Forum
u59001
u59001
Kaj mamo že za nalogo???Beležko sem pozabila v šoli!Ampak če dobim še en podpis bom šla na obisk k ravnateljici!To ni dobro...
Sicer pa, sem Belly stara sem 12 no jutri bom 13.Imam mlajšo sestro Rubby.(zelo smotano)
No to sem js!

Treniram odbojko in hip-hop
Mam bestfrendico Berry:

Imam groznega učitla ki je ubistvu...

A nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. september 2011
next
19. september 2011
u59001
u59001
plis dj link okol k bo 10 nextov bom nextala
21. september 2011
u58927
u58927
next
23. september 2011
u50055
u50055
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next a jih je dovolj za use ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
23. september 2011
u59001
u59001
ok nj bo NEXTAM...
...Še kar ok.Ta oseminšestdesetletni atek trenira karate,kung-fu,je svetovni prvak v boksu in trenira še judo.Vedno brani svoje učence.Slab pa je ker pri poukuna tablo nalepi tri liste on se vsede in igra iPod tuch mi naj pa vse prepišemo ali kaj??!!Ko vsi izmučeni pospravimo nalivke v puščico nalepi še pet listov od tega dva spet za prepisat trije pa so za nalogo.Nasrečo nas uči samo zgodovino ki je enkrat na teden in to v petek.no kosem po pouku prišla domol sva šli s Berry po nakupih in kupila sem si tri kile oblek.drugače bom povedala:35 majic s kratkimi rokavi,10 z dolgimi,11 jopic,12 dolgih hlač.21 tričetrt hlač,36 gat,34 nogavic,5 modrcov,novo uro,17 ogrlic,24 zapestnic,23 novih uhanov,gamaše...Drek sem pa pozabila copate!Ah, pa kaj.naslednji dan v šoli je v 9.b prišel en nov...
25. september 2011
u60918
u60918
NEXTI!!!takojjj
25. september 2011
naxt
16. oktober 2011
u62668
u62668
+next
18. oktober 2011
u50055
u50055
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
19. oktober 2011
u59001
u59001
En grd piflar!Cel cait je govoru o Biologiji...G.L.U.P.O!!nš učitl je bil nad nem naudušen in ko je vidu kok zmorejo učenci 8 in 9 razredov je na tablo nalepu DESET listov napolnjenih z drobnim tiskom se usedu...Groza!!!!Po pouku sva js in Berry šli v park.Rekla je da gre sam čigumi v koš plunt pa jo dolg ni blo.Šla sem pogledat kje je.upala sm da se ji ni kej zgodil.
Ko sem preiskala cel park sem v potoku končno zagledala Berry.Pomagala semji zlesti iz potoka potem pa je prišla k sebi."Kwa pa je???"Sm jo prašala." Tisti tip!"Je rekla.Vprašala sm jo"Kva je z nim???"Beri je okamenela in postala rdeča."On je...
20. oktober 2011
u62668
u62668
nextt
21. oktober 2011
u50055
u50055
next plis
23. oktober 2011
u59001
u59001
še 3 nexte pa plis še druge prosta da berejo