Forum
1.DEL
...............
Sedela sem ob okni, ter gledala kako padajo snežinke. Bila sem žalostna, nič nisem hotela početi. Ampak ne zato, ker je snežilo ampak zaradi tega, ker me je fant zapustil. Padale so mi solze žalosti. Prišel je moj očka, ter mi dal v roke vročo čokolado, ki me je malo pomirila. Mislila sem, da nebom nikoli našla fanta, ki bi me imel rad in me nebi varal.
o = Očka, J = Jaz
O = Ljubica ali nebi šla malo počivat čisto si iz sebe.
J = Saj vem očka ampak.......
O= Nič ampak..........Hmh greva skupaj na pizzo.
( Kar naenkrat sem dobila nasmeh na obraz ter prikimala )
o = Hitro se obleči.
J = Že grem.
Stekla sem v svojo sobo ter se primerno obleka. Oblekla sem svojo najljubšo obleko ter se odpravila v kuhinjo. Z očkom sva se odpravila v bližno picerijo. Ko sva prispela naju je že res prezeblo saj je zelo snežilo. Naročila sva si vsak svojo pico in že načrtovala kdo bo več pojedel. Ko so pice prispele sem se odločla, da nama še prinesem pijačo. Vstala sem se ter se od pravila do šanka. Pomotoma sem se zaletela ter pristala na rit. Pogledala sem v kaj sem se zaletela in videla, da sem se zaletela v lušnega postavljenega fanta.
f = fant, j = jaz.
j = Oprosti eemm......
f = Nič ni innn kako ti je .... Ime??
j = Ime mi je Any innn... in tii?
f = Ime mi je Alen.
(Vavv kak ma lepo ime sem si prisebi mislila)
j = hhhh..... Mudi se mi k ....... očku.
f = AAA... okej adijo.
j= adijo.
Hitro sem zbežala ter šla na wc.˝Omg kaj če sem mu všeč upam, da sem mu. Joj kak je lep.˝ Počasi sem šla z wc-ja ter šla k mizi
o = očka, j = jaz.
o = Kje pa si bila tako dolgo in kje imaš pijačo.
j = A pijačo ..............hmmhhm zmankalo jim je.
(Pogledal me je zelo čudno )
Kmalo sva se lotla pice in seveda zmagala sem. Od pravila sva domov in nič več nisem mislila na svojega bivšega Lukeja. Milila sem samo na Alena in njegovo lepoto. Kmalo je postalo pozno odpravila sem se spat. Sanja la sem o..................
a) Kaj sem sanjala?
b) Ali Vam je sploh všeč?
----------------------------------------------

----------------------------------------------
Zgodba bo govorila o 15 letni Any in upam, da vam bo všeč. Če vam zgodba nebo všeč jo nebom več pisala.
18. marec 2015
Ta tema bo postala zasebna. Delala bom neke poskuse int.
22. marec 2015
?
22. marec 2015
hotela sem pisati zgodbo ampak sem se odločila če je ne boste brali, da bom druga delala gor.
22. marec 2015
Aja ok caw
22. marec 2015
caw
23. marec 2015

23. marec 2015

Rock skupina skid row
23. marec 2015

25. marec 2015

25. marec 2015

25. marec 2015

25. marec 2015