Forum
u64528
u64528
ojla!!!sm keyly in hodm v 4 lrtnik gimnazije.ta zgodba bo govorila v meni in v mojem živlenju!!
vesela bom bla da da usaj edn next da bom začela pisat.

boš brau????

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. december 2011
u64528
u64528
jst:

moja bff(lily):

en fnt(kevin):

24. december 2011
u64528
u64528
ojla,sm keyly moja bff lily mi pa prav key,js pa njej lil.na gimnaziji nisva najbolj priljubljene.no obedve bi lahko bile če bi se več s fanti družle,pa hodile ne party pa tko naprej.pr men fantje osmerjajo poglrt samo v prsi pr lil pa sam v rit.nekako z lil živiva v isti sobi v domu pa sva se že poznale od 6 leta.vsak dan ko greva v šolo mamo slovo in učitl slove mene zmer gleda v dekolte lil pa v rit.po slovi mamo te dan prosto uro.jej!!!!!z lil greva vn pred šolo se pogovarjat pa je pred stopniščem(iz šole) skupina najbl prljubljenih fantov najbl je pea prljubljen kevin ta me kukr zmer k me vit opraša če bi šla k njemu domov.jst kukr zmerej rečm "NE!!!!!".z lil zavijeva na drugo stran stopnišča in greva pot drevo v senco tam se pogovarjava(j-j,lily-l):
j-kok je neivn no!!
l-sej maš prov.
j-ej zaka si učer pršla domov šele ob 12?
l-ja veš....sm šla mal vn kikijem(tko je ime njenmu psičku)
j-ok.
l-ej zakaj je že ura 12?
j-nwm ampak veš ob 12:30 mamo že treto uro.
l-ej a greva po pouku v dm pa ny???
j-ja lah.(:
sledila je dolga tišina potem pa.nakr pa kevin ne reče(jst-j,lily-l,kevin-k) :
k-lepotički zakajne greta k nm?
poglet je usmeru v moje prsi.
l-k ste tm sami kretemni!!!!!!
k-pazi mala da te ne udrm!
j-nehta se kregat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
k-ej keyly a si že gdaj sexala????
J-ZDEJ JE PA DOVOL!!!
ravno takrat zazvuni zvonc to pomen pouk.
ker smo še bl na začetku šolskega leta in kemije še nismo mel k je učitl biu bolan zato smo se lah usedl h komr kol.ampak lily ma zdle mto.zato se usedm za prazno klop v razred pride.................
24. december 2011
next
24. december 2011
u64528
u64528
ej oprostite vsi k berete ampak sm en ful doug del napisala pa se mi je zbrisal zdej pa ne smem bit doug na compu"!!!!
25. december 2011
u64528
u64528
zato se usedm za prazno klop in v razred pride kevin.jst sm mislna da sm hoče odgovor na prejšno oprašanje zato sm u mislih hotla sestavt primern stavek.pa pride k sosedni moji klopi jst že skor rečm odgovor on pa odloži nahrptnik k moji sosedni klopi.jst čist zgrožena rečm
j(st): "kaj je stabo kreten!!"
k(evin): "oo, mava isto uro kemijo"
j: "ti kreten!!!!!!!!!!!!!!!"ob zadnjem stavku vstopi učitl pa reče
u(čitl): "Joj,joj Keyly kaj si pa ravno kar rekla?"
j: "Oprostite gospod Remy(tko je ime učitlu)."
u: "Ker si to rekla boš bila danes uprašana."
jezno pogledam kevina.učeraj sm se velik učila.po petih uprašanjih(vse sm mela prov)mi učitl reče da sm da sm dubla 5!!!!vsa vesela in hkrati žalosstna se usedm za mojo klop.kevin vs vesel me prime za rit in mi jo začne masirat(v razredu mamo take klupi da se ne vit čez tm uspred) pomakne se uspret na mojo muco.začne jo zagačkati in masirat po pravic povedan mi je pasal zato nism nč rekla.ko je bilo konc ma je uprašu če mi je pasal.nism se mogla zlagt zato sm na rahlo pokimala.kevin me upraša .................................
26. december 2011
u64528
u64528
oprostite za bl kratk deu bom dons večkrat pisala
26. december 2011
u64528
u64528
oprostite k učer nism potem pisala.......
27. december 2011
u64528
u64528
kevin me upraša "no povej a si že imela kkšno spolno izkušnjo??????"
j(st) : no ja....... pust me pr mer nism pr volji!!!!!!!!!!!!!
k(evin) : dej umir se mal noooooo!!....
j : pa moje živlenje te čisz nč ne briga!!!
v joku stečm h lily ki me je čakala pred vrati kakor zm zmeraj.
l(ily) : kaj pa je???
močno me objame in me pelje na svež zrak.
j : veš ene stvari ti še nism povedala.
še bolj se zjokam in v joku rečem:
j : to kr me je kevin sprašvou je na nek nain resnica.
planem v še večji jok in se naslonim na lily.lily me grobo porine s svoje rame in reče:;
l : kaj!!!! to je res i ti mi tega nis povredala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
j : oprosti lil nism ti hotla povedat.lah ti povem kako se je to zgodilo.
l : BOLŠ ZATE ČE POVEŠ ŽE ZDEJ NIS VEČ MOJA BFF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
j : no hodila sm v ........
27. december 2011
u64528
u64528
oprostite vsi k berete za bl kratke dele ampak končam k jhe najbl napet.
pa plisssssssss za kkšn next!!
27. december 2011
u64528
u64528
Vem da vs ne bere velik ampak saj netoxt dejte bom bla zelo vesela.lsem želim srečno novo leto!!!!!!!!!!!!!!!
27. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg