Forum
u67755
u67755
Hi!
Vem da sem napisala ogroomno zgodbic ampak vse niso imele veliko bralcev.No zdaj pa bi rada da imam vsaj 21 bralcev.Lahko tudi 14.Zelo rada pač pišem in v šoli sem dobila pri testu za nadarjene take rezultate:
-odlična pri pisanju zgodb
-odlična voditeljica
-odlična igralka
No da ne bom preveč dolgočasna preidimo na bistvo:
Zgodbica govori o eni punci ki je punca slavnega nogometaša.In veliko nogometašov je vključeno.
Npr.:Torres,Ronaldo,Neymar,Messi....Veliko jih je.No vmes bo imela ta punca še BFF in sovražnico.Želim vam prijetno branje in veliko užitka. :{

Sem Alicia, stara 22 let.Zelo rada imam nogomet.Jaz živim za njega.Zelo rada imam tudi nogometaše.Moji favoriti:Ronaldo,Ozil,Torres.Jp...to so moji favoriti.No jaz tudi rada veliko berem.Prebrala sem ljubezensko zgodbo in si nato rekla:
Uff...takega življenja si nikoli ne bi želela.Bilo je veliko zapletov, selitev, veliko fantov in preveč slave.Hmm...pa saj pomojem slaven ni biti težko.Imaš vse kar želiš,ni ti težko,delajo za te,ti pospravljajo kuhajo...jaz pa moram delati vse sama.No upam da se bo kdaj zgodilo kaj lepega in bom postala slavna ter bom uživala.

Next?
Rabim 3 nexte....
04. september 2012
u67755
u67755
Slike po treh nextih
04. september 2012
u106244
u106244
Next!
04. september 2012
OK next
04. september 2012
u67755
u67755
Hvala no bom začela brez enega nexta in sicer ta je za vas obe:
Jaz:Moja profilna(tisto sm js u praulci in zares)
Ronaldo:

Ozil:

Torres:

next:
to so bile moje sanje že od malih nog.Bila sem vedno bolj stara in sem si vedno bolj želela ustvariti to.No prišla so leta in odpotovala sem v Madrid.Nato sem prišla v Madrid cela utrujena in napol zaspana.Dež je lil in grmelo je.Moj dres Portugal Ronaldo je bil celi zmočen.Bila sem kot miš ki je zmočena.No lilo je kot iz škafa.Želela sem spati na avtobuski postaji, a sem potem zaslišala en tako žametno lep glas,ki je bil najlepši na svetu.Prišel je Ronaldo in me odpeljal v svojo hišo.Njegova hiša:

prostori:

kuhinja:

dnevna soba:

kopalnica:

spalnica:

jedilnica:

Woow!Bilo je prekrasno.Bil je tako prijazen in mi je pustil da živim pri njemu.

No zdej pa 2 nexta in pliz 2 mnenja o hiši.
04. september 2012
u100901
u100901
next
05. september 2012
next
05. september 2012
u106165
u106165
Ful dobra hisa
Jst bi tut kle zivela next
05. september 2012
jap pa dobra hiša
05. september 2012
u106244
u106244
Nextt!!! Zlo lepa hiša!
05. september 2012
u96927
u96927
NEXT!!!
05. september 2012
u67755
u67755
Waaw!Ej res vam hvala za nexte!!!
next za use!:
Ja živela sem kot kraljica.Bila sem res res zadovoljna hišo.In seveda z srežbo.To je bila naša služkinja Dolores:

Kar sem želela, to sem dobila.In ja, za par dni me je Ronaldo vprašal, če bi bila njegova žena!!Seveda sem prvo premislila in rekla da!!Bila sem tako vesela.Poroko sva imela čez natanko 15 dni.Vleklo se je kot črv.Ampak priprave so me malce ogrele.Bila sem nestrpno vesela.No jaz sem odšla z mojo BFF(KI VAM JO NISEM OMENILA)po poročno obleko in čevlje.Odločila se se za tole:
poročna obleka drugič

čevlji:

TAKE MA V BELI BARVI!!

TAKE MA V RJAVI BARVI!!

In nekako smo dočakali ta dan.Bilo je res fenomenalno.Ko sva se poročila sva šla skupaj z gosti na zabavo.Bilo nas je veliko.Tudi torto smo imeli.Torta:

DOSTI VEČJA JE BLA!!!

In tako smo žurali vse do noči.Prišli smo domov in zbudila sem se v Ronaldovem objemu.Ko sem se zbudila me ni oslepela sončna svetloba,temveč njegov sjaj zob.Ahh...kakšno lepo jutro.Bilo je tako dobro.Prišla sva dol v jedilnico in tam sva imela pripravljen zajtrk.Sedla sva, pojedla, in Ronaldo je moral iti na trening.Jaz sem se otuširala,oblekla sveža oblačila,poslala Dolores v trgovino in vzela knjigo ter brala.Brala sem cele 3 ure.In bila sem popolnoma sama.Bilo mi je všeč.Živela sem najlepše kar se je dalo.Imela sem se najboljše.Pobrala sem pošto in prebrala malo reklame.Tudi račune sem pogledala.Niso bili dragi.Dobila sem tudi velik paket.Bil je od Ronaldove mame ki je na Portugalski.Poslala nam je veliiko slik z poroke.Vse sem dala v okvir in razdelila po celi hiši.Pozabila sem vam povedati da ima Ronaldo dva psa(res ma).Rinio in Blusa.Ko sem končala z delom sem ju pripela na povodec in odšla z njima na sprehod.Jaz sem se vsedla na klopco, ona dva ker sta bila vzgojena sta se lepo igrala.No tako sem eno uro bila na sprehodu.Ko sem prišla je prišel Ronaldo.Videl je kako sem celo hišo razobesila z slikami.Bil je vesel.Tudi Rinia in Blus sta bila.No zvečer smo pa imeli mi en majhen party.
05. september 2012
u106244
u106244
NEXT!!!
05. september 2012
u96927
u96927
NEXT OBVEZNO!
05. september 2012
u67755
u67755
Ok next za obe:
Ta naš party je bil zunaj, na naši zelenici.Jaz in Ronaldo sva naredila mizo, Dolores je skuhala hrano, Rinia in Blus sta nas čakala lepo okopana in Rinia je imela na glavi luštno modro pentlico.Nu uglavnem ta naš party je bil suuper!Bili smo vsi veseli.Nato smo odšli v hišo.Rinia in Blus sta ostala ven v svojih hišicah.In ko sva prišla jaz in ronaldo v hišo, sva legla u kad(mate na sliki od kopalnice),si natresla kroglic z gelom,pometala oter listke rožic in legla v kad ter uživala.Jah, bilo je tako romantično.Nato je Dolores odšla k prijateljici in jaz sem se useedla za mizo.Ronaldo je znal kuhati?OMG!!Skuhal nam je tako lepo večerjico..Prav romantično.Ko sva povečerjala in popila, sva se preobleklaa v pižame in šla v posteljo in se tam smejala.Ronaldo je pokal vice da sem kar bila mokra od solz.Sploh nisem mogla zaspati.Nato je sledil en nočni kiss in potem spančkanje.Naslednje jutro sem se zbudila.Po tleh so bile vrtnice.Na listku je pisaloledi jim!Sledila sem rožicam iin prišla ven, potem pa sem videla Ronalda in njegovo mamo.Ohh kako je bila prijazna!!Jaz sem potem se šla umit,preobleč in skupaj smo jedli zajtrk.Bilo nam je super.Ronaldova mama se je tudi klicala Dolores(res se kliče)In tudi ona je bila smešna kot Ronaldo.No za zajtrk sm pa poskrbela jaz.Pohvalila sta me in bila sem vesela da sem člaanica družine dos Santos Aveiro(tko se zares piše Ronaldo).Potem pa smo uzeli jaz in ronaldo Rinio jaz on pa Blusa in smo odšli na sprehod.Njegova mama je predlagala da gremo za kosilo v restavracijo Le Shik.Mmm...U njej je dišalo zelo lepo.Vsak od nas je naročil solo Kebab in pa Sola ledeni čaj navadni.Pili smo in nato smo odšli dalje do parka.Tam smo se usedli na klopico, se pogovarjali o vseh rečeh in skratka veseli smo bili.Ko smo prišli domov je bil mrak.Dolores je že čakala z večerjo in ko je postregla je odšla domov.Mi smo rastegnili Ronaldovi mami kauč, in ona je spala gor,ker je želela.Mi dva sva pa odšla u najino sobo.In ker sva bila tako utrujena si niti enega vica nisva povvedala.Samo zaspala sva.

Noočko***
+JUPI!!Ronaldo ne zapušča Reala!!Tooo!!!!!!!!!!
05. september 2012
next
P.S.: Kdaj pa so rekli, da ga bi zapuščal?
06. september 2012
u67755
u67755
hvala za next.No če gledaš POP-TV(mi ga mamo čeprou živimo u madridu)je blo tku rečeno:
Ronaldo napušča real madrid?Ronaldo je želel zapustiti real madrid zaradi 2-h stvari:Ker ni kapetan in ker ni glavni u slačilnici.
Next za ɴυтellα.love!:

Ko sva se zjutraj zbudila sva morala Ronaldovo mamo odpeljati na vlak.Odšla je in mi dva sva bila doma.Dolores nama je pripravila kosilo in Ronaldo je odšel na trening, Dolores pa je imela prost dan in je odšla domov.Jaz sem spet ostala sama doma.Okopala sem se, se oblekla, legla v posteljo in prebrala knjigo do konca.Ko sem prebrala knjigo sem malo spala.Spala sem 30 minut.Ko sem ustala sem se preoblekla v športna oblačila, Rinio in Blusa spustila in tekla sta ob meni.Dala sem si v uha slušalke in tekla.Pela sem potiho.Usedla sem se na klopco za 5 min.Nato sem ustala in pritekla domov.Spet sem se okopala in preoblekla.Naredila sem večerjo in pogrnila.Vse sem postavila in sedela sem.Potem Ronalda ni bilo 5 min.Čudno.A počakala sem.Počakala sem pol ure.Ni ga bilo.Zaskrbelo me je.Nato je prišel.Objela sem ga in usedla sva se.Bil je tako...Tih.Uprašala sem ga kaj mu je.Odgovoril jeoglej, ne morem ti skrivati.Zdaj sem bil z Irino Shayk(to je zares bla njegova punca)Pogledala sem ga tako !!!Kaj??Uščipnila sem se da bi videla, ali je res.Bilo je.Rekla sem mu:KAKO SI SI TO UPAL NAREDITI?UŽSLITI ME?!!!?Vrglla sem vilico in odšla.Ko sem prišla v sobo sem spakirala v kovčke.Nato sem prišla v kuhinjo in razbila vse kozarce.Jezna sem odšla v taxi.Ko sem prišla v London sem srečala...FeRNaNDaa ToRResaa*********Uprašal me je, če bi hodila z njim.Odgovorila sen da!!In tako sem odšla k njemu.Hiša je bila kar ok.No imela sem skratka manj denarja ampak več ljubezni.On je kmalu odšel na trening in jaz sem doma skuhala.Potem sem dalje brala knjigo.Čudno!!Dogajalo se je isto kar se je meni.Nisem bila ravno zadovoljna ko sem prebrala kako je bilo z drugim.A rekla sem samo:Hah, ni možno da se to zgodi.In ja živela sem dalje.7 dni sem bila pri njemu.Nato se je...BOOM!Zgodilo kar je pisalo v knjigi.Torres je z treninga prišel in mi rekel:Ljubica...Nekaj ti moram povedatii.Kaj?sem rekla.No...hhh...jaz....Jaz te imam rad,a....Jaz....IMAM ŽE ŽENO! je bil spet moj izraz lica.A NATO JE REKEL: 1 APRIIL!!HAHHAHAHAHAH!!!Kako me je ustrašil.Bil je seveda prvi april!!Kako me je ustrašil.Odšla sva v sobo in se malo pogovarjala

TA ZGODBA CELAA JE NERESNIČNA!TEJ NOGOMETAŠI NISO TAKII!!
06. september 2012
u100901
u100901
next
06. september 2012
u67755
u67755
ok next za Skateboard Girl:

Zjutraj sva se zbudila.Bilo je vse lepo.Pripravila sem nama zajtrk in pojedla sva.Torres je odšel na trening jaz pa sem se odločila da bom iskala službo.Našla sem službo.Bila sem tajnica.Imela sem se lepo.Spoznala sem svojo naj BFF Klaro(slika od skateboard girl).Bila je tako prijazna.No prišla je k meni domov na kavo in piškote.Pojedli sva, popoili, se pogovarjali in ona je morala kmalu domov.Jaz sem se oblekla v pižamo in šla spat.Spala sem in sanjala Ronalda.Ko sem se zbudila sem poleg sebe videla Fernanda.Bila sem žalostna.Ronaldo mi je tako...Pogrešala sem ga.Pogrešala sem tudi Rinio in Blusa.Nisem mogla izdržati pri Fernandu.Zato sem mu napisala pismo:
Dragi Fernando!
Oprosti ampak odkrila sem da te ne morem ljubiti.Res mi je žal.Ti si meni prožal ljubezen, jaz pa sem jo samo zanemarila.Vedi da se zaljubiti ne moreš na prvi pogled.Moraš začutiti dušo ob tebi.Odšla sem
Tvoja Alicia

Nato sem hitro z avtom odšla povedati da i rada dala odpoved.Odhitela sem u Madrid.Prišla sem k Ronalduu.Pojasnila sem mu stvar in nazaj sva bila skupaj.Živela sva preveč lepo brez zapletov.Spet sem legla v svojo staro posteljo in brala knjigo.Bilo je prav vse isto.Čudno....
06. september 2012
next
06. september 2012
next
06. september 2012
u106244
u106244
Next!!!!!
06. september 2012
u100901
u100901
next
06. september 2012
u67755
u67755
Hvala zdej pa next:
No pa je bil še en dan.Ronaldo je odšel na trening jaz pa sem šla na sprehod.Prišla sem poznoo u noč.Ko sem prihajala sem srečala še Irino.Uprašala sem jo:
J-JAZ I-IRINA

J-kaj pa ti tukaj??
I-Nič prišla sem k svojemu ljubiju
J-ne ne to je moj mož
I-ne to je moj fant
Začele sva se pričkati.Nato je prišel ven Ronaldo in oklofutalle smo ga.In odšle.Vrnila sem se Torresu in sva se nekako težko pomirila.Nato sem pri njemu bila dooolga 3 leta.Nisva se še poročila.A imela sva se vsaj rada.Neko noč pa sem dobiila pošto.Tega jaz nisem vedela.Bila je od Ronalda.Fernando je odprl pismo in gor je pisalo: VRNI SE!!
Fernando je bil tiho cele 3 noči.Eno noč pa mi je pismo pokazal in me nažene ven.Bila sem tako žalostna.Rekla sem si: NO ZDAJ JE OSTAL LE ŠE MESSI.In odšla sem v Barceono.Seveda me je on prvi uprašal za zvezo.Privolila sem in postala slavna.Bila sem manekenka.Ker se je hmalu razvedelo da sem bila že z dvema in enim poročenim sem celo življenje bila vedno uprašana po tej stvari.Bilo mi je zelooo grdo.No potem sem Rodila Ronaldovo hčerko.Ampak bila sem prii Messiju.Messi je to zelo lepo sprejel.Bilo mi je kar všeč.

OD NASLEDNJEGA NEXTA SE ZAČNE SLAVEN NI BITI LAHKO!!
06. september 2012
next
06. september 2012
u100901
u100901
next
06. september 2012
u67755
u67755
Next za ɴυтellα.love!:
No kot sem rekla.Bilo mi je kar všeč.A ne dolgo.Ker se je vse takoj razveddelo.Ko sem rodila punčko sem morala odstopiti od manekenstva.Postala sem pevka.Bila sem tako slavna,huuu....In seveda vam povem: SLAVEN NI BITI LAHKO!Zelo težko je.Moraš paziti na vse, moraš skrivati,moraš lepo peti....joo prišlo mi je že na vrh glave.Nisem mogla več zdržati.No seveda pa tudi zveza z Messijem ni bila prav dobra.Začela sva se kregat, in tako naprej.No tudi tu sem se ločila.En dan sem odšla k sebi domov in začela jokati.Kaj vse sem naredila v teh 20 letih!Koliko sem jih zamenjala.V koliko življenjih sem se igrala.O MOJ BOG!!Boljše da ne bom z nobenim.Nato sem odšla nazaj v Madrid, kar tako.No pa Irina je še zmeraj zamerila.No nekega dne mi je v kleti, ki je bila zaprta brez vsega okna, polila obraz z kiselino.No minilo je 15 let odkar sem v dej kleti z tem obrazom.No moja hčerka pa je bila ista kot jaz ko je zrastla.No in rekla sem ji:
Pojdi do Ronalda in živi z njim.Reci da si ti Alicia.Pretvarjaj se.Zavedi ga.RECI DA SI TI ALICIA DOS SANTOS AVEIRO!

THE END!!!
Mnenja??
06. september 2012
halooo? sory, ampak to je konec zgodbice? eni zgodbice pišejo 10 let! poznam eno punco ki je imela 93 STRANI zgodbice, pa še kr naprej piše, ti pa še ene strani nisi naredila. To je konec zgodbice? sory, sam to eni pišejo 5 let, ti pa zaključila v 3 dneh (al neki tazga)
06. september 2012
u96927
u96927
lušna zgodbica, ampk res je mal prekratka...
sori k oglašujem:
http://www.igre123.com/forum/tema/whatever/41276/
vsakega novga bralca bom vesela
06. september 2012
u67755
u67755
no punce js vam neki povem:
Ta zgodbica se ni končala, sm se odločla.Next od prej:
Bilo mi je kar všeč.Sprejel me je lepo.Bila sva lep par a do njega nisem čutila skoraj nič.No pa saj je vseeno.No nekega dne sem se spet zafrknila.Ko sem spala sem izgovorila: Ronaldo ljubim te.Nato je on ustal in me zagnal ven.Z mano je bilo konec.Bila sem potrta.Igrala sem se z 3 slavnimi osebami.Groza.Seveda se je to razvedelo po svetu.In ja, takoj intervijuji, pogovori, objasnila...Bla bla bla!!Bila sem sita slavnega življenja.Ni mi prav nič ležalo.Bila sem jezna do...In ja to izjavo je spet slišal celi svet.Ahh...No odločila sem se da grem za mesec dni na Tajsko.Usaj bom malo odpočila si.Bila sem takoj pripravljena in potovala sem.Hja, čez dva dni sem prispela.Bila sem v hotelu in za sprostitev sem imela Tajske masaže.Prijale so.No po Tajskih masažah sem odšla malo v bazen.Kopala sem se 3 ure in nato prišla ven.Bilo je čudovito.Seveda je ta mesec dni minil tako hitro kot bi migil z očesom.Prišla sem nazaj v peklenski Madrid.Tam sem si najela majhno stanovanje in še zmeraj sem bila slavna.Ampak vam povem, takoj vsi izvejo, ki si bil, takoj vejo kaj delaš, manjka še da vejo gdaj greš oprostite sra't.No in ja tako življenje je zame bilo popolnoma bljak!!!

Next?Bo uredu?Se bom potrudla če boste nextali fuuul strani nrdt.Res Sorry tisto me je kr prjelo.No to je za zdaj.1 next?
06. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg