Forum
Heeeeeey...da spet jes
Tokrat se vračam nazaj z eno malo bolj kruto zgodbo...šla se bo pač o serijski morilki, njenem mišlenju, umorih pa tem...pa vse do konca...kar se bo pač nardil z njo pišem pa v obliki njenega dnevnika...kot bodo načrti za umore pa vse...
Ne gre se mi za nexte...pač kokr bo bralcev bo...
13. 9. 2007
Končala sem študij. Se zaposlila. Oprostila ljudem. Pozabila kar sem hotela. Le maščevala se še nisem...maščevanje je sladko...in bliža se s svetlobno hitrostjo! (300 000 km/h)
Kako se vam zdi?
26. december 2016
Uf Next
26. december 2016
neeeeeeeext
26. december 2016
26.12.2016
6.39
Zazvonila mi je budilka. Jezno sem jo prijela in zabrisala ob zid. Žalostno je zapiskala nato pa ugasnila. Obrnila sem se in spala naprej.
6.43
Ponovno mi je zvonila budilka. Prijela sem jo, ter jo z vso silo vrgla v steno (pustimo podrobnost, da sem z leti skoraj naredila luknjo v steno ). Raztreščila se je na stotine koščkov. Nekako mi je uspelo zaspati nazaj.
6.55
Začel mi je piskati telefon. To nadležno vreščalo sem prijela in vrgla ob steno. Čakaj malo!? Ravno kar sem zabrisala telefon v steno!? V trenutku sem bila budna. Naredila sem preval čez posteljo, ter se razlepila na tleh. Nato pa hitro pobrala telefon. Čakal me je sms. Spet se je pojavil nov umor. Ah...le kdo ga je zakrivil. Na ustnicah se mi je narisal droben nasmeh.
Mal tko...za uvod...pa nič zato, če sem mal brutalna do budilk
26. december 2016
o moj bog jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa neeeeeeeeeeeeext nujnoo
26. december 2016
Kdo le ah?? Next pa jst am tut kruta do budilk pa fona
26. december 2016
+ I am a cereal killer.... I just love to eat them for breakfast
26. december 2016
u216836
u216836
Omg obožujeem kriminalke *-*
Neeextt!
26. december 2016
u218701
u218701
ZAKAJ STE IZBRISALI FEREKA? NAJ SE FEREK VRNE!
26. december 2016
Next
27. december 2016
30.12.2016
9.30
Danes sem zaključila s službo v tem letu. Morilko bomo iskali po praznikih. Pa veliko sreče! Pošteno se bodo naučili preden me bodo našli, oz. me sploh ne bodo. Le kdo bi lahko osumil višjo inšpektorico? Moj preljubi dnevnik...kako sem vesela, da te imam. Da vsaj nekdo posluša vse moje ideje o umorih. Počasi si bom morala izbrati novo žrtev. A ne vem še točno koga. Ni ravno velike izbire.
10.55
Danes se nepreklicno zavezujem, da bom bila v naslednjem letu bolj racionalna z budilkami. Saj je res, da mi jih Joe vedno popravi zastonj...ampak našel si je punco in kmalu bo pozabil tisto noč. Tako, da si bom mogla najti kakšen drug hobi. Mogoče fitnes. Bil bi idealen za izbiro novih žrtev.
13.23
Ne vem zakaj ljudje tako komplicirajo, kar se praznikov tiče. So le navadni dnevi v letu. Za nekatere polni veselja, za druge boleči in oviti v črnino. A le po čigavi zaslugi? Ah ja...po zaslugi zelo prijazne osebe, ki se je odločila, da bo na tem svetu naredila red!
Maščevanje je sladko! VEDNO!
Neki na hitro skup spacano...mnenje?
30. december 2016
Nexxxxxxtttttttttttt.
Fulll mi je všeč!!
31. december 2016
Me veseli
31. december 2016
u216836
u216836
neext (:
31. december 2016
Neext
31. december 2016
u216558
u216558
Next
25. april 2017
Super je
Next
28. april 2017
kdaj bo Next???
24. junij 2017
*TumblrGirl*
*TumblrGirl*
Next
24. junij 2017
tole zgodbo bom vrjetno nehala pisat...ker me je zanjo minil ves navdih...
zato pa že 4mesece načrtujem novo zgodbo A&D...ki mislim...da bo veliko boljša kot ta (am...ime je pa zaenkrat skrivnost...sm označla sam z kraticami )
24. junij 2017
škoda... a sw bo tut šla o umorih???
24. junij 2017
tudi umori bodo not
drugače bo pa bolj znanstvema fantastika
sej mogoč bom nekega dne to zgodbo spet nadaljevala...mogoče
24. junij 2017
upam
24. junij 2017
morem rečt...da je šola zlo onemogočila pisanje men...ker sm mela tok nabit...da nakonc leta za spanje nism mela več časa...in sm tko...5-7h spala na dan
24. junij 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg