Forum

BONJOUR!!! z∂ι ѕє мι, ∂α ρσ∂σвηє αℓι νѕαנ тαкšηє тємє šє ηι, αмραк čє נє, мє ρяσѕιм ηє σвтσžυנтє, ∂α ƒєנкαм.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
gяє zα "ναנιησ zgσ∂вσ". тυ ηαм вσѕтє !ѕαмσ ρυηcє! ρяιρσνє∂σναℓє σ тєм, кαкσ ѕтα ѕє zαℓנυвιℓα.

♥ тυкαנ ѕє ηє σcєηנυנє!!!
♥ нιтяσ вσмσ νє∂єℓι, čє נє zgσ∂вα ιzмιšℓנєηα! ѕαмσ яєѕηιčηє zgσ∂вє!
♥ ρяι ριѕαηנυ zgσ∂вє ηι ρσтяєвησ zαυραтι σѕєвηιн ρσ∂αткσν. čє нσčєтє, ηαριšιтє ѕνσנє ιη ηנєgσνσ ιмє.
♥ νѕαкσ zgσ∂вσ נє ∂σνσℓנєησ (ѕєνє∂α ρσzιтινησ)
♥ ηє ρяєριяαмσ ѕє, čιgανα zgσ∂вα נє вσℓנšα!
♥ ρяιנανηιcα
мσנє ιмє: (ℓαнкσ ιzмιšℓנєησ)
zgσ∂вα:
(ηαנ вσ ν єηєм ∂єℓυ, ∂σℓžιηα ηι ρσмємвηα, α ηαנ ηє вσ ρяєкяαткα, ηє ρяє∂σℓgα)
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
HWALA VSEM ZA SODELOVANJE!!!+ ѕєνє∂α мє ℓαнкσ кαякσℓι νρяαšαтє ρσ zѕ :***

08. oktober 2012
u108886
u108886
мσנє ιмє: Pia
zgσ∂вα: Nekega dne v maju smo šli z družino v toplice. Tam sem bila z prijateljico. Bili smo naša in njena družina. Vse je bilo normalno dokler nisva z prijateljico nekega dne šli na bazen. In jaz kakeršno budalo sem sem se seveda zaletela v fanta. Opravičila sem se mu on pa tudi češ da je vse vredu... Prijateljica je odšla naprej v bazen mene pa je ta fant povabil na sladoled. Seveda sem privolila. No tako sva se pogovarjala in ugotovila sem da je Rok. No poslovila sva se in dal mi je "lupčka" na lička. Nato sem odšla v bazen. Tako se je ponavljalo še 3 dni in nato je prišel dan ko smo šli domov. Dala sem mu fb in nato me je poljubil (ne na usta ampak blizu...). Ko smo odšli domov sem zgubila vse kontakte z njim. In tako sva nekako prekinila tako da sem sedaj samska.. =)

To je res.! < 333
08. oktober 2012
juuuuuuuj kako lepo sej bos kmal spet u zvezi
08. oktober 2012
u108886
u108886
Hahaa upaam... *o*
08. oktober 2012
lubano<3
...
08. oktober 2012
< 33333333333333
js bom pa pol svojo dala ker morem zdej "pesičkico" ven peljat za 50% ure
08. oktober 2012
u106984
u106984
lepo
08. oktober 2012
Moje ime: Blažka
Zgodba:No, to je blo pa lani oktobra. Bla sem na teoriji in je prišel en fant k ga ponavadi ni blo v tem razredu (je sam nadomeščal). No, med poukom pa sva se res full gledala. On je bil eno vrsto pred mano tko da je gledal nazaj, tko da je cel razred videl da sva si ušeč... hahaha!! No, pol mi je povedal da mu je ime Lovro. Pol pč ni več hodu v ta razred, je pa nekak ugutovu kdaj imam jaz urnik flavte, tko da me je po glasbeni vedno čakal in pospremil domov. Ko me je "pripeljal" domov me je tudi večkrat poljubil (na nos, lice, čelo, blizu ust). No to se je dogajal do januarja. Pol pa se je preselil v Maribor in izgubila sva vse možnosti za stik (starši mu ne pustijo met telefon, fb, mail...). S tem se je moja ljubezen do zdaj tudi končala in sem samska.
08. oktober 2012
oooooo<3
08. oktober 2012
ja, kaj češ vse se enkrat neha.
08. oktober 2012
Najina zgodba:
----------------------------
Jakoba sem prvič srečala na neki zabavi od mojega bratranca. Zdel se mi je preveč emo in dolgočasen. Še bratranec je rekel "Ta je čudak."
Potem ga nisem videla par mesecev in nič nisem razmišljala o njem.
-
-
-
-
čez par mesecev ga vidim v parku kako kadi z družbo
-
-
in čez par mesecev usodna zabava.
Spet pri bratrancu, ker sta si v sorodstvu daljnem*
OK, v nasprotju s tisto prejšnjo zabavo je bla da best! Ful smo se mel fajn in se zafrkaval in ful dobr no!!! In bil je že bolj komunikativen Pogovarjala sma se pa to
Tam smo bili zeloooo dolgo in na koncu smo še filme gledal in SMA SKUPI SEDELA!!!
-
-
-
Par tednov nč -.-
Potem ga pa vidim zuni na sprehodu!!! Pogovarjala sma si in dal mi je telefonsko. U glavnem sma se pol še velikrat vidla in pol... Mi je pa sam reku, da sm mu ful ušeč in če bi bla njegova :$$$ zdej sma skupi že 3 tedne < 3333 I'M SO IN LOVE!!!!!!!!!!! in upam da boma še doug skup :*****
---------------------
Ja mogoče se vam zdi da je izmišljeno ampak men je ta zgodba dala verjet, da so še pravljice zato sem si pa tko dala ime LOL
---------------------------------------------
LJUBIM TEEEEEEE, JAKOB :*****
08. oktober 2012
ja pa iiii
08. oktober 2012
Blažka lepoooo < 333 sej se bota kdaj u prihodnosti srečala
08. oktober 2012
Zakonnnn!!!!!!!!!!!! K v eni zgodbi, sam da se je tvoje zares nardilo!!!
08. oktober 2012
hvala
08. oktober 2012
tvoje je res ZAKONN!!
08. oktober 2012
men je fulllll usec to
LOVIN IT*****
08. oktober 2012
hwala < 333
08. oktober 2012
skater_girl* še ti kako napiši!!
08. oktober 2012
u30718
u30718
ja res srečkica kak srečni life maš
08. oktober 2012
ja sj bi sm men se ni nic takega zgodil.
da bi blo kot v pravljici
ce se mi bo pa bom z veseljem<3
08. oktober 2012
sej se ti bo brez skrbi!!
08. oktober 2012
< 3333333333333
08. oktober 2012
u108287
u108287
кℓαяα тєвι ѕє zαgσтσνσ ηιč ηє zgσ∂ι..♥
αנα...ƒυℓℓ zαкση тємαα♥
16. oktober 2012
teeeenks
16. oktober 2012
u30718
u30718
neext! :** <33
16. oktober 2012
u108287
u108287
σк вσм тυנι נαѕ ηαριѕαℓααα ѕνσנσ zgσ∂вσ:
ιмє: ѕαяα

тσ ѕє мι נє zgσ∂ℓσ мє∂ ρσℓєтηιмι ρσčιтηιcαмι...:
ηα мσяנυ.
"ρяνα ѕєм gα σραzℓα"ѕєм яєкℓα мσנιм ρяιנαтєℓנιcαм. "тαкσσσσ נє ℓєρ!" мσנє ρяιנαтєℓנιcє. "νєм." яєčєм. "ιмαм ι∂єנσ!" яєčє мσנα ρяιנαтєℓנιcα. zαčυ∂єησ נσ ρσgℓє∂αмσ. σηα ηαм ρσνє ι∂єנσ:" zαgσтσνσ нσčєтє νє∂єт кנє נє ∂σмα, кαנηє؟" νѕє ηємσ ρσкιмαмσ. "ησ...ℓαнкσ вι gα zαѕℓє∂σναℓєє..."яєčє. νѕє ѕмσ zα ιη тαкσ gα gяємσ zαѕℓє∂σναт.υѕρєšησ ѕмσ ιzνє∂ℓє, кנє נє ∂σмα. вιυ נє čιѕтσ zяανєη ηαšє ρяιкσℓιcє!ρσℓ ѕмσ тιѕтι ∂αη šℓє Ιθθχ мιмσ ρяιкσℓιcє. ηנєנgσνι ѕтαяšι ѕσ тσ σρzℓι ιη ηαм ρσνє∂ℓι кנє ѕσ. мσנα ρяιנαтєℓנιcα נє ραηιčηα ѕє zαčєℓα ∂яєт ιη ℓєтєℓα к σѕтαℓιм ρяιנαтєℓנιcαм, ∂α נιм вι ρσνє∂ℓα. вℓσ мє נє ƒєנѕт ѕяαм. кαנ ηαנ ναм ρσνєм ∂αℓנє؟ яєѕηιčηα נє втω
16. oktober 2012
u106984
u106984
ja povej naprej in tut vse ostale zgodbe so full romantnične
16. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg