Forum
Živjo!
Pisala bom še eno zgodbico in sicer o punci ki je ljubilo modo.
Seveda bo vmes tudi prava ljubezen in različni zapleti.
Zelo bi vam bila hvaležna če bi jo brali.

1.DEL
"Mami!!!Kje so moje drsalke?" Vpijem po vsem hodniku."Poišči si jih sama.Jaz imam delo!!" zaslišim odgovor.V pižami se letala po hiši in iskala moje drsalke.Z šolo se bomo odpravili drsat v neko dvorano.Moje drsalke so bile vijolične barve z lepimi belimi vzorci.Končno!Našla sem jih pod mojo posteljo,dala sem si jih v torbo za drsalke in se odpravila v kopalnico,da bi se naličila in umila.V ogledalu zagledam svoj odsev.Sem rjavolaska,z zelenimi očmi.Moji lasje se spuščajo vse do bokov szrezani so stopničasto.Krasijo jih zlati prameni,ki si naravni.Sem malo večja punca,ki ima popolno postavo.Ljubim modo zato se vedno zelo lepo oblečem.Umila sem si obraz z mrzlo vodo.Nato sem si nanesla make up: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTx0PiS1zHd7IBVr8N7k3oXOdpPPtHQCBSUxRhRiH9MRPRHyI7_
Lase sem si skodrala in rahli kodri so mi rahlo prekrivali oči.Odšla sem nazaj v mojo ogromno sobo in odprla omaro.Premišljevala sem kaj bi se podalo mojim drsalkam.
Nazadnje sem se odločila za to:

danes se nisem tako zelo lepo oblekla saj se hotela po ledu prosto gibati.Tako oblekla sem se vzela torbico in drsalke in se odpravila na postajo kjer so me čakale moja drage 14-letne prijateljice(tudi jaz sem toliko stara)....
03. februar 2013
u104781
u104781
Neeeeeeeeext!!! Tudi jaz obožujem modo, zato je ta zgodboa zame zelo coool!
Hitro next!
03. februar 2013
Hvalaaaa ti.<3333333 še vsaj 1 next.Pa prosim malo oglašujta.
03. februar 2013
Ok
03. februar 2013
Upam da bo prišlo še več bralcev. )<3333
Na postaji zagledam Megan in Nicole objamem ju.Megan je imela oblečeno vijolično smučarsko jakno,ki je je bila rahlo prevelika.Spodaj je imela debele črne pajkice in visoke sive sneške.Nicol je imela oblečeno vpadljivo oranžne barve jakno in sive pajkice ter črne čevlje.Onidve se nista tako lepo oblačili.Obe družini sta bili bolj revni in niso niti imeli denarja za pošteno opravljeno stanovanje.Mi smo bili malo bolj bogatejši zato sem se odločila da ju bom vzela s sabo nakupovat.Ko sem jima to povedala se jima na premraženem obrazu pokazal lep in širok nasmeh.
Megan:

Nicol:

Končno avtobus je bil že na ovinku.Ustavil se je točno pred nami.Začutila sem kako se se rivali za mano.Nasmehnila sem se in mirno vstopila na avtobus.Prijazno sem pozdravila šoferja in se mu nasmehnila."Kako kaj danes Becky?" šoferj je bil res prijazen in zelo sem ga imela rada."Kot po navadi gospod Braun" odpravim se proti zadnjim sedežem.Vsa zasopihani prideta za mano tudi Megan in Nicol samo zarežim se in jima odstopim mesto.Opazujem zasneženi pokrajino,ki drvi mimo mene.Zagledam našo veliko šolo in avtobus se kmalu ustavi.Izstopim pri zadnjih vratih in skozi cel avtobus zakličem gospodu Braunu da se vidimo jutri.Stopim po stopnicah in ..............
20. februar 2013
Plis bereš tudi to http://www.igre123.com/forum/tema/new-life/50908/
in najlepša ti hvala <3 <3 <3 <3
20. februar 2013
u104781
u104781
neeeeeext!!!!!!!
21. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg