Forum
Hello :3 ♥ Odločila sem se, da bi tudi sama imela temo, z raznimi novimi novicami. Novice bodo bile o zvezdnikih ( Miley Cyrus, Justin Bieber, Selena Gomez, Cody Simpson, Bruno Mars..).
Če si želiš novice o tvojem idolu, napiši pod komentarje in jih bom objavla :].
==================================================================
VROČE: Miley Cyrus bo postala teta! Brenda Song pa bo postala mama!

Igralka s svojim fantom Traceom Cyrusom, starejšim bratom Miley Cyrus, pričakuje svojega prvega otroka!Parček naj bi se skrivaj sestajal že več mesecev, prvič pa sta se javnosti skupaj pokazala v začetku maja, na rdeči preprogi na zabavi revije Nylon.

Revija Nylon:

Nadaljujem?
26. avgust 2011
u13996
u13996
Next
26. avgust 2011
u55779
u55779
next
26. avgust 2011
next!!
26. avgust 2011
========================================================================
JUSTIN BIEBER BO SVOJE OTROKE VZGAJAL V KANADI!
Biebseva velika želja je, da bi otroke vzgajal v Kanadi. Huh, kaj pravi na to Selena?

17-letni zvezdnik Justin Bieber, ki se je sicer rodil v Londonu, odraščal pa je v Stratfordu v Ontariu, ki se nahaja v Kanadi, si iz vsega srca želi, da bi njegovi otroci odraščali v njegovi domovini Kanadi. Justin si čez nekaj let želi imeti družino, svoje otroke želi vzgajati v Kanadi, eno hišo pa želi imeti še v Los Angelesu.“Mislim, da bi bilo kul, če bi imel eno stanovanje tukaj [op.a. Los Angeles], toda sčasoma si bom najverjetneje zaželel, da bi se vrnol v Kanado in tam ustvaril svojo družino. Zakaj? Ne vem. Sem Kanadčan, čutim, da bom želel, da bi tudi moji otroci bili Kanadčani.”

Precej patriotsko, se ti ne zdi? Kaj pa na to poreče Selena?

Mladi Justin, ki je trenutno v zvezi s Seleno Gomez verjame, da je bolje biti Kanadčan kot pa prebivalec Združenih držav Amerike, saj to pomeni, da so tujci prijaznejši do tebe.
“Če potuješ po svetu in potovalko označiš s kanadsko nalepko bodo ljudje prijaznejši,” je dejal Justin. Pa misliš, da je to res?Justin je pred kratkim tudi priznal, da včasih hrepeni po normalnem življenju, življenju kot ga živijo drugi najstniki, rad bi se vrnil v Stratford in več časa preživel s svojo materjo Pattie.

“Sedaj, ko sem tukaj, si včasih zaželim da bi se vrnil domov in da bi se nekoliko ohladilo medijsko zanimanje. Toda če bi bil doma, bi si najverjetneje zaželel ravno obratno.”

======================================================================

Če želiš od tvojega idola novice, mi samo povej in že jih bom napisala :]
Upam da berete, novice so najnovejše!
HF :]
26. avgust 2011
neht
26. avgust 2011
netx
26. avgust 2011
ja full dobr... next
26. avgust 2011
u55779
u55779
next
26. avgust 2011
u47532
u47532
Cool.Next
26. avgust 2011
VROČE: Miley Cyrus in Anahi v duetu?

Med oboževalci Miley Cyrus se je razširila novica, da je predstavnik mehiške lepotičke Anahi, Guillermo Rosas, potrdil duet med pop divama. Pesem naj bi postala del novega albuma Anahi, ki ga bo izdala v začetku prihodnjega leta.

Govorice pa niso nove, saj se je že pred časom komentiralo, da je nekdanja disneyjeva zvezdnica omenila, da bi z veseljem delala skupaj z Anahi. Skrivnost ni niti to, da se Rock Mafia s katero je Miley sodelovala na svojem zadnjem albumu Can’t be tamed, zanima tudi za latino pevko in igralko.

Zdaj lahko le še čakamo, da vidimo, če bo do dueta res prišlo.
=======================================================================
No, a bo kdo povedal od koga želi izvedet kašno novico?.. :] Upam da vam je ušeč :]
26. avgust 2011
u13996
u13996
next...moj idol je selena...zato lahko daš kšno novico o njej
26. avgust 2011
Next... Moj idol ~ Taylor Momsen
27. avgust 2011
P!nk♥♥♥ pls
27. avgust 2011
==========================================================================
SELENI GOMEZ SE NE DA NA UNIVERZO!
Selena Gomez priznava, da je trenutno povsem zadovoljna, ker se ne izobražuje!

19-letna zvezdnica pušča odprta vrata, ko govori o študiju, a trenutno se raje osredotoča na svojo kariero. Selena namreč meni, da bo v prihodnosti še veliko časa za študij!

“Vedno puščam odprta vrata [možnost, da se vrnem na fakulteto], toda trenutno sem popolnoma zadovoljna in nadvse uživam v tem kar imam, preživljam čudovit čas na turnejah in osredotočam se samo na to,” je dejala Gomezova.
Pevka pa je pred kratkim tudi zanikala govorice, da naj bi zaigrala v novem televizijskem hitu, nadaljevanju serij Sex and the City. Dodala pa je še, da bi bila počaščena, če bi do tega prišlo.

“To so samo govorice in definitivno bi bila počaščena, če bi do tega prišlo, a nikoli se nisem za to pozanimala.”

“Sem velika oboževalka serije Seks v mestu, pravzaprav je moja mama še večja. V otroštvu mi je bilo prepovedano gledati to serijo, tako da sem jo veliko zamudila, toda nekaj epizod sem si le ogledala.”
27. avgust 2011
==========================================================================
ŠOK: Taylor Momsen je UMAZANO dekle!..
Zvezdnica velikokrat nima časa, da bi se stuširala.

Taylor Momsen, katera je pred kratkim oznanila, da bo za nekaj časa prekinila z igralsko kariero in se osredotočila na glasbeno, je priznala, da kadar se odpravi na glasbeno turnejo s svojim bendom Pretty Reckless velikokrat pozabi na osebno higieno oziroma je to zadnja stvar, ki se ji plete po glavi.

‘Velikokrat nimaš časa, da bi si umil lase ali da bi se stuširal. Smo zelo neurejeni.’

In zdi se, da tudi v prihodnjih mesecih 18-letna zvezdnica ne bo imela veliko časa za tuširanje, saj se odpravlja na glasbeno turnejo, katera bo trajala do konca leta.

‘ Sedaj bomo vedno na turneji. Do leta 2012 bomo skoz na cesti. In nato se bo še nadaljevalo,’ je dejala Taylor.

Zvezdnica je sporočila tudi, da se za nekaj časa poslavlja z vloge igralke, saj je glasba njena večna strast. ‘ Pravzaprav sem zaključila z igranjem. Končala sem pri Opravljivki in sedaj se odpravljam na turnejo, sem članica benda in to je vse kar si želim. Želim si, da bi to počela do konca svojega življenja!‘
27. avgust 2011
Trenutno od P!nk ni novic, čimprej ko jih bom pa zvedla pa jih bom napisala. ;]
27. avgust 2011
u58710
u58710
Kaai Mileey Bo tetaa?!??
27. avgust 2011
u13996
u13996
next...fuul hvala k si upoštevala mojo prošnjo
27. avgust 2011
next
29. avgust 2011
dianna agron pliss
29. avgust 2011
u58880
u58880
PONAVLAŠ NASLOV
29. avgust 2011
ᴀᴠᴛomoʙɪʟ : nisem vidla, še temo s takim naslovom, če pa res obstaja SE OPROŠČAM !
VMA 2011: JUSTIN TUDI TOKRAT POLJUBIL SELENO!
Selena se je preizkusila v vlogi novinarke, Justin pa ni mogel, da je ne bi poljubil!

ustin Bieber in Selena Gomez resnično ne moreta več skrivati medsebojne naklonjenosti. Tudi na včerajšnji podelitvi MTVjevih nagrad Video Music 2011 sta bila neverjetno prikupna.
Selena je kot novinarka večera imela čas, da je na rdeči preprogi gostila kar precej mladih zvezdnikov, zagotovo pa je najbolj odmeval njen mini interviju s fantom Justinom Bieberjem. Biebs je na rdečo preprogo prinesel kar svojo kačo! Ime ji je Charlie!

======================================================================
29. avgust 2011
VIDEO: Joe Jonas zapel v duetu z Dulce Mario!
Joe Jonas in Dulce María sta na prireditvi MTV World Stag, ki je potekal v glavnem mestu Mehike, zapela duet.

Nekdanja RBD-jevka Dulce Maria in Joe Jonas sta zapela duet skladbe See no More, aktualni singel Joea. Duet je bil več kot uspešen, saj sta povzročila pravo histerijo med oboževalci.

Nedvomno se bo mlada Dulce Maria s tem duetom lahko precej okoristila, saj lepotička aktivno promovira svoj najnovejši album Extranjera in dodatna promocija ji bo zagotovo prišla še kako prav.

Aplavz, ki sta ga požela Joe in Dule dokazuje, da Mehičani še zdaleč niso pozabili niti na RBD niti na skupino The Jonas Brothers.

Če želi kdo najnovejše novice o svojem zvezdniku, naj napiše in jih bo dobil!... Nadaljujem :]
29. avgust 2011
napiš kaj o emmi roberts pa dianni agron pliss
29. avgust 2011
O njiju trenutno ni novic. oprosti, ko pa bojo jih bom takoj napisala! ..
ma še kdo kašno željo?.. - izpolnim use, če se le da
29. avgust 2011
u56210
u56210
cool
next
29. avgust 2011
emm...mogoče kaj o glee al pa gossip girl
29. avgust 2011
Tukaj so novice od Diane, nekaj dni stare..upam da te ne moti
DIANA AGRON SE JE POBARVALA NA ROZA!
Igralka serije Glee Diana Agron je bila opažena, ko je v prodajalni Erewhon Natural Foods kupila zdrav napitek.

25-letna igralka nas je presenetila s svojo novo podobo – pobarvala se je namreč na roza! A to naj ne bi bila njena velika želja, temveč naj bi nova pričeska odigrala pomembno vlogo v prihajajočih novih serijah Glee.
V nedavnem intervjuju z MoviesOnline je Dianna spregovorila o tem, kako zelo se veseli nove sezone, sezone, v katerem bodo člani Glee zasedbe v zadnjem letniku.

‘ Odpirajo se nam vrata v številne spomine, ki smo jih sami doživeli, ko smo obiskovali zadnji letnik srednje šole. To je poseben čas. Tega ne pozabi nihče,‘ je dejala Dianna.

Želi kdo novice o znanih zvezdnikih?
Cody Simpson, Rebeca Black, Justin Bieber, Selena Gomez, Anahi, Dulce Maria, Zac Efron, Vanessa Hudgens, Ashley Tisdale, Diana Agron, Lea Michele, Miranda Cosgrove, Bratje Jonas, Green day, Lea Michelle, Miley Cyrus, Brenda Song, Zendaya, Cece Thorne,Jennifer Lopez.....in še in še.

- samo napiši pod komentarje in že jo boste dobili
29. avgust 2011
hvala< 3
upam, da te ne moti da oglašujem...
to je moja nova zgodbico & pliss preberte jo:
http://www.igre123.com/forum/tema/vse-se-lahko-uresnici-le-ce-si-zelis/22603/
29. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg