Forum
no probala bom napisat eno zgodbico!!!

nism še napisala nobene zgodbice zato nevem kaka bo!!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
hay!!! js sm Ashley za prijatelje Ash!!!mam zelo čudno življenje, no in takole se je vse začelo:

poležavala sem na postelji in se dolgočasila.Zunaj je deževalo in bilo je mrzlo kot še nikoli.Potem pa je za povrh začelo še snežiti.Nikoli si nisem mislila da bo ta dolgočasna zima grozljiva do slej. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
no to je bilo za začetek upam da vam je všeč za nadeljevanje rabim vsaj 3 nexte!!!

a bote brali????*****XD

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. januar 2012
bravo!!! nextiii če ne me bo pobraloooo
22. januar 2012
next
22. januar 2012
Next
22. januar 2012
ok nextam!!!

no in ko sem tako dolgo poležavala na postelji je kar na enkat v sobo prilomastil moj mlajši bratec in se mi na uho zadrl da me kličeta mami in ati.seveda sem se mu nazaj zadrla da nisem gluha.tako mi je šel na živce da bi ga najraje porinila po stopnicah, a tega raje nisem storila saj sem morala iti pogledat zakaj me kličeta ob takem času.ko sem prišla po stopnicah dol je atek(tako ga kličem že od 5leta)začel pogovor s temi besedami:
J-jaz A-atek(ati)
A:ashley
J:kajjjjjjj??????
A:nekaj ti moram povedati.
J:no povej že!!!!!
A:vem da si že velika in......
J:in kaj??????........
ARESELILI SE BOMO!!!!!!
J:kajjjjjjjj????????me hecaš?????
A:ne resmo mislim preselili se bomo v italijo.
potem se spomnim samo da sem stekla v sobo se zaklenila in planila v jok.
_________________________________________________________________________--
hočeti izvedeti kaj se bo zgodilo z ashley?
24. januar 2012
itaq nextiii
24. januar 2012
no in ko je bil 1 dan pred selitvijo sem poklicala use prijateljic kar jih imam in smo se zmenile da se dobimo ob 11.00. v parku na 10 klopci.vse so potrdile da 100% pridejo.no in ko smo se dobile smo bile vse tam a čez čas sem opazila da manjka moja zelllllo dobra prijateljica 5 bff ema.poklicala sem jo a reklo je da številka ne obstaja. začudeno sem strmela v telefon.potem pa sem to kar hitro pozabila in planila v jok in hitela prijateljicam povedati grozno novico da se bomo preselili.
oprostite ko tok mal pišm sam šola
11. februar 2012
next next next
12. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg