Forum
u28413
u28413
hoj jas sem justin imam prijateljico nicole sva prijatelja od malih nog in zdaj sva 6.razred skupaj hodiva domov , skupaj malicava , skupaj se učiva no vse delava skupaj....

a nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. november 2010
u28413
u28413
kot vedno je nicole pozna ko je bila ura 15minut do osmih je le prišla skupaj poiščeva mizo za dva in učiteljica nama reče da bo bella sedela zraven nicole rekel se kaj!!ja zraven nicole bo sedela a si gluh ti pa boš sedel zraven maxa
in bil sem jezen na učiteljico...........nadaljujem??
zdaj sem mal kratko napisala ker sem prej napisal skoraj celo stran sam zdaj se pa mi ni lubl ogromn pisat.
13. november 2010
u28413
u28413
in bil se jezen na učiteljico morav sem sedeti zraven piflarja fuj si samo po noso vrta.bilo je bila je zadnja ura jas in nicoole sva imel skupaj omarico aj milite gdo je pa mel zrave mene omarico!bella vsepovsod je blizo najo z nicole.ko sva šla domov je nama sledila cevo pot ko sem se jas na enkat obrnil in zašrajal IZGINI!!!!!!in je objokana šla domov in nicole mi reče da sem pretiraval js sem pa rekel a zdaj pa z njo držiš kr bodi njena prijateljica in sem šel domov.čez pet ur grem jas na fb in vidim eno prošnjo za prijateljstvo in to je bila bella in max ,maxa sem sprejel bello pa se zavrnil in max mi je takoj napisal hay
------------------------------------------------
j-jas
m-max
----------------------------------------------------
m-hay
j-hay
m-kaj delaš???sem dons vido kok si se sgrego s svoji prijateljici
j-ja res je emmm a te lohk neka vprašam.
m-ja
j-a bi bil moj prijatelj in če ti lahko neaj zaupam
m-z veseljem bom tvoj prijatellj.kaj mi moraš zaupat
j-js.........ušeč mi je............nicole
m-ti to resno govoriš a veš v katero sem jaz
j-v kero???
m-no nisem v njo sam ušeč mi je to je ..............bella
j-aaaa res
m-ja sam mi je prej na fbjo povedla da je v tebe in jas vem da ti nočeš belle ampak nicole,ali veš kako bi jo osvojil
j-ja zdaj pa sva se kar 2uri pogovarjala zdaj pa morm spat , nočko
m-nočko

in sem šel spat ko sem se zbudil sem na posteji zagledal........
nadajujem???????????
26. november 2010
next
26. november 2010
u18082
u18082
next.!
26. november 2010
u28413
u28413
še dva komentarja!!
27. november 2010
u28413
u28413
bom kar nadeljevala
in na postelji sem zagledal darilo bil je skejt ko sem si ga že tako dolgo želel seveda je danes moj rojstni dan komaj sem čakal 6.december.
ko sem šel na rač. mi je na FB-jo polno prijateljev napisalo za rojstni dan tudi nicole.
in mi je na chatu napisala hay
--------------------------------
j-jas
n-nicole
---------------------------------
n-hay , kaj si dobil za rojstni dan?
j- skejt , ko sem si ga že tako dovgo želel in končno sem ga dobil
n-ali si še vedno jezen name?prosim nebodi več
j-malo sem še, sam me bo že minilo
n-a prideš k meni?
j-ok bom mamo vprašo!se vidiva pri tebi
-------------------------------------------
in sem šel mamo vprašat če lahko grem k nicole in mi je dovolila ko sem prispel k nicole me je poljubila na lica in sem rekel kaj pa je zdaj to?
nicole:nič samo všeč si mi!
justin:kaJ?no jas tudi lahko pritnam da si mi všeč ampak k aj je zdaj to?
nicole: nič ni to vprašala bi te če bi bil moj fant?
justin: emmmm.........hmmmm...................nadaljujem?
06. december 2010
jaaa
22. december 2010
u28413
u28413
in jas rečem da bom njen fant.bila je tako vesela da me je kar objela in seveda mi je dala lubčka.vem sva hodila vsak dan.minilo je mesecev od kadar sva skupaj.nicole mi je povedala da njena mama pričakuje otroka in vprašal sem jo kaj pa je po spolu??'n:nevem
j:in kako bo mu ime če bo fantek?n:mogoče gašper,klemen,tim,milan,danijel....j:in če bo punčka???n:mogoče :lina.lena,alexsandra,simona......no saj še ne vemo kaj sploh bo.rečem ji da moram domov in grem
ko pridem domov se učim pol ure ko se neham učiti se grem mal slikat u špego.in ko se neham slikat dam slike na facebook in na netlog . na netlog dam sam 2 grdi na fb pa dam vse.čez malo časa mi napiše max živijo
---------------------------------------------------
m-max
j-jas
------------------------------------------------------
m-živijo;kaj delaš???
j-mavo sm se sliko pa naložo fotke gor
m-ja sm videl
j-ej,a si se ti učil kaj nemščino????
m-ja,zakaj?
j-kr jo pišemo v torek
m-samo tisti jo pišejo ko so dobili cvek in jaz ga nisem
j-aja nism vedo
m-ej,js morm it
j-kam pa greste????
m-v kino gledat shreka 3D.a ni kul
j-ja je , no tej pa čaw
m-bay
------------------------------------------
no in tako sma končala pogovor
nisem mel kaj delat sem šel mal na internet igrce igrat za eno uro potem TV gledat pol je pa bla ura osem in sem šel spat ponavadi grem spat ob 3,4 zjutraj sam donc sem šel bol hitet ker nič pametnega ni blo za delat
nasledni dan..............nadaljujem?????????
27. februar 2011
u28413
u28413
sem ustal in šel v šolo čisto sam ponavadi grem s nicole ampak je danes zjutraj mela gimnastiko in je mogla it prej.jas se hodo in hodo in kar naenkrat sm srečo bello.ona je šla v šolo z enmo fanto.ko je ona šla v šolo se jas šel za nje in ko je vstopila je fanta poljubila.hitro sem tekel v šolo in jo vprašal kdo je to?ona je rekla:to je moj fant tain a te kej mot?ne nč me ne mot in sem odšel v razred.ko se prišel v razred me je nicole lepo pozdravila in se šel do nje in me je poljubila.ko je bilo konnec pouka se odhitel domov da me nebi videla učitelica za angleščino ker danes mamo tisti uro ko ne obladmo anglenščine.doma se hitro naredil nalogo in potem sem šel na FB.gor je bil max in nekaj sem mu moral povedati.
...............................................
m-max
j-jaz
----------------------------------------------
j-hay
m-živijo
j-a veš koga sem jaz dones zaledoval?
m-koga?
j-bello je šla z enmo fanto v šolo,in v šoli sem jo vprašal gdo je to inn mi je rekla da je njen fant tain.
m-ne vrjamem ti
-------------------------------------------------
in max je bil na facebooko kar ne dosegljiv vedel sem da je bil žalosten.in jas sem šel gledat televizijo,in me je nicole poklicala....)next?
30. maj 2011
u28413
u28413
in je rekla hay
----------------------
j-jaz
n-nicole
---------------------
n-hay
j-hy
n-ej , a bi šv zravn mene v kino?
j-ja okej ke pa se dobima,gda?