123123ANA

123123ANA

O meni

ženska
16 let

Komentarji (11)

  • Tynky_Tinč123
    Tynky_Tinč123
    09. november 2010 17:00
    heeeei
  • Teya123
    Teya123
    17. oktober 2010 11:25
    kaj si iz pivke
  • klavda
    klavda
    28. avgust 2010 10:48
    na froumu sem nardila novo temo za fane sage somrak. to temo sem dala pod klepetalnico naslou pa ji je TWILIGHT FAN CLUB. poglej, preberi, povej svoje mnenje...avtorica teme: _Me_FoR_eVEr_
  • Lady_GaGa666
    Lady_GaGa666
    22. avgust 2010 15:14
    Tema: kitajski horoskop

    Leto podgane ti želi bogastvo in srečo

    sledi navodilom. Ne norčuj se iz navodil, sicer ne bo delovalo in želel-a si boš, da tega ne bi počel
    vzemi si 3 minute časa in poskusi – navdušilo te bo
    oseba, ki ti je to poslala, pove, da se se ji je želja izpolnila 10 minut potem, ko je prebrala mail, a se ne norčuj iz tega!!!! Ta igra ima smešen rezultat. Ne beri vnaprej – enostavno delaj kar piše. Traja samo tri minute – vredno je poskusa.
    najprej si pripravi list papirja in pisalo.
    DODATNA INFORMACIJA: ko prideš do točke, da moraš izbrati ime, izbiraj osebe, ki jih trenutno poznaš in sledi svoji prvi zamisli.
    preberi vedno samo eno vrstico – ne beri vnaprej, sicer si izgubiš veselje.
    Začni zdaj !
    Najprej napiši števila od 1 do 11 v vrsto eno pod drugo.
    Nato napiši poleg števil 1 in 2 dve poljubni številki (od 1-11).
    Zraven številk 3 in 7 napiši imeni oseb nasprotnega spola.
    Ne glej vnaprej, sicer ne bo prav.
    Napiši katerokoli ime ( od prijatelja/prijateljice ali sorodnika/sorodnice...) na mesta 4., 5. in 6.
    Ne norčuj se iz tega, sicer se boš jezil-a, da si to počel-a.
    Napiši 4 naslove pesmi na mesta 8., 9., 10. in 11.
    Zdaj si nekaj zaželi.
    In tukaj je ključ za igro:
    tolikim osebam (številka na 2. mestu) moraš pripovedovati o igri.
    Osebo na 3.mestu ljubiš.
    osebo na mestu 7 imaš rad-a, a zadeve ne moreš urediti.
    Najbolj te skrbi za osebo na mestu 4.
    Oseba na 5. mestu Te zelo dobro pozna.
    Oseba na 6. mestu je tvoja zvezda sreče
    Pesem na 8. mestu se najbolj ujema z osebo na 3. mestu.
    Naslov pesmi na 9. mestu je za osebo na 7. mestu
    Pesem na 10. mestu pove največ o Tebi.
    In pesem na 11. mestu je tista, ki pove, kako misliš o življenju.
    Pošlji to 10 osebam v roku ene ure odkar to bereš. Če to narediš, se bo tvoja želja izpolnila, če ne, se bo zgodilo nasprotno. Res čudno, a očitno deluje
  • miley222
    miley222
    24. julij 2010 20:56
    ooooo slikca pa lepa!!!!!! zakaj si je ne daš
  • klavda
    klavda
    07. junij 2010 20:03
    Zgodba

    Živela sta kmet in njegov osel – oba stara in željna počitka zaradi življenjskih izkušenj, ki so jima zdebelile kožo. Nekega dne je star, napol slep in nič več preveč pameten osel padel v star, zapuščen vodnjak. Žival, ujeta v mokri pasti, je bridko jokala v tisti luknji. Kmet pa ni vedel, kaj naj stori. Vodnjak je bil star in neuporaben in osel prav tako.

    Pa se je domislil, odšel k sosedom in zaprosil za pomoč. Domislil se je namreč izjemne rešitve. Z eno samcato potezo bo rešil dva stara problema. Odločil se je, da bo zasul vodnjak. In to kar z oslom vred. Ni se mu splačalo stare živali vleči iz mokre pasti.

    Sosedje so radi prišli pomagat človeku, ki je imel težave. Prijeli so za lopate in začeli metati zemljo v stari vodnjak. Žival je še bolj tulila in z grozo v srcu milo v svojem oslovskem jeziku prosila za usmiljenje.

    Pa ga ni bilo.

    Potem je utihnila, čeprav so ljudje še vedno metali zemljo na njo. Kmet je radovedno pogledal v stari vodnjak in ostrmel. Vsakič ko je na osla padla gruda, ki so jo ljudje metali na njo, je žival to zeljo preprosto stresla iz sebe in stopila na njo. Tako si je počasi utirala pot na svobodo. Kmalu so vsi presenečeni opazovali osla, ki je preprosto izstopil iz starega vodnjaka.

    Življenje bo metalo na vas vse vrste zemlje, od mehke, trde do blatne, črne. Uporabite zvijačo in preprosto stresite s sebe vse te smeti in stopite nanje tako, kot je to storil stari osel. Vsaka od vaših težav je samo stopnica gor, v višave. Iz najglobljih lukenj in pasti se lahko rešimo le, če se ne predamo in poiščemo rešitev. Drugi ne bodo pomagali, vsak od njih bo na nas metal samo svojo zemljo. Naučiti se moramo aktivirati svojo moč in sami poiskati svojo rešitev.
    Vedno, ko boste to počeli, se spomnite na starega osla in na njegovih pet pravil, ki nam ponujajo rešitev:

    1. Osvobodi svoje srce sovraštva.

    2. Osvobodi svoj um skrbi.

    3. Naj bo tvoje življenje bolj preprosto.

    4. Daruj, ne da bi v zameno kaj pričakoval.

    5. Ljubi več in … otresaj s sebe zemljo, kajti v tem življenju moraš postati rešitev in ne več problem.
    Nauk zgodbe?
    Osel se je domislil genialne rešitve zato, ker njegovega uma niso zapolnjevale misli sovraštva do kmeta, ki mu ni pomagal. Ni se spominjal dogodkov, ko je kmetu sam pomagal, ker je to takrat pač delal brez potrebe, da bi mu kmet moral kaj vrniti v zameno. Prav tako ni igral vloge žrtve, torej v sebi ni imel misli, ki bi mu jemale pozornost in moč, ko bi jokal nad svojo zlo usodo. Bil je pač samo navaden in preprost osel in kot tak je razumel, da so zemljo metali ljudje samo zato, da bi potem on pač stopil na njo in se rešil. Zato se je zemlje razveselil in jo razumel kot priložnost, da prileze na vrh, na svetlobo.

    Vse svoje pomisleke in dvome zberite, jih zapišite in v njih poiščite svojo temačnost. V teh mislih leži samo temačnost, ki jih mečete v druge. Če jo drugi stresejo s sebe in stopijo na njo, so oni dobri, vi pa ne. Če tega ne storijo, ste jih žive pokopali in zazidali v grob. Ampak to je že njihov problem. Vaš pa, da položite pod mikroskop malo svoje zemlje in analizirate njeno vsebino.
    Nauk nauka zgodbe

    Včasih je dobro, da se rodiš v življenje kot preprost in neumen osel.
  • LaDy  BuBa
    LaDy BuBa
    30. maj 2010 10:31
    POZOR ČE IGNORIRAŠ TO SPOROČILO, TE BO Tvoja največja LJUBEZN ZASOVRAŽILA, tebe Čaka PA 4000 DNI nesreče.

    V ŠTIRIH dneh TI BO Nekdo rekel, DA TE IMA RESNIČNO RAD. ČE prekine VERIGO TE ZA VSE CASE Čaka nesreča (brez heca) ZATO Pošlji TO SPOROČILO 20 LJUDEM.

    Saj NE DA BI VERJELI TAKŠNIM OSLARIJAM, vseeno PA SAMO ČLOVEKU Tudi NI. Raje POŠLJEM 20 LJUDEM, KOT PA BI MEL / RES 4000 DNI nesreče.
    Mislim, HALO ...

    KER SI odprl /, Bos dobil / Poljub DO petka OD ljubezni tvojega življenja, vendar ČE prekine VERIGO, jutri BO NAJSLABŠI DAN V tvojem življenju! PA ČE POŠLJEŠ TO NAJMANJ deset NASLOVOV DO POL Noci BOS Imel / MESEC DNI Srečo V ljubezni♥♥♥♥♥
  • xxx_Purple_xxx
    xxx_Purple_xxx
    21. maj 2010 20:13
    POZOR ČE IGNORIRAŠ TO SPOROČILO, TE BO Tvoja največja LJUBEZN ZASOVRAŽILA, tebe Čaka PA 4000 DNI nesreče.

    V ŠTIRIH dneh TI BO Nekdo rekel, DA TE IMA RESNIČNO RAD. ČE prekine VERIGO TE ZA VSE CASE Čaka nesreča (brez heca) ZATO Pošlji TO SPOROČILO 20 LJUDEM.

    Saj NE DA BI VERJELI TAKŠNIM OSLARIJAM, vseeno PA SAMO ČLOVEKU Tudi NI. Raje POŠLJEM 20 LJUDEM, KOT PA BI MEL / RES 4000 DNI nesreče.
    Mislim, HALO ...

    KER SI odprl /, Bos dobil / Poljub DO petka OD ljubezni tvojega življenja, vendar ČE prekine VERIGO, jutri BO NAJSLABŠI DAN V tvojem življenju! PA ČE POŠLJEŠ TO NAJMANJ deset NASLOVOV DO POL Noci BOS Imel / MESEC DNI Srečo V ljubezni
  • vikicaxP
    vikicaxP
    20. april 2010 17:52
    ej kdo ti je bolši?

    AVRIL AL DEMI
  • 123123ANA
    123123ANA
    20. april 2010 09:27
    da
  • klavda
    klavda
    19. april 2010 14:11
    bi ble frendici?

če želiš komentirati, se prijavi ali včlani

Res želiš, da 123123ANA postane tvoja prijateljica?