Forum
Mahala sem iz letala ter si brisala solze, vedno je bilo tako lepo vendar zakaj ravno zdaj in tu stran od doma, prisegla sem da se bom vrnila vendar ne vem kako.Še zadnjič sem se ozrla skozi okno ter si sama pri sebi rekla: Ne pozabi me!
____________________________________________________________________________________
Ana je 15 letno dekle, ki ima polno težav, starša sta ločena in živita na čisto drugačen način, Ana živi pri Mami, med počitnicami pa obišče očeta.Tokrat je vse drugače saj se je oče poročil in sedaj ima pol sestro.Kmalu dobi pismo z povabilom na super vampirsko šolo, ki se začne z 15 letom traja pa vse do 21 tega leta.Vse je drugače, saj sta obe z pol sestro pol- vampirki in pol človek.Kmalu jima postane jasno zakaj se je v zadnjem času zgodilo toliko stvari ter ugotovita veliko skrivnost o njiju ter o preteklosti družine.Ana pa ugotovi zakaj je tako popularna na Vampirski šoli.
Če vas zanima-->BERITE DON`T FORGET ME!<3<3
_____________________________________________________________________________________
Ana:

Anina mama Nicole:

Anin oče James :

"Mama, ne skrbi vse bo ok!"sem v upanju da me bo končno spustila na letalo.čudno me je pogledala ter rekla "Prepričana sem da bo "je vzvišeno zatrdila,hitro sem stekla na letalo ter poiskala svoj sedež, ter se veselo lotila branja 1 dela Vampirsko vstajanje. Veselo se je zatopila v branje ter si želela da bi živela kot Elisia(Glavna vloga knjige)Lahko bi postala nevidna, živela 300 let prav tako pa bi lahko spreminjala obliko.Kmalu se je slišalo šumenje in rekli so "Prosimo če se potniki privežete z dodatnim pasom saj bomo vsak čas prispeli.Pripela sem se ter pospravila knjigo ter veselo gledala skozi okno in iskala očeta.Videla sem ga v nobel avtomobilu, ki zagotovo ni bil njegov, saj je zraven sedela ženska.Pomislila sem da je njegova sestrična ali kaj takega zato sem veselo vzela prtljago iz omarice ter se pripravila na prihod.Ko sem prišla do očetovega "Avtomobila" sem mu veselo pomahala ter ga objela.Pokazal je na avto in rekel da se je poročil in da imam sedaj pol sestro mojih let.Grdo sem ga pogledala ter nezadovoljna sedla na zadnji sedež ter naprej brala.Želela sem da bi se tudi moja zgodba končala tako veselo kot Elisina, spet spi v svoji krsti.in nima težav z življenjem. Res zakaj nisem vampir?
Pripeljali smo se k hiši v kateri živi oče.vendar smo le mirno odpeljali mimo, kot da je to preteklost.Zavili smo 3 ovinke stran in zagledala sem božanstvooooooo :

Z odprtimi ustmi sem sem odšla iz avta ter odložila prtljago.Stekla sem k očetu ter ga prijazno pozdravila.On pa mi je prijazno odzdravil nazaj.Pospremil me je do hiše te mi pokazal kam moram iti do svoje sobe.

Prišla sem po stopnicah ter se zazrla skozi okno, prečudoviti razgled čez mesto.Je bil kot izklesan za moje oči.

Počasi sem stopila k oknu ter se veselila vsakeka dne, no morda pa le ne bo tako slabo, samo upam,da ni moja pol-sestra razvajena,ker nisem navajena na razvajene ljudi.Počasi sem umikala pogled iza okna ter odšla k prvim vratom pisalo je Aly odprla sem jih ter videla sobo.

Počasi sem odšla na drugo stran zgornjega nadstropja ter videla napis Ana.

Imela sem priložnost da si sobo opremim sama!Vesela sem skočila na posteljo in občudovala to enkratno sobo, miljonkrat večja od moje sobe pri mami,raje bi se kar preselila sem, za vedno, sploh pa me tukaj imajo radi, no tako je izgledalo ob prihodu.Kmalu sem zaslišala tek ter smeh 2 deklet odprla sem vrata ter zagledala dve dekleti ki so se približevale moji sobi.Prva je rekla"Živjo ti si najberš moja pol-sestra kajne?No jas sem Aly in naj ti povem, da sprva tudi jas nisem bila naudušena nad to idejo ampak kaj pa lahko storim, pač sem se sprijaznila s tem ,da bom morda imela za "Sestro"kakšno razvajeno tečko in res upam da to nisi."gledala sem jo nato pa rekla "Nič ne skrbi, nisem razvajena, sploh pa je zame tole kot grad."druga je stopila izza Aly ter rekla "Živijo jas sem Aylina prijateljica ravno odhajam."Prijazno sem jo pogledala ter jo pozdravila nato pa zaprla vrata ter se veselila, ker je moja pol- sestra znosen človek.Začela sem odpakiravati stvari.Kmalu je k meni prišel oče, ter rekel "Kako se ti zdi?O pa Jutri pridejo ostale stvari, ker boš tukaj živela 3 leta lahko pa tudi več."veselo sem ga pogledala ter rekla"Tukaj je super najboljše in rada bi bila tukaj kar se da dolgo."Ker je bil večer se je prijazno poslovil ter rekel :Jutri bo poseben dan, čas bo za nekaj posebnega."naredila sem lažen nasmeh ter se obrnila na drugo stran.Nisem vedela kaj bo..................
"Jutro!"je rekel oče z ovojnico v roki."Jutroo"sem mu leno odvrnila ter se grdo namrščila.
Podal mi je ovojnico ter rekel"Težko sem čakal da ti jo dam 10 let sem jo lahko skrival pred mamo, potem pa ne več našla jo je.No vedi le da nisi njena prava hči.Preberi.

________________________________________________________________________________
____________________________Ani za 115 rojstni dan_________________________________
Draga Ana...............
NEXT?
19. julij 2014
>BERITE DON`T FORGET ME!<3<3
Tole je pomota ponesreči sem napisala
19. julij 2014
next
20. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg