ''Dana moja boš!''Zakričala sem in Luna me je ujela v padcu.Zbudila sem se v reševalnem avtomobilu,a samo za trenutek.Nato sem se prebudila v belo.Vsepovsod je bil vonj po zdravilih. Ati se je poslovil in šel.Rekel je da pride zvečer ko bom šla domov.Zdravnik je stopil do mene in mi rekel:''Srečo si imela da se nisi kam udarila.''Nato mi je dal nekaj škatlic tablet in sirup.Tudi on je šel.Nato sta vstopili Daša in Luna.Obe sta bili objokani.Daša je rekla:''Eno smo izgubile.Živa se bo preselila na Dunaj.Za vedno.Samo gledala sem ju in čakala da bosta zakričali kaj takega kot ''Pa sva te'' ali ''Si resno verjela''. Nato je vstopila Živa in me objela.Rekla je''Mudi se mi na letalo.Se vidimo naslednji mesec ko pridem še po ostale stvari.Nato sem se zavedla.Izgubila sem prijateljico. Izgubila sem sosedo.To pomeni nekdo nov na Greenovi ulici v Londonu.Še enkrat nas je vse objela in odšla.Tako je ob pogovoru nastopil večer.Doma sem se hitro uredila in zaspala.Na listek nisem več mislila.Na sporočilo tudi ne.A naslednji dan me je čakala pošta...

u102445

to je zdravnik
06. avgust 2012
next
17. marec 2013
jas bi brala ker je zanimivo napiši!!!!!!!!!!!!!
17. marec 2013
u127279
u127279
next!!!!!!!!!!!!
12. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg