Forum
UVOD

DriiiingDriiingDriiing...mi je budilka zazvonila že navsezgodaj zjutraj. Odprla sem oči. Še zadnji teden osnovne šole. Postala sem žalostna. Sonce mi je posijalo skozi špranjice žaluzij. Ahhh Sarah..vstati bo treba! sem si rekla. Pomela sem si oči, se vstala in pretegnila, naredila 5 počepov. zahopsala sem do omare in si poiskala nekaj pametnih cunjic in jih vzela s seboj v kopalnico. Tam sem se umila, oblekla in naličila. Saj veste morala sem prekriti tistih nekaj nadležnih mozoljev. Nato sem odhitela v kuhinjo. Malo me je že priganjal čas in na hitro sem polnozrnat kruh namazala z najslajšo nutelo. Pred hišo mi je že hupal moj šofer, ki me je že 10min čakal. Odhitela sem na dovoz in se vsedla v moj avto. Greva? me je pogledal šofer in se mi prijazno nasmejal. Res je bil faca. Dobro jutro tudi tebi sem mu rekla v smehu. In že sva se peljala...

upam da vam bo všeč!

naj začnem pisati?
12. julij 2012
amm ja napišem še 1.del tak mau da boste vidl zakaj se gre
ampak v začetnih delih se ne dogaja neki dost ..pač najprej uvodni deli pa to ..pol se pa pr enem 4. začne zapletat..mam že napisano

1.del -nikdar več ne bo kot je nekdaj bilo!
Hodila sem po šolskih stopnicah, ki so vodile na šolsko dvorišče. Takrat sem se zavedla, da po teh stopnicah ne bom več hodila vsak dan. Da ne bom več vsak dan srečevala teh ljudi na katere sem se v treh letih zelo navezala. Ni mi bilo lahko pri srcu, in začelo me je stiskati. Bil je zadnji dan šole. Ahh ja..vsega lepega je enkrat konec, sem si rekla in pogumno prestapljala stopnico za stopnico. In vstopila sem. Tam so bili. Vsi moji prijatelji. Obrazi nekater si bili žalostni, kakor moj, nekateri so bili veseli, da so se končno rečili vseh tečnih učiteljev, nekateri pa niso vedeli kaj naj si mislijo in sploh niso dojemali prav, da se naše poti ločujejo. Počasi je mineval zadnji dan mojega osnovnošolskega lenarjenja in zabavanja.Vedela sem, da me v jeseni čaka veliko učenja, ki ga zdaj nisem bila vajena. Petice sem dobivala zlahka. Samo malo poslušanja pri urah in ena ponovitev pred testom, in to je bilo to.
Ob vsem tem nakladanju sem pozabila...pozabila sem vam povedati, da sem se tukaj v sloveniji zaljubila. ni mi lahko govoriti o tem. nisem srečno zaljubljena kot bi rekli nekateri. ja tudi meni se je to zgodilo. tega nisem nikoli pričakovala...bila sem prvič tako zaljubljena. pa saj ne vem kaj naj več rečem. bil je on. enostavno prečudovit in prekrasen. bil je tomaž. klicala sem ga tom. še vedno mi je bilo malo težko izgovarjati ž..slovenščino sem se naučila hitro in jo obvladam. ampak ti šumniki, delajo mi še nekoliko težav.

Next?
12. julij 2012
u99115
u99115
Nexšt.!! Šuperča je.¨! < 3
12. julij 2012
hvala ti za 1. next !!
res full sm ti hvaležna
12. julij 2012
next super je ...
http://www.igre123.com/forum/tema/katera-oblekica-je-lepsa/37532/2
sodeluje pliss kira!
pa sori za oglašš...
12. julij 2012
u99115
u99115
Nizakei... Sjsimoja.. < 3
12. julij 2012
next (:
12. julij 2012
hvala vam fuul
12. julij 2012
ej kakosmo pisale haha... 15:36,15:37,15:38,15:39,15:40... ha ha
12. julij 2012
pa še 15:41,15:42
12. julij 2012
hahah
12. julij 2012
neeeeeeeeeeext
12. julij 2012
u94182
u94182
neeeeeeeeeeeeeeeext
12. julij 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/h-g-c/37644/1
ka gdo bere?
to je zgodba moje prijateljice...
pa sori za oglaševanje
12. julij 2012
Neext. !
12. julij 2012
nexttt
12. julij 2012
Nikita lol: ni blema. tud jas sem oglaševala -.-
12. julij 2012
kdaj bo next?
12. julij 2012
Takoj ko prepišem..pisala sem namreč na list, ko me ni bilo doma
12. julij 2012
u92032
u92032
next
12. julij 2012
2.DEL -to sem jaz in nihče drug!

jaz

Sem Sarah McCourtney. Živim z mamo, očetom, mlajšo sestro in starejšim bratom v manjšem mestu v Sloveniji, v večji hiši. Stara sem 17 let. Mogoče se vam bo to zdaj zdelo čudno da sem stara 17let in sem ravnokar končala OŠ. Ampak ja, prej sem hodila v šolo v Nemčiji. Pred 3 leti smo se preselili v Slovenijo zaradi očetove službe. Kaj hitro sem se naučila govoriti slovensko in kot sem že omenila mi delajo težave samo še šumniki. V nemčiji sem se učila tudi angleščino in francoščino. Oba jezika sem se učila že od vrtca. Ne, da bi se hvalila, ampak ju govorim tekoče . Čudno? Ja! Vsaj meni se zdi. Ampak mojima staršema je to popolnoma normalno. Mama je sodnica na vrhovnem sodišču. Oče pa vodi svoj posel. Torej spadamo v višji družbeni sloj, kakor temu pravijo. Ampak to se meni zdi butasto in nepotrebno. Ampak kaj hočemo. Denar ni vse in z njim ne moreš kupiti sreče, ampak brez njega se ne da preživeti.Če bi lahko naredila eno stvar, bi na svetu ukinila bogataše in reveže! Želela bi, da bi vsi imeli enako in vsi dovolj za preživetje. Saj ne pravim, da nisem razvajena...mogoče sem in zato si ne mečem peska v oči in pravim, da nisem. ne vem kako bi odreagirala če naenkrat ne bi imela stvari, ki jih imam zdaj.
Kot ste ugotovili ne živim slabo. Ampak nismo tisti bogataši, ki ne vejo kam z denarjem. To se mi zdi bolno.

naša hiša (:

Treniram nogomet in sem v Slovenski nogometni reprezentanci. Prav tako spremlajm nogomet in navijam za Barcelono.  V Nemčiji sem se učila igrati tudi klavir. Hodila sem na ure solopetja, ki sem jih morala opustiti zaradi nogometa in prenatrpanega urnika. Starša nad tem nista bila najbolj navdušena. Nista bila preveč jezna, saj sta vedela, da ne bom opustila tudi klavirja. Vedela sta, da ga igram zelo rada. Res sem čutila nekaj posebnega ob igranju. Tipkanje po belih in črnih tipkah mi je bilo nadnaravno všeč, kot sama glasba nasploh. Kot vse normalne najstnice, tudi jaz poslušam glasbo in imam najljubše pevce in skupine…

moja najljubša skladba, ki jo igram na klavir

Next?
12. julij 2012
u94182
u94182
neeeeext
12. julij 2012
nextttt
12. julij 2012
u99115
u99115
Neext.!
12. julij 2012
next!!!
12. julij 2012
u74377
u74377
next kaj sploh sprašuješ!!
12. julij 2012
u92032
u92032
neeext
12. julij 2012
next!

pa tako hišo imam tudi jaz na moji zgodbici!
12. julij 2012
ful vam hvala za nexte
12. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg