Forum
Z dream-all-day sva se odločile, da združiva moči in začneva pisat ff o Escape the fate.
Vesele bova vseh bralcev
Craig Mabbitt
Ozrl sem se po pubu. TJ (Thomas) in Thrasher (Kevin) sta veselo pila whiskey Robert pa zadržano srkal svoje pivo. Morali smo proslaviti ob izidu našega albuma Hate me, ki je dosegel velik uspeh. Hkrati pa se nam čez teden začne turneja in so to zadnji dnevi, ko lahko še uživamo. TJ je pomahal natakarju, ki nam je vsem prinesel še eno rundo piva. Naredil sem požirek. Tu imajo zagotovo najboljše pivo. Srečo imamo, da obstaja ta pub. Leži nekje na obrobju mesta, kjer se ob večerih zbirajo starejši ljudje. In zakaj nas ne prepoznajo, se bo večina uprašala... po pravici povedano še na nobenem koncertu nisem videl stare mame, ki bi slemala v prvi vrsti zato imamo tu lepo mir. Ozrl sem se po klapi. Recimo, da je bil le še Robert delno trezen. Tega bi lahko bil že vajen. Vedno je zadržan. No ja, ne ravno vedno. Kadar igra bobne da vse od sebe. Tih dečko, med tem ko sta TJ in Thrasher prava razgrajača, če spijeta malo preveč. Robert je vstal ter nam pomahal, češ, čas je da gremo. TJ je hitro potegnil na plano bankovec za 100$ ter odšel z nami ven. Rahlo me je zanselo. Očitno bom res imel jutri mačka. Nad Las Vegas se je spuščal mrak. Le upal sem lahko, da nas naš taxi še čaka. Nakar sem se spotaknil. Vsi so me prestrelili z grdimi pogledi, ker sem pri tem povzročil nemalo hrupa. A zagledali so isto kot jaz. Na tleh je ležalo dekle, kakih 20 let je imelo. Njeni rožnati lasje so se lepili. Tla pa je prekrivala gosta sluz-kri. Thrasher je začel panično kričati, da noče biti obtožen umora in kup drugih bedarij. Sklonil sem se do dekleta, ter ji dlan položil na zapestje. Njen utrip je bil slaboten. Vzel sem jo v naročje ter jo dvignil. Odšli smo do taxija. Prednost je, da imamo zasebnega taksista, ki je vajen že vsega živega. In se tudi ni pretirano vznemirjal, ko sem v taxi prinesel dekle. Pa saj ga konec koncev plačujemo zato. In pustimo podrobnosti, da smo mu že večkrat uničili taxi. Nazadnje prejšno novo leto, ko smo bili vsi že lepo naliti in smo prižgali ognjemet v njegovem taxiju. To nam še zdaj zamiri. Taxi se je vstavil.
Prispeli smo.
Robert Ortiz
Še vedno nisem mogel dojeti trenutne situacije. Craigu sem naročil naj se spravi v hišo z Kevinom in Thomasom, ter se uredijo in čim prej odidejo spat. Jutri bodo imeli vsi mačka. Jes pa bom vratar v živalskem vrtu. Prijel sem nezavestno dekle ter jo odnesel v sobo za goste. Z robci sem ji nežno obrisal kri z obraza, ter jo preoblekel.
Mnenje?
06. december 2016
colleen ciara
colleen ciara
Uuu, se ena perfekcija v razvoju! I LOVE IT! *-*
Nekst <333
06. december 2016
Next
06. december 2016
------------------------------------------------------------------------------------------------
Tekla sem. Tekla sem kakor hitro sem mogla.
Noge so me bolela, bila sem vsa opraskana in modra. Vsak gib me je žgal ampak vdala se pa nisem. V bistvu sem že vedela da nimam nobenih možnosti za pobeg ampak nisem hotela obupati. Želela sem verjeti da je še nekaj upanja in da vedno bo.
Nisem vedela kako dolgo sem že tekla, vedela sem le da ne bom več mogla dolgo.
Slišala sem ga za sabo.
Vedela sem da je tam in da ne bo odnehal dokler me ne bo ujel. Bila sem prestrašena in utrujena ampak moja trma seveda ni popustila. Hotela sem zaviti in se ga znebiti a sem namesto tega zavila v slepo ulico.
Ni bilo več izhoda.
Ali pač. Pogledala sem naokoli in zagledala temno postavo, ki se mi je nevarno bližala.
Vedela sem da ni imelo smisla kričati.
Potrata glasilk.
Razmišljala sem o obrambnih tehnikah. Moje misli je zmotila slika belega marmorja. Kaj hudiča? Beli marmor. Zakaj razmišljam o belem marmorju v takšnem trenutku?
Bravo jaz.
Še preden bi lahko naredila karkoli me je močan sunek potisnil ob steno. Z glavo sem vdarila naravnost v opečnat zid. Ne priporočam.
Po vratu mi je stekla mezeča tekočina. Z roko sem na rahlo podrsala po laseh in začutla toplo kri.
Črna postava se mi je približevala. Videla sem nasmeh na njegovem obrazu in imelo me je da bi kričala ali pa bežala ali pa ne vem kaj. Pa nisem.
Stisnila sem zobe potem pa sem še enkrat in zadnjič sladko nasmehnila.
Nato sem začutila ostro bolečino in zaprla sem oči.......
--------------------------------------------------------------------------------------
to je to za moje Next
to je tista punca ki so jo oni našli samo zato da bo jasno imena še ne ve
16. december 2016
NeextNext. Dve izjemno pisateljica pišeta eno skupnskupno delo. Pa blondi kaj ko bi povedala kako ji je ime
18. december 2016
colleen ciara
colleen ciara
OMG nextt *-*
In se popolnoma strinjam z Aljažkom
18. december 2016
Am...ime je skrivnost
18. december 2016
Pa lahko obeta to skrivnost
18. december 2016
V tej zgodbi bo tok skrivnosti pa zapletov, da bo hujš ko kaka španska limonada (sam manj joka, pa ljubezenskih prizorov bo )
18. december 2016
colleen ciara
colleen ciara
Ojoj zdaj se pa bojim
18. december 2016
Thrasher (Kevin)

Oh...moja glava! Občutek sem imel, da jo bo razneslo. Po mojem obrazu je steklo nekaj mrzlega. Odprl sem oči. Pred mano je stal Robert. V rokah je držal dve pokrovki. Na moji nočni omarici pa je ležal prevrnjen kozarec. Robert je ponovno začel udarjati s pokrovkami. Oh...kakšen hrup. Obrnil sem se in si glavo pokril z vzglavnikom. Robert pa ni odnehal. S svojim razbijanjem je ganil naša preobčutljiva srca, da smo ustali ter se usmilili tega norega bobnarja. Saj vemo, da so bobni njegova ljubezen. Ampak ne rabi zato vseh vreči v luft ob 11h zjutraj in težit z vajami. Saj imamo še 6 dni do turneje. Samo malo!? 6 dni!? Danes imamo predgeneralko! In jas sem to pozabil!
Stekel sem v studio. Ostali trije so me že čakali. No ja..TJ in Craig nista bila videti ravno kaj bolje kot jaz. Vsi smo bili nenaspani. In v pižamah. Edino Robert je bil ponovno izjema. Učasih imam občutek, kot da se gre neko varuško.
Robert
Nisem mogel vrjeti. Fantje so bili še zdaj pijani do amena. Craig je med komadom Ashly pozabil pol besedila! Med Hate me pa se je Thomas zapletel v kabej in se razlepil po prečudovitih belih ploščicah. Naslednjih 5 dni bo Craig preživel s punco in otrokoma, Thomas (TJ) s punco, Kevin (Thrasher) pa bo ponovno skušal zlesti kakemu dekletu pod krilo. Ozrl sem se po fantih. Še zadnji špil potem pa naročimo zajtrk. Naš naslovni komad. Just a memory. Prišli smo do tiste pesmi, ki mi ni bila ravno najbolj pri srcu. Craig je začel s petjem:>;>How did I let you slip through the cracks?
How did I let you stab me in the back?
You were my brother, you were my friend
I pray, no salvation for you in the end
trusting you was a fucking mistake
(Unforgivable) you will sweat in the pit that you make

Nothing can save you now
Now you're just a memory
In my past is where you'll stay
Had my trust, threw it away

You'd better keep your distance from me
There's no forgiveness for what you've done
I'm coming for you and I'm out for blood
You are a liar, you are a thief
Spare me the pleasure of your company
trusting you was a fucking mistake
(Unforgivable) you will sweat in the pit that you make

Nothing can you save you now
Now you're just a memory
Had my trust, threw it away

Now you're just a memory
Now I'm better off this way
Someone like you, is gonna die alone
You're gonna die alone, you're gonna die alone. Someone like you is gonna die alone,
You're gonna die alone, you're gonna die alone!<<

Vrata so se odprla. Vame se je zazrl leden pogled. Mi pa smo enakomerno vračali rahlo toplejše poglede. Podrobneje sem si ogledal dekle, ki smo jo učeraj našli. Njeni rožnati lasje so štrleli na vse smeri. Vsak pramen je trmaril po svoje. In morem reči, da niti ne zgleda tako slabo v tej moji majici.
Njena preklana ustnica se je rahlo zatresla nato pa je potiho zašepetala:>>You're gonna die, you're gonna die, you're gonna die alone.<< zmrazilo me je. Njena ustnica se je rahlo zavihala navzgor. Vedela je, da nas je šokirala.

Bo ok?
18. december 2016
*Popravek...tam ko piše kabej je mišljeno kabelj...
18. december 2016
colleen ciara
colleen ciara
Bo ok? Ja če to ni ok sem jaz mutirana opica z florescentno glavo! (kdo ve, mogoče pa sem res )
OMG I want nextt!!! *-* This is awesomeee!
18. december 2016
Glede na to, da sva z dream-all-day ljubiteljici kemije lahk kot najin poskusni zajček res to rataš
18. december 2016
colleen ciara
colleen ciara
Bi se mogla bat?
18. december 2016
Glede na to, da si moja soimenjakinja bi se te mogoč usmilile
18. december 2016
Next
18. december 2016
Omg a je mogoč njihova fenica... Next plis
26. december 2016
Jst bi tut mela rožnate lase