Forum

*******************************************************************************************************
Hei. Odločla sem se da naredim eno temo kjer si lahko med sabo pomagamo. Sej vem da jih je že kr nekaj ampak....
No tukaj lahko napišeš svoje probleme in mogoče ti lahko kdo pomaga. Lahko napišeš tudi če so se ti kdaj zgodile kake scary stvar nwm se ti maybe uresničle sanje (pa ne v tak lepem pomenu ampak da si sanjal nekaj pa se ti je pol to dobesedno tak zgodilo).
Pravzaprav lahko napišeš za karkoli pač rabiš odgovor...če ga kdo ve ga naj plis napiše.

*******************************************************************************************************

Bom dala en primer kaj se je meni zgodilo:
Mi2 s sošolko sma še klicat duhove.S svečo pa to. In pol je naenkrat sveča ugasnila. Pa sma misle da gre za naklučje. Ko je šla sošolka domov sem jaz šla na sprehod s psom. In moja psička je začela gledat v zrak in lajat. Pogledla sem pa nič ni blo tam. Pa sem mislila da vrjetno tisto kar je blo že šlo. Potem pa je včeraj ko smo prišli domov bla vkloplena televizija ampak smo 100% da je ni noben pusto prižgane.
Mi lahko kdo razloži al duhovi res obstajajo al kaj. Sigurno obstaja kaka razlaga za to ampak je blo vseeno malo čudno.
Če kdo ve odgovor ga naj prosim napiše-.-

Napišite še svoje probleme :/
24. maj 2013
admin prosim zbriši temo!
27. maj 2013
zakaj bi jo zbrisau?
04. junij 2013
pač looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
07. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg