Forum
u70306
u70306
Moje ime je Terra Swetty. Sem črnolasa in imam zelene oči. Stara sem 17 in sem po rodu Američanka. Prihajam iz Alaske, natančneje iz mesta Wasilla. Ko sem bila stara 12 sva se z mamo preselile v London. Ker sta se oče in mama ločila.
Imam brata Maxa in sestro Megy. Imam pa tudi najboljšo prijateljico Kate. Obe sva nore na 1D! Jaz sem najbolj vsekana na Zayna Malika. Od njega imam prav vse! S Kate pa ni nič boljše, do ušes je zaljubljena v Liama Payna.
Jaz:

Kate:

One Direction:

02. marec 2013
u113280
u113280
next
02. marec 2013
u44221
u44221
next
02. marec 2013
next
02. marec 2013
u70306
u70306
Prvi Next dame... :*

Zjutraj sem se zbudila vsa zaspana, kakor ponavadi. Leno sem se pretegnila in odšla v kopalnico. "Sobota je!"Sem zakirčala in se umila. Prvi dan počitnic! Sem se nasmehnila in odšla zamenjati spodnje perilo. Oblekla sem se nekaj, pač samo da nisem naga ter odšla po stopnicah dol. Poklicala sem Kate.

pogovor:

Kate: Ja?
Terra: Kateeyy, lej a greš dones z mano neki v shop?!!
K: Jaa, tkoj, sam kje se dobiva?!
T: Kr pr men doma, ne bo nč hudga..
K: Okay, pridem takoj..
T: Prav, se vidmo..
K: Jap...
Hitro sem se uredila in nekaj na hitro spila. Kate je že tukaj. Močno sem jo objela in skupaj sva odšle do Anne.

Annie:

Odšle smo skupaj naprej še do Nicole.

Nicole(noče dat slike zato je kar Link):

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/554955_367018836746051_1101928180_n.jpg

Skupaj smo odšle nazaj do mene. Kjer smo odšle peš do centra. Ko smo prišle smo pregledale vsako trgovino. Iz vsake pa smo skoraj vse nekaj kupile. Ko smo končale z nakupi smo odšle na kavo. Na kavi smo se imele toliko za zmeniti da smo pozabile na čas. Odšle smo k meni domov in se šle MODNO REVIJO. Tako smo se nasmejale. Kasneje smo ostale le jaz Kate in Anna Nicole pa je morala žal domov. Pogovarjale smo se od One Direction in kako bi jih rade spoznale. Ker sem se zmenila bosta Annie in Kate lahko prespale pri meni. Popoldne smo šle hoditi po Londonu. Šle smo malo na sladoled in proti Temzi. Kasneje smo odšle malce divjati na okoli ker se nam je pač dalo. Kasneje pa smo prišle do neke hiše, iz nje je odmevala pesmi od 1D. Tedaj pa je nastal smeh. Začudile smo se in dejale da bomo pozvonile. Ko smo pozvonile smo slišale da nekdo hodi proti vratom. Na enkrat pa se vrata odprejo in pred njimi zagledamo.....

1)Koga zagledajo?
2) Všeč?
3) Netx?
02. marec 2013
a tnx najbolša si pa next
02. marec 2013
up neki sm pozabla
1)Koga zagledajo?ja 1D
2) Všeč?ja itaq
3) Netx?ja nexttttttttttttttttttttttttttttttt
02. marec 2013
u44221
u44221
1) 1D pomojem
2) jaa
3) če sprašuješ to pa si u rit pjž....iitaaaaqqq da neeexxt
02. marec 2013
u70306
u70306
Zakaj u rit?¨! Jo morem šparat...
02. marec 2013
u70306
u70306
MISLIM DA NE BOM PISALA KER NI DOVOLJ OGLEDA.... :/

Če bo še katera brala..potem nextam..drugače pa ne..... :/
04. marec 2013
u113280
u113280
next
05. marec 2013
neeeeeeext
05. marec 2013
js bom brala!!!!!!!!!!!
05. marec 2013
u70306
u70306
Tajda.... TI ITQ SKOR USE ZGODBICE OD 1D (moje) BEREŠ...
05. marec 2013
<33
05. marec 2013
u70306
u70306
:* KISSEES! :*
05. marec 2013
NEXT plys je zlo zanimivo nadaljuj x)
05. marec 2013
Neeeeext!!! <3<3<3
05. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
05. marec 2013
nexttttttttttt
05. marec 2013
next
05. marec 2013
neext
05. marec 2013
1D
05. marec 2013
pa neeeeexxt
05. marec 2013
next
05. marec 2013
nnnneeeexxxttt bi brali še mojo temo o 1d? http://www.igre123.com/forum/tema/i-love-niall-horan/51458/
05. marec 2013
u55216
u55216
nextttttttttttt
05. marec 2013
u70306
u70306
Na enkrat pa se vrata odprejo in pred njimi zagledamo........... NIALLA S POLNIMI USTI ČIPSA... ()Vse smo le bulile in se rukale v komolce ali vidimo privide ali je res. "Ahham.. punce?" Je dejal Niall, me pa smo še kar buljije... "Punce? A me zajebavate?" Nasmehnile smo se in dejale v en glas "A si ti res Niall?" Pokimal je me pa smo bile vse iz sebe, jaz sem prvo pomislila da bom spoznala Zayna, za Kate in Anno pa pomojem podobno le da sta drugi osebi. No ja, Anna je že spoznala Nialla. Niall je potem dejal 2A bi vstopile, če ste že prišle sem." Anna je samo zadovoljno pokimala. Me pa smo odšle v hišo. Vse smo bile ZELO zmedene. Nekaj časa sem se tolkal po glavi naj se vendar zbudim it teh sanj.. Anna se je opogumila in dejala "Si sam tukaj?" Pogledal nas je in dejal "Ne, tukaj je še Liam in Louis." Pokimale smo. Kate so se v očeh zasvetile iskrice ko je slišala ime 'Liam'. Meni se ni nasmehnila sreča saj ni Zayna. Anna je bila seveda vsa vesela. Tedaj sta dol prišla tudi Liam in Louis. Kate je v obraz postala rahlo rdečkasta. Jaz pa sem bila bolj žalostna kot vesela. Vseeno je bilo dobro da sem jih spoznala. Slikale smo se in oni so nam dali avtograme. Kmalu je minil popoldne v zanimivem pogovoru. Kmalu je mene poklicala mama in mi sitnarila naj pridem domov. Poslovila sem se od Kate in Anne katere so še ostale, jaz pa sem odšla peš proti domu. Po poti sem se vrtela okoli svetilk in deres v parku ter si pela neko pesmico ki jo pojemo v zboru. Zapela sem svoj solo katerega pojem v zboru nato pa šla do trgovine kjer sem si kupila sladoled. Hodila sem počasi proti domu in lizala sladoled. Ko sem prišla domov sem pospravljala sobo in si pela nekaj pesmi od 1D. Ko sem pospravila sobo sem odšla malce hoditi spet po Londonu. Šla sem mimo nekaj trgovin do Nicole. Nekaj časa sem bila še pri njej in ji govorila koga sem spoznala. Nicole ni morala vrjeti, saj je blazno vsekana na Louisa. Kasneje sem odšla od nje naprej po Londonu, brcala sem kamenčke ki so bili posuti ob robu pločnika. Počasi se mi ni dalo več hoditi zato sem se vsedla na klopico v parku in gledala majhne otroke kako se igrajo na tamkajšnih igralih. Gledala sem jih kako se igrajo, spomnila sem se na svojega prijatelja iz otroštva kako sva se tako podila po igrišču, sedaj pa ga ni več ob meni. Tedaj sem raje ustala in odšla mimo Big Benga. Bila je že rahla tema, ni pa pametno hoditi v temi po samotnih ulicah. Raje sem se napotila domov. Po poti sem slišala možno rožljanje, ko na enkrat zaslišim par moških glasov. Raje sem odšla na drugo stran. Na enkrat pa zaslišim tek in moške glasvoe "Ujemi jo!" "Zagrabi jo cipo!" Začela sem teči pred njimi, ko so tekli za mano. Tedaj me je en zagrabil za ovratnik majice. Padla sem po tleh in močno je zabolelo v trtici. Upirala sem se enmu ki me je grabil po nogah. Začela sem upiti na pomoč. Na enkrat pa me je en od njih močno udaril po glavi da sem tik ko sem zagledala neko osebo ki je prihajala izgubila zavest.

Zbudila sem se z groznim glavobolom. Od daleč sem zagledala neke moške jakne ki so bile na stolu. V kotu sem zagledala likalnik in likalno mizo ter neko srajico katera je visela na kljuki. Bila sem pogrnjena z deko in, nisem se prav dobro spominjala kaj se je prav zaprav dogajalo? Na enkrat sem zagledala moško postavo ki je prihajala iz kuhinje. Zagledala pa sem....!

a) Koga misliš da je zagledala?
b) kak se vam je zdel (zame bedn) Next?
c) Next?
05. marec 2013
next
05. marec 2013
a) Zayna
b) super next
05. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg