Forum
Naslov? Hahah ni ga! Na koncu ga bom določila, glede na vsebino, ki mi bo švigala po glavi in jo bom zapisala...

Torej... Vse boste izvedeli kaj naj vam še povem!

Aia.. moja 1. zgodba in upm d boste bral ;P

heheh, a boste bral? :3

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. november 2011
bomo ;3
11. november 2011
"Kristinaaaaaa!!!! Kriiistiiii!" sem zaslišala glas iz kuhinje. Ja, to sem jaz. Kristina iz tretjega nadstropja. Vsi me poznajo po tem vzdevku! Živim v štiri nadstropnem bloku. Mamii in očii govorita, da se bomo preselili in jaz komaj čakam! Znebila se bom nadležnega vzdevka (Kristina iz tretjega nadstropja)!!

Vrnimo se k zgodbi.
Bom še enkrat od začetka....

"Kristinaaaaaa!!!! Kriiistiiii!" sem zaslišala glas iz kuhinje. Razmišljala sem, da ne bi šla, ampak 'kosilo je obvezno'... blablabla... Aja, ja mami me je klicala!! Šla sem po stopnicah navzdol. Vse je bilo skoraj da tiho, le televizija je bila prižgana. Na vsakem koraku sem zaslišala "cop". In tako po stopnicah "cop, cop, cop" sem hodila navzdol proti kuhinji.

Pogledala sem proti pasjemu ležišču in razmišljala 'kje se skriva Bučko?'.

"Kristina no, pohiti vendar!" mi je težila mami. 'Odracala' sem proti mizi in se 'butnila' na stol.

"Mami, kje je Bučko?" me je zanimalo. "Ah, Kristi... Tam kot ponavadi. V ležišču." mi je odvrnila brez skrbi. "Ni ga mami!!!" sem ji povedala. "Povej mi... A je spet pobegnil?". "Je Kristi. Saj se bo vrnil." mi je odgovorila. "Ne mami moj kuža je!!" nisem mogla več jesti. Stisnilo me je v želodcu. Kaj, če zaide v bližnji gozd in ga napade stekla lisica? Kaj če pade v jezero? Moj maltežanček tega ne bo doživel!

"Mami grem.." sem ji odločno rekla. "Ampak Kristina.. Ka..?"...
Še preden je uspela izrečti M, sem bila jaz že zunaj! Obula sem si škornje, še enkrat pogledala našo lepo, drago hišo in stekla v čez travnik. Tekla sem in tekla, kolikor so me nesle noge! Na srečo sem imela s seboj priboljške in povodec, saj sem imela oblečeno jakno za učenje Bučka.

Prišla sem v gozd. Razgledala sem se in kar naenkrat zagledala....

Next? ;3
11. november 2011
jaz:

mami:

oči:

Bučko moooi:

11. november 2011
hiša;

~kopalnica:

~moja kopalnica:

~spalnica od mami in očija:

~moja soba:

~sobica od mojga Bučkota:

11. november 2011
next!
11. november 2011
~ležišče od mojga Bučkota:

~hišica od Bučkota:

11. november 2011
~kuhna:

~jedilnica:

11. november 2011
~dneuna soba:

pa še veliiiiiiiiik prostorou je ;3
11. november 2011
Ewo zdele Nextam ;3
11. november 2011
Prišla sem v gozd. Razgledala sem se in kar naenkrat zagledala Bučkota. Vsega umazanega.

"Kaj si pa delal?" mu rečem, ga vzamem v naročje in ga objamem. Odnesem ga domov, da ga bom umila. Doma sem ga skopala. "Ššššš,Ššššš" so se oglašali vodni curki...

Nextam ju3 v usakm primeru k nimam časa ;3
11. november 2011
Prišla sem v gozd. Razgledala sem se in kar naenkrat zagledala Bučkota. Vsega umazanega.

"Kaj si pa delal?" mu rečem, ga vzamem v naročje in ga objamem. Odnesem ga domov, da ga bom umila. Doma sem ga skopala. "Ššššš,Ššššš" so se oglašali vodni curki...

Ko je bil čist, sem ga odnesla v svojo sobo. Objela sem ga in se začela jokati. Zaradi sreče. Vesela sem bila, da je spet pri nas. Pobožala sem ga ion začutila njegovo mehko dlako.

Jutri gremo z šolo na počitnice in ne bom ga dolgo videla.

Šla sem pakirati stvari za jutri. Vzela sem kar veeeliiiko oblek in komaj zaprla kovček. Bilo je že pozno in mami mi je težila naj grem v posteljo. Po prepiru sem popustila in odšla spat.
12. november 2011
Jutro je. Budilka je zvonila kot nora. Z roko sem potegnila po nočni omarici in budilka je bila poražena. Namreč-razbila se je.

Hitro sem vzela kovček in se uredila. Stekla sem na avtobusno postajo. Končno je avtobus pripeljal.. Vstopila sem, pozdravila šoferja in se vsedla na stol.

Prišla sem v šolo. Danes je ponedeljek.

Proti meni je stekla Jana in se razveselila. "Kristi! Kako je bilo med vikendom?" me je vprašala. "V redu. Pa tebi?" v resnici me ni zanimalo, ampak... "Spoznala sem nekaga Toma! Zeloo je srčkan". Ah, Jana gleda samo za fanti.

"Kristinaaaaaa!!" sem zaslišala znan glas. Bila je Patricija iz paralelke. "Patiii!"

Sledil je pogovor:

K(ristina): kako si?
P(atricija): Ja v redu. in kako je bilo med vikendom?
K: jaa nič posebnega...
P: ahaa... Škoodaa.
K: in kako je blo pr teeb?
P: Bla sm na držaucu.
K: aiaa lpo.. innnn?
P: peta bla..
K: hh... sei dobr ;3
P: Ja mogoče..
K: še kei posebnga?
P: jaaa...
K: in to jee....
P: Spoznala sem BreakDancerja Mihata.. FhooŁSexy
K: hahaha Patii.. in kaj je blo..?
P: povabu me je u kinooo! juuuuuj!!
K: jeees!! Fuul Srečni smo usi!! in kaj je blo pol.. a si šla?
P: ja učeri *___*
K: inn...
P: luštn je.
K: maš slikce?
P: jaaaa!
K: kaži...

Next?
12. november 2011
jaa pikica piši ;**
18. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike