Forum
hey dekleta in fantje tukaj bom napisala številne ljubezenske verze
prosim komentirajte!!

ali naj nadaljujem

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. april 2011
1.
17. april 2011
na tleh v kotu temne sobe sedi
le svetla luna sveti ji v oči
in razkriva njen rdeč obraz
po katerem solza drhti
sedi v temi
v črnino stermi
nešteto misli po glavi ji roji
živeti ali umreti
vprašanje ji v misli obtiči
17. april 2011
u43161
u43161
cute slikca (prva)
17. april 2011
hvala kaj ti mislš naj nadaljujem ali ne ???
17. april 2011
u43161
u43161
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ful dobro pišeš
17. april 2011
hvala
17. april 2011
u43161
u43161
nzk
17. april 2011
2.pogovor med dekletom in fantom:

DEKLE FPRAŠA FANTA:
si zaljubljen v mene?
ON ODGOVORI:
ne
ONA GA VPRAŠA:
misliš da sem lepa?
ON ODGOVORI:
ne
VPRAŠA GA ŠE:
če bi te zapustila bi jokal za menoj?
A ON JI ZNOVA ODGOVORI:
ne
(nato se dekle žalostno odpravi ob njega)
ON PA JO OBJEME IN JI REČE:
jaz nisem zaljubljen vate ampak te ljubim
jaz ne mislim da si lepa -enostavno mislim da si prekrasna
ti nisi v mojem srcu ampak ti si moje srce; in če bi me zapustla
ne bi samo jokal za teboj,umrl bi za tebe.
17. april 2011

17. april 2011
3.deklica piše sporočilo fantu:

Danes mi je žal, da sem te zapustila, pomenil si mi vse, vse in še več... Veš nikoli mi nebo žal tistega časa,
ki sem ga namenila tebi, nikoli mi nebo žal besed, ki sem ti jih namenila in ki so te tako ranile.
Pozabil si me, a jaz te nisem, zapustila sem te čeprav tega nebi smela nikoli storiti...
A danes sem dokončno pripravljena povedati HOČEM TE POZABITI!
Veš spoznala sem novo ljubezen, nove prijatelje, novo življenje, ki ima svoj smisel in predvsem v njem ni tvojega imena.
A spomin na najino leto bo ostal, živel bo vedno, nikoli te ne bom pozabila saj sem z tabo preživela najlepše trenutke...
[img]http://Danes mi je žal, da sem te zapustila, pomenil si mi vse, vse in še več... Veš nikoli mi nebo žal tistega časa, ki sem ga namenila tebi, nikoli mi nebo žal besed, ki sem ti jih namenila in ki so te tako ranile. Pozabil si me, a jaz te nisem, zapustila sem te čeprav tega nebi smela nikoli storiti... A danes sem dokončno pripravljena povedati HOČEM TE POZABITI! Veš spoznala sem novo ljubezen, nove prijatelje, novo življenje, ki ima svoj smisel in predvsem v njem ni tvojega imena. A spomin na najino leto bo ostal, živel bo vedno, nikoli te ne bom pozabila saj sem z tabo preživela najlepše trenutke...
17. april 2011

17. april 2011
u44010
u44010
next next next next next
pišeš pa the best
18. april 2011
tnx
18. april 2011
Next ;3
jači verzi.
18. april 2011
u44010
u44010
nzk pa nexti plis
18. april 2011
4.zgodba
(čeprav je dolga si jo preber ) (je zelo žalostna zgodba)

Bila je deklica. Bila je srečno zaljubljena....vse se je zdelo popolno... Nekega večera jo njen fant povabi romantično pod zvezde...Nekaj časa sta se le gledala. Gledala sta se...Nato njo fant nežno, ljubeče poljubi...deklica se mu nasmehne...a nato pa opazi solzo na njegovem licu, mu jo obriše...in vpraša...kaj je narobe??...Fant jo je bledo gledal in jo spet poljubil...deklica ga je objela...v objemu ji je zašepetal...zgodilo se bo... Deklica ga čudno pogleda...že je čutila da je nekaj narobe...Fant jo spet objame....in ji zašepeta...samo še 10 minut...čas je potekel, sorry.... Deklici je zmanjkalo besed...vanj je bledo zrla...ulile so se ji solze...rekla mu je kako močno ga ljubi...da brez njega ne bo zmogla...Fant je bil tiho...nato ji je rahlo rekel...nikoli je ne bom moral nehal ljubiti...deklica tega ni slišala...saj tudi nebi vedela komu so te besede namenjene[niso bile njej]...nato ji je pa rekel rad te imam...imel je polne oči solz...bilo mu je hudo...Rekel ji je da se naj ne sekira...naj živi naprej...naj ga pozabi...nato je pa deklica zakričala: »NEMOREM!!LJUBIM TE!!!«....Nastala je tišina...Fant pogleda na uro in spet zašepeta »čas je«...Fant se počasi vleže na krilo deklice...Deklica ga ljubeče poljubi...Fant počasi zapre oči...utri srca se ustavlja...Spet ga poljubi...in položi njeno roko na njegovo srce...utripa ni čutila...Jokala je...močno je jokala...brez njega si ni predstavljala življenja...Vstala je in šla do fantovega avtomobila...zlomila je šipo avtomobila...Vzela je kos stekla...steklo je bilo ostro...nato se je vlegla zdraven njega...Steklo si je dala na roko-na žilo...Najprej je le mislila...mislila je...a ni pomislila da ji on dosti več pomeni kakor ona sploh njemu...in da tega on ni vreden...ni pomislila na njeno družino, ne na prijatelje...kako jo bodo pogrešali...kako jo pravzaprav vsi imajo radi...na to ni pomislila...z ljubezni je storila...z ljubezni do njega...njeno srce je utripalo le zaradi njega... Z kosom stekla si je prerezala žile...umrla je z bolečino in z solzami v očeh...oba sta ležala v luži krvi...Drugo jutro je nekdo poklical policijo...prišli so tudi starši od deklice in fanta... Vsi so močno jokali...žalovali so za obema...vsem je bilo hudo...nihče ni vedel kaj se je sploh zgodilo...ka je vzrok...Za deklico so hitro zvedeli kako je umrla...Nato...po obdukciji fanta so ugutovili tudi njegovo smrt...spil je strup...doma pri fantu je njegova sestra našla pismo na katerem je pisalo.... »čas je potekel«...v pismu je pisalo, da več brez nje ne zmore...še vedno jo ljubi, da je edina oseba na svetu ki jo bo lahko kdar koli resnično ljubil...pismo je bilo namenjeno...njegovemu dekletu ki je umrla za rakom...
18. april 2011
u43161
u43161
ti pišeš najboljš od vsega ka sm kdaj prebrala pa sihr nism edina
18. april 2011
ja pa iiiii tnx
18. april 2011
u43161
u43161
nzk aja pa to še NEXT!!
18. april 2011
bom nadaljevala jutri lahko noč !!
18. april 2011
u43161
u43161
oky enko
18. april 2011
u44010
u44010
next next next next next in še 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 X next
19. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg