Forum
u81763
u81763
ησ тυкαנ נє мσנα ∂яυgα zgσ∂вιcα!ιη ηє ƒєנкαм!ησ υραм, ∂α ναм вσ вιℓσ νšєč.Največ nextov bo bilo ob vikendih!
+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*
"Nehaj!Da si drzneš biti na računalniku ko pridem domov je pa preveč.Si že sloh naredila nalogo?Ne nisi je!!"se je kričala name moja mati."Oprosti vendar me je zaneslo."sem se ji lepo opravičila."To ti ne bo več omagalo!"mi je jezno rekla in vzela računalnik.
Prijela ga je in odnesla v njeno spalnico.Iz njene sbe se je slišal močan tresk in vedela sem kaj to pomeni.Vrga ga je na tla.Moj idini spomin na njega.Mojega očeta.Vedno sem bila bolj navezana na njega.Moja mati je hodila v psihajatrično bolnišnico nekaj časa potem pa je kar na enkrat odšla iz bolnišnice in zdaj svojo jezno spušča name.
Začela se je kričati name in me zmerjati.Bilo mi je zelo težko.Držala sem se za ušesa med temu ko me je tepla.

Oče se je preselil v Paris, ker ni moral več prenašati mati kako se je zgražala nad njemu in kričala.Ponudil mi je, da grem z njemu pa sem rekla, da bom se pri njej imala bolje.Seveda sem hmalu ogutovila, da je to laž!Oče mi je poslau veliko pisem vendar mi mati ni hotela nobenega ne dati ne pokazati.
Jezno sem jo pogledala in se namrdnila.Ostala sem in stekla na podstrešje.Tam imam sobo.Pa saj ni to, da nimamo denarja.Ravno obratno.Mati ima ogromno denarja.Nič mi ga ne da.Moj oče mi pošlje dvesto evrov na mesec, da si lahko plačujem tukaj v Londonu fotografsko šolo in nekaj malenkosti.Mati me ne more prenašati zato mi je dala majhno sobico na podstrešju.
Jokala sem se in odprla predal v moji mizi.Tam so bile hranjene vse moje dragocenosti.Odprla sem belo koverto polno znamk in ven privlekla sliko mojega očeta.

Idina slika, ki mi jo je poslal zraven pisma.Pisma v katerem je pisalo, da se je na novo poročil.Od takrat naprej nimam več želje oditi k njemu.
Gledala sem sliko in zaslišala jezen gles.Vsakič je bil bolj blizu.
"Katie!Pojdi dol!Zapirala se ne boš v svojo sobo!"mi je zabrusila in me povleka za roko.Pogledala je kaj sem si dala za hrbet."Daj meni to!"mi je rekla jezno in izpulila sliko iz mojih rok.Raztrgala jo je na koščke.
Po licu so se mi ulile solze.Jezno me je pogledala in me odvlekla dol v jedilnico.
"Stuširat se grem!"sem ji rekla in se izmaknila iz njenega prijema.Imela sem rdeč odtis njenih rok.
Stekla sem v kopalnico in se zaklenila.
Mati je ravno včeraj dala lučke v kopalnico.Čez dva dni bo bil božič jaz sem pa kakor vecno žalostna.
Osedla sem se ob steno in prijela lučke.Spreševala sem se zakaj se ji ne oprem.Začela sem se jokati in po glavi me je ošinilo veliko idej za to, da je nebi nikoli več videla.Le jokala sem kmalu.

Vsa zmedena sem ostala in se stuširala.Med temu sem se jkala in smrkala.
Pri vratih sem zaslišala glas."Odpri!Morem se oditi naličiti!Danes je pomembna večerja.Od te večerje je odvisno moje življenje!"se je pred vrati ˙drla˙ mati.
Pogledala sem se v ogledalo in se nasmehnila.

Idina sreča je to, da lahko vedno mati vzemem ličila.Čeprav ni ravno vesela je pa vsaj normalna.
Nasmeh pride iz mene le takat kadar ne vidim nje!
Odklenila sem vrata in začela me je kregati.Pet minut in že je spet jezna.
Odšla sem v mojo˙sobo˙ in se zaklenila.
Iz spodnjega nadstropja se je slišalo kričanje.Nevem kako sem lahko zdržala pri njej deset let.
Maja imam rojstni dan ona mi ne bo nič kupila.Seveda da ne!Saj mi nikoli ničesar ne kupi.
Vzela sem listek in napisala;

To mi je dalo nekakšno spodbudo in odšla sem k pisalni mizi.
Napisala sem domačo nalogo in se malo učila.Na šoli veljam kot piflarka.Če moja meti izve, da sem dobila štirko ali manj se začne dreti, kričati in mi da hišni pripor.
Med temu, ko se je urejala sem odšla na računalnik in videla njeno sliko.

Sliko moje mati.Saj ne da je slavna samo je pa toliko znana, da jo slikajo.Sliko si je shranila za ozadje.
Grdo sem se spačila in stekla nazaj v mojo ˙sobo˙.
Olegla sem se na posteljo in brala knjigo.

"Zdaj grem!"se je zakričala in zaluputnila vrata za sabo.
Odšla sem pred moje razbito ogledalo.Lase sem si probala spraviti v kito a sem postala zaspana.
Olegla sem se v posteljo in zaspala.Zavita v svojo odejo sem trdno spala.
+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*+*
Prvi del je dolg!!Hehe!!ι нope yoυ lιĸe ιт!!
Nextam?!?

Boš prebral/a!?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. marec 2012
u72808
u72808
next
20. marec 2012
u50385
u50385
Neeeeeeekštei:3
20. marec 2012
u81763
u81763
Pa kok hitro vi to preberete...?
20. marec 2012
u72808
u72808
zloo hitr
20. marec 2012
u50385
u50385
extremno.;3
deiii nexteii please. for me. n.n
20. marec 2012
u56862
u56862
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. marec 2012
u56862
u56862
20. marec 2012
u33561
u33561
Neexttt. Bom štopalaa ;D pa ti povem ;]
20. marec 2012
u81763
u81763
Haha!!Dons ne morem teko da jutri!!!
21. marec 2012
u84374
u84374
Jaaa next čimprej!
21. marec 2012
nextaj
21. marec 2012
u81763
u81763
No huala pikice!!Next za neny, ker je komej čakala na novo zgodbico!!

Olegla sem se v posteljo in zaspala.Zavita v svojo odejo sem trdno spala.
Zjutraj sem se zbudila prezgodaj zato sem odšla k moji omari.Odprla sem jo in notri videla vse moje obleke.Ene kavbojke, ki so bile že zelo izrabljene, dve mjici z kratkimi rokavi in dve majici z dolgimi rokavi.Še eno jopico in bundo in ene balarinke in ene zaprte čevlje.
Mati reče, da ne rabim veliko oblek vendar bi se morala zavedati, da toliko malo tudi ne.
Ob pogledu na prazno omaro mi je šlo na jok.
Mati je še spala zato sem odšla v njeno veliko garderobo.
Iskala sem obleko, ki bi bila primerna in jo najdla v neki škatli kjer je gor pisalo;Paris Odaj Katie.Mislila sem, da jo lahko ozamem in z obleko sem stekla nazaj v mojo ˙sobo˙.
Tam sem se oblekla in prebrala še nekaj strani knjige.Pogledala sem se v ogledalo in si popravila figo.

Potem pa sem stekla v jedilnico in pojedla kosmiče.Ko sem dajala v hladilnik mleko sem videla pločevinko in jo vzela si dala v nahrptnik in se obula.
Obula sem si mami škornje in odšla na ulico.Ker imamo veliko hišo, ki je bolj odaljena od šole morem v šolo hoditi z avtobusom.
Stekla sem do avtobusene postaje saj sem vedela, da že zamujam.
Tekla sem do postaje in ravno ojela avtobus.
Osedla sem se ospredaj saj so bili odzadaj le popolarni ljudje iz medijske srednje šole in gimnazije.
Prišli smo pred šolo in stekla sem v šolo.Obula sem si copate in odšla v razred.om Hanna.Bila je bolj okrogla in ni bila priljubljena.Še manj kakor jaz.

Sredi učilnice je stala neka punca z imen
Tam sem se osedla za mojo mizo in vzela zvezek.Učila sem se, ker sem vedela, da danes pišemo.To je povedala samo meni, ker bi bila mati jeza, če mi nebi povedala.
Učila sem se in kar naenkrat je zazvonilo.Vsi so prišli v razred in se osedli.V razredu je postalo glasni in ni se več moralo učiti zato sem zaprla zvezek in mirno sedela na mestu.
V razred je prišla učiteljica in vse je postalo tiho.Prijetno se je nasmejala in nas pozdravila.

Res, da je že stara vendar je najbolj prijazna učiteljica na vsej šoli.
"Učenici danes pišemo nenapovedani test!"nem je rekla in mi pomežiknila.V razredu se je slišalo godrnanje in branje zvezkov.
Razdelila je teste in meni se je zdel zelo lahke.Rešila sem ga pred vsemi in potem brala naprej knjigo.
Nextam pikice!?
21. marec 2012
u81763
u81763
Malo je kratek tako da oprostite!!
21. marec 2012
u81763
u81763
Aja in nextam v nedeljo ali pa v petek!!!
21. marec 2012
Neext!
21. marec 2012
u83141
u83141
next!
21. marec 2012
u84080
u84080
next
21. marec 2012
u81763
u81763
Łada vs mam!!< 3333
21. marec 2012
u84374
u84374
OMG! Nexttt!! Hitroooo! PŁoosssimm! Kr je toook dobraaa! Lovam joo!
21. marec 2012
nextiiiiiiiiiii!!! čimprei zame plisss k je foul amazing zgodbica.... naibolša
nexti ..........
n_n
21. marec 2012
u81763
u81763
Ja ja nextam jutri!!!
21. marec 2012
u33561
u33561
neeext! hvala za moj del.. :'D
21. marec 2012
next
21. marec 2012
u81763
u81763
Huala!!Dones next ppride!!
22. marec 2012
nexttt
22. marec 2012
u81763
u81763
Haha!!No pride bolj potem next, ker je avtobus zamuju in sm čist zbita!!!
22. marec 2012
u84409
u84409
next
22. marec 2012
Netxy!!
22. marec 2012
next
22. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg