Forum
Hay!!! Sem sedemnajstletna mrha. Tako mi reče moj očka, ki ga sovražim. Moje ime je Ever.
Jaz:

Nikoli nisem razmišljala, kako bom umrla. Pravzaprav sem vedela-enkrat itak moram. Pričakovala sem vse, samo ne to, da ne bom umrla, pa čeprav sem bila ves čas v smrtni nevarnosti.

Bi brala?? Opozorilo: ta zgodba ni za nežne dušice!!

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. maj 2013
Driiiiiin.....Vsa zadihana sem se dvignila iz postelje. Imela sem nočno moro. Nekaj o ustju pekla-to se mi zgodi enkrat na mesec. Stopila sem v svojo kopalnico in se oprhala pod ledeno mrzli vodi. Hotela sem se do konca zbuditi. Zadnji teden se je vse vrtelo okrog umora v zahodnem delu parka. Je lahko kaj hujšega, kot, da ti umorijo fanta?? Mika sem našla jaz!! Ležal je na potki in na njegovem vratu sta bili majhni luknjici-tega nisem povedala nikomur. Vzela sem svojo šolsko torbo in stekla po stopnicah iz bloka.
25. maj 2013
next
25. maj 2013
next
26. maj 2013
next
26. maj 2013
u136908
u136908
Next
03. junij 2013
u120926
u120926
Next
03. junij 2013
Ko sem takrat zagledala truplo od Mika, nisem čutila gnusa ali kaj podobnega. Čutila sem jezo, ki me je napolnila z enako mero kot tudi žalost. Jezo na nekoga, ki je to storil. Solze so mi tekle po licih, ko sem hodil proti šoli, saj sem se spet spomnila, kako MOJ Mik leži mrtev na potki. Jezno se obrisala mokroto pod mojimi očmi in pohitela v učilnico v katerem sem imela predavanje o mitologiji. Hotela sem ga prešpricati, a sem imela občutek, da moram biti v razredu. Kot vedno sem se usedla v čisto zadnjo klop in potrpežljivo čakala na profesorico. Ta je prišla v razred in na tablo z velikimi črkami napisala: »VAMPIR«…do nedavnega je bilo to mučenje, vendar me je nekaj na tej besedi posesalo v predavanje. Z vsako značilnostjo sem se poglobila v spomine. Gdč. Annabell je brala: »Hodijo le ponoči, saj jih lahko sončna svetloba ubije, pijejo kri živalim, njihova sladica pa smo ljudje. Imajo podočnike, ostre čute in neizmerno hitrost in moč. Ampak, na srečo so le mitološka bitja.« ko je izgovorila zadnji dve besedi se je zazrla v moje oči. Moj očka nikoli ne hodi iz stanovanja, razen ponoči, ko gre v službo, samo ima pa sredi noči okoli polnoči eno uro odmora. Nikoli ničesar ne je, zelo je močan in hiter. Kadar je v bližin drugih ljudi zgleda, kakor, da neverjetno trpi in obraz se mu spači od gnusa. Tisti večer, tik preden sem Mika našla mrtvega, sta se Mik in oče skregala. Oče je potem šel v službo in jaz sem zjutraj imela preduro in sem našla svojega fanta mrtvega. Očeta pa novica, da je mrtev sploh ni vznemirila, kakor, da bi vedel. Mogoče pa ni vedel, ampak je moril on!!!
Annabell: Dvaindvajset letna mlada dama, ki je zelo prijazna do mene. Na šolo je prišla šele to leto.

05. junij 2013
nnneeexxxttt!!!
05. junij 2013
next
05. junij 2013
Ne vem točno zakaj, sem šla potem v knjižnico. Tam sem naletela na ravnatelja in gdč. Annabell. »Ga. Marinez se je vrnila in bo nadaljevala predavanja o mitologiji. Ti pa boš nova knjižničarka.« gdč. Annabell je pokimala in začela zlagati svoje stvari v njeno novo pisarno. Malo me je zanimalo o vampirjih, saj so mi postali zelo zanimivi, pa čeprav so samo mitološka bitja. »Hmm, gdč. Annabell??« sem poklicala, v upanju, da mi bo lahko pomagala. »Prosim, Ever?« V knjižnico sem zdaj prvič vstopila, pa čeprav hodim na to srednjo šolo že eno leto in pol. »Kje so knjige o mitoloških bitjih?? Saj vem, da imam vse v učbeniku, samo rada bi vedela več…« nasmehnila se mi je in mi pomignila naj ji sledim »Ugibam, da hočeš knjigo v katerih piše o vampirjih, kajne??« nasmehnila sem se ji ona pa mi je v naročje položila knjigo, ki je imela najmanj 300strani. »Hmm, sem prvič tu v knjižnici in bi rada vprašala, kje je bralni kotiček??« »na sredini knjižnice, pojdi na desno med policami in potem zavij na levo« še vedno se je smehljala, ko se je vračala v svoj kabinet. Šele začela je kot knjižničarka, pa je knjižnico že poznala kot svoj žep. Sledila sem njenim navodilom in se potem sesedla na stol. Dve uri in pol sem prebirala o vampirjih in ugotovila, tisto, kar sem hotela: ko svojo žrtev ugriznejo, ji spijejo vso kri in na njihovem vratu pustijo dve majhni brazgotini oz. luknjici, ki so ju postili tam njihovi podočniki. Tako kot pri Miku. Ah, kaj je narobe z mano?! Samo zato, ker sem našla Mika mrtvega in čez nekaj dni šla na predavanje mitologije, že skoraj verjamem v vampirje! Groza!! Knjigo sem pospravila na svoje mesto in brez pozdrava odšla domov. Pred blokom je stalo nekaj policijskih vozil in še nekaj drugih. Stopila sem k enem policistu in ga vprašala: »Kaj se dogaja?? Kje je moj oče??« »Ste vi tista Ever?« »Jaz sem Ever, kako to mislite tista?« Nekaj je rekel drugemu moškemu v policijski uniformi. Potem pa mi je podal kos popisanega belega papirja. Pisavo sem takoj prepoznala. Bila je očetova. Pisalo je:
Draga Ever!
Res mi je žal za Mika, toda to ni opravičilo, zakaj sem nakoval nekega tipa, da opravi z njim. Res mi je žal. Vem, da si ga ljubila. Rad bi ti povedal, da zdaj ko to bereš, sem že prav gotovo mrtev oz. sem mrtev. Tvojo mamo sem ubil jaz. Izmazal sem se zaporu, tokrat se nebi. Res mi je žal.
Zbogom, oče
Torej je moj oče ubil mojo mamo in nato načrtoval in uresničil umor mojega fanta!! Groza!! V tistem trenutku sem bruhnila v strahovit jok. Padla sem na kolena, sklonila glavo, ihtela in pustila, da so mi lile solze čez cel obraz. K meni je pristopila policistka in me začela tolažiti. Potem me je vprašala nekaj na kar nisem bila pripravljena: »Bi imela kaj proti, če bi nesli tvoje stvari v šolsko knjižnico in, da boš tam prespala??« »Prosim? Hočete reči, da naj bi sama ostala v knjižnici? NE!!! NIKOLI!!« »Saj ne boš sama, knjižničarko smo prosili, če bi lahko ostala to noč s tabo…« Če bo Annabell tam, ja to bi šlo. Pokimala sem in se prepustila policistom, ki so me peljali v šolo. Ker sem imela zelo malo stvari in so brez težav vse stlačili v eno večjo potovalko. Pospremili so me do vrat knjižnice, v kateri me je že čakala Annabell.
05. junij 2013
Vam je všeč??
Next??
05. junij 2013
ja mi je všeč
next
05. junij 2013
u120926
u120926
Next
05. junij 2013
meni ni všeč ker zgodbico....LOVAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
06. junij 2013
Zdaj bomo videli oz. sem malce namignila, na to kar Ever je:
**************************************************************************************************************************************************************************************************************************
Lepo sva se namestili in se pogovarjali, toda pogovor je nanesel temo, ki sem se je hotela izogniti: »Ever, ali si mogoče na Miku našla, kaj kar te je vznemirilo?« nisem ji odgovorila »Lahko mi zaupaš, vem, da niso mitološka bitja« tokrat sem se zazrla v njene oči »Kaj hočeš reči s tem?« nisem je mogla več vikati, učiteljica gor ali dol. »Na vratu si našla majhni pikici, kajne? Ti si ga ubila.« »Kaj??! Nisem ga jaz ubila!!!« »Ne dobesedno, ker si ga imela rada…« oči sem od razburjenja na široko odprla »Ever, ti tvoje ime nič ne pove??« »Ja mi, in sem tudi hvaležna, da mi ni ime FOR EVER…!!« zahihitala se je »In kako veš, da vampirji obstajajo??« »Ker sem bojevnica, ena izmed ljudi, ki so nadarjeni z posebno močjo in spretnostjo, da lahko pobijamo vampirje…« »In, kaj sem jaz, da bi morala to vedeti??« »Si nekakšen angel…ki obstaja, kot nekakšna meja med dobrim in zlim« komaj sem lahko zadihala »Zakaj, nebi mogel tega dela opravljati kakšen moški??« zardela je »Saj to tudi počne, tisti fant predstavlja tvojega hišnega ljubljenčka…hahahahaha, kako se to smešno sliši« debelo sem zazijala, zato mi je začela razlagati: »No v svetu, za katerega navadni ljudje ne vedo, smo ženske več vredne kot moški, kar pa še ne pove, da moški niso hitrejši in močnejši« »Annabell, koliko si stara??« »Stara sem 3023 let…« nasmeh ji je izginil z obraza, debelo sem zazijala-že spet!! »No, bojevnice se ustalijo oz. se nehajo starati pri osemnajstih letih, bojevniki pa pri dvajsetih… ko dobi en par otroka, se njuni telesi postarata samo za štiri leta…postanemo nesmrtni…bojevnica postane plodna takoj ko se ustali, bojevnik pa mora biti starejši od 2000 let…groza res« »Ti si videti stara 22 let, torej imaš otroka…« sem ugibala, ona pa je pokimala »Kje je tvoj bojevnik??« sem jo naenkrat vprašala, ona pa se mi je prijazno nasmehnila. Nenadoma so se odprla vrata njene pisarne in iz nje je pritacal velik nemški ovčar. Ovčar se je približal Annabell in se nenadoma spremenil. Bil je pravi bojevnik!!!

07. junij 2013
še vedno všeč??
next??
07. junij 2013
ne,ker je nora.I LOVE IT
next
07. junij 2013
u120926
u120926
Jaaaaaaaaaaaaa!! Next!!!
07. junij 2013
next
08. junij 2013
nneexxtt!!
18. junij 2013
»Pozdravljena Ever, sem Troy…vem, da hočeš vedeti, koliko sem star…5079let…« samo pokimala sem in s težavo pogoltnila slino. »To mogoče razumem, toda kaj misliš s tem, da sem nekakšen angel??« nič več mi ni šlo v račun. Verjetno se mi je že zdavnaj zmešalo. Annabell se je zahihitala: »Pač…takšna si kot jaz, le, da imaš posebne moči-pomagala ti jih bom raziskati, pravzaprav, sem te hotela pripraviti na pravi boj.« Otrpnila sem. Tega res nisem pričakovala. Odločila sem se, da bom pač izvedela, vse kar pač lahko. »Bojevnica??« nežno se mi je nasmehnila: »Hja… si mogoče kdaj opazila, da si nenavadno hitra, močna, da imaš bolj razvita čutila, da lahko razmišljaš o več stvareh hkrati s takšno naglico, da sogovornik sploh ni opazil tvojega molka?« ni počakala na moj odgovor »To so pravi znaki za bojevnico, kar pa se tiče tvojega bojevnika, no to pa je malce bolj zapleteno…« v zadregi se je odkašljala. Jaz pa sem šla do konca: »Zapleteno?? Nič več ti ne sledim.« to je bila čista resnica. Troy se je spremenil v meni že poznanega nemškega ovčarja in se zleknil h Annabellinim nogam-ta ga je pa zamišljeno počohala za ušesi. Po minuti molka je le spregovorila: »No, on te čaka že 2017 let…on je moj sin« zavrtelo se mi je in, če nebi že sedela, bi prav gotovo padla. »2017 let??« Jaz sem se rodila tisto leto, ko je moj bojevnik odrastel. Naježila se mi je koža. Annabell to ni ušlo. »Ne skrbi, jutri je sobota in z Troyem te bova peljala do kraja, kjer Jack živi-pač hja, moj sin…« zardela je. Požrla sem par kletvic, saj kadar ne sanjam ravno o ustju pekla, sanjam o res hudem tipu po imenu Jack!! »No..hmm, Annabell, bi te motilo, če bi zaspali?« nasmehnila se mi je in ugasnila je luč. Pomislila sem, da ne bom mogla zaspati, a sem že v naslednji minuti zabredla v spanec brez sanj.
Zjutraj me je zbudilo zapiranje zadrge. Še predobro sem vedela, kaj me danes čaka. Annabell sem pomagala zložiti prtljago v avto. Troy je kot nemški ovčar zlezel na zadnji sedež in zadremal. Zajtrkovali smo kar po poti. Nekaj ur smo se še vozili po prometnih cestah, proti koncu dneva pa smo prispeli do nekakšne vrste kampusa.
Next??
21. julij 2013
u120926
u120926
!!!!!!! Next!!
21. julij 2013
next
22. julij 2013
»Ever, spij to…« mi je naročila Annabell in mi pod nos pomolila plastenko vode z okusom. Šele takrat sem ugotovila, da sem res žejna. Hlastno sem popila vsebino in nenadoma začutila omotico. Pogledala sem Annabell, ki se mi je opravičevala. Zagrnila me je tema.
Počasi sem prihajala k sebi. Najprej sem se zazrla v bel strop, nato pa sem pogledala po razkošni sobi. Ležala sem v postelji. Ob steni sem zagledala Annabell, Troya, še eno žensko staro okoli 22 let in omamno lepega fanta starega okoli 20 let. Mladenič je stal med Annabell in Troyem. Ponudila se mi je misel, da je to njun sin Jack-ampak sem jo hitro zavrnila. Fant jima sploh ni bil podoben!
24. julij 2013
u120926
u120926
!!!! Nextej!!!
24. julij 2013
u120926
u120926
Ko j*** slike, nextej!!
24. julij 2013
tnx..pišem..
24. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani