Forum
Napisala bom eno izmišljeno zgodbico in upam da vam bo všeč
______________________________________________________________________________________Heloυ! Iмe мι je Sαrαн Iɢleѕιαѕ. Sтαrα ѕeм 15 leт. Z ѕтαršι žιvιмo v velιĸι vιlι v Špαɴιjι. Očeтυ je ιмe Eɴrιqυe Iɢleѕιαѕ, мαмι pα Aɴα Kυrɴιĸovα. Sтαršα ɴιѕтα poročeɴα αмpαĸ je očĸα že zαproѕιl мαмι ιɴ вo poroĸα čez 3мeѕece. Že zdαj poтeĸαjo velιĸe prιprαve ɴα тα ɴjυɴ poѕeвeɴ dαɴ. Oĸej dovolj o мojι drυžιɴι, ɴαj še vαм poveм ĸαj več o ѕeвι. Koт ѕeм že povedαlα ѕeм ѕтαrα 15 ιɴ ɢreм v 1.leтɴιĸ ѕredɴje pedαɢošĸe šole (jα zα vzɢojιтeljιco ɢreм ѕαj ιмαм zelo rαdα мαle oтroĸe ιɴ υpαм dα doвιм ĸαĸšɴeɢα вrαтcα αlι ѕeѕтrιco). Doмα ιмαм velιĸo žιvαlι: Pѕα Lυcĸyα ιɴ pѕιčĸo Jeѕѕιe, Mαčĸo Bello, pαpιɢo Aмy, ĸoɴjα Kιɴɢα ιɴ ĸoвιlo Sтello. Oвožυjeм мeтαl мυzιĸo, ɴαjveč poѕlυšαм BVB (Blαcĸ Veιl Brιdeѕ), SWS (Sleepιɴɢ Wιтн Sιreɴѕ), SS (ѕυιcιde ѕιleɴce), Meтαllιcα, Slιpĸɴoт, Iroɴ Mαιdeɴ,...Iмαм вolj eмo ѕтιl oвlαčeɴjα.
To ѕeм jαz:

To je мoj očĸα:

To je мojα мαмι:

Nαšα нιšα:

Lυcĸy:

Jeѕѕιe:

Bellα (zraven belle je blacky ki pa ga je zbil avto):

Aмy:

Kιɴɢ:

Sтellα:

______________________________________________________________________________________
Za nadaljevanje rabim vsaj 2nexta
09. julij 2014
To sem jaz:

09. julij 2014
neeeeeeeeeeeext <3
15. julij 2014
u169155
u169155
next <3
15. julij 2014
Hvala za next<3
Zjutraj sem se zbudila ob 8ih in pogledala skozi okno, videla sem da je sončno zato sem se odločila da grem z stello na teren...hitro sem se oblekla in odšla na zajtrk, ker staršev ni doma sem se odločila in si pripravila špagete...ko sem se najedla sem odhitela do stelle in jo pripravila za teren...izgledala je tako veličastno *o* ko sem jo jezdila sem se počutila kot da letim, res bilo je najlepše in lahko sem ji zaupala in ona je meni. Tudi Kinga včasih jaham ampak ne toliko saj še je divji ker je mustang (saj je Stella tudi ampak ona je že udomačena). Pogledala sem na uro in ugotovila, da je čas da grema z Stello domov saj sma že 2 uri zunaj. Ko sva prišli domov sem poskrbela prvo za njo in potem še za Kinga in tudi za ostale živali saj so vse moja velika ljubezen. Ko sem končala pri živalih sem poklicala najboljšo prijateljico Mayo
**pogovor med mano in Mayo (J-jas, M-Maya)**
J-Helou
M-Omg sarah, končno si se spomnila na mene!!!
J-Pa saj je samo 2 dni od tega ko se nisma slišali.
M-Vseeno, vsak dan se morma slišat, ker se mi med počitnicami toliko dogaja da ti morem vse povedati kaj se je zgodilo v 2 dneh...pač spoznala...
J-**jo prekinem** Imam boljši predlog, pridi k meni pa mi boš vse povedala, saj sta očka in mami odšla na dopust.
M-Okej girl! Za pau urce sem pri tebi.
J-Okj se vidima..papa
M-Dijo
**čez pau ure, zazvoni zvonec**
Odhitela sem odpret in videla Mayo, takoj me je objela. Povabila sem jo v hišo in sma odšli v dnevno, začeli sma se pogovarjati.
J-No kaj mi moreš povedat??
M-Ja pač spoznala sem enga fanta, ki je tako zelo srčkan *o* Ime mu je Max. Star je 17 in je doma 2 ulici vstran od mene. Ima pa še tut enga kolega. Ime mu je Alex in bo čez 1 mesec meu 18ti bday:$
J-Oooooo wow...daj pokliči ju naj prideta sem da se spoznamo.
M-Okej takoj! Upam da bota lahko prišla.
**Maya se meni po fonu**
naenkrat se zadere cela vesela da lahko prideta...seveda takoj odhitima v mojo sobo da se oblečema in sem ji posodla moja oblačila. potem sma si še naredili frizuri in se naličili...ravno sma se do konca uredili in je že pozvonilo
Jas sem imela takšno oblekco:

in si naredila takšno frizuro in make up:

Maya je mela takšno oblekco:

in takšno frizuro in make up:

odhitima odpret in ko ju vidim samo obstanem...
Takšna je Maya ponavadi:

Max:

Alex:

________________________________________________________________________________
Za nadaljevanje vsaj 2 nexta<3
16. julij 2014
neeeext...najbolša <3
17. julij 2014
bom kar dalje pisala
__________________________________________________________________________________
odhitima odpret in ko ju vidim samo obstanem...
rekla sem si samo wow*o* od kod pa ta dva*o* Slišala sem samo kako se je Maya zadrla: "Maxxxxxxxxxxx končno si tukaj!!" Povabila sem ju noter.
**J-jas,M-Maya, Ma-Max, A-Alex**
M-Max to je Sarah, moja najboljša prijateljica, Sarah to pa je Max.
J-Živjo
Ma-Hej!
Punci to pa je Alex, malo je sramežljiv, ampak bo čez čas boljše.
J in M-Helou :3
A-Zdravo. A si lahko enega prižgem?
J-Kadiš?
Ma-Ja oba kadima, no si lahko prižgema.
M-Ja seveda bres problema.
J-Čike al travo kadita?
Ma in A- Travo.
M-Daj rajši spremenimo temo haha ker to postaja dolgočasno, ali pa se zmenimo tak, jas pa Max greva na samo, pa Sarah pa Alex okej?
A-Nwm no...
Ma-Seveda miška!
J-Kakor bo Alex reko
A-Okej naj bo
J-Jas in Alex greva v mojo sobo, vidva pa kamor želita...se strinjaš Alex?
A-Seveda.
**grema v mojo sobo in se vsedeva na pojstlo**
A-ammm...koliko si stara?
J-15..ti?
A-18 bom čez 1 mesec:$
J-aaa torej velik party?
A-Ne sam z blijžnimi kolegi ker mi res ni do partjev
J-Aha, lahko pa bi ti pa Max prišla sem pa ti tu naredimo eno majhno zabavo, ker jas sem še itaq do začetka šole sama...
**Alex me prekine**
A-Zelo si prijazna in z veseljem sprejmem to ponudbo.
J-Ni problema
A-Imaš kakšno žival?
J-Oh ja veliko...Psa Luckya in psičko Jessie, mačko Bello, papigo Amy, konja King in kobilo Stello...zelo rada jaham ampak zdaj samo Stello sam še King ni udomačen, in ti imaš kakšne živali?
A-Imel sem konja ampak ga je oče mučil in je poginil

Videla sem kako mu je spolzela solza po licu in ga objela...objem mi je vrnil. Potem pa sem ga vprašala če gre z mano pogledati moje živali in biu je za..prvo sma šla do Amy, ki je kar nekaj začela blebetati: "Opaa Sarah, kdo pa je to?"...Alexu sem samo rekla naj jo ignorira in on se je samo zasmejal, potem sem poklicala Luckya in Jessie in takoj sta prihitela, Lucky je kr skočil k Alexu in ga polizal po obrazu jas pa sem se samo zasmejala med tem ko sem božala Jessie, potem se je tut Alex nasmejal in mi pomežiknil. Potem ko me je Bella zaslišala je še ona prihitela....Alex je rekel da imam veliko živali in kako lahko skrbim za njih pa sem mu odgovrila da težko...nato se je ponudil da mi bo pomagal skrbeti za njih in sem mu rekla da ni potrebno ampak je vztrajal in sem privolila. Na koncu sma še odšla do Stelle in Kinga, prvo sem mu pokazala Stello in je rekel da je zelo lepa, nato pa še King in sem mu rekla naj pazi saj je divji...ko sem to videla sem samo obstala, Alex se je Kingu samo približal pa se je umiril, takoj sem videla povezeavo med njima...ko je mene poklical naj pridem zravem sem rekla da še nikoli nisem videla da bi King bil tako zelo miren še posebej ko vidi osebo prvič...spet sem videla kako Alexu spolzi solza in ga vprašala kaj je narobe...rekel je da je njegov konj imel isto brazgotino kot jo ima King, in da nekaj posebnega čuti v njegovi bližini...
J-Si 100% da je tvoj konj poginil?
A-Oče mi je rekel da ga bojo dali v zakol
J-Torej ni 100% da je mrtev, ker mi smo pa Kinga rešili smrti ker so ga hotli ubiti...
A-Kaj mi želiš z tem povedati??
J-Mislim da je King ta tvoj konj, ker je skoraj nemogoče da bi mela 2 konja isto brazgotino na istem mestu. Ker sem vidla kako sta povezana ga lahko vsak dan obiščeš Zdaj pa mislim da je čas da grema nazaj noter.
A-Okej hvala.

Odšla sva nazaj v mojo sobo, čisto sem že pozabila na Mayo in Maxa. Alex je šel na wc jas pa sem se vlegla na posteljo in zaspala...zbudila sem se naslednje jutro in pred sabo zagledala zajtrk in Alexa ki mi je rekel:"Dobro jutro, lepotička"
J-Kaj se je včeraj zgodilo??
A-Jas sem šel na wc ti pa si zaspala, ko sem prišel nazaj sem videl da spiš in šel poiskati Mayo in Maxa, Maya je rekla da lahko prespiva z Maxom tukaj in jas sem spal v naslednji sobi.
J-Aha okej, koliko je ura?
A-11...si se naspala? ker se bomo danes kopali če hočeš?
J-Okej.
Maya naenkrat prileti v sobo in se začne dret da sta z Maxom par, za njo pride Max in jo malo umir, rečem jima steyy...potem pa reče Max: "Pustima golobčka namiru" in greta iz sobe...potem sma se z Alexom še kar naprej pogovarjala da je bila ura že 2 popoldna in sem se šla oblečt v kopalke in Mayi sem posodila ene...
Moje kopalke:

Mayine:

Maxove: https://i.nordstromimage.com/images/Store/blog/men/2013/8_26/nordstrom_mens_shop_daily_blog_swim_trunks_travel_tips_pt2_editors_picks11.jpg
Alexove:

Skupaj smo odšli na bazen saj imam bazen doma...en čas smo plavali in potem sta Max in Maya šla na drugi konec bazena in Alex se mi je približal
A-In si samska?
J-Ja... ti?
A-Tudi...Veš Sarah takoj ko sem te videl si mi postala všeč:$
J-O gosh kak awkward omg:$ Sej ti si meni tudi:$
A-Kak lepo:$
Naenkrat...
________________________________________________________________________________
kaj se bo zgodilo?
mnenje?
next?
17. julij 2014
u176037
u176037
next
18. julij 2014
u175058
u175058
next
18. julij 2014
next
18. julij 2014
next
18. julij 2014
next
19. julij 2014
4.8 ali 5.8 ker sem od danes pa do 4.8 na morju...oprostite ker ga nisem ta tedn napisala sam res nisem mela časa dobite daljši next ko prijem iz morja Hvala ker berete mojo zgodbico <3
25. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg