Forum
u83499
u83499
------------------ema--------------------

Nikoli si nisem mislila, da bom razmišljala o tem. O tem, kako utišati svojo najboljšo prijateljico, ki ti ves čas govori o neki skupini. One Direction, ali pa po moje one MUTAVIrection. Sanja, da se bo nekoč poročila z nekim Haroldom. Saj veste tisti kodrasti samovšečnež.

Poslovila sem se od Vanesse in počasi odšla naprej. Odprla sem vrata hiše in odšla v svojo sobo. Torbo sem vrgla v kot, kjer bo tudi ostala cela dva meseca, saj so se danes začele počitnice. ''Ema, pridi v kuhinjo!'' sem zaslišala znan glas. Bila je mama, ki je ravnokar prišla iz službe. ''Veš, z očetom sva veliko premišljevala..'' je začela mama ko sem prišla v kuhinjo. ''In, ker boš kmalu stara 17 let sva se odločila, da lahko gresta z Vanesso v London. Same''. Je ravnokar rekla LONDON!? Moje sanjsko mesto.

''Kdaj pa greva?'' sem jo vprašala. ''Čez en teden, seveda če Vanessi starši dovolijo'' je odgovorila. Mamo sem na hitro objela nato pa sem pohitela skozi vrata brez, da bi mami povedala kam grem. Namenjena pa sem bila seveda k Vanessi, da ji povem to 'šokantno' novico. Potrkala sem na vrata njene hiše in odprla je seveda ona, saj je sama doma. Povedala sem ji vse od začetka in do konca in tudi ona je izgledala navdušeno tako kot jaz. Ampak vse je uničila z tistima dvema besedama, ki jih zelo sovražim. One direction. Vedno, ko kdo omeni London najprej pomisli na njih, kot da bi bili bogovi sveta. ''Vanessa, veš da jih sovražim! In ti mi jih še vedno omenjaš'' sem ji jezno rekla nazaj. ''In naredi mi uslugo. Ko bova v Londonu prosim ne išči jih!'' sem še dodala. ''Oprosti, ampak tega res ne morem obljubiti'' je rekla in se nagajivo nasmmehnila
------------------vanessa--------------

Vzela sem svoj telefon in mami natipkala sporočilo. ''Greva jutri ob 4 v shooping in potem v kino?'' sem vprašala Emo. ''Seveda, samo brez nakladanja o one mutavirection'' je rekla in nato odšla domov. Nevem kaj ima proti one direction. Nikoli ni poslušala njihove glasbe niti ne ve njihovih imen, no vsaj zapomni si jih ne, a vseeno misli, da jim je slava stopila v glavo. In vedno ko reče one mutavirection besedo 'mutavi' še posebej poudari. Le kdo bi jo razumel? Jaz že ne.. Odšla sem v sobo in iz mize vzela prenosnik.

Vsedla sem se na posteljo in odšla na twitter. I can't believe! I'm going to LONDON! (: - je bila prva stvar, ki sem jo napisala. Nato sem odšla še na You Tube. V iskalnik sem vpisala: one direction - what makes you beautiful. Če bi Ema slišala to pesem bi se takoj zaljubila v njih.In ja, nikoli je še ni slišala. Mogoče bi ji bil všeč Zayn, ker ima rjave oči, na katere je Ema nora.
Vedno sem upala, da bo postala njihova oboževalka, a očitno se to ne bo uresničilo.
N E X T ?
04. april 2012
neeeext!!!!
04. april 2012
Nekšteej.! ;3
04. april 2012
Nexty!!Pa fuul dober začetek!!Me lahko obveščaš?
04. april 2012
Neeeeexxxttt!!!!!
20. julij 2012
u92032
u92032
neext !!
20. julij 2012
neksti!
20. julij 2012
neeexxxttt
20. julij 2012
u76594