Forum
Hojla!! Sem nova na Igrah123 in res bi rada koga spoznala. Odločila sem se, da bom začela pisati zgodbico. Probala bom pisat kjižno in pravilno, če bo kaj napak… sorči. Haha rada se smejem. Malo se bom opisala. Stara sem 17 let in ime mi je Inna. Ja čudno, ampak mi je res tako ime. Obožujem ples in motorje. In zdaj bom počasi začela.
Prva zgodbica bo govorila o Zaynu in sicer, One direction tukaj ni skupaj in bom mogoče kakšnega omenila. In sicer punca po imenu Anabella se druži z motoristi in nekega dne spozna lepotca Zayna, ki jo očara s svojim šarmom. Ima sestro Louello s katero si nista preveč blizu, ker sta polsestri. Anabellin oče je prevaral njeno mater z Louellino mami. Anabello na kratko kličejo Ella ali pa Ana, Louello pa Lou ali El. Imata podobne interese ena rada pleše in obožuje motorje, druga pa poje in obožuje avte.

Chapter 1 – The Impossible (Anabella Lee Hepburn)
You have to walk carefully in the beginning of love; the running across fields into your lover's arms can only come later when you're sure they won't laugh if you trip.

»Ana! Pridi no, čakam te že pol ure. Ne smeve zamudit!« me je opozarjala moja najboljša prijateljica Cara. »Je sem že končala. In kakšna sem?« sem jo vprašala, ko sem stopila ven. Stala je pri vrtaih in ko me je zagledala se mi je nasmehnila. »Lepa si. Fantje bodo popadali na tla. Ajde, ne smeve zamudit!« Vedno je živčna. Sploh ne vem zakaj postane histerična preden greve na dirke. Saj ve, da nikoli ne začnejo dokler ne prideva. Komaj čakam, da premagam fante in jim poberem denar. Ne saj se hecam. O skoraj sem pozabila. Sem Anabella oziroma samo Ana ali pa Ella. Stara sem 20 let in imam najboljšo prijateljico Caro, ki jo poznam že sedem let. Moja mami se je preselila v Francijo in oči je z neko kozo, s katero imata punco, ki je stara 17 in je zelo razvajena. No pustimo njo pri miru. Z Caro se odpravljave na dirke, na katerih tudi jaz tekmujem čeprav sem edino dekle. A me to nikoli ni ustavilo. Ko sve prišle mi je Alex povedal, da je prišel novinec in da je zelo dober. Hmm pa imam končno iziv, ker če reče Alex da je dober je res odličen. »Kje pa je?« »Tam je. V usnjeni črni jakni. In vozi hondo, ni slab motor. Pregledal sem ga in ta bo težak za premagat.« »Vsakič moraš poskusiti nekaj nemogočega. Vse se da premagat!« sem mu rekla in odšla do garaže v kateri sem imela motor. Preoblekla sem se v opremo in si dala na glavo čelado. Sedla sem na motor in ga prižgala. Šla sem do Care, ki me je čakala pri štartu. Dala sem denar Alexu, da ga nese Joseju, ki ga pazi in ga da tistemu, ki zmaga. Stava je vedno drugačna. Odvisno je kakšna dirka je. Pripravili smo se in, ko je punca spustila zastavico in zakričala zdaj smo se vsi motoristi pognali. Za enkrat sem bila na prvem mestu, a novinec se mi je pribčiževal. Šit! Na ovinku sem malo zabrenzala in potem dodala gas. Navajena sem že, novinec pa ne in je zgubil hitrost. Ko sem se bližala startu je bil novinec daleč za mano. In tako sem prva prečkala start. To je bilo pa zabavno. »Bravo, Bravo!« so kričali fantje okrog mene. Potem do mene pride novinec in ko sem snela čelado je bil presenečen. Ni vedel, da ga je premagala punca in sem vidla osramočenost v njegovih očeh. Samo pokimal mi je in odšel do motorja. Dobila sem denar in počasi odšla do novinca. »Hej! Jaz sem Ella in ti si?« pogledal me je in se mi nasmehnil »Zayn, me veseli.« nasmeh sem mu vrnila »Dobro si dirkal, nikoli še nisem imela takega tekmeca. Res si bil odličen.« presenečeno me je pogledal »Pa saj bi bil boljši samo nisem še navajen terena, kot ti. Sgurno nisi zmagala na prvi tekmi tukaj kajne?« »Ja res nisem, a sem drugo in vse do zdaj. Na ovinku je največ težav in moraš biti zelo pazljiv, ker se jih je veliko ponesrečilo.« Presenečeno me je pogledal in mi pokimal. »Nisem vedel, da znajo tudi punce tako vozit. Ko si snela čelado sem bil toliko presenečen, da sem samo pokimal in odšel. Nisem mogel verjeti svojim očem.« Prvič me je nekdo tako pohvalil. »Vau, hvala. Prvi si, ki me je tako pohvalil. Res ti hvala.« Mater zdej opazim kakšne lepe oči ima. Take čokoladne barve. Vau. »Malenkost. Zdej morem it. Na tukaj imaš mojo številko. Pošlji mi sms, da si shranim cifro. Se vidiva Ella.« je rekel mi dal številko in odšel. Kar všeč mi je postal. Nisem še spoznala takega fanta, kot je on. Sigurno ma punco. Joj zakaj bi ti pol dal cifro, če ma punco. Sem pa butasta včasih. »Hej tukaj si. A greš v bar na pijačo?« me je vprašala Cara in z njo je bil Alex. »Ne počasi se bom odpravila domov, se vidiva.« in tako sem odšla. Nikakor ne morem pozabiti na Zayna še sanjala sem o njem.

Slike:

Anabella

Cara

Zayn - Click

Alex

Louella

Upam, da vam je všeč!!!
12. april 2015
Wau kul zgodba!!
Next!!!

12. april 2015
Hej! Hvala New Dream°° za next! Posvečen je sevada tebi. Vidim, da vas zgodba še ni pritegnila, ampak ok. Zdaj je na vrsti Zaynov next. Hope you like it!!! Love you all.

Chapter 2 part 1 – The most beautiful thing (Zayn Malik)
Faster, faster, faster, until the thrill of speed overcomes the fear of death...!!
Ta Ella mi ne igre iz glave. Ne morem verjet, da je lahko tako lepa punca motoristka. Haha preveč podcenjujem dekleta. »Hej Zayn! O čem tako razmišljaš? Mogoče o kakem dekletu?« me je vprašal moj najboljši prijatelj Kyle. »Haha hej Kyle! Pa mogoče se gre o nekem lepem dekletu, ki obožuje motorje kot jaz. Ta punca mi je zmešala glavo. Ne morem je izbiti iz glave. Mislim, da sem zaljubljen in tudi ti bi bil, če bi je videl. Omg je lepa.« Sem pravkar rekel OMG?! Ojoj, ta je pa posebna punca. Zaradi nje sem začel govoriti omg. Haha! »Joj, stari ti si pa mrtu! Se spomniš kaj je bilo z Mikeyom. Tako je on spoznal punco in ko sta imela eno mesečno obletnico mu je povedala, da ga je varala, ker je bil devičnik.« »To je bilo v sedmem razredu in hodil je z 20 letnico. Seveda, da mu je to rekla. Ni bilo prav samo vseeno.« »O.K. slab primer samo razumeš kaj hočem reči, prosim reč ja.« včsih je preveč dramatičen. »Ja razumem. Samo to ne bo spremenilo moje odločitve in ljubezni do nje. Ko bom bil prepričan jo bom povabil na zmenek. In jo vprašal, če bo moja punca. Ja to bom storil.« Kyle se je samo nasmehnil in odkimal in me pustil samega v sobi. Takrat sem dobil sporočilo, bilo je od Elle. Shranil sem si številko, a ji nič nisem poslal. Odšel sem v dnevno in gledal malo tv. Potem sem se odločil, da ji pošljem sporočilo.
To: The most beautiful thing<3(Ella)
Hej Ella. A greš danes tudi na dirke? Če ja se lahko malo prej dobiva in greva na pijačo? Upam, da ne motim. Se, vidiva. Čau!
Ne. To ji že ne bom poslal.
Hej. Hvala za cifro. Se, vidiva danes na dirkah? Ajde.
To je bolje in ji poslal. Ne smem zveneti, da me zanima. Moram se delati nedostopnega. Čakaj to delajo punce. Zayn zberi se že enkrat. Ta punca mi je res zmešala glavo, sploh ne vem kaj delam.
Chapter 2 part 2 – Happy Day (Anabella Lee Hepburn)
“Sometimes people are beautiful.
Not in looks.
Not in what they say.
Just in what they are.”
Ko sem se zbudila je bila moja prva misel Zayn. Spomnila sem se, da mu moram poslati sporočilo. Pogledam na uro in vidim, da je 10 ura. Pošljem mu sporočilo, a nič ni odgovoril. morda spi. Odločila sem se, da bom šla na sprehod i tako sem šla ven. Ko sem že mislila iti nazaj domov sem se zaletela v nekega fanta. »Joj. Auu. Oprosti nisem te videla.« sem rekla in ko sem pogledala gor sem zagledala fanta s čodovitimi modrimi očmi. Vau! »Saj je v redu. Itak sem jaz kriv. Sem Niall, in ti si?« Nasmehnila sem se mu. »Ella. Me veseli.« Nasmehnil se mi je nazaj. »Zdaj pa moram iti se mogoče še kdaj vidiva, bye.« Tako se je poslovil od mene in odšel.
Ko sem prišla domov, sem se takoj ulegla na kavč. Kar naenkrat mi je zazvonil telefon. Dobila sem sporočilo… od Zayna. Po dveh urah je videl sporočilo? On pa dolgo spi. Odgovorila sem mu, da se vidimo. Poklicala sem Caro a se je javil Alex. »Prosim?« »Alex? Kje je Cara?« »Oh, hej Ella. Am zraven mene. Ti jo dam?« »Ja prosim.« »Hoj, Ella. Kaj rabiš?« »Da mi takoj pridirkaš sem in mi boš razložila kaj je bilo, ko sem odšla. Ok? Ok! Se vidimo.« sem rekla in prekinila. Čez 30 minut je prišla in takoj sem jo napadla z vprašanji. »Oki. Počasi ti bom razložila. Potem, ko si ti odšla sva šla s Alexom v Bar in sva se malo napila. Potem sva šla v nejgovo delavnico in se začela poljubljati in tako je prišlo še dotikanje. In zjutraj sem se zbudila naga zraven njega. Sploh se ne spomnm, kaj vse sva delala.« OMFG! Ona ni več devica! Šit!

Slike:

Kyle:

Niall:

Upam, da vam je všeč.
Next??
12. april 2015
Hvala za posvečen next!!! Res ti hvala!!
OMFG! Ta zgodbica je fulll dobraa ne morem verjet!!
Plissss NExti Kmaluuu!!!!
12. april 2015
Hej! Odločila sem se, da bom pisala zgodbico in tudi če ne bo nextov! Veselo branje!

Chapter 3 part 1 – The thing I like best! (Anabella Lee Hepburn)

OMFG! Ona ni več devica! Šit! »A si ti resna? Nisi več devica? Kaj pa tisti o katerem si vedno govorila? A boš kar pozabila nanj?« sem jo smeje vprašala to je, tako čudno. Pred parimi dnevi je že bila v enega zaljubljena do ušes. Zdaj pa je že izgubila nedolžnost z drugim tipom. »Joj, Ana!« sem že omenila, da me samo ona kliče Ana? No, zdaj veste. »Veš, da je bil skoraj 5 let mlajši od mene? Ni nama bilo usojeno!« je rekla z narjenim žalostnim glasom. Niti ne sprašujte kaj se je dogajalo med njima. Nato sva se obe začeli smejat na ves glas. »In mislim, da mi je Alex malo všeč.« OMG! Priznanje, da ji je en tip ušeč, je pri njej kar veliko! »Ooo.. Tok sem vesela zate Cara!« sem rekla in se objeli. Objeti sva bili kar nekaj minut. Nato je pri vratih zazvonilo. Odšla sem odpret in pred vrati je bil… OMG!

Chapter 3 part 2 – Stupid idiot! (Zayn Malik)

Ta punca mi je res zmešala glavo, sploh ne vem kaj delam. Čez nekaj časa mi je napisala, da se vedimo tam. Odšel sem dol v dnevno, kjer se je Kyle mečkal z eno punco. Hitro sem šel v kuhinjo vzel jabolko in šel ven. Naj imata malo zasebnosti. Sprehajal sem se po parku in kar naenkrat se zaletim v neko punco. »Jo-j! Sor-ry! Res mi-i je ž-žal!« je rekla in zbežala v neko ulico. Kaj je pa zdaj to bilo? Ah, pozabi Zayn nanjo. Hmm.. kaj naj danes naredim, da bom lahko na samem govoril z Ello. In da jo končno povabim na zmenek. Hodil sem že kar nekaj časa. Odločil sem se, da grem v Starbucks. Naročil sem si pijačo in se vsedel v kot kavarne. Tam me nobeden ni mogel takoj videti. Razmišljal sem o Elli in o današnjih dirkah. Danes gre Kyle z mano. Pogledal sem na uro in videl, da je že osem. Vau, sem bil pa kar nekaj časa zunaj. Hitro sem odhitel domov in po pol ure hoje končno prišel. Tam me je na kavču čakal Kyle. »Končno si prišel! Sej veš, da se tekme začnejo čez eno uro! Hitro se pojdi zrihtat!« me je preganjal in hitro sem odšel v sobo. Vzel sem obleke in odšel v kopalnico pod tuš. Razmišljal sem o Elli in kar naenkrat se je moj spodnji prijatelj zbudu. O šit! Hitro ven iz tuša. Hitro sem se oblekel in se še 30 minut ubadal z mojimi lasmi. »ZAYN! Takoj dol!« je zakričal Kyle. Kot vedno živčen. Nikoli nisem razumel kaj mu je, da je toliko živčen. Odhitel sem dol in se skupaj odpravila na dirke. Seveda vsak s svojim motorjem. Danes bo tudi on tekmoval, čeprav mislim da je vsaka tekma različna. Upam, da je tam že Ella! Komaj čakam, da jo spet vidim! O.K. Zayn ti boš kmalu znorel, če se boš še malo pogovarjal sam s sabo. Res postajam drugačen in to samo zaradi nje. Jo imam res tako rad, da se bom spremenil samo zaradi nje? Izgleda, da se bom in nekako mi je všeč.

To je za enkrat to! Upam, da vam je všeč!

Vprašanja:
Kdo je prišel k Elli?
Ali bo res Elli prišla na dirke?
Next?
Mnenja/Kritike?

Čauu!!
26. maj 2015
Niall
!!!!!!!!! mora !!!!!!!!!!
31. maj 2015
NEEEEEEEEEXT
31. maj 2015
Next
31. maj 2015
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. maj 2015
nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
01. junij 2015
Hej! Hvala vsem za nexte! Res sem vesela, da berete! In zato posvečam vsem vam! Mojim novim bralkam! Res vam hvala! Tukaj imate next! Upam, da vam bo všeč!

Chapter 4 part 1 – Never again (Anabella Lee Hepburn)
Objeti sva bili kar nekaj minut. Nato je pri vratih zazvonilo. Odšla sem odpret in pred vrati je bil… OMG! Bil je oči z njegovo kozo in njuno hčerko. Mislim, da bom bruhala. »O Anabella! Koliko dolgo se že nismo videli. Res sem te pogrešal. No, vsi smo te. Res te je lepo videti!« Je rekel oči in me objel. Sigurno nekaj hoče od mene. Vedno pride, ko rabi nekaj. »Nehaj nakladati in mi povej kaj tokrat hočeš!« Sem mu kar precej ostro odgovorila. Cara se je odmaknila stran v kuhinjo, mi smo pa bili v hodniku. »Nas sploh ne misliš povabit naprej?« me je vprašala vzvišeno koza, katerega imena ne bom povedala. »Ne, ker vas sploh nočem videt!« sem osorno odgovorila. »Mlada dama, da se takoj opravičiš moji ženi in tvoji materi!« Ko je to rekel mi je počil živec. »KAJ? KAJ SI PRAVKAR REKEL?... Si res rekel mater?! Ona ne bo nikoli moja mami in tudi ne mačeha! Kokrat ti moram povedati, da nočem imeti stikov z vami. Zato, da bi takoj vsi spizdite ven! Ste me slišali?! VEN!!« Sem jim rekla in hitro so šli ven, seveda me je oči grdo in razočarano pogledat a mi ni bilo mar. »Si uredu?« me je vprašala Cara. Jaz sem hitro odkimala in takoj je vedela kaj bo sledilo. Hitro sva se zrihtali in odšli ven v njen avto. Odpravili sva se do garaže kjer je moj motor in takoj sem se z njim zapeljala. Cara je šla k Alexu, to sva vedno naredile, če me je kdo razjezil. Peljala sem se kar hitro in noben me ni mogel ustaviti. Ura je bila kmalu toliko, da je bil čas že za dirke. Tja sem prišla kar pozno, ampak vseeno niso še začel. Alex meje že prijavil in Cara je prišla hitro do mene. »Videti si veliko bolje zdaj pa ne zamoči!« mi je rekla in odhitela k Alexu. Kot sem predvidevala je dal tudi denar titemu fantu, ki skrbi zanj. Pogledala sem naokrog in zagledala Zayna vendar on ni mene. Hitro sem dala čelado nazaj na glavo in se postavila v vrsto. Komaj sem čakala, da se začne in tudi se je. Seveda je bila dirka kar zanimiva. Par fantov me je probalo prehitet vendar nobenemu ni ratal, dokler ni prišel Zayn. Spogledala sva se in nisem mogla več zato sem močno pospešila. Sploh ne vem kaj mi je bilo. Bližal se je ovinek in čisto sem pozabila nanj. Hitro sem upočasnila in potem dodala gas. Zgubila sem malo hitrosti, ampak ne preveč. Spet sem prišla prva na cilj Zayn pa kar kmalu za mano. Takoj je dal čelado dol in mi rekel. »A sem te zmedel, da si čisto pozabila na ovinek? Sem ti že postal všeč, kaj?« Kako lahko to reče? Mogoče ima pa prav? Mogoče mi je res mal všeč. Čakaj sem res rekla, da mi je Zayn všeč? Ojoj, kaj se dogaja z mano. Ne smem se zaljubiti. Vsi fantje te prizadenejo in tega ne bi zdržala. Samo odkimala sem in se odpravila do Alexa. V roko mi je potisnil šop denarja, ker sem jutri morala plačati najemnino. Pogledala sem Caro in samo njen pogled je dovolj sporočal. Ostala bo tukaj pri Alexu. Izgleda, da sta skupaj. Pokimala sem jima in odšla do garaže. Tam sem pustila motor in se peš odpravila domov. Šla sem skozi park in na klopci zagledala postavo, ki mi je bila kar znana. Ko sem bolj pogledala sem zagledala blond lase in modre oči so zrle vame kot da sem nekaj zgrešila. Bil je Niall. Kaj pa on dela tukaj?

Vprašanja:
Kaj se bo zgodilo med Niallom in Ello?
In kaj med Zaynom in Ello?
Next?
Menenja/Kritike?

To je zaenkrat to.

Katera pesem od teh dveh vam je ljubša?
Če niste poslušali nujno poslušajte!!!

Čauu!!
01. junij 2015
Kaj se bo zgodilo med Niallom in Ello?MISLM,DA BOSTA POSTALA PAR?
In kaj med Zaynom in Ello?zihr jo bo živciru.
Next?itak!!!!kako lahko sploh kej tacga uprašaš?!
Menenja/Kritike?um.....nobenih kritih samo pohvale
In men osebno mi je najbolj všeč 18.
01. junij 2015
Zdej, pa poseben next! In to od (drum roll please) NIALL-a!!!!! Končno!
Ta next je posvečen tebi Flower*...

Chapter 4 part 2 – I am in Love (Niall James Horan)
Ella… Ella… Ella… Samo njeno ime mi se že en dan ponavlja v mislih. Tako je lepa, da ne vem kaj naj naredim. Hočem jo še enkrat videti, a nimam niti njene cifre niti ne vem kako se piše. Joj Niall, ti si pa v dreku! Zaljubljen si v punco, ki si jo samo enkrat videl in poznaš samo njeno ime in nič drugega. Lahko te je sram… Okej jaz sem znorel. Pogovarjam se sam s sabo. Zakaj se sploh sprehajam po parku ob polnoči? Moral bi biti že doma. Zavil sem na neko jaso in se tam ulegel in gledal zvezde. Spet mislim na Ello. Zadnje čase samo o njej mislim, govorim in tudi sanjal sem o njej. Sploh ne vem kako sem si zaslužil, da sem jo spoznal. Vzel sem telefon in videl, da je že pol enih. Spet sem vstal in šel do neke klopce in se tam usedel. Čakal sem na nekaj, sploh nisem vedel kaj. Kar naenkart se postavi pred mano neka postava. Bolj jasno pogledam in zagledam te čudovite blond lase in te lepe rjave oči. Ella. Na njo sem čakal sigurno že celo življenje. Sliši se pocukrano samo je res. Ko je ugotovila koga gleda se mi je nasmehnila, a potem je imela na obrazu začuden in radoveden izraz. »Niall? Saj si ti, kajne?« me je vprašala. »Ja Ella. Jaz sem.« »Kaj delaš ob tej uri v parku?« »Isto lahko tudi jaz tebe vprašam.« »No, prva sem te vprašala povej. Kaj delaš tukaj?« »Sedim… In čakam…« sem ji odgovoril skrivnostno. Še vedno me je radovedno gledala in se mi nasmihala. »Kaj pa čakaš, če smem vedet?« In tukaj je vprašanje, katerega sem se najbolj bal. Kaj naj ji zdaj rečem? »Tebe Ella… čakam tebe… že kar nekaj časa te tukaj čakam…« Samo gledala me je in nič ni rekla. Potem pa je rekla nekaj kar me je vrglo na rit…

Vprašanje:
Kaj je rekla Ella?

Čauu!!
01. junij 2015
Kaj je rekla Ella?uummm...to pa sam ti veš!!!kr strah me je postal....
In hvala za posvečen next!!!!!to je neki najboljšega!!!!
01. junij 2015
Kaj se bo zgodilo med Niallom in Ello? Nwm.. mogoče bosta skupaj..
In kaj med Zaynom in Ello? Najboljša prijatelja... ali pa sovražnika... Nimam pojma za njiju
Next? Seveda, zakaj sploh sprašuješ?
Menenja/Kritike? Nič.. in kritike ne smejo bit v tej zgodbici!!
Meni je ljubša Where do broken hearts go!!!
Drugače sta obe full dobri!
Kaj je rekla Ella? Nwm mogoče, da ji je full ušeč kar je rekel.. res nwm samo ti veš kaj bo rekla...
Hitro Nexti!!
Next!
01. junij 2015
Kaj se bo zgodilo med Niallom in Ello? Nwm res nwm.. BFF?
In kaj med Zaynom in Ello? Mejbi bosta skupaj.
Next? Seveda nujno!
Menenja/Kritike? No no! Nč!
Meni sta obe najboljši v albumu in res nwm kera mi je ljubša.. mejbi 18
Kaj je rekla Ella? Mejbi, da je srčkan in da ji je ušeč
NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT!
01. junij 2015
Aja pozabla sem povedat, da sem nova bralka!!
Najbolša zgodbica ever! Res se veselim nadaljevanja!!
I REALLY LOVE YOUR STORY! I AM IN LOVE WITH IT!!
01. junij 2015
Next
01. junij 2015
Neext :3
01. junij 2015
Next
01. junij 2015
Hej! Tukaj je next res sem hvaležna da berete!!

Chapter 5 part 1– Laugh all night long (Anabella Lee Hepburn)
»Nobeden še ni rekel kaj takega. Res ti hvala! Najbolši si Nialler! Res si dober prijatelj! In res te imam rada!« sem rekla Niall-u in ga objela. Nehala sem ga objemat, ker mi ni vrnil objema. Nič ni rekel samo gledal me je že Kar nekaj časa, potem pa se je na široko nasmehnil in me močno objel. Tako sva bila objeta kar nekaj časa. Preden me je spustil me je poljubil na lice. Nasmehnila sem se mu in on meni nazaj. »Res sem vesel, da sem prvi izmed mnogih, da sem te tako pohvalil!« Nisem vedela kaj naj rečem. Ko sem se spomnila in mu hotela odgovorit naju je nekdo zmotil. Pogledala sem kdo je in bila je neka ženska. Ko sem bolj pogledala sem zagledala…Louello? Kaj pa ona dela tukaj? Gledala me je kakor, da sem naredila zločin. »Kaj pa ti delaš tukaj z mojim fantom? Da te ne vidim več v njegovi bližini! Takoj spizdi ti koza ena!« Samo gledala sem enkrat Niall-a (ki je bil presenečen in jezen hkrati) in Louello (ki je bila videti zadovoljna s tem kar je rekla). »Kaj si rekla? Louella midva sva se razšla! In jaz sem te pustil, zato nočem imeti nič s tabo! Kako ti ni jasno? Resno! In ne je zmerjat s kozo, ker pravzaprav govoriš o sebi! Ja, prav si slišala rekel sem ti koza! In zdaj kot si ti prej rekla Elli, spizdi mi izpred očmi in da te ne vidim več. Ti je jasno?!« Louella ga je samo gledala in kot majhna punčka odvihrala stran. Bila je v petah in med potjo se je tudi spotaknila in padla. Midva z Niall-om sva umirala od smeha. Dala sem mu petka in ga objela. Res sem vesela, da sem se zaletela vanj. Mislim, da bova postala kar dobra prijatelja. Ali pa mogoče kaj več…? Ne ti imaš Zany-a! Ampak saj nisva skupaj… In sigurno me ima samo za prijateljico tako kot Niall… Ali pa ne… Ne vem kaj naj naredim čisto sem zmedena. »Ella? Ella? Ellla?! Hej! Me slišiš? Kam si odtavala?« Me je iz misli zbudil Niall. Tiho se mi je nasmihal. Nasmehnila sem se mu nazaj. »Joj, Niall. Samo razmišljala sem o nečem.« »O čem pa, če smem vedt?« Kaj pa zdaj?!

Chapter 5 part 2 – This is not happening! (Zayn Malik)
Ne morem verjet, da je z njim! Glih pred enim dnevom je pustil dekle, zdaj pa osvaja drugo in to Ello. Mojo Ello! Joj Zayn si ji mogel slediti! Res postajam drugačen. Hitro sem šel do motorja in se z njim zapeljal domov. Doma se je Kyle poljubljal z njegovo punco in ko sem prišel sta hitro šla narazen. Pogledal sem ju in se samo obrnil in odšel skozi vrata. Preden sem jih zaprl sem zaslišal »Hvala!« Sigurno bosta imela pestro noč. Razmišljal sem kam bi šel. Potem sem se spomnil na najboljši kraj. Z motorjem sem se peljal 30 minut do tega kraja, ampak je bilo vredno. Tam sem namreč imel neko vikendico ob jezeru. Res je bilo lepo tam. Šel sem noter in prižgal luči. Kar lepo je, tako starinsko in domače. Šel sem do sobe in tam na postelji zaspal. Moja zadnja misel preden sem zaspal je bila Ella.

Vprašanja:
Kaj bo rekla Ella Niall-u?
Ali se bo Zayn še vedno družil z Ello?
Next?
Mnenja/Kritike?

Zaenkrat je to to!

Čauu!!! "_"
02. junij 2015
Kaj bo rekla Ella Niall-u? Da je razmišljala o tem da je kar pozno..?
Ali se bo Zayn še vedno družil z Ello? Mislim in upam da bo!
Next? Ja itak ženska!
Mnenja/Kritike? Noup!
ZARADI TEBE BOM DOŽIVELA SRČNI NAPAD! KAKO LAHKO TO DELAŠ! IN NEMOGOČE DA JE NIALL BIL Z LOUELLO!!! NIKAKOR NEMORE BITI RES!
Zdaj se res moram umiriti ker bom res umrla. Samo Niall ji je pa dobro povedal.. Kar padla je joj! Jaz bi crknila od smeha.
Ooo Zayn je tok luškan... In res upam da bosta Zayn in Ella skupi!! Spravi ju skupaj! NUJNO!!!!
Next! Next! Next! Next! Next! Next! Next! Next! Next! Next! Next!
02. junij 2015
Kaj bo rekla Ella Niall-u? Amm. Nwm
Ali se bo Zayn še vedno družil z Ello? Ja
Next? Itak, da ja!!
Mnenja/Kritike? //////////
NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT! NEXT!
02. junij 2015
next!! *0*
02. junij 2015
Kaj bo rekla Ella Niall-u?MMM...ziher bosta šala skupi
Ali se bo Zayn še vedno družil z Ello?upam...ali pa sej je bo izgibal......
Next?why are you ask it????!!!itak!!
Mnenja/Kritike?moja draga,to ni kritika ker si je ta zgodba ne zasluži....in ti me boš spravla v grob!!!!!!
NEXT!NEXT NEXT NEXT IN ŠE EN DEBEL NEXT!!!!
02. junij 2015
next
03. junij 2015
Kaj bo rekla Ella Niall-u? Povedla mu bo vse o tem, da jr zaljubljena v Zayna, Niall pa ji bo grde reči povedal o Zaynu in bota pol z Niallom najprej skupi, ko bo pa Ana (js) izvedla, da se ji je lagal pa ga bo pustila in se bota z Zaynom zbližala in bota skup forever and eveer!

Ali se bo Zayn še vedno družil z Ello? Bom rekla ne, ker je ugotovil, da se s tem druži oz. se bo družu z njo, ker jo bo hotu prevzet Niallu!!

Next? Še daneeees, čene bom umrlaa!

Mnenja/Kritike? Ni kritik, si zmešanaa?
To je popounooo!
Mnenje: nadaljuj, kar pišeš!
Ker je popounoo!!!
03. junij 2015
Hej tukaj imate next! Res sem vesela, da je zgodbica oživela in da jo z veseljem berete! Ta next je posvečen …. ana_styles <3!!!

Chapter 6 part 1 – An amazing conversation! (Annabella Lee Hepburn)
»O čem pa, če smem vedt?« Kaj pa zdaj?! Kaj naj mu rečem? »Ammm.. O, enih… mmm… kužkih…? Ja točno o tem sem razmišljala in ne hecam se. Vsaj mislim…« Sem mu rekla in se mu nasmehnila. On je pa crkavu od smeha. Ni mogel nehat. »Haha… Ok… Če ti… Hahaha… Tako rečeš… Haha… Oh, shit!« Sploh ni normalno govoril. Tudi jaz sem se začela smejat, ker se je tako srčkano smejal in res ima tak smeh, da ne moreš ostat resen. Potem sva se še mal pogovarjala o tem in tistem in čas je kar hitro minil. Začel mi je zvoniti telefon in bila je budilka. Ko sem pogledala nanj sem videla, da je že bilo pol šestih. Tok dolg sva bila v parku in se pogovarjala. Vedno si naštimam tako budilko, da se malo prej zbudim in grem ven tečt, če se mi da drugače grem nazaj spat. »OMG! Ura je že pol šestih! Sploh se nisem zavedala, da je čas tako hitro minil! Jaz bom morala počasi iti, ker res nočem, da bi bila Cara v skrbeh. Amm… Se vidiva!« Sem rekla Niall-u in vstala. Že sem hotala iti, ko me je ustavil in rekel da me pospremi do doma. Seveda sem privolila. Med potjo sva se pogovarjala in ko sva prišla o bloka, kjer jaz živim sva ugotovila, da sva kar blizu doma. Poslovila sva se z objemom in poljubom na lice in že je odšel. Jaz, ko sem prišla v stanovanje sem globoko vzdihnila in odkimala z glavo. Kako sem lahko imela tako srečo, da sem srečala dva fanta? In oba sta super, lepa, pametna, najboljša, prijazna in še kaj drugega. Sploh ne vem kaj bom naredila. A me sploh imata rajši kot samo prijateljico? Ah.. samo onadva to vesta jaz pa ne mislim silit v nju. In kot pravi en rek:

Niall's Laugh (i died watching this video! You have to watch it!)

Chapter 6 part 2 - Fuck this fuck that cuz the bitch is here! (Louella)
Niall in tista mala kozica mi bosta plačala, ker sta se mi smejala. Ne bom več prijazna zdaj gre za res. Samo kako ju bom najbolj prizadela. Niall-a sigurno, da bom spala z enim od njegovih frendov. Ali pa mu to ne bo dovolj dobro. Potem pa bom tisto kozo (Annabello) dala skupaj z enim od mojih prijateljov, ki je tudi prijatelj od Niall-a in mu naročila naj jo spravi v posteljo in to pri njej doma in jaz bom Niall-u rekla, da je nekaj bilo z Anabello. Sigurno bo nasedel! Upam, da se mi bo plan uresničil… Čakaj malo seveda se bo saj mi ne pravijo Bitch brez razloga. Znam hitro spraviti ljudi narazen. In hvala bogu, da mi tisti fant dolhuje uslugo. To bo še zabavno! Gremo v akcijo. Kje imam zdaj nejgovo telefonsko?

Ojoj, preobrat! Hahaha, I am evil! Yeah!
Vprašanja:
Ali bo uspelo Louelli?
In kako se bo to sploh odvijalo?
In kdo je ta prijatelj o katerem govori Louella?
Next?
Mnenja/Kritike?

Anabella + Zayn = ????
Anabella + Niall = ????
Kakšni naj bi bili vzdevki? Najboljšega izberem in lastnik tistega, ki izberem bo dobil en next vnaprej! Naj bodo dobri!! Lahko samo za enega ali pa oba, kakor se spomnite!

To je to! Zaenkrat!

Čauuu!!!
03. junij 2015
Ali bo uspelo Louelli?ne vem...sumam da bo jo zn enim fantom njo spravla v postlo...
lohk da ga bo nagnala
In kako se bo to sploh odvijalo?ups,hotla sem kle napisat da bo unga nagnala...Razen če.....a je mogoče,da je ta fant zayn!!!???ZAKAJ IMAM TAK OBČUTEK!?
TALE JE BIL ZA kdo je ta fant o katerem govori louella
A morš sprašvt!?ajde kar na delo...
vzdevki:Anabella + Zayn =zaynella
Anabella + Niall =ananiall
(vem da je čudno...a vse za next!!!!!!pa nova sem v tem
03. junij 2015
A semse preveč razpisala!?
03. junij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg