Forum
hey!!!sm eva in pisala bom na pol resbično zgodbo.
no začnimo:
v ponedeljek zjutraj 26.3.2012 sm se zbudila čisto zmatrana.
sem eva in hodim v 4.a sem razvajenka.to sm js:

imam mamico ano:

ter atija nejca:

živimo v tej hiši:

to je moja soba:

spalnica:

kuhiinja:

dnevna soba:

šla sem v šolo bila sem še utrujena od včerajšnjega potepanja v berlinu.zdelo se mi je da se pot do šole vedno daljša in daljša.v šolo sem šla peš.končno sem prispela v šolo.to je šola:

prišla sem v šolo .veste preselili smo se in nisem še vedela kakšna je šola....................................se nadaljuje
za začetek rabim 3 nexte
31. marec 2012
hitr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01. april 2012
beda beda beda
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.

..
.
.

.
..

.
..

.
..
.

.

.
.
.
.
.
..
.
..
.
.
..
.
.
.
ker.
.
.
.
.
.
.

..
.
.
.
.
.
.
.
si.

.
.
.
.
..
.
..
.
.
.
.
.
doživela.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
..
.

.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.šalo za 1 april
next next next
1 april
01. april 2012
tak si smotamna!!!

*
*
*
*
*
*
*

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*prvi april
sej fful si fajna!!!!! tnx začela bom pisat.
01. april 2012
ko sem prišla v šolo me je bilo zelo strah.nisem vedela kakšni so vsi prostori in nisem našla razreda.šla sem po stopnicah gor in zagledala mojo učiteljico ireno lipar.to je ona:

pokazala mi je razred.vstopila sem in učiteljica me je predstavila učencem.rekla mi je naj se usedem za prvo klopco saj sem bila majhne rasti.začeela se je ura matemetike v njej nisem ravno dobra.in vsi so se mi posmehovali.končno je prišla na vrsto likovna.v njej sem zelo zelo zelo zelo dobra.ko smo morali narisati živali sem narisala najlepše.dobila sem oceno 5.po likovni je bila na vrsti razredna ura.učitrljica nam je razlagala da gremo naslednji tedn v šolo v naravi.vprašala me je zraven koga bi bila v sobi,rekla sem da zraven daše.to je daša:

in njena hiša:

zraven ane in nine to sta dvojčici:

to je njina hiša:

bile smo dobr prijateljice ker smo sosede.................................................................................................................................................................................................................................................................potrebujem 3 nexte
01. april 2012
u83403
u83403
Beeedaaa
.
.
.
.
.
.
.
.