Forum
Heyaa, tukej bom začela pisat eno zgodbico... Če vam je ušeč, se boste pa sami odločil...
___________________________________________________________________________________________

ME (Mia):

my BFF (Taya):

teta Maya:

________________________________________________________________________________________

OK, moje ime je Mia. Stara sem 16. Sem navadna najstnica, ki živi v Londonu, hodi v šolo in vsak trenutek preživi s svojo najboljšo prijateljico Tayo. Skupaj delava čisto vse stvari, pogovarjava se o fantih, poslušava glasbo, seveda delava vse stvari, ki so povezane z 1D. Ena najbolj pomembnih ljudi, poleg Taye in One Direction, je še moja teta, s katero pa se vidim zelo malo, saj se je pred nekaj leti preselila na Severno Irsko. Obišče nas samo ob velikih praznikih, kot so Božič in Novo leto. Imam še dva mlajša brata, dvojčka. Zelo sta nadležna, kot, seveda, vsak mlajši brat. Tako, na kratko sem se predstavila, zdaj pa pojdimo k pravem začetku te zgodbe...
________________________________________________________________________________________

Neextam??
Kakšno je vaše mnenje??
18. maj 2013
Bil je petek, ura je bila pol dveh, jaz pa sem še vedno tičala v šoli! Še dobro, da čez pet minut zvoni! Bila sem že vsega sita, te šole, učenja, komaj sem še držala oči odprte. Zadnjih 5 minut pouka sem zrla v tablo, med tem pa razmišljala o 1D, seveda. In potem je končno zazvonilo in rešila sem se te nočne more. Še dobro, da je bilo do konca šolskega leta samo še en teden. Odšla sem do svoje omarice, jo odklenila in iz nje vzela knjige, zvezke, torbo in rolko. Takrat sem dobila sporočilo. Bilo je od mame, govorilo pa je nekaj o te, da me doma čaka presenečenje. Upala se, da je povezano z One Direction, upam. Mogoče pa res...

Od šole do mojega doma ni daleč. Z rolko sem bila doma v petih minutah. Ko sem prišla na vogal naše ulice, sem pred hišo zagledala avto, ki pa ga nisem prepoznala. Mogoče je bilo to povezano s presenečenjem... Hitro sem stopila v hišo. Odšla sem do kuhinje in jedilnice, kjer sem slišala znane glasove. Samo enega nisem prepoznala, imel je irski naglas. Z glavo sem pokukala skozi vrata. Opazila sem mamo, mlajša brata in... TETO!!!! Tako hitro sem ji skočila v objem, da nisem niti opazila osebe, ki je sedela poleg tete Maye...
19. maj 2013
Moškega poleg tete sem opazila šele, ko me je mama nekako "potegnila" stran od tete in mi na uho šepnila nekaj o tem, da sem nevljudna in delam slab vtis na tetinega... fanta? Je rekla fanta!??! Nisem bila prepričana, zato sem teti namenila vprašljiv pogled. "Oh, Mia, ti je moj fant, Joe," mi ga je predstavila. "V bistvi Joe Horan," se je ta predstavil na polno. Bila sem zelo vesela za mojo teto, a hkrati malo, oz. kar na veliko ljubosumna. Teto sem vedno imela samo za mojo. Potem pa sem pomislila kaj je rekel Joe, Je rekel, da se piše Horan?! Tako kot Niall Horan?!! Ah, zagotovo ne... Vprašala ga nisem, saj nisem hotela, da bi zvenelo kot nekaj nevljudnega. "In kaj sploh delaš tukaj?" sem vprašala Mayo. "No, vem da se šola konča čez teden in vem, da me zelo pogrešaš. tako sem se odločila, da z Joeom prideva na obisk v London. In ker so potem počitnice, bi lahko šla z nama na Irsko za kakšen mesec. Z mamo sva se že vse zmenile in ti dovoli iti. Da pa ne boš čisto sama, lahko s sabo vzameš kakšno prijateljico,"je odgovorila. Je to res ravnokar zares rekla?!! "JA!!! ITAK!!" sem rekla, oz. zavpila. "OK, odpotujemo v petek, torej točno čez en teden," je še dodala, jaz pa sem odhitela v sobo, kjer sem poklicala Tayo in ji vse povedala. Vprašala sem jo, če bi šla z mano in, seveda, je privolila. OMG, to poletje bo najbolj noro!

20. maj 2013

Naslednji teden je bil kot v starih časih. Jaz, Taya in Maya smo hodile v shopping, na sprehode, na kavo... A vendar se je nekaj spremenilo. Zraven je bil še Joe. Saj mi je bil všeč, zelo všeč, a je zaradi njega teta posvečala več časa njemu kot meni. Oh, kaj pa govorim!! Za Mayo bi morala biti vesela, ne pa se obnašati kot en velik jelly-fish. No, v glavnem, šle smo v šhopping, vsaj 2-krat, večino časa pa smo pakirali. Čas je tekel hitro in kmalu je napočil petek in s tem tudi čas za odhod. Z mojo družino sem se poslavljala vsaj pol ure. Potem nas je mama odpeljala do letališča. Vmes smo pobrali še Tayo, ki pa tudi ni hotela kar zapustiti staršev. Ko smo prišli na letališče, je bilo to nabito polno. Še zadnjič sem objela mamo, nato pa smo se odpravili proti našemu letalu. S Tayo sva se usedli skupaj, a na žalost na čisto drugem koncu, kot sta sedela Joe in Maya. S Tayo sva se vso pot pogovarjali, poslušali 1D ali pa gledali kakšen film. Leteli smo kratek čas, saj Irska ni daleč od Londona. Ko smo prišli je bila ura 8:30, p.m. Poklicali smo taksi, ki nas je odpeljal do Joevega doma (seveda teti živi pri njem).

21. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext
23. maj 2013
thnx za 1. next!!!!!

Hiša je bila ogromna! Bila je prečudovita bela vila, katero vrt je krasil ogromen bazen. S Tayo sva hitro pograbili nekaj najine prtljage, potem pa sva se pognali v hišo. Samo da sva prišli v vežo, sva ostrmeli. Vse je bilo tako prečudovito! Joe nama je pokazal pot do najinih sob. Še sreča,da sta bili ena zraven druge. Ko sem odprla vrata svoje sobe, sem ostala brez besed. Soba je bila ogromna. Stene so bile v tapetah z vrtnicami, pohištvo pa je bilo belo-roza. Dve - nasprotni - steni so krasila okna. Z ene strani si gledal na vrt in bazen, z druge pa na dvorišče, cesto in dol po ulici. Malo sem se še razgledala, nato pa šla pogledat še Tayino sobo. Bila je čisto enaka, razen barv. Namesto roza je imela vse kombinirano z modro. Skupaj sva si šli pogledat še dnevno sobo, kuhinjo ter jedilnico in vse ostale prostore. Nato sva šle še po preostanek prtljage. Že sva prijeli za svoje kovčke, naju je Joe ustavil:"Punce, puce! Saj ni potrebe! Za to imamo vendar butlerja!" S Tayo sva se spogledali. Je rekel BUTLERJA?! Pa ta tip je bogat! Teta ima pa re sokus za moške... "Kaj če gresta ti in Taya na vrt, v bazen, ha?" je vprašala Maya. "Z veseljem!" sva obe odgovorili. Preoblekli sva se v kopalke, vzeli brisačo in se napotili proti bazenu...

moje kopalke:

Tayine kopalke:

vem, da je use skupi mal kratko... pa vem, da se začetk mal vleče... sorry
23. maj 2013

Zbudila sem se nekje ob sedmih. Sonce je že sijalo skozi okno. Odpravila sem se proti jedilnici. Tam sem zagledala Tayo, ki je jedla kosmiče. "Jutro!" me je veselo pozdravila. Jaz sem bila tako zaspana, da sem se ji samo nasmehnila in prikimala. Jaz nisem bila lačna, zato sem se samo usedla poleg Taye. "In kaj bova počeli danes?" sem je vprašala. "Hmm... Lahko pogledava, če so kje tukaj blizu kakšni cute fantje, ha?" mi je odgovorila. "Ah, draga Taya, seveda so cute, saj sva na Irskem!" sem ji rekla. Nato pa sva zaslišali korake na stopnicah. "Jutro, punci!" naju je pozdravil "Jutro, Joe!"sva ga skupaj s Tayo pozdravili nazaj. "Kam pa greš?" sem ga vprašala. "V službo moram danes. Saj vem, da je sobota, a včasih delam tudi čez cele vikende," mi je odgovoril. "Ah, saj res! Včeraj sem dobil SMS od mojega nečaka. Želi si pridi sem na počitnice za ta mesec. A sem rekel, da sta ve dve tukaj, a mi je odgovoril, da to ni noben problem, samo če vaju ne moti. Ah, pa še prijatelje pripelje," je rekel. S Tayo sva se spogledali. Yes, fantje v hiši! Samo upam, da niso kakšni luzerji ali kreteni. S Tayo sva hitro skupaj odgovorili: "Naju ne moti!" LOL, včasih se mi zdi, da imava telepatijo ali kaj takšnega. Joe se je nato odpravil v službo, jaz sem pojedla nekaj kosmičev, Taya pa je prižgala TV. "Torej, si vesela, da pridejo fantje? Samo ne vem, kakšni so... Ali je Joe kaj omenil, kdaj pridejo?" me je vprašala Taya. "Hmm... Ne, rekel je samo, da pridejo za ta mesec..." sem odgovorila. Upam, da pridejo kmalu...

26. maj 2013
Zdej bom nardila tako, da bodo govoril še drugi...
_________________________________________________________________________________

✝Taya✝

"Greva na sladoled?" sem vprašala Mio. "Amm... Mia? "Ha!?" "Haha! Pa ne, da si padla v ta butast film?" sem jo vprašala. TV sva gledali že skoraj 2 uri. Na programu je bila ena drama. O, bad, ker gadn film! "Torej, greva ali boš ti raje gledala tole? Lahko grem tudi sama. Če srečam kakega cutija, me vsaj osramotila ne boš," sem ji rekla. "Ja, no, saj že grem," mi je odgovorila. Hitro sva se šle preobleč.

moj outfit:

Miin outfit:

Sj bi še napisala, sam mi težijo, da morm dol...
26. maj 2013
++Taya++

Jaz swm vzwla denarnico. Nato pa sva se sprehodili. Ker sva bili prvič tukaj, nisva vedeli, kje imajo sploh sladoled. Hodile sva najprej po nekih ulicah, nato pa sva prišli do nekga ogromnega in tudi lepega parka. Tukaj je bilo ogromno ljudi, nekateri so sprehajali pse, drugi so sedeli na klopcah in se pogovarjali, otrovi pa so se igrali ob vodnjaku, ki je šprical vodo na vse strani. Malo sem se še razgledala. "Aha!" sem zavpila, ko sem na koncu parka zagledala sladoled. Z Mio sva stekli ponj. Ko sva se odpravili domov, je Mia predlagala, če greva pogledat najine nove sosede. Seveda sem bila za. Ko sva prispeli do sosedove hiše, sva obe hkrati pozvonili. Po nekaj minutah nama je odprla punca najine starosti...

#Vanessa#

Prižgala sem TV in začela brskati po kanalih. Nič pametnega, nič, tukaj zudi ne, NO WAY!... Preklopila sem na MTV. Oh, super! Ravno novice. Na zaslonu sem zagledala znan obraz. Bil je Harry Styles. One Direction sem poslušala vse od tistih dni, ko so še tekmovali na X-Factorju. Hotela sem poslusati, kaj bodo spet rekli o njem, nisem mogla, saj sem pri vratih zaslisala zvonec. No, super! Kdorkoli ze je, me moti ob napacnem trenutku. Stekla sem dol, po stopnicah. Odprla sem vhodna vrata in pred seboj zagledala dve punci mojih let...

Ko pa tako lepo razlagam, se mi vse bolj zdi, da sem na nekaj pozabila, a s ne spomnim... Aha, saj res! Še predstaviti se moram!

Torej, moje ime je Vanessa Claire Shelley. Moji prijatelji me kličejo Nessie. Živim na Irskem, a rodila sem se v Franciji. Moja mama je namreč Francozija, moj oče pa Irec. Sem smo se preselili dve leti nazaj. Tekoče govorim angleško in francosko. Moj oče je slaven golfist. Pripada mu skoraj tretjina golf klubov na Irskem. Torej, stara (mlada) sem 15 let, hodim v šolo in sem po mnenju drugih "malo" nora.

No, odprla sem vrata in pred seboj zagledala dve punci. "Heya!" je rekla tista s temno rjavimi lasmi. "Za nekaj mesecev bova tvoji novi sosedi. Živiva namreč nasproti, v tisti vili čez cesto. Sva na počitnicah pri Mijini teti. BTW, jaz sem Taya, ta zukaj zraven pa je Mia," je dodala tista z rdečkastimi lasmi. Nasmehnila sem se in rekla:" Jaz sem Vanessa, a me raje kličita Nessie. Tako mi je bolj všeč. No, če oa sta že ravno začasni sosedi, a kar stopita notri." Z roko sem ju popeljala v hišo.

sorry, za napake, pišem s telefonom... Slike bom pol dodala, k zdej mi ne dela... NEXT?
28. maj 2013

VANESSA:

& MIA &

Pri vratih velike hiše nama je odprla punca z blond lasmi. "Heya!" sem jo pozdravila. Nato je Taya še nekaj dodala, punca, ki je rekla, da ji je ime Vanessa, oz. Nessie, pa naju je povabila noter. Hiša je bila res velika. In tudi zelo lepa. Bila je v podobnem stilu, kot Joeva vila. Notri je bilo zelo svetlo. Usedle smo se za mizo. "Torej, če ugibam, sta iz tiste vile, ravno nasproti naše hiše, ha?" je vprašala "Jap. S Tayo sva na počitnicah pri moji teti in njenem novem fantu, Joeu, ki je tudi lastnik tiste vile," sem rekla jaz. "Ja, poznam Joea. Zelo je prijazen. In res ima ogromno hišo. Škoda, da je ne uporablja veliko. Zelo malokrat je doma, veliko namreč potuje, večinoma službeno. Joe je res zelo dober sosed," je rekla. Nato smo se še malo pogovarjale. Pogledala sem na telefon in opazila, da je ura že krepko čez eno. Shit, kosilo bi moralo biti ob enih. S Tayo sva se hitro poslovili in odšli. Zmenile smo se, da se dobimo še potem...

29. maj 2013
neeeeeext
30. maj 2013

$MiA$

S Tayo sva že krepko zamujali na kosilo. KO sva se usedli za mizo, je bila najina juha že hladna. Opravičili sva se za zamudo in hitro začeli jesti. "vidim, da sta spoznali Vanesso," je rekel Joe. "Aha, zelo je prijazne," sem rekla jaz. "Kaj če bi jo jutri povabili na kosilo?" je predlagala Maya. "Jo bova vprašali," sem odgovorila. Po juhi so sledile tortilje. S Tayo sva se jih hitro lotili jesti. "Am... Joe? Kdaj pride tvoj nečak?" je vprašala Taya. "Vama nisem povedal? Jutri zvečer pride," je rekel. "Jutri!?" sva s Tayo zavpili in se spogledali. "Ja, je kaj narobe?" je vprašal. "Ne, samo presenetil si naju," je rekla Taya. "Kako pa mu je im...?" sem hotela vprašati, a preden se uspela dokončati, je zazvonil telefon. Joe se je oglasil. Nisem slišala, za kaj gre, saj je šel v drugo sobo. Teta je šla za njim. Ko sta se čez 15 minut vrnila, se je na njunih obrazih videlo vse drugo, kot veselje. Počasi sta se usedla nazaj za mizo. Joe je začel govoriti:" Ravnokar me je klical moj šef. Pravi, da moram jutri na službeno pot. V Sydney za dva meseca." S Tayo sva izbuljili oči. "Jaz pa bom šla z njim. Upam, da ne zamerita," je rekla teta. "Kaj pa bo z nama?" sem panično vprašala. "No, ker mislim, da sta zaupanja vredni, vama dam dve možnosti. Prvič, lahko gresta domov, druga možnost pa je, da ostaneta tukaj, sami seveda. Sami se odločita," je odgovoril Joe. "Jaz bi raje ostala tukaj," je rekla Taya. Jaz sem po kratkem razmisleku dodala: "Jaz tudi." V tišini smo do konca pojedli.

31. maj 2013
neeeeeeeeeeext
31. maj 2013

++MIA++

Po kosilu sta šla Joe in teta pakirat. jaz sem s Tayo sodšla v mojo sobo. "Tega pa res nisem pričakovala."je rekla Taya. "Tudi jaz ne. Najprej to, da pride Joev nečak že jutri, potem pa še to... misliš, da bo prišel, čeprav njegovega strica ne bo?" sem rekla jaz. "Ne vem... In mislim, da je zdaj to najina najmanjša skrb," je odgovorila Taya. Naslednje pol ure sva samo ležale na moji postelji. Vsaka je premišljevala zase. Nato pa je Taya vstala in rekla. "OK, konec poležavanja! Brez veze, da zapraviva čas. Pridi, greva do parka." Podala mi je roko, jaz sem jo prijela, ona pa me je potegnila s postelje, da sem padla. "Hey!" sem zavpila in ji namenila tisti fake grd pogled. Taya se je samo zasmejala.Jaz sem si uredila lase, nato pa vzela torbico in jakno. Taya je še skočila v svojo sobo po denarnico, potem pa sva šli. Do parka sva imeli približno 15 minut. Zdaj sva že poznali pot. Usedli sva se na klopco pod drevesom. Taya je začela gledat za tipi. "Si si že že našla kakšnega dobrega?" sem jo vprašala. Ker mi ni odgovorila, sem jo pogledala in opazila, da se spogleduje z nekim tipom na skejtu "Uu, Taya! si si pa hudega izbrala," sem ji rekla. Kot ste gotovo že opazili, ima Taya že veliko izkušenj s fanti in spogledovanjem, medtem ko jaz še nič. "OMG, sem prihaja! Mia, kako zgledam?" je vprašala. "Taya, taka si kot vedno, čudovita. Zdaj pa se pomiri, da se te tip ne bo ustrašil, še preden sploh pride do sem," sem ji rekla. "Živjo! Videl sem, da si me gledala," je rekel tip, ki je zdaj stal pred nama. "Hay," sva ga obe pozdravili, čeprav je imel oči samo za Tayo. "No, jaz sem Luke. Kako pa je ime tebi?" je vprašal. "Jaz sem Taya," je ta odgovorila. Jaz sem pogledala na uro in opazila, da je že nekaj čez trejo. Zmenili sva se namreč, da bova ob tre nazaj in pomagali teti in Joeu pripraviti prtljago. "Am, Taya, mislim, da morava iti," sem rekla. Taya me je grdo pogledala in zagodrnjala: "Na, tukaj imaš mojo številko. Pošlji SMS, ko se ti bo dalo." Tudi Luke ji je dal telefonsko, nato pa sva odšli. "Mia, res te ne razumem. Spoznam res hot tipa, ti pa me spelješ stran. Si ljubosumna, ali kaj?" me je zmerjala. "Ne, Taya. Nisem ljubosumna, a ura je že čez tri, midve pa sva obljubili, da bova pomagali pakirat " sem ji odgovorila. "Ja, ja! Ž eprav. Saj imam njegovo telefonsko," je še reka. Prišli sva domov in takoj začeli pomagati pakirat.

31. maj 2013
u173906
u173906
next
20. september 2014
Neeeeext
21. september 2014
next
21. september 2014
next
21. september 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani