Forum
No to je ful dramatična zgodba o eni ljubezni ki se v trenutku razdre po...preberi pa boš videl/a
KAKŠNA ZGODBA JE:
(grozljivka)
-ljubezenska dramatična
Dragi gledalci drage gledalke,mislimo,da je morda že čas,ko se zemlja konča,kajti v New yorku je danes popoldne zagrozila pošast,ki je še niste videli!!!!!!Naj bi bila na severni strani mesta in se bliža južni,podira stavbe in avte.....Toda ni se slišalo koonca povedi kajti ravno je nekaj gromozanskega stopilo in povezave ni bilo.Sestrica se je začela tresti in prišla sem jo mirit,z polnimi usti pice sem ji rekla:
Ne verjemi jim,samo zgodbe si izmišljajo,da dobijo denar.Pošasti hh,samo pravljice so to!
Misliš resno,je prestrašeno rekla Kim.
Jasno,kljub temu,pa mi živimo v Los angelesu(upam,da je prou napisan) in pošast bi bila daleč daleč stran,ali bolj povedano SPLOH JE NI.Zato ne delaj panike Kim.
A je to na drugem kocu sveta?
Skoraj Kim,ampak pomiri se sploh je ni,zakaj me še sprašuješ.
No bom pa nehala.
Kljub temu,pa moraš spat!
Poljuila sem jo nalice in odšla iz sobe.Hitro sem se oblekla,ker imamo zabavo pri prijateljih.Šla sem v avto ter peljala.Ves čas me je žrlo.Pošasti,ne morem verjeti,kaj pa če so res.Vse kar so rekli,da obstaja,samorogi,vile.. bi moglo obstajati,če ne si jih sploh ne bi mogli predstavljati.Počakaj malo,je bil to stop znak,ojoj,ne morem verjeti.Še dobro,da ni nobenega,ki bi me videl.Ni mi moglo iti iz glave.O tu sem,zavila sem levo in se ustavila pri vratih bara.
Šla sem noter in tam me je že čakala Tasha,moja bff,skupaj sva še celo srednjo šolo.
O,Neža,končno si prišla,čakam te že uro.
Oprosti,lačna sem bila,in ponavadi ne jem takih reči,ki jih strežejo tukaj.
Ah!!
Kaj?!
Kaj!!!?
Ne slišim te!!
Kaj??!!
Sva kričale,ko sva se bližali plesišču.
Začela sem plestati po glasbi,toda melodija me je spominjala na pošast.
Kaj počneš!?Saj stojiš kot kip?Je rekla Tasha,ko se je glasba umirila.
Oprosti.Raje grem,tekla sem kot sem mogla,do avta in šla kakor hitro domov.Ptem sem zaslišala sireno.Bila je policija in prišel je domene mlaenič.
Gospa,zaradi prehitre vožnje in pritožbe državljanke ker ste prevozili stop znak morate znami.
Ampak...
Nič ampak,za mano.
Ni mi nadel lisic ali kaj podobnega le zvlekel me je v avto.
Ko smo se pripeljali tja sem šla k drugemu policistu,ki je pisal kazen.Zaslišala sem drugega polista;
Tarča se bliža Ulici Rosemerry k hiši št 12.
Ko sem to zaslišala sem se upirala policistoma ki sta me držala ter stekla k tistemu.
Kakšna tarča?Sem obupano rekla.
NMar ne gledate novic izsledili so dve pošasti na zemlji in ena je pri nas.
Ampak v tej hiši živim jas in moja sestrica.Tekla sem k vratom,da bi rešila Kim,toda....
__________________________________________________________________________________
saj te zanima kaj bo s Kim kaj?Rabim 1 next,da nadaljujem
24. avgust 2013
u147559
u147559
next
24. avgust 2013
Tekla sem k vratom,da bi rešila Kim toda dva policista,ki sem jima ušla sta me ustavila eden je rekel:
Poslli smo policiste ne skrbite z Kim bo vse uredu.
NE!!!!PUSTITE ME ČES!!!!
Sem rekla in z nogo mahnila obadva,toda pršel je še eden im mi nadel lisice.
Pomirite se gospa,da mi je pomirjevalo.In ve eni minuti sem bila tako normalna,kot,da sploh ni nič.Toda Kim mi pomeni vse nasvetu,zato sem pripravljena umreti zanjo.Še tako sem se upirala pomirjevalom,da sem zbrcala pet morda šest policistov.
Čes kake tri ure je pomirjealo nekalo in tekla sem k vratom,kot bi bilo na začetku vse vredu in nato v trenutku zatem vse narobe.Tekla sem mimo ječ vse do vrat a opazila sem,da so zaklenjena.Prišel je policist in rekel,žal mi je toda to je za vašo varnost,le policisti imajo ključe.Kljub temu,pa naj vas ne skrbi,nobenih poročil še nismo dobili,kar je možno,da je vaša sestra na varnem.Sesedla sem se natla polna strahu in izčrpaa,Bilo je že skoraj jutro in slišala sem dva policista,misliš,da,zato,ker se ne javijo ni dobro.Nedvimno je rekel drugi.Že napol s skuštranimi lasmi sem se renčeče podala v policista ga stepla,da je imel obe očesi modri in je obležal.Vzela sem mu ključe in napol odklenila vrata.
Aaaa.kam pa kam?Reče neki policist,ki je prišel iz wc-ja.
Na opijačo.SEm rekla.Kako sem bila neumna!
Ne kar u boste ostali.Obrnil se je in rekel Ojoj,ker je viel drugega ležati na tleh.Gospa sedaj ste pa šli predaleč.Nedel mi je lisice in me zvlekel v prazno sob,srečo imate,da vas nismo aretirali je rekel.Možak,ki sem ga prebutala je vstal in spet sem slišala pogovor,poklical bom preiskave,da izvejo kaj se je zgodilo v Rosmerryjevi 12,je rekel prebutani.Drugi pa.Ok.
Tako nisem zdržala več.Prwbutani možak je šel k meni po še nekaj minut dolgemu pogovoru.Prinesel vam bom zajtrg.Vrnil se je čes deset minut,toda neka metrov pred mano je glavni policist povedal,vsi so bili mrtvi,kaj se je zgodilo z deklico ne vem.Naj to povem gospe je rekel prebutani.
Raje ne,malo še počakajmo,in kaj se vam je zgodilo,da ste tako bledi.Roke je stisnil v pest za hrbtom in odšel...
u146282
next
24. avgust 2013
tnx nextam....
Roke je stisni v pes za hrbtom in odšel.Še dobro,da vse slišim,če ne bi bila zdaj mirna ko grob,ko je prebutani vstopil s hrano sem kričala nanj kot za stavo.KJE JE???!!!!!!!!!!!!!!KAJ SE JE ZGODILO S POLICISTI!!!!!!!!MORAM DOMOV!!!!!!!!!
Ne gospa ne morete,nekaj časa boste žal morali ostati tu.Je rekel.
Snel mi je lisice in ob tem pripomnil.upam,da ste se spametovali.
Zajtrg je položil na mizo in odšel.Nisem pijana ampak sem čisto ob pamet zato,ker ni zaklenil vrat.Hitro sem pojedla,potem pa sem jo ucvrla do vrat in se zaletela v njih.Pozabila sem,da so zaklenjena.Nenadoma sem zaslišala smrčanje.Bil je policist,ki je sedel na stolu.Potiho sem vzela ključe iz žepa odklenila vrata in stekla ven.Avto sem imela zaklenjen.Zato sem tekla domov,ker so mi vzeli ključe...Ko sem prišla k hiši je imela streha dve luknji in na stenah je polno krvi.Še bolj me je pekla vest in sem stekla noter.Tam jebilo polno ležečih policostov polnih krvi.Kričala sem najmanj petnajst minut.Takrat me je oblil srh,vse v naši hiši je bilo krvavo,razmetano ali razbito.Sploh nisem opazila,da ne diham.Hitro sem zajela sabo in stekla v Kimino sobo.Ni je bilo.potem,pa sem zaslišala škripanje,zaprla sem vrata in ....
25. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg