Forum
Midva z mojo BFF imava skupen račun in sva se odločili da napiševa eno zgodbico.Govorila bo o odbojki na mivki,o fantih (ljubezni) in o prijateljstvu.Če vam bo všeč že verjetno veste kaj morate napisati v komentar. ))
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
***MEGAN***
"Megan, Victoria vstanita čas je za trening!" se je zaslišal mamin glas s hodnika. Moja roka nenadoma pristane na Victoriinem trebuhu, iz nje pa se izvije glasen krik. Opotekajoče se spraviva do kopalnice. Umijeva si obraz in se naličiva. Pripraviva torbi za trening in na koncu, potegneva še nekaj iz garderobe. Nase navlečem neko majico, kratke hlače in preprosto jopico.

Victoria se pa obleče bolj elegantno in nase potegne zelo lepo majico spodaj pa top. Nadene si še kratke hlače in pripravljeni sva za trening.

Mama naju odpelje do telovadnice, naju tam odloži in takoj oddrvi dalje. V garderobi sta tudi že Nika in Petra, ki bosta na današnjem treningu najini nasprotnici. Odpravimo se v telovadnico in se začnemo ogrevati.

V garderobo se vrnemo vse prepotene in utrujene. Trening je bil zelo naporen. Zunaj naju že čaka moja mama in peljemo se domov.
....
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Vam je všeč 1 next?
Naslednjega piše moja prijateljica.
29. marec 2013
Neext!
30. marec 2013
***VICTORIA***
Naslednji dan dobiva sporočilo, da je tekmovanje čez dva dni v L.A.-ju. Bili sva presrečni, ter sva pričeli poskakovati. Odločili sva se, da se bova že danes pričeli pakirati. Gledali sva po omari, a našli nisva nič pametnega. "Meg, kaj pa če bi šli v mesto po nova oblačila?" Megan se je strinjala. "Ja, seveda!". Njena mama naju je odpeljala v mesto in nama dala denar, midva pa sva se odpravile do prve trgovine, kjer sva morali kupiti nove kopalke za tekmovanje.

Ker sva bili lačni, sva se odpravili na sladoled in v park. Tam sva še vse podrobneje načrtovali za L.A.

Potem sva se odpravili na parkirišče, kjer naju je že čakala Meganina mama. Prišli smo domov k Megan, kjer sva do konca spakrirali, naročili karte in še kupili vilo.

...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Vam je všeč? 2 nexta?
Naslednji del piše Megan.
30. marec 2013
u110484
u110484
next
30. marec 2013
Še 1 neeext pa pišem!!
30. marec 2013
next
30. marec 2013
Zdaj grem pisat pa prosim oglašujte!!
30. marec 2013
Napisala sem pa se mi je vse zbrisalo -.-
zdaj se mi več ne da pisati jutri dobite.
30. marec 2013
Next
31. marec 2013
nexttttttt
02. april 2013
u100684
u100684
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttt
03. april 2013
nextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnextnetnext...............................................................nextnextnextnextnextnextnextnext
03. april 2013
Oki že pišem!!Če se mi spet zbriše bom ponorela.
03. april 2013
Evo ga!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
***MEGAN***
Zvečer sva še tekali po hiši in iskali najine stvari po vsej hiši.Mami sva že kar krepko šle na živce.Videla sem jo že kako jo bo kmalu razneslo zato sem Victorio hitro povlekla za roko v sobo.Nekaj časa sva si izmišljale tehniko kako bova igrali.Skoraj sva se sprli saj je hotela vsaka po svoje ampak sva nekako združili zamisli in upam da bova lahko zmagali.Veke so počasi postajala težke in druga za drugo sva se počasi odpravljale spat.JOJ NE!Victoria je spet smrčala.V ušesa sem se vtaknila slušalke in prižgala MP3 ob glasbi sem počasi zaspala.
___Naslednje__jutro____________________________________________________
Vstanem in ugasnem MP3, ki je bil prižgan vso noč.Victoria je verjetno že vstala saj je poleg mene ni bilo.Lenobno se odpravim v kopalnico kjer se za silo naličim potem pa se odvlečem dol po stopnicah.V jedilnici sem zaslišala kako sta se mama in Victoria pogovarjali."Megan hitro se obleči,da bova lahko šli še malo na plažo" se mi nasmehne Vic."Jaja pomagaj mi izbrati obleko za na plažo kdo ve mogoče srečave kakega hudega tipčka." se ji skrivnostno nasmehnem.Nasmejani se odpraviva v mojo garderobo kjer izberem lepo brez rokavov in ohlapno majičko.Oblečem si še hlače,ki so posute z rožami.Seveda sem si spodaj oblekla kopalke.

Veselo odskakljave na plažo.Od naše hiše ni daleč zato sva se odpravile peš.Na plaži se slečeva tako,da sva še samo v kopalkah potem pa stečeva v vodo in začneva kričati.Mrzli in slani valovi so butalo ob naju da naju je skoraj prevrglo.Obe mokri se čez nekaj časa odpraviva nazaj na najine brisače.Zagledava fante,ki igrajo odbojko na plaži.Začneva se smejati saj so igrali kot medvedje z majhno žogico.Kar naenkrat se k nama napoti hud tipček...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bo v redu?
03. april 2013
u100684
u100684
nextt
04. april 2013
Next
05. april 2013
u128169
u128169
next <3
05. april 2013
nnnnnnnnneeeeeeeeexxxxxxxxxttttttttttttttttttttt,
nnnnnnnnneeeeeeeeexxxxxxxxxttttttttttttttttttttt,
nnnnnnnnneeeeeeeeexxxxxxxxxttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
06. april 2013
Victoria bo nextala
07. april 2013
u100684
u100684
pa nej hitr
07. april 2013
nnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxtttttttt
13. april 2013
Neeext!
16. april 2013
Prihajaa!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kar naenkrat se k nama napoti hud tipček in vpraša: "Hej punci! Igramo odbojko in potrebujemo dve nasprotnici, se nama pridružita?" Obe sva prikimali, v Meganinih očeh pa sem videla, da ji je bil všeč. Igrali sva jaz in Megan proti dvema hudima fantoma. Seveda sva midvi zmagali. Fanta sta naju povabila zvečer na pijačo. Obe sva se strinjali. Ko sva se pa odpravljali domov, sva se malo pogovarjali in Megan mi je rekla, da ji je ta prvi fant po imenu Žan všeč. Tudi jaz sem priznala da mi je všeč drug fant Miha. Bili sva srečni da sva vsaka sebi našli fanta.

Kmalu se je bližal večer in sva se že odpravljali oblačit. Jaz sem oblekla:

Megan pa:

Uredili sva si tudi pričesko in podobne stvari. Komaj sva čakali da bolj spoznava fanta. Odpravili sva se do bara. Prišli sva in zasedli mesto pri rožah, ko že prideta fanta. Usedeta se poleg naju in...
Se opravičujem za kratek next, ampak nisem imela časa. Upam da vam je všeč. Slikice fantov bo objavila Megan.
19. april 2013
NEEEXT
19. april 2013
u129359
u129359
Neeeeeeeext*-*
19. april 2013
cccoooooollll!!!!!!!!!!!!!!!!!
nnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxt
pa hiter no
21. april 2013
Naslednji del piše Megan, pa prosim oglašujte.
21. april 2013
u100684
u100684
oglašujem sam da bo next. (:
22. april 2013
jst tud oglašujem
28. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg